s
ο κρόνος και άλλες απορίες...
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    Cool ο κρόνος και άλλες απορίες...

    Καταρχήν συγχαρητήρια. Παρακολουθώ χρόνια την αστρολογία και η ιστοσελίδα σας μου έχει λύσει πολλές απορίες. Έχω γεννηθεί στις 22/5/72 στη Θεσσαλονίκη, στις 23.50 περίπου και είμαι γυναίκα. Δίδυμος με ωροσκόπο στις πρώτες μοίρες του Υδροχόου που όμως έχω στοιχεία και από τον Αιγόκερο όπως μου έχουν πει και σε προηγούμενη ερώτηση μου. Η νέα θέση του Κρόνου στο Λέων κατά πόσο θα με επηρεάσει και σε ποιά θέματα? Πόσο κοντά είμαι στην εύρεση του άλλου μου μισού που πιστεύω ότι κάπου εκεί εξω με περιμένει? Ελπίζω να μην πέρασε από τη ζωή μου και δε το αντιλήφθηκα... Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την άμεση απάντηση σας - ελπίζω να μπορέσετε να μου απαντήσετε και να μην έχω παραβεί τους κανόνες του φόρουμ σας.

  2. #2
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: ο κρόνος και άλλες απορίες...

    Η συγκεκριμένη ενότητα που υπέβαλες την ερώτησή σου, σαν πρώτη καταχώρηση έχει το Sticky: Δικαίωμα συμμετοχής στην Ενότητα. Μέσα στα φόρουμς συνήθως εμείς τα μέλη το πρώτο που πρέπει να διαβάζουμε είναι τα Stickys. Έτσι αν για κάποιο λόγο δεν μας απαντήσουν θα γνωρίζουμε γιατί.
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  3. #3

    Re: ο κρόνος και άλλες απορίες...

    Από τις 3 φορές που έχω επικοινωνήσει στο forum τις 2 είμαι εκτός θέματος. Ελπίζω κάποια στιγμή να καταφέρω να πάρω κάποιες απαντήσεις... Να είστε καλά!

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads