s
Ο Πλούτωνας στο γενέθλιο ωροσκόπιο
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    Ο Πλούτωνας στο γενέθλιο ωροσκόπιο

    Στον 4ο 5ο και 10ο τι σημαίνει ο ανάδρομος πλούτωνας? Έχω ανάδρομο Πλούτωνα στον 4ο οίκο σε τετράγωνο με ήλιο και σελήνη(που είναι σε σύνοδο μεταξύ τους) και περνάω μια πολύ δύσκολη φάση στη ζωή μου. Επίσης ποτέ δεν έχω καταφέρει να είμαι ήρεμη και "ευτυχισμένη"...
    Un fanatique est quelqu'un qui ne veut pas changer d'avis et qui ne veut pas changer de sujet.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Θαλασσινή
    Posts
    318

    Re: Ανάδρομοι πλανήτες στο γενέθλιο ωροσκόπιο: Πλούτωνας

    Quote Originally Posted by hannah View Post
    Στον 4ο 5ο και 10ο τι σημαίνει ο ανάδρομος πλούτωνας? Έχω ανάδρομο Πλούτωνα στον 4ο οίκο σε τετράγωνο με ήλιο και σελήνη(που είναι σε σύνοδο μεταξύ τους) και περνάω μια πολύ δύσκολη φάση στη ζωή μου. Επίσης ποτέ δεν έχω καταφέρει να είμαι ήρεμη και "ευτυχισμένη"...
    Ο ανάδρομος Πλούτωνας είναι περισσότερο ψυχολογικός και διερευνητικός από τον ορθόδρομο και επηρεάζει τα θέματα του οίκου που βρίσκεται κάθε φορά. Στο δικό σας χάρτη είναι ορθόδρομος και όχι ανάδρομος σύμφωνα με τα στοιχεία σας.

    Ο Κρόνος από το Ζυγό έχει ήδη επηρεάσει την Αφροδίτη σας και θα τη συναντήσει ξανά αρχές Μαίου και μέσα Αυγούστου. Αν ο Ωροσκόπος σας βρίσκεται στο ζώδιο του Καρκίνου, ο Κρόνος επηρεάζει και τον Ωροσκόπο σας.
    Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις,
    τούτο προσπάθησε τουλάχιστον
    όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις...


    Κωνσταντίνος Καβάφης

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads