s
Τρίγωνο Ήλιου-Σεληνης!
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Join Date
    May 2006
    Posts
    36

    Τρίγωνο Ήλιου-Σεληνης!

    Στο γενέθλιο χάρτη μου ο ηλιος μου σχηματίζει τρίγωνο με τη σεληνη με ανοχή ομως σχεδον μισή μοίρα!!! Ειναι αρκετα θετικη αυτη η όψη???

  2. #2

    Re: Τρίγωνο Ήλιου-Σεληνης!

    Η όψη αυτή είναι πάρα πολύ καλή. Από τα λίγα που ξέρω, δείχνει σε πρώτη φάση ότι υπάρχει αρμονία ανάμεσα στην ψυχή σου (Σελήνη) και στην προσωπικότητα που βγάζεις προς τα έξω (Ήλιος).

  3. #3
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Τρίγωνο Ήλιου-Σεληνης!

    Quote Originally Posted by iasonas
    Στο γενέθλιο χάρτη μου ο ηλιος μου σχηματίζει τρίγωνο με τη σεληνη με ανοχή ομως σχεδον μισή μοίρα!!! Ειναι αρκετα θετικη αυτη η όψη???
    Πιστεύω ότι αυτό το άρθρο Κύριες όψεις θα σε βοηθήσει ιδιαίτερα.

    Φιλικά
    Ιουλία
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  4. #4
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    Αντωνία
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    423

    Re: Τρίγωνο Ήλιου-Σεληνης!

    Αρμονικότατη όψη και τυχεροί αυτοί που την έχουν. Όχι τυχεροί με την έννοια του τυχεράκια της ζωής, μα λόγω μιας συγκροτημένης προσωπικότητας, που μπορεί να παλέψει για αυτά που ζητά, την στιγμή που άλλοι γερνάνε και δεν ξέρουν τί ζητάνε από την ζωή.
    Αυτό που είναι δύσκολο είναι να θυμάσαι κι όταν θα φύγεις από δω , ποιός είσαι και τι σου ταιριάζει και μην περιμένεις να σ' το πει κανείς, ο καθένας θα σου λέει άλλα. Γιατί αλήθεια ;;; Γιατί ο καθένας έχει τα μάτια που του ταιριάζουν. (Από την ιστορία του Χόμυ της Θεοδώρας Φασιανού -Ντάκου )

  5. #5
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Ηλιούπολη
    Posts
    1

    Re: Τρίγωνο Ήλιου-Σεληνης!

    Quote Originally Posted by iasonas View Post
    Στο γενέθλιο χάρτη μου ο ηλιος μου σχηματίζει τρίγωνο με τη σεληνη με ανοχή ομως σχεδον μισή μοίρα!!! Ειναι αρκετα θετικη αυτη η όψη???
    :bigsmile:

  6. #6
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: Τρίγωνο Ήλιου-Σεληνης!

    Και θα μπορουσε επισης να δειχνει αρμονικες σχεσεις μεταξυ των γονεων, πραγμα που σιγουρα εχει θετικη επιδραση στην προσωπικοτητα του παιδιου...:bigsmile:
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads