s
Ας μιλησουμε για Υδροχοους.. - Page 8
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 8 of 16 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 71 to 80 of 159
  1. #71
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Κασσιόπη View Post
    Οι Υδροχόοοι επίσης έχουν σταθερότητα. Μπετό καραμπετό. Δεν ξεκουνιούνται με τίποτε από καταστάσεις στις οποίες έχουν επενδύσει μια "σταθερή αξία", ακόμη κι αν δεν τους ικανοποιεί πλήρως το αποτέλεσμα. Δίνουν πολλές φορές την εντύπωση του πακτωμένου.

    Λευκούλι, συμφωνείιιιιις;;;;;
    Συμφωνώ:embarrest

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  2. #72

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Βαρέθηκα και που το άκουσα ... όχι να το κάνω κιόλας!

    ¶μα είναι να προσπαθείς και να φτύνεις αίμα για να τον έχεις κοντά σου, δεν έχει καμία αξία. Ή θα μείνει γιατί το θέλει ή αλλιώς να φύγει ... για να έρθει κανένα άλλο ζώδιο:bigsmile:

    Πές τα βρε παιδί μου!! Να μείνει γιατί το θέλει ακριβώς! Εγώ παιχνιδάκια δε μπορώ να κάνω..Ουφ!
    when there is a will..there is a way...

  3. #73

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Αυτή είναι η ιδανική συμβουλή αν κανείς ενδιαφέρεται για Κριούς και Τοξότες.Ο υδροχόος όμως είναι σταθερό ζώδιο και οι συνεχείς αλλαγές και τα τσιτώματα δεν ξέρω κατά πόσο του κάνουν καλό...:unsure:
    Γι αυτο ταιριαζουμε πολυ με Κριους και Τοξοτες, απο προσωπικη εμπειρια μιλαω παντα.Εγω που ειμαι διπλη Υδροχοος Βαριεμαι πολυ ευκολα και πρεπει να κανω συνεχως καινουρια πραγματα χωρις ομως να αφηνω και τιποτα μισο..

  4. #74
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Πές τα βρε παιδί μου!! Να μείνει γιατί το θέλει ακριβώς! Εγώ παιχνιδάκια δε μπορώ να κάνω..Ουφ!
    Εμ τα λέω ... τι κάνω

    Κοίτα όσο και να προσπαθείς να κρατήσεις κάποιον άνθρωπο και ιδιαίτερα έναν Υδροχόο, άμα αυτός θέλει να φύγει ... τελείωσε ... θα φύγει.
    Ευτυχώς, ο Θεός με βοήθησε και μου έστειλε Σκορπιό και όχι Υδροχόο
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  5. #75

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Εμ τα λέω ... τι κάνω

    Κοίτα όσο και να προσπαθείς να κρατήσεις κάποιον άνθρωπο και ιδιαίτερα έναν Υδροχόο, άμα αυτός θέλει να φύγει ... τελείωσε ... θα φύγει.
    Ευτυχώς, ο Θεός με βοήθησε και μου έστειλε Σκορπιό και όχι Υδροχόο
    Καλά..είδαμε κ τον Ιχθύ που είχα πρίν..Η απόλυτη αρμονία σου λέει ο άλλος..Τέλος πάντων..

    Ότι θε να 'ρθει θε να ρθει, αλλιώς θα προσπεράσει!
    when there is a will..there is a way...

  6. #76
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by ΕΚΑΤΗ View Post
    Γι αυτο ταιριαζουμε πολυ με Κριους και Τοξοτες, απο προσωπικη εμπειρια μιλαω παντα.Εγω που ειμαι διπλη Υδροχοος Βαριεμαι πολυ ευκολα και πρεπει να κανω συνεχως καινουρια πραγματα χωρις ομως να αφηνω και τιποτα μισο..
    Κι εγώ διπλή υδροχόος είμαι και μάλιστα με αφροδίτη κι άρη στον κριό.Παρόλα αυτά ενώ τους Τοξότες τους συμπαθώ πολύ(ενστικτωδώς μου προκαλείται αυτή η συμπάθεια)με τους κριούς αισθάνομαι μια αναστάτωση γιατί είναι συνεχώς σε μια κινητική διάθεση,μια εναλλαγή και είναι μάλλον αναίσθητοι.Θέλω τη ρουτίνα μου γενικώς:embarrest

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  7. #77
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Καλά..είδαμε κ τον Ιχθύ που είχα πρίν..Η απόλυτη αρμονία σου λέει ο άλλος..Τέλος πάντων..

    Ότι θε να 'ρθει θε να ρθει, αλλιώς θα προσπεράσει!

    Εγώ δεν τους αντέχω τους Ιχθείς. Είναι πιο κλαψιάρηδες και από τους καρκίνους
    fftopic:
    Προτιμώ ΓΗ. Δεν φταίω εγώ! Φταίει ο ωροσκόπος μου...Ταύρος
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  8. #78

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Εγώ δεν τους αντέχω τους Ιχθείς. Είναι πιο κλαψιάρηδες και από τους καρκίνους
    fftopic:
    Προτιμώ ΓΗ. Δεν φταίω εγώ! Φταίει ο ωροσκόπος μου...Ταύρος
    Εμένα πάλι με τραβάνε κάτι υδροχόοι, λέωντες, τοξότες..Έχω ωροσκόπο λέων κ 7 στον υδροχόο αυτό θα φταίει φαντάζομαι..Όσο για τους ιχθείς..Μακριά κ αγαπημένοι πλέον!!!

    fftopic: indeed! Sorry!
    when there is a will..there is a way...

  9. #79
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Εγω παντως δεν εχω ενθουσιαστει ποτε απο κανεναν υδροχοο μεχρι σημερα και ερωτικα δεν μου χει τυχει ποτε να με γοητευσει ενας υδροχοος για παρεα και για φιλοι καλοι ειναι αν εξαιρεσεις οτι καμμια φορα γινονται περιεργοι συνηθως εχουν καλη ψυχη, ειπαμε εγω εχω κολλημα με κριους και ταυρους σε σημειο που εχω αρχισει και αναρωτιεμαι, μπορει να ναι και τυχαιο βεβαια...Παντως στη παρεα μου παιζουν περισσοτερο ζωδια φωτιας και αερα και κανα δυο γηινα, νερο καθολου προς το παρον αλλα που θα παει θα προστεθει και κανενας με νερο δε μπορει γιατι η παρεα ειναι καλυτερη οταν μεγαλωνει χιχιιχι
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  10. #80

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Εμένα πάλι με τραβάνε κάτι υδροχόοι, λέωντες, τοξότες..Έχω ωροσκόπο λέων κ 7 στον υδροχόο αυτό θα φταίει φαντάζομαι..Όσο για τους ιχθείς..Μακριά κ αγαπημένοι πλέον!!!

    fftopic: indeed! Sorry!
    Αυτοι που με τρελλαινουν στην κυριολεξια ειναι οι Διδυμοι αν και λενε πως ταιριαζουν πολυ με τους Υδροχοους εμενα μου σπανε τα νευρα.Δεν τα πηγα καλα με κανεναν απο τους τρεις που γνωρισα:dizzy:

 

 
Page 8 of 16 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads