s
Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα - ΜΑΝΤΟΝΑ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Join Date
    Mar 2009
    Όνομα:
    Γιάννης
    Location
    Αθήνα
    Posts
    302

    Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα - ΜΑΝΤΟΝΑ

    Η Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα, κατά κόσμον απλά ...Μαντόνα, γεννήθηκε στις 16/8/58 (ώρα 07:05) στο Μπέι Σίτυ του Μίσιγκαν.
    Λέαινα με ωροσκόπο και Σελήνη στην Παρθένο, προσπάθησε να αναπληρώσει τα τραύματα της παιδικής της ηλικίας (ο Κρόνος στον 4ο οίκο, σε τετράγωνο με τον Ήλιο ως αστρικός) με αυτό που το ωροσκόπιο της, της έδωσε πλουσιοπάροχα: Τη διαφορετικότητα.
    Αισθανόμενη ουσιαστικά μόνη και εξαιρετικά ανασφαλής, άρχισε να καλλιεργεί από νωρίς τον προσωπικό της μύθο.
    Και δεν ήταν μόνον ο Ήλιος στο Λέοντα που την έκανε να «καβαλήσει» το καλάμι, ούτε καν η Αφροδίτη στο ίδιο ζώδιο.

    Ο εξαιρετικά ενεργός Ουρανός (σε τετράγωνο με τον ¶ρη στον Ταύρο και σύνοδο με τον αστρικό Ερμή) την ώθησε στην προκλητικότητα, γνωρίζοντας ενδόμυχα ότι αυτό θα μπορούσε να είναι ένα από τα κλειδιά της επιτυχίας της.
    Το άλλο ήταν αναμφισβήτητα η τελειομανία και η επαγγελματική της ευσυνειδησία, μια πολύτιμη «προίκα» της Σελήνης και του ωροσκόπου της.


    Βέβαια, χωρίς να υποτιμώ τη συνεισφορά του Δία (σε εξάγωνο με τον Ήλιο της), η Δήμητρα σε σύνοδο με τη Σελήνη και τον ωροσκόπο της ήταν εκείνη που έδωσε το ...τελικό ΟΚ για την τεράστια επιτυχία που γνώρισε σε όλα τα επίπεδα.
    Ο Ποσειδώνας στον 3ο οίκο σε τετράγωνο με την Αφροδίτη και τον αστρικό Ήλιο την έστρεψε στο τραγούδι και όπως κάθε Λέων που ...σέβεται τον εαυτό του, αξιοποίησε στο έπακρο την παρουσία της επί σκηνής.
    Παράλληλα η παρουσία της Αφροδίτης στον 11ο οίκο την ώθησε να εκφράσει τη δεδομένη αγάπη της στα παιδιά με υιοθεσίες άπορων και φτωχών ορφανών.

    Από την ιδιοσυναστρία φαίνεται η υπεροχή της Μαντόνα στο δημιουργικό τομέα.
    Ο Ήλιος της σχηματίζει κύριες όψεις με την Αφροδίτη, τον ¶ρη, το Δία, τον Κρόνο και τον Ποσειδώνα εμπλουτίζοντας ουσιαστικά τις δυνατότητες του και βοηθώντας την να έχει ανταπόκριση σε ένα πολυπληθές target group.
    Με τον ίδιο τρόπο προκύπτει και το τεράστιο ενεργειακό αποθεματικό που έχει στη διάθεση της, κυρίως μέσω του αστρικού ¶ρη (αντίθεση με το Δία και τρίγωνο με τον Ήλιο).
    Η εμμονή στην αστρολογική πρόβλεψη είναι το άλλοθι της ασυνειδητότητας

  2. #2

    Re: Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα - ΜΑΝΤΟΝΑ

    Δικά της παιδιά έχει αυτή; :unsure:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #3
    Join Date
    Jun 2008
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Προς τη θάλασσα...
    Posts
    577

    Re: Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα - ΜΑΝΤΟΝΑ

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Δικά της παιδιά έχει αυτή; :unsure:
    Φυσικά και έχει, μια κόρη και ένα γιο.


    Πού ζεις εσύ;;;
    Προσέχω την πόλη μου. Επιλέγω ΑΣΤΡΙΚΕΣ συγκοινωνίες.

  4. #4
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα - ΜΑΝΤΟΝΑ

    Tο ενα το εκανε με τον σωματοφυλακα της[μετα τον εστειλε αδιαβαστο]
    και το αλλο με τον Ριτζι ..καπως ετσι τον λενε [με γαμο]:bigsmile:
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα - ΜΑΝΤΟΝΑ

    Δυο είναι τα πιθανά σενάρια :bigsmile:
    Το ένα, να γίνω εγώ ο κακός και να "σουτ και γκολ στην Μαύρη τρύπα" τα άσχετα ποστ.

    Το άλλο, ο συντονιστής και δημιουργός αυτής της ενότητας, Γιάννης Ριζόπουλος, να υπενθυμίσει ότι το φόρουμ "Πειραματική Αστρολογία" είναι αμιγώς αστρολογικό και όχι κοινωνικού σχολιασμού.
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  6. #6
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα - ΜΑΝΤΟΝΑ

    Quote Originally Posted by ScP View Post
    Δυο είναι τα πιθανά σενάρια :bigsmile:
    Το ένα, να γίνω εγώ ο κακός και να "σουτ και γκολ στην Μαύρη τρύπα" τα άσχετα ποστ.

    Το άλλο, ο συντονιστής και δημιουργός αυτής της ενότητας, Γιάννης Ριζόπουλος, να υπενθυμίσει ότι το φόρουμ "Πειραματική Αστρολογία" είναι αμιγώς αστρολογικό και όχι κοινωνικού σχολιασμού.
    Συγνωμη:bigsmile:
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  7. #7

    Re: Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα - ΜΑΝΤΟΝΑ

    Ρώτησα λόγω 5ου και όψεων Κρόνου, εξαιτίας της αναφοράς των υιοθετημένων της λόγω 11ου.
    Είχα την εντύπωση ότι δεν είχε δικά της παρά μόνο τα υιοθετημένα, σκέπτομαι μήπως τα έκανε με τεχνιτή γονιμοποίηση και τέτοια Τον χάρτη της εξετάζω .:bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  8. #8
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    23E43, 37N58
    Posts
    2,226

    Re: Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα - ΜΑΝΤΟΝΑ

    Που αναφέρεσαι? Στο τετράγωνο του Κρόνου, κυβερνήτη του 5ου, με τη σελήνη?
    Γιατί κατά τα άλλα το τρίγωνο του Κρόνου με τον Ήλιο για θέματα τεκνοποίησης εγώ τουλάχιστον με τα λιγοστά που ξέρω το θεωρώ καλό προς τεκνοποίηση... αν και σε μεγάλη ηλικία λόγω ΑΙγόκερου...(δε ξέρω σε ποια ηλικία τα έκανε τα παιδιά της για να είμαι ειλικρίνης...) και αν σκεφτείς ότι και ο Ήλιος δείχνει και τα παιδιά λόγω του ότι είναι και φυσικός κυβερνήτης του 5ου...έτσι δεν είναι...?
    Τι λέτε...?
    :toung:

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Ρώτησα λόγω 5ου και όψεων Κρόνου, εξαιτίας της αναφοράς των υιοθετημένων της λόγω 11ου.
    Είχα την εντύπωση ότι δεν είχε δικά της παρά μόνο τα υιοθετημένα, σκέπτομαι μήπως τα έκανε με τεχνιτή γονιμοποίηση και τέτοια Τον χάρτη της εξετάζω .:bigsmile:
    Το οποίο τετράγωνο τώρα που το σκέφτομαι είναι και οριακό...δε ξέρω...το μετραμε...?
    :embarrest:embarrest:embarrest

  9. #9
    Join Date
    Jun 2008
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    Προς τη θάλασσα...
    Posts
    577

    Re: Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα - ΜΑΝΤΟΝΑ

    Quote Originally Posted by whisperer View Post
    Που αναφέρεσαι? Στο τετράγωνο του Κρόνου, κυβερνήτη του 5ου, με τη σελήνη?
    Γιατί κατά τα άλλα το τρίγωνο του Κρόνου με τον Ήλιο για θέματα τεκνοποίησης εγώ τουλάχιστον με τα λιγοστά που ξέρω το θεωρώ καλό προς τεκνοποίηση... αν και σε μεγάλη ηλικία λόγω ΑΙγόκερου...(δε ξέρω σε ποια ηλικία τα έκανε τα παιδιά της για να είμαι ειλικρίνης...) και αν σκεφτείς ότι και ο Ήλιος δείχνει και τα παιδιά λόγω του ότι είναι και φυσικός κυβερνήτης του 5ου...έτσι δεν είναι...?
    Μετά τα 40.
    Προσέχω την πόλη μου. Επιλέγω ΑΣΤΡΙΚΕΣ συγκοινωνίες.

  10. #10

    Re: Τσικόνε Μαντόνα Λουΐζα Βερόνικα - ΜΑΝΤΟΝΑ

    Quote Originally Posted by leoma View Post
    Μετά τα 40.
    Οπότε, γυναίκα που δεν μοιάζει με τη Σάρρα και τίκτει δίδυμα σε ηλικία μετά τα 40, δημιουργεί ...μυρωδιές εξωσωματικής, πράγμα που μας κάνει να είμαστε πολύ επιφυλακτικοί για θέματα διασήμων των οποίων την προσωπική ζωή τη γνωρίζουνμε κυρίως από ελεγχόμενα κανάλια πληροφόρησης. :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

 

 
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads