s
Οι χάρτες και οι θέσεις των πλανητών στο πρόγραμμα...
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Οι χάρτες και οι θέσεις των πλανητών στο πρόγραμμα...

    Καλησπέρα σας.

    Εχω μία απορία για το πρόγραμμα που υπάρχει στο site αναφορικά με τους γενέθλιους χάρτες και τις πλανητικές διελεύσεις.

    Πρόσεξα λοιπόν (πολύ αργά δυστυχώς... φοβερή παρατηρητικότητα) ότι στο γενέθλιο χάρτη μου το πρόγραμμα αναφέρει πάνω πάνω δεξιά, ακριβώς κάτω από το χάρτη, ότι πχ. ο κλήρος της τύχης μου είναι στον Υδροχόο ενώ ακριβώς παρακάτω αριστερά αναφέρει ότι ο κλήρος της τύχης μου είναι στον Αιγόκερω. Το ίδιο ισχύει για όλους τους πλανήτες μου μετά τον Πλούτωνα. Αλλο ζώδιο πάνω δεξιά, αλλο κάτω αριστερά.

    Και ερωτώ... Τελικά ποιος πίνακας αναφέρει τα σωστά στοιχεία μου; Και γιατί είναι διαφορετικά τα στοιχεία στον ίδιο χάρτη;

    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

    :bigsmile:

  2. #2

    Re: Οι χάρτες και οι θέσεις των πλανητών στο πρόγραμμα...

    Quote Originally Posted by sag_femme View Post
    Καλησπέρα σας.

    Εχω μία απορία για το πρόγραμμα που υπάρχει στο site αναφορικά με τους γενέθλιους χάρτες και τις πλανητικές διελεύσεις.

    Πρόσεξα λοιπόν (πολύ αργά δυστυχώς... φοβερή παρατηρητικότητα) ότι στο γενέθλιο χάρτη μου το πρόγραμμα αναφέρει πάνω πάνω δεξιά, ακριβώς κάτω από το χάρτη, ότι πχ. ο κλήρος της τύχης μου είναι στον Υδροχόο ενώ ακριβώς παρακάτω αριστερά αναφέρει ότι ο κλήρος της τύχης μου είναι στον Αιγόκερω. Το ίδιο ισχύει για όλους τους πλανήτες μου μετά τον Πλούτωνα. Αλλο ζώδιο πάνω δεξιά, αλλο κάτω αριστερά.

    Και ερωτώ... Τελικά ποιος πίνακας αναφέρει τα σωστά στοιχεία μου; Και γιατί είναι διαφορετικά τα στοιχεία στον ίδιο χάρτη;

    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

    :bigsmile:
    Τα σύμβολα των Β. Δ., Κλήρου Τύχης και Βέρτεξ αντιστοιχούνε στα σωστά;
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Οι χάρτες και οι θέσεις των πλανητών στο πρόγραμμα...

    διορθώθηκε και δείχνει σωστά και στα δυο.

    Ευχαριστώ για την παρατηρητικότητα.

    Δεν ελέγχεις και τους άλλους χάρτες μας; :bigsmile:

    Quote Originally Posted by sag_femme View Post
    Καλησπέρα σας.

    Εχω μία απορία για το πρόγραμμα που υπάρχει στο site αναφορικά με τους γενέθλιους χάρτες και τις πλανητικές διελεύσεις.

    Πρόσεξα λοιπόν (πολύ αργά δυστυχώς... φοβερή παρατηρητικότητα) ότι στο γενέθλιο χάρτη μου το πρόγραμμα αναφέρει πάνω πάνω δεξιά, ακριβώς κάτω από το χάρτη, ότι πχ. ο κλήρος της τύχης μου είναι στον Υδροχόο ενώ ακριβώς παρακάτω αριστερά αναφέρει ότι ο κλήρος της τύχης μου είναι στον Αιγόκερω. Το ίδιο ισχύει για όλους τους πλανήτες μου μετά τον Πλούτωνα. Αλλο ζώδιο πάνω δεξιά, αλλο κάτω αριστερά.

    Και ερωτώ... Τελικά ποιος πίνακας αναφέρει τα σωστά στοιχεία μου; Και γιατί είναι διαφορετικά τα στοιχεία στον ίδιο χάρτη;

    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας!

    :bigsmile:
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  4. #4

    Re: Οι χάρτες και οι θέσεις των πλανητών στο πρόγραμμα...

    Τελικά ήταν λάθος ε;

    Κρίμα γιατί πήγαινα και διάβαζα αυτό που με βόλευε κάθε φορά... :toung::toung:

    Ναι 'στε καλά. Οτι άλλο βρω (που δεν με βολεύει βεβαίως...) θα το επισημάνω!!!

    :bigsmile::bigsmile:

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads