s
Είσαι για μία εκδρομή, μωρό μου;
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 6 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53
  1. #1

    Είσαι για μία εκδρομή, μωρό μου;

    Ζητώ συγνωμη από τους διαχειριστές, αλλά αφού δεν υπάρχει άλλος χώρος, επέλεξα αυτόν εδώ. Μπορεί το θέμα μου αρχικά να φαίνεται κάπως, αλλά σας πληροφορώ ότι εντάσσεται πλήρως σε όσα υπαγορεύει και η προμετωπίδα: Συζητήσεις γενικές και Off topic θέματα Θέματα και συζητήσεις που δεν ταιριάζουν στις υπόλοιπες κατηγορίες αλλά που δεν έχουν μεγάλη απόκλιση από τα θέματα που πραγματεύεται το myHoroscope.
    Αφορμή στάθηκε η απορία μου σχετικά με την διοργάνωση μιας εκδρομής με την αγαπημένη μου. Είχαμε ένα κενό τριήμερο και επειδή και οι δύο θα έχουμε τονισμένο 9ο και 11ο, είπαμε να συνδυάσουμε το τριήμερο με επιμορφωτική εκδρομή :nuts:
    Έχετε κάτι υπόψη σας, αλλά να είναι ποιότητας; Μας βολεύει κατά το τέλος Σεπτεμβρίου
    Καλό θα ήταν στο εν λόγω event να προβλέπεται και διατροφολόγος, καθότις προσέχουμε και τη σιλουέτα μας
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  2. #2
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    Αντωνία
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    423

    Re: Είσαι για μία εκδρομή, μωρό μου;

    Για την περίοδο που σε ενδιαφέρει, πήρε το αυτί μου(το δεξιό που είναι 2 χιλιοστά μεγαλύτερο) ότι θα γίνει ένα συνέδριο αστρολογικό στην Ερέτρια. Θα μιλήσουν αστρολόγοι από Ν. Ευρώπη. Το <menu> δεν ξέρω αν είναι στα μέτρα σου, καθώς ακόμα δεν έχει καθοριστεί το ...πόσες θερμίδες θα συμπεριλαμβάνει, και τί περιεκτικότητα σε χοληστερόλη θα έχει.
    Τώρα, σαν Τοξότης εσύ , ελπίζω να μπήκες στον πειρασμό..:toung:
    Αυτό που είναι δύσκολο είναι να θυμάσαι κι όταν θα φύγεις από δω , ποιός είσαι και τι σου ταιριάζει και μην περιμένεις να σ' το πει κανείς, ο καθένας θα σου λέει άλλα. Γιατί αλήθεια ;;; Γιατί ο καθένας έχει τα μάτια που του ταιριάζουν. (Από την ιστορία του Χόμυ της Θεοδώρας Φασιανού -Ντάκου )

  3. #3

    Re: Είσαι για μία εκδρομή, μωρό μου;

    Quote Originally Posted by sagimoon View Post
    Για την περίοδο που σε ενδιαφέρει, πήρε το αυτί μου(το δεξιό που είναι 2 χιλιοστά μεγαλύτερο) ότι θα γίνει ένα συνέδριο αστρολογικό στην Ερέτρια. Θα μιλήσουν αστρολόγοι από Ν. Ευρώπη. Το <menu> δεν ξέρω αν είναι στα μέτρα σου, καθώς ακόμα δεν έχει καθοριστεί το ...πόσες θερμίδες θα συμπεριλαμβάνει, και τί περιεκτικότητα σε χοληστερόλη θα έχει.
    Τώρα, σαν Τοξότης εσύ , ελπίζω να μπήκες στον πειρασμό..:toung:
    Αλήθεια ; :nuts:
    Μήπως ξέρεις αν διοργανώνεται κάποια εκδρομή και σε ποιο ξενοδοχείο είναι;
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Είσαι για μία εκδρομή, μωρό μου;

    Αν έχει φαΐ θα πας; Και τί θα κάνεις μετά που θα σε λένε όλοι κοιλιόδουλο; Ε;;

  5. #5

    Re: Είσαι για μία εκδρομή, μωρό μου;

    Quote Originally Posted by Maroulita View Post
    Αν έχει φαΐ θα πας; Και τί θα κάνεις μετά που θα σε λένε όλοι κοιλιόδουλο; Ε;;
    Έτσι κι αλλιώς θα πάρουμε μαζί μας τον ατμομάγειρα για καλό και για κακό :bigsmile:
    Και να με λένε κοιλιόδουλο θα κάνω μια προβολή στον Μπραντ Πιτ σε συνδυασμό με μια μετατροπή του τετραγώνου της προοδευτικής Σελήνης με τον γενέθλιο Δία σε τρίγωνο και καθάρισα :nuts:
    Εσύ τι λες;
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Είσαι για μία εκδρομή, μωρό μου;

    Ναι, χαλαρά. Όταν έχεις δε επίγνωση της μετάλλαξης των συγκλινουσών όψεων σε αποχωρίζουσες, τότε να δεις τί έχει να γίνει. Μέχρι και προβολή ταινίας γίνεται με Dolby Surround ήχο και ποκ κορν διαίτης παρακαλώ! :nuts:

  7. #7

    Re: Είσαι για μία εκδρομή, μωρό μου;

    Quote Originally Posted by Maroulita View Post
    Ναι, χαλαρά. Όταν έχεις δε επίγνωση της μετάλλαξης των συγκλινουσών όψεων σε αποχωρίζουσες, τότε να δεις τί έχει να γίνει. Μέχρι και προβολή ταινίας γίνεται με Dolby Surround ήχο και ποκ κορν διαίτης παρακαλώ! :nuts:
    Διαπιστώνω ότι θα μπορούσες επάξια να εκπροσωπήσεις την Ελλάδα στο συνέδριο, αφού οι γνώσεις σου είναι προχωρημένες, της 5ης χιλιετίας τουλάχιστον :nuts:
    Σε ποιο μάθημα είσαι πια, στο 100ο;
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Είσαι για μία εκδρομή, μωρό μου;

    Καλα να περασετε οπου και να πατε!!!
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  9. #9
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Είσαι για μία εκδρομή, μωρό μου;

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Διαπιστώνω ότι θα μπορούσες επάξια να εκπροσωπήσεις την Ελλάδα στο συνέδριο, αφού οι γνώσεις σου είναι προχωρημένες, της 5ης χιλιετίας τουλάχιστον :nuts:
    Σε ποιο μάθημα είσαι πια, στο 100ο;
    Δεν γίνεται γαμώτο, έχω άλλο εκείνη την περίοδο (και δεν κάνω πλάκα! :embarrest:embarrest). Ελπίζω στο επόμενο να μην υπάρξει κώλυμα....

    Πάντως, για να μην είμαστε οφ τόπικ, τί λέτε για νησάκια αργοσαρωνικού; Για ολιγοήμερες διακοπές είναι μια χαρά. Υδρα, Πόρος, Σπέτσες....

  10. #10

    Re: Είσαι για μία εκδρομή, μωρό μου;

    Quote Originally Posted by Maroulita View Post
    Δεν γίνεται γαμώτο, έχω άλλο εκείνη την περίοδο (και δεν κάνω πλάκα! :embarrest:embarrest). Ελπίζω στο επόμενο να μην υπάρξει κώλυμα....

    Πάντως, για να μην είμαστε οφ τόπικ, τί λέτε για νησάκια αργοσαρωνικού; Για ολιγοήμερες διακοπές είναι μια χαρά. Υδρα, Πόρος, Σπέτσες....
    Γίνονται και εκεί αστρολογικά συνέδρια;
    Μα πόσα τέλος πάντων
    Είναι και αυτά διεθνή; :unsure:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

 

 
Page 1 of 6 1 2 3 4 5 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads