s
προσωπικές συζητήσεις - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 30 of 30
  1. #21
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: προσωπικές συζητήσεις

    friary! Κάνε κι εσύ μια αβροφροσύνη σε μένα. Η Σοφία ας πούμε μου είπε ότι κάποτε σου έριξα δηλητήριο φαρμακερό. Θα ανταποδόσεις ή πάμε για μετά τις εκλέιψεις; Σοφία μου τι κάνεις;
    Μαίρη παρεπιπτόντως άσε τα ηθικοπλαστικά για πουθενά αλλού. Ιχθύς είσαι με ωροσκόπο Δίδυμο. Άνοιξα το φακελό σου. Μας κάνεις την καλή τώρα;
    Τι θια πει διαφορετικότητα των ανθρώπων. Να ζητηθεί επίσπευση της δημιουργίας των κλώνων. Ή τους κάνουμε φονιάδες ή τους κάνουμε ο αγγαλίτσας μελισσάκι.
    Αααααα και κάτι τελευταίο. Πρέπει να ξέρω αστρολογία που λέει τα περί αγάπης που έγραψες ή καίγομαι;
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  2. #22

    Re: προσωπικές συζητήσεις

    Quote Originally Posted by Dell Piero
    friary! Κάνε κι εσύ μια αβροφροσύνη σε μένα. Η Σοφία ας πούμε μου είπε ότι κάποτε σου έριξα δηλητήριο φαρμακερό. Θα ανταποδόσεις ή πάμε για μετά τις εκλέιψεις; Σοφία μου τι κάνεις;
    Μαίρη παρεπιπτόντως άσε τα ηθικοπλαστικά για πουθενά αλλού. Ιχθύς είσαι με ωροσκόπο Δίδυμο. Άνοιξα το φακελό σου. Μας κάνεις την καλή τώρα;
    Τι θια πει διαφορετικότητα των ανθρώπων. Να ζητηθεί επίσπευση της δημιουργίας των κλώνων. Ή τους κάνουμε φονιάδες ή τους κάνουμε ο αγγαλίτσας μελισσάκι.
    Αααααα και κάτι τελευταίο. Πρέπει να ξέρω αστρολογία που λέει τα περί αγάπης που έγραψες ή καίγομαι;
    Καλησπέρα αγαπημένε μου Dell Piero.Δεν μ΄ενδιαφέρει τίποτα άλλο αυτή τη στιγμή παρά μόνο το ότι εισαι "μέσα" και χαίρομαι πολύ.Καλή "πλοήγηση" (καλά το λέω ? )και να εισαι καλά. :bigsmile:
    Πηγαίνω ως εκεί που με παίρνει.
    Για να χαίρομαι.
    Κι αν έχω κέφι προχωρώ ως εκεί που δεν με παίρνει.
    Για να μαθαίνω!

  3. #23
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: προσωπικές συζητήσεις

    Εγώ ένα έχω να πω. Ειρήνη ημίν...

  4. #24

    Re: προσωπικές συζητήσεις

    Εγω θα διαφωνησω καπως μαζι σας.. Πιστευω οτι οι "καβγαδες" ειναι προσωπικη επιλογη και ο καθενας διαλεγει αν θελει να εμπλεκεται ή οχι. Γιατι να μην εκφραστει η διαφωνια και σε εντονο βαθμο αν κριθει ετσι; Αλλα παντα με ενα επιπεδο..
    Μπορειτε να προσφερετε δωρεαν φαγητο σε απορα παιδακια: http://www.thehungersite.com

    - Η αστρολογια σου λεει οτι εξω βρεχει... Αν εσυ βγεις εξω γυμνος ή πολυ καλα ντυμενος με ομπρελλα ειναι δικη σου επιλογη...

    - Η ζωη ειναι μια αυτοεκπληρουμενη προφητεια...

  5. #25
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: προσωπικές συζητήσεις

    Quote Originally Posted by Dell Piero
    friary! Κάνε κι εσύ μια αβροφροσύνη σε μένα. Η Σοφία ας πούμε μου είπε ότι κάποτε σου έριξα δηλητήριο φαρμακερό. Θα ανταποδόσεις ή πάμε για μετά τις εκλέιψεις; Σοφία μου τι κάνεις;
    Μαίρη παρεπιπτόντως άσε τα ηθικοπλαστικά για πουθενά αλλού. Ιχθύς είσαι με ωροσκόπο Δίδυμο. Άνοιξα το φακελό σου. Μας κάνεις την καλή τώρα;
    Τι θια πει διαφορετικότητα των ανθρώπων. Να ζητηθεί επίσπευση της δημιουργίας των κλώνων. Ή τους κάνουμε φονιάδες ή τους κάνουμε ο αγγαλίτσας μελισσάκι.
    Αααααα και κάτι τελευταίο. Πρέπει να ξέρω αστρολογία που λέει τα περί αγάπης που έγραψες ή καίγομαι;
    Με τις ελάχιστες γνώσεις που έχω για την αστρολογία κι επειδή κάπου "πήρε το μάτι μου" οτι έχεις Ηλιο στον Ταύρο, (βλέπεις εγώ δεν έχω πρόσβαση στους...φακέλους, ένα απλό μέλος είμαι (οκ με το θέμα αβροφροσύνη? ) υπολογίζω πως με το προοδευτικό πρέπει ο Ηλιος σου να είναι στους Διδύμους.:unsure: Για ψάξτο λίγο πρίν ξανακάνεις σχολιάκια σχετικά με το ζώδιο και τον Ωροσκόπο μου. Επειδή είναι η δεύτερη φορά λοιπόν που "πετάς" κουβεντούλες επί του θέματος, να σε ενημερώσω πως μπορεί να...προσπερνάω, αλλά στην έχω φυλαγμένη στη γωνία. (Καλύφθηκες σχετικά με την ανταπόδοση? Γιατί παρατήρησα μία αγωνία )
    Οσο για κάτι....εγκαύματα? πυρκαϊές? που αναφέρεις στο τέλος, λυπάμαι, αλλά δεν είμαι εγώ η αρμόδια να απαντήσω. Για κάλεσε την ... πυροσβεστική, γιατί βλέπω πως έχετε καλές σχέσεις τώρα τελευταία . Τόσο πολύ που έχω αρχίσει να ανησυχώ μήπως σε έχουν απαγάγει εξωγήινοι και έχουν βάλει στην θέση σου κλώνο....


    Quote Originally Posted by astral_dreamer
    Εγω θα διαφωνησω καπως μαζι σας.. Πιστευω οτι οι "καβγαδες" ειναι προσωπικη επιλογη και ο καθενας διαλεγει αν θελει να εμπλεκεται ή οχι. Γιατι να μην εκφραστει η διαφωνια και σε εντονο βαθμο αν κριθει ετσι; Αλλα παντα με ενα επιπεδο..
    Τι εννοείς οταν λες επίπεδο? Θες να πεις οτι επειδή δεν ανταλλάσονται βωμολοχίες ύπάρχει επίπεδο? Σίγουρα και για το επιπεδο οι απόψεις θα διαφέρουν ανάλογα με το...επίπεδο του καθενός. Να σου πω ενα παράδειγμα. Γράφει κάποιος κάτι εδω μέσα, ένα άρθρο, μία άποψη. Εμενα μπορει να μου φαίνεται ο τρόπος του λαϊκός, κάπως ακατέργαστος ή να διαφωνώ. Πες μου πόσα κιλά επίπεδο θα διέθετα, αν δημοσίως μείωνα αυτό το άτομο????? Αντι με πιο όμορφο τρόπο να εκφράσω την διαφωνία μου ή και αυτή την δυσαρέσκειά μου ακόμη, επειδή θεωρώ (όχι πάντα άδικα), οτι το χει παρακάνει?
    Σίγουρα ο καθ' ένας μας έχει διαφορετική άποψη για τα πράγματα. Και η διαφωνία είναι παραγωγική. Αλλα φαντάσου, επειδή διαφωνώ εγώ μαζί σου κάθε φορά που θα έγραφες, να έψαχνα να βρω που έχεις αφήσει κενό, που έχεις κάνει λάθος για να σου...αποδείξω το...επίπεδο? Η φαντάσου να μου πεις εσύ που δεν σου αρέσουν αυτά που λέω, ... τι είναι αυτά που λες τώρα, είσαι εκτος θέματος, αντε ενημερώσου, τα παιδιά στην Αφρική πεθαίνουν και η γη γυρίζει...
    Και όπως λέει και το marouli :smile1: Ειρήνη ημίν...και εν ανθρώποις ευδοκία...

    ευδοκία=αγαθή προαίρεση, εύνοια
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  6. #26
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: προσωπικές συζητήσεις

    Nα βγάλω αυτή τη φατσούλα με τις καρδούλες... Να μη τη βγάλω.... Να τη βγάλω... Να μη τη βγάλω....
    Έχει πολλά φύλλα η μαργαρίτα και βαρέθηκα να μαδάω.
    Γεια σας Μαίρη. Λάθος ο Ταύρος του νέου
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  7. #27

    Re: προσωπικές συζητήσεις

    Quote Originally Posted by friary
    Ειρήνη ημίν...και εν ανθρώποις ευδοκία...

    ευδοκία=αγαθή προαίρεση, εύνοια
    Με φώναξε κανείς????????:bigsmile:

    Διαφωνίες φυσικό είναι να υπάρχουν...όπως και ο καλύτερος τρόπος να τις λύνουμε είναι ο διάλογος...ας ηρεμήσουν λοιπόν τα πνεύματα εν όψει των Αγίων ημερών που έρχονται και ας αφήσουμε τους τσακωμούς στην άκρη! Υπάρχουν τόσα πράγματα που μπορούμε να κάνουμε από το να σπαταλάμε την ενέργεια μας και την διάθεση μας σε τέτοιες καταστάσεις!

  8. #28
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: προσωπικές συζητήσεις

    Μου αρέσει όταν φιλοσοφείς! Αλλά επειδή υπάρχουν τόσα που πρέπει να κάνουμε όπως γράφεις κάντα. Ή μάλλον εσύ τα κάνεις ΑΛΛΟΙ τεμπελιάζουν.

    Και ναι εγώ σε φώναξα. Σφύριζε το αυτί σου ή πέταγε το μάτι σου;
    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  9. #29

    Re: προσωπικές συζητήσεις

    Quote Originally Posted by ScP
    Μου αρέσει όταν φιλοσοφείς! Αλλά επειδή υπάρχουν τόσα που πρέπει να κάνουμε όπως γράφεις κάντα. Ή μάλλον εσύ τα κάνεις ΑΛΛΟΙ τεμπελιάζουν.

    Και ναι εγώ σε φώναξα. Σφύριζε το αυτί σου ή πέταγε το μάτι σου;
    Α εσύ με φώναζες....ούτε μάτι πέταξε ούτε σφύριζε το αυτί μου! Μια φωνούλα άκουγα όλη την μέρα και δεν μπορούσα να προσδιορίσω από που έρχεται...είπα μάλλον του μυαλού μου θα είναι...:toung: :bigsmile:

    Αυτά τα τόσα που μπορούμε να κάνουμε, εγώ ευτυχώς τα κάνω και με το παραπάνω! Δεν αφήνω να με αναλώνουν τσακωμοί. Μπόρα είναι θα περάσει, που λέει και ο σοφός λαός! Η δουλειά δουλειά και το νεύρο νεύρο όταν χρειάζεται και όπου χρειάζεται!:toung:

  10. #30

    Re: προσωπικές συζητήσεις

    Αγαπητη friary,
    Εννοω οχι μαλλιοτραβηγματα:bigsmile:
    Συμφωνω με τη λογικη σου, παρομοιως δεν ειμαι ανθρωπος των ακρων, μονο αν προκληθω.. Απλα καταλαβαινω μια πιο εντονη αντιδραση απο τη δικια μου ή τη δικια σου.
    Επιπεδο εννοω οχι να απαντας για παραδειγμα: "αντε φυγε ρε, τι ειναι αυτα που λες;" αλλα να χρησιμοποιεις επιχειρηματα. Και να καταληγει καπου επικοδομητικα.
    Λες να φταιει η Σεληνη και ο Ωροσκοπος που εχω στον Κριο; "Η το τετραγωνο Ηλιου με Αρη! Ε, να μην πουμε και κατι αστρολογικο? Να θυμηθουμε και σε τι site γραφουμε:smile1:
    Μπορειτε να προσφερετε δωρεαν φαγητο σε απορα παιδακια: http://www.thehungersite.com

    - Η αστρολογια σου λεει οτι εξω βρεχει... Αν εσυ βγεις εξω γυμνος ή πολυ καλα ντυμενος με ομπρελλα ειναι δικη σου επιλογη...

    - Η ζωη ειναι μια αυτοεκπληρουμενη προφητεια...

 

 
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads