s
ερωτηση για το πως γινεσαι συνδρομητης στο my horoscope.
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 3 of 3
  1. #1

    ερωτηση για το πως γινεσαι συνδρομητης στο my horoscope.

    γεια σας,ειμαι σχετικα καινουρια εδω.(συγχαρητηρια για το site σας! ) θα ηθελα να ρωτησω,πως γινεται καποιος συνδρομητης ωστε να διαβαζει αναλυτικα καποια κειμενα στις διελευσεις τις καθημερινες? (ειναι καποιες σημαντικες οψεις που τις διαβαζεις αναλυτικα μονο αν εισαι συνδρομητης) . σας ευχαριστω πολυ κ καλη συνεχεια στα πολυ ωραια θεματα σας!

  2. #2
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    23E43, 37N58
    Posts
    2,226

    Re: ερωτηση για το πως γινεσαι συνδρομητης στο my horoscope.

    Καλημέρα fitza και καλώς μας ήρθες!
    δες το λικ που σου παραθέτω στο οποίο θα δεις και καποιες πληροφορίες για τις προσωπικές αναλύσεις. στο ίδιο λινκ κάτω στην σελίδα θα δεις το email επικοινωνίας στο οποίο μπορείς να εκδηλώσεις το ενδιαφέρον σου και όλα θα γίνουν...εύκολα!

    Αστρολογία για όλους - Γραπτές αστρολογικές αναλύσεις - αστρολογία
    Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω πριγκίπισσα!

  3. #3

    Re: ερωτηση για το πως γινεσαι συνδρομητης στο my horoscope.

    σας ευχαριστω παρα πολυ!!!!! για μια αστρολογικη ερωτηση που εχω να κανω την παραθετω εδω? κ αν ναι,ηθελα να ρωτησω αν η διελευση του πλουτωνα απο τον 12 οικο ενος ατομου ειναι τοσο κακο γεγονος?! διαβασα καποια πραγματα κ πραγματικα τρομαξα. κ επειδη θα μου συμβει σε λιγους μηνες.....κ μαλλον θα κρατησει καποια αρκετα χρονια (λογω της αργης κινησης του πλανητη) δεν ξερω τι να πρωτοπροσεξω?! κ επειδη εχω ευαισθητη ψυχολογια.....φοβαμαι αυτο η καποια ασθενεια που 'χτυπαει' το κυτταρο.... αν θα μπορουσατε να με βοηθησετε με καποια απαντηση,θα χαρω πολυ κ ισως να μη χρειαζεται να ανησυχω τοσο?! αν πρεπει να γραψω την ερωτηση καπου αλλου,σας ζητω συγγνωμη κ πειτε μου ,που θα μπορουσα να την γραψω ωστε να εχω καποιες απαντησεις. σας ευχαριστω παρα πολυ κ ευχομαι να μην σας κουρασα!

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads