s
Τετραγωνα, καλα μου τετραγωνα...
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. #1
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Ελπίδα
    Posts
    9

    Τετραγωνα, καλα μου τετραγωνα...

    Αγαπητοί μου,
    Καταρχήν ελπίζω να γραφω στην κατάλληλη ενότητα, αλλά αν όχι, συγχωρείστε με καθότι είμαι αρχάρια..
    Ο χάρτης μου είναι γεμάτος απο τετράγωνα και αντιθέσεις. Το παίρνω ελαφρά όμως το θέμα αφού χωρίς αυτά η ζωή μου θα ήταν μέσα στην πλήξη. Προσπαθώ να κατανοήσω την ύπαρξή μου, να αγαπάω κάθε μέρα περισσότερο τον εαυτό μου και τους γύρω μου, να ζω το σήμερα , να κοιτάζω τα σύννεφα και να τα θαυμάζω, να δέχομαι με χαρά τα εμπόδια και τις λύπες επειδή ξέρω οτι με αυτά θα μάθω, θα τα αντιμετωπίσω και ναι, θα τα καταφέρω, γιατί το μονο που με νοιάζει είναι να ΖΩ.
    Πολλοί είναι εκείνοι που αγχώνοντε με τις δύσκολες όψεις του ωροσκοπίου τους. Και εγώ στεναχωριόμουν με το δικό μου..
    Όμως κατάλαβα οτι η ζωή είναι ωραία, για αυτό και αγαπάω τα καλα μου τετράγωνα..

    Φιλικά

    Ελπίδα

  2. #2
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    Αντωνία
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    423

    Re: Τετραγωνα, καλα μου τετραγωνα...

    Αγαπημένη μας esperanza,

    Εγώ να δείς τρομάρα που πήρα όταν πρωτοαντίκρισα τα ταφ τετράγωνα, τα μεγάλα τετράγωνα , και λοιπά τετράγωνα και αντιθέσεις στον χάρτη του μικρού γιού μου.
    Σε βεβαιώ ότι θα γίνουνε τα τετράγωνα των αστέρων. Άνθρωποι με παρόμοιες όψεις διακρίνονται και προοδεύουν. Πληροφοριακά τελείως, έχω μια φίλη με τους περισσότερους πλανήτες στην θέση τους, με κάτι τρίγωνα που βγάζουν μάτι, ...και μια mersentes 200 άρα.....με άνεση εξυπνάδα, και πίσμα, με όλα τα καλά του κόσμου, και ούτε καν εξασκεί το επάγγελμά της....κάαάάάάθεται και απολαμβάνει μόνο. Στο τέλος νομίζεις πως θα κλείσει τα μάτια ευχαριστημένη?? όχι σε πληροφορώ...
    Το να τρώγεσαι με τα ...ρούχα σου έχει και το θετικό του....δεν πεθαίνεις φορώντας το ίδιο ..χεχε

    Καλό μας βράδυ φίλοι !!!!
    Αυτό που είναι δύσκολο είναι να θυμάσαι κι όταν θα φύγεις από δω , ποιός είσαι και τι σου ταιριάζει και μην περιμένεις να σ' το πει κανείς, ο καθένας θα σου λέει άλλα. Γιατί αλήθεια ;;; Γιατί ο καθένας έχει τα μάτια που του ταιριάζουν. (Από την ιστορία του Χόμυ της Θεοδώρας Φασιανού -Ντάκου )

  3. #3
    Join Date
    Dec 2005
    Όνομα:
    Silia
    Location
    Αθήνα και μ'αρέσει!!
    Posts
    474

    Re: Τετραγωνα, καλα μου τετραγωνα...

    Quote Originally Posted by sagimoon
    Αγαπημένη μας esperanza,

    Εγώ να δείς τρομάρα που πήρα όταν πρωτοαντίκρισα τα ταφ τετράγωνα, τα μεγάλα τετράγωνα , και λοιπά τετράγωνα και αντιθέσεις στον χάρτη του μικρού γιού μου.
    Σε βεβαιώ ότι θα γίνουνε τα τετράγωνα των αστέρων. Άνθρωποι με παρόμοιες όψεις διακρίνονται και προοδεύουν. Πληροφοριακά τελείως, έχω μια φίλη με τους περισσότερους πλανήτες στην θέση τους, με κάτι τρίγωνα που βγάζουν μάτι, ...και μια mersentes 200 άρα.....με άνεση εξυπνάδα, και πίσμα, με όλα τα καλά του κόσμου, και ούτε καν εξασκεί το επάγγελμά της....κάαάάάάθεται και απολαμβάνει μόνο. Στο τέλος νομίζεις πως θα κλείσει τα μάτια ευχαριστημένη?? όχι σε πληροφορώ...
    Το να τρώγεσαι με τα ...ρούχα σου έχει και το θετικό του....δεν πεθαίνεις φορώντας το ίδιο ..χεχε

    Καλό μας βράδυ φίλοι !!!!
    Αγαπητή Sagimoon,

    εξαρτάται τι ζητάει καθένας στη ζωή του, αλλά και το τι είναι τελικά ταγμένος να κάνει και να υπηρετήσει.. Δεν νομίζω ότι η συγκεκριμένη κυρία θα κλείσει τα μάτια της.. δυστυχισμένη!!

    (Το σχόλιο έγινε με κάθε καλή διάθεση!! Μην με παρεξηγείς, αν είμαι λίγο "κοφτή" στα λόγια.. Ερμής στον Ταύρο σε σύνοδο με Μεσουράνημα, γαρ!!)

    may..

  4. #4
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    Αντωνία
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    423

    Re: Τετραγωνα, καλα μου τετραγωνα...

    Μεταξύ αστείου και σοβαρού

    Κάποιος που δεν είναι ευχαριστημένος, δεν σημαίνει ότι είναι δα και δυστυχισμένος....υπάρχουν τόσα ενδιάμεσα στάδια...

    με Άρη στον καρκίνο...
    sagimoon
    Αυτό που είναι δύσκολο είναι να θυμάσαι κι όταν θα φύγεις από δω , ποιός είσαι και τι σου ταιριάζει και μην περιμένεις να σ' το πει κανείς, ο καθένας θα σου λέει άλλα. Γιατί αλήθεια ;;; Γιατί ο καθένας έχει τα μάτια που του ταιριάζουν. (Από την ιστορία του Χόμυ της Θεοδώρας Φασιανού -Ντάκου )

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Τετραγωνα, καλα μου τετραγωνα...

    Κάποιος που δεν είναι ευχαριστημένος, δεν σημαίνει ότι είναι δα και δυστυχισμένος....υπάρχουν τόσα ενδιάμεσα στάδια...



    Θα συμφωνήσω μαζί σου!!Βλέπεις εγώ έχω τον Ήλιο στον Καρκίνο :toung::toung:

  6. #6
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Ελπίδα
    Posts
    9

    Re: Τετραγωνα, καλα μου τετραγωνα...

    Αγαπητή Panther,
    Εχεις Ήλιο στον Καρκίνο, όπως και εγώ, αλλά κατα βάθος είσαι Πάνθηρας!!
    Αυτό είναι το θετικό...!

  7. #7
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Τετραγωνα, καλα μου τετραγωνα...

    Quote Originally Posted by esperanza
    Αγαπητή Panther,
    Εχεις Ήλιο στον Καρκίνο, όπως και εγώ, αλλά κατα βάθος είσαι Πάνθηρας!!
    Αυτό είναι το θετικό...!
    Ε! ναι! βέβαια!!! Έχω ένα Ταύρο για Ωροσκόπο και έναν Ουρανό στο Σκορπιό!!!
    μόνο πάνθηρας θα μπορούσα να γίνω!!! Τι άλλο να κάνω η γυναίκα!!!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

  8. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Όνομα:
    teomog
    Posts
    29

    Re: Τετραγωνα, καλα μου τετραγωνα...

    Νομίζω τότε παιδιά ότι με παίρνει κι εμένα να μπώ στο club!!!Είμαι Διδυμάκι αλλά με Αφροδίτη και Άρη στο Ταύρο Τετράγωνο με Ουράνο στο Σκορπιό, μόνο Αέρινη δε νιώθω!Δε καταλαβαίνω από που να προφυλαχτώ κάθε φορά και συνήθως δε το καταφέρνω...Απόγνωση!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Ελπίδα
    Posts
    9

    Re: Τετραγωνα, καλα μου τετραγωνα...

    E, και στεναχωριέσαι βρε Τεο ?
    Τι να πω και εγω ? Σελήνη στο Σκορπιό τετράγωνο με Κρόνο, Κρόνος τετράγωνο με Άρη, Άρης αντίθεση με Σελήνη, και οι πιο πολλοι πλανητες αναδρομοι...
    Αλλά είπαμε δεν το βάζουμε κάτω.. Έτσι είναι αυτα.. Δέξου τον εαύτο σου μοναδικό, υπέροχο και να σκέφτεσαι θετικά!
    Μην το ξεχάσεις...

  10. #10
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Τα βουνα και τ
    Posts
    892

    Re: Τετραγωνα, καλα μου τετραγωνα...

    esperanza
    Δεν εχεις και τοσο ασχημο χαρτη οσο αναφορα αυτα στα οποια θα στρεψεις το ενδιαφερον σου τελικα Μαλλον ευνοικο θα τον ελεγα!

 

 
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads