s
Όψεις σε σχέση με ζωή στο εξωτερικό
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 5 of 5
  1. #1

    Όψεις σε σχέση με ζωή στο εξωτερικό

    Γειά σας!Πολύ χαίρομαι που συμμετέχω σ'ενα ελληνικό forum αστρολογίας.Θα ήθελα να ρωτήσω αν στο χάρτη μου υπάρχουν όψεις που υποδηλώνουν ζωή στο εξωτερικό.Είναι κάτι που με απασχολεί.Είμαι γεννημένη 21-09-1982,αθήνα,10:45 π.μ.Ευχαριστώ πολύ!!

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: εξωτερικό?

    Αγαπητό μέλος μας

    Το εξωτερικό έχει δύο οίκους, ανάλογα τους λόγους που μας ωθούν να πάμε εκεί, Είναι ο 9ος κλασσικά, όπου πάμε για ταξίδια, επαγγελματικούς λόγους, σπουδές, αλλά συνήθως από εκεί γυρίζουμε πίσω.
    Είναι κι ο 12ος οίκος, που σημαίνει την μετανάστευση και τη ξενιτιά.

    Μελετάμε πλανήτες και κυβερνήτες των οίκων και βλέπουμε αν πάμε, πόσο θα μας ταιριάζει ή πόσο δεν θα είμαστε ευχαριστημένοι. Για να ενεργοποιηθεί κάτι όμως, πρέπει να το λέει και η περιγραφή του ετήσιου. Προδιάθεση ίσως έχει κάποιος, το πότε όμως θα γίνει, θα φανεί από προοδευτικά, ετήσιο κι άλλα προγνωστικά συστήματα. Και φυσικά την βούλησή μας να κάνουμε ή να μη κάνουμε κάτι!

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

  3. #3

    Re: Όψεις σε σχέση με ζωή στο εξωτερικό

    Κυρία Σίμου,
    σας ευχαριστώ που απαντήσατε.Για τον 9ο οίκο είναι γνωστό, για τον 12ο όμως δεν ήξερα οτι έχει να κάνει και με εξωτερικό.Στον 9ο δεν έχω τίποτα, αλλά στο 12ο έχω στέλλιουμ στο ζυγό πλούτωνα,ερμή,κρόνου(είναι καλό τώρα αυτό??) με την αφροδιτούλα, κυβερνήτη ζυγού στον 10ο στη παρθένο.Σημαίνει κάτι για το θέμα του εξωτερικού αλλά και γενικότερα,είναι καλή όψη αυτή?Ευχαριστώ πολύ!

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: Όψεις σε σχέση με ζωή στο εξωτερικό

    Αγαπητή μας φίλη

    Επειδή η αστρολογία είναι σύνθεση πολλών παραγόντων ενός χάρτη, δεν θα είμαι ακριβής μόνο από όσα μας λέτε. Βέβαια, αυτά που περιγράφετε δίνουν την εικόνα της ξενιτιάς (όχι ακριβώς του "εξωτερικού" όπως σας εξήγησα νωρίτερα), να είναι κάτι δύσκολο για σας, όπου μπορεί να σας κρατήσει για λόγους που θα σχετίζονται ενδεχόμενα με καριέρα, αλλά δεν θα σας δίνουν ευχαρίστηση.
    Φυσικά, μία πλήρης ανάλυση του χάρτη σας, θα μπορούσε να μεταβάλει αυτή την άποψη ή να τη διαφοροποιήσει.

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

  5. #5

    Re: Όψεις σε σχέση με ζωή στο εξωτερικό

    Σας ευχαριστώ κα Σίμου! Και εγώ ελπίζω οτι μια πλήρη ανάλυση του χάρτη να μεταβάλει αυτή την όψη.(Ελπίζω αυτός ο δίας στον ωροσκόπο κάτι να κάνει γι'αυτό):blink1:

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads