s
Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 5 1 2 3 4 5 LastLast
Results 1 to 10 of 48
  1. #1

    Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    ¶ραγε υπάρχει άνθρωπος που να μην έχει απατηθεί ή να μην έχει απατήσει; Μάλλον κανείς δεν ξέρει απόλυτα και ίσως να είναι και καλύτερα έτσι. Στην περίπτωση όμως που θα το μαθαίναμε ποια θα ήταν η αντιδρασή μας σύμφωνα με το ζωδιό μας; ( χιουμοριστικά πάντα και σύμφωνα με λίγες γνώσεις ) :toung:

    Κριός: "Ποιος είσαι εσύ που θα τολμίσεις να με απατήσεις; Χωρίζουμε χωρίς να πεις λέξη !!!"
    Ταύρος: "Θα το υπομείνω και αυτό. Δεν γίνεται να χάσω τη σταθερότητά μου..."
    Δίδυμος: " Λες να αποκαλυφθούν και οι δικές μου απιστίες;"
    Καρκίνος: " Θα κλειστώ στο σπίτι ( ή καβούκι ) μου για κανένα μήνα μέχρι να το ξεπεράσω..."
    Λέων: "Πάντως καλύτερος απο μένα δεν ήταν σίγουρα !!!"
    Παρθένος: "Τουλάχιστον καθάρισες το σπίτι και έκανες μπάνιο μετά;"
    Ζυγός: "Κάτσε να υπολογίσω τα υπέρ και τα κατά τις απιστίας και θα δω αν θα σε συγχωρήσω.."
    Σκορπιός: "Έχω 30 τρόπους στο μυαλό μου για να σε εκδικηθώ. Να στους απαριθμήσω και να διαλέξεις;"
    Τοξότης: "Θα το φιλοσοφήσουμε το θέμα.. Αν χωρίσουμε θα έχω πάλι την ελευθερία μου;"
    Αιγώκερος: "Ελπίζω μόνο να μην πλήρωσες εσύ τα έξοδα του ξενοδοχείου από το εισοδημά μας !!!"
    Υδροχόος: "Λες να κάνω μία πορεία στην Ομόνοια με θέμα την απιστία;"
    Υχθύς: "Δεν πειράζει.. Αρκεί που αγαπιόμαστε ακομα..."

    Το συμπέρασμα απο όλα αυτά είναι ότι όπως και να αντιδράσει ο κάθε άνθρωπος η πληγή που δημιούργει η απιστία είναι ανεπανόρθωτη. Μην πληγώνετε τα άτομα γύρω σας γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι αργότερα θα πληγωθείτε και εσείς. Ρόδα είναι και γυρνάει..
    All ThaT I'm LiVinG FoR...
    All ThaT I'm DyInG FoR...
    All ThaT I Can'T IgnOrE AlonE At NiGhT...
    All ThaT I'm WanTeD FoR
    AltHoUgH I WanTeD MoRe
    LoCk ThE LaSt OpEn DooR...My GhosTs ArE GaiNiNg On Me...

  2. #2
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    πλακα εχει και στην τελευταια προταση σου θα συμφωνησω απολυτα
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  3. #3
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    ααααα ολα και ολα...ως Ταυρος την απιστια δεν την συγχωρω...αλλα θα ζησει για να την πληρωσει αγαπητοι!!!!διοτι γιατι απατας αγαπητε???σε απατησαμε??με το φαι σου με την αγαπη σου με τα ολα σου και την κανεις με την καθε τυχαααααρπαααστηηηη???ε???ου πς...τι ναπω και νομιζα μετα απο 8 χρονια οτι το ειχα ξεπερασει.....:toung:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  4. #4

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Quote Originally Posted by emmalene View Post
    ααααα ολα και ολα...ως Ταυρος την απιστια δεν την συγχωρω...αλλα θα ζησει για να την πληρωσει αγαπητοι!!!!διοτι γιατι απατας αγαπητε???σε απατησαμε??με το φαι σου με την αγαπη σου με τα ολα σου και την κανεις με την καθε τυχαααααρπαααστηηηη???ε???ου πς...τι ναπω και νομιζα μετα απο 8 χρονια οτι το ειχα ξεπερασει.....:toung:
    Δεν νομίζω ότι οι ταύροι την συγχωρούν την απιστία. Πάντα την έχουν στο πίσω μέρος του μυαλού τους απλά θα κάνουν υποχώρηση μόνο και μόνο για να μην χάσουν τη σταθερότητα μιας σχέσης :toung:
    All ThaT I'm LiVinG FoR...
    All ThaT I'm DyInG FoR...
    All ThaT I Can'T IgnOrE AlonE At NiGhT...
    All ThaT I'm WanTeD FoR
    AltHoUgH I WanTeD MoRe
    LoCk ThE LaSt OpEn DooR...My GhosTs ArE GaiNiNg On Me...

  5. #5
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Σκορπιός: "Έχω 30 τρόπους στο μυαλό μου για να σε εκδικηθώ.......» ομως ως.... Καρκίνος: " Θα κλειστώ στο σπίτι ( ή καβούκι ) μου για κανένα μήνα μέχρι να το ξεπεράσω..."
    Σε γενικες γραμμες και μεχρις αποδειξεως του εναντιου...
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

  6. #6
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Quote Originally Posted by Aqua_G View Post
    Δεν νομίζω ότι οι ταύροι την συγχωρούν την απιστία. Πάντα την έχουν στο πίσω μέρος του μυαλού τους απλά θα κάνουν υποχώρηση μόνο και μόνο για να μην χάσουν τη σταθερότητα μιας σχέσης :toung:
    Οχι δεν την συγχωρούμε (ωροσκόπος speaking) εκτός εάν την έχουμε κάνει πρωτοι:toung:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  7. #7
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Μια κυρια δεν απιστει ποτε....απλα συγκρινει και καταληγει οτι αυτος με τον οποιο ειναι ειναι ο καλυτερος!Οι αντρες απιστουν...:bigsmile::bigsmile:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  8. #8
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Quote Originally Posted by emmalene View Post
    Μια κυρια δεν απιστει ποτε....απλα συγκρινει και καταληγει οτι αυτος με τον οποιο ειναι ειναι ο καλυτερος!Οι αντρες απιστουν...:bigsmile::bigsmile:
    Αγαπημένη μου αναποδη, πως με καταλαβαίνεις
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  9. #9
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    ΕΕΕΕ ειδες??τελικα η αστρολογια ισχυει και επιβεβαιωνεται αγαπητα μελη του myhoroscope...:bigsmile:Ελπιζω μονο ν αμην ειναι μελος ο επομενος τυχερος ανθρωπος με τον οποιο θα κανω test drive..σχεση εννοω sorry...(Συντηρητικος σταθερος Ταυρος....ημαρτον..):sad2:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  10. #10

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Quote Originally Posted by emmalene View Post
    Μια κυρια δεν απιστει ποτε....απλα συγκρινει και καταληγει οτι αυτος με τον οποιο ειναι ειναι ο καλυτερος!Οι αντρες απιστουν...:bigsmile::bigsmile:
    Σε αυτό θα συμφωνήσω. Γιατί τα περοσσότερα απατημένα άτομα να είναι γυναίκες;:suspiciou Είναι τόσο δύσκολο να είναι μονογαμικοί οι άντρες; Λες και θα πάθουν τίποτα αν σταματήσουν "κυνήγι"
    All ThaT I'm LiVinG FoR...
    All ThaT I'm DyInG FoR...
    All ThaT I Can'T IgnOrE AlonE At NiGhT...
    All ThaT I'm WanTeD FoR
    AltHoUgH I WanTeD MoRe
    LoCk ThE LaSt OpEn DooR...My GhosTs ArE GaiNiNg On Me...

 

 
Page 1 of 5 1 2 3 4 5 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads