s
30 – 17 – 8 -7… Ραδιοφωνική εκπομπή “Αστρό – Λογισμοί”. 31/5. Στο myhoroscope!
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast
Results 1 to 10 of 36
  1. #1
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Χρήστος
    Location
    Αθήνα
    Posts
    962

    30 – 17 – 8 -7… Ραδιοφωνική εκπομπή “Αστρό – Λογισμοί”. 31/5. Στο myhoroscope!

    Αγαπητοί φίλοι και φίλες γεια σας. Σας καλώ 31/5 και ώρα 17 το απόγευμα με 20:00 να παρακολουθήσετε την πρώτη online εκπομπή μου από το ραδιόφωνο του myhoroscope. Την ημέρα εκείνη θα αναλύσουμε πως θα εξελιχθούν οι διάφοροι τομείς των ζωδίων για το καλοκαίρι του 2012. Θα βρεθεί ο καλοκαιρινός έρωτας, θα μπορέσουμε να βγούμε από το εργασιακό αδιέξοδο και ποιοι; Καθώς και άλλα πολλά ερωτήματα με τα καλύτερα και τα χειρότερα διαστήματα του καλοκαιριού.

    Επίσης 31/5 είναι η παγκόσμια ημέρα κατά του καπνίσματος. Ποιοι χάρτες έχουν μεγαλύτερες πιθανότητες να αρχίσουν το κάπνισμα; Ποιοι μπορούν να το σταματήσουν πιο εύκολα και βέβαια ποιοι κινδυνεύουν περισσότερο από αυτό.

    Επίσης θα σχολιάσουμε βέβαια και την επικαιρότητα και πως θα εξελιχθούν κάποια ζητήματα της πολιτικής μας ζωής στην Ελλάδα και στην Ευρώπη. Τι θα συμβεί στις εκλογές στις 17/6 και τελικά πως θα μας επηρεάσει η Σεληνιακή έκλειψη του Ιουνίου;

    31/5 επίσης σας καλώ να μου κάνετε παρέα καθότι και είναι και η ημέρα γενεθλίων μου όπου και θέλω να μοιραστώ μαζί σας ένα κομμάτι που αγαπώ πολύ στην αυγή της 4ης δεκαετίας μου μιας και κλείνω τα 30 μου χρόνια. Πριν 17 χρόνια αν κάποιος μου έλεγε ότι εκείνο το πρώτο βιβλίο αστρολογίας που είχα στα χέρια μου θα γινόταν το ξεκίνημα για να γίνω αστρολόγος δεν θα το πίστευα. Πριν 8 χρόνια που ξεκίνησα επαγγελματικά ώς αστρολόγος δεν ήξερα ότι την επόμενη κιόλας χρονιά θα συνεργαζόμουν στο ξεκίνημα κιόλας μία αστρολογικής κοινότητας που έγνε μετέπειτα πολύ αγαπημένη και 7 χρόνια συνεχίζει να υφίσταται στους browser σας αλλά και στις καρδιές σας.

    Σας καλώ λοιπόν πέρα απο τη θεματολογία να γιορτάσουμε μαζί όλα αυτά και να μας κάνετε παρέα.
    Στις 31/5 λοιπόν στην εκπομπή “Άστρο – Λογισμοί” θα χαρώ πολύ να μοιραστώ μαζί σας ένα ολόκληρο τρίωρο από τις 17:0ο το απόγευμα μέχρι και τις 20:00 στο Ραδιόφωνο του Myhoroscope.gr


    Να είσθε καλά μέχρι τότε και τα άστρα να είναι ο δρόμος για την ελευθερία και όχι το φόβο.
    [I]Στο τέλος να έχετε ζήσει αυτά που θέλετε και αξίζετε!

  2. #2
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354

    Re: 30 – 17 – 8 -7… Ραδιοφωνική εκπομπή “Αστρό – Λογισμοί”. 31/5. Στο myhoroscope!

    Ευχομαι καλη επιτυχια στην ραδιοφωνικη σου εκπομπη
    ειμαι σιγουρη οτι θα μαθουμε πολλα και θα περασουμε ενα καταπληκτικο τριωρο !!!!!


    κουκι
    Η χειροτερη αισθηση ...ειναι η ψευδαισθηση....
    Δ.Κ

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097
    3 ώρες δεν του φτάνουν ούτε για τον πρόλογο....!

  4. #4
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Χρήστος
    Location
    Αθήνα
    Posts
    962
    Τι να κάνω τους αγαπάω πολύ και δεν τους χορταίνω

  5. #5
    Join Date
    Sep 2011
    Όνομα:
    Λίντα
    Posts
    248
    Καλή επιτυχία στην εκπομπή κ.Χρήστο

    Θα είμαστε όλοι εκεί

  6. #6
    Καλη επιτυχια Χρηστο!

    Χρονια Πολλα και ΚΑΛΑ!!!

    - - - Updated - - -

    Καλη επιτυχια Χρηστο!

    Χρονια Πολλα και ΚΑΛΑ!!!

  7. #7
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354
    Χρονια πολλα και απο εδω !!!!
    μια χαρα σε ακουμε

  8. #8
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Χρήστος
    Location
    Αθήνα
    Posts
    962
    Thanks paidia elpizw na me akoyte oloi kala

  9. #9
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    Δεσποινα
    Location
    πειραιας
    Posts
    2,354
    Δεν σε ακουμε τωρα εγινε κατι;

  10. #10
    xronia polla! epanilthe o ixos

 

 
Page 1 of 4 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads