s
Τι είναι ο ωροσκόπος - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 34
  1. #21
    Join Date
    Oct 2009
    Όνομα:
    irene
    Location
    dytikh makedonia
    Posts
    192

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    φιλε μου ισως να προλαβες να βρεις αυτο που θες απο μονος σου ομως για καλο και για κακο θα σου πω εισαι σκορπιος με σεληνη στον τοξοτη και ωροσκοπο σκορπιο! :embarrest ειπα και για την σεληνη γιατι θα πρεπει να ξερεις ... για περισσοτερη βοηθεια εχεις κυβερνητη απο ζωδιο και ωροσκοπο τον πλουτωνα και απο τον τοξοτη τον δια! προς τον piperis!!:toung:

  2. #22

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    τον βρηκα τον ωροσκοπο αλλα αυτο που μου λες δειχνει κατι γιατι ειμαι ασχετη ευχαριστω για την απαντηση::unsure: προς epimenotas

  3. #23
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    Αν έχει κάποιος το χρόνο να με βοηθήσει που μπορώ να βρώ για να διαβάσω τον Ωροσκόπο μου στο Διδυμο στίς 21 μοίρες την επεξήγηση δηλ?:unsure:
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  4. #24
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    276

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    Quote Originally Posted by παλίρροια View Post
    Αν έχει κάποιος το χρόνο να με βοηθήσει που μπορώ να βρώ για να διαβάσω τον Ωροσκόπο μου στο Διδυμο στίς 21 μοίρες την επεξήγηση δηλ?:unsure:
    Για την ερμηνεία του ωροσκόπου στα ζώδια , μπορείς να διαβάσεις εδώ :
    http://www.myhoroscope.gr/17-%EF%DF%...%F0%EF%F5.html


  5. #25
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    Σε ευχαριστώ που μου απάντησες Αθηνούλα.Καλό βράδυ!:bigsmile:
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  6. #26
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    Υπάρχει αρθρο που να αναλύει και τις Μοίρες του Ωροσκόπου? Γιατί το Αρθρο για τις ερμηνείες του Ωροσκόπου το έχω διαβάσει.:blink:
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  7. #27

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    Quote Originally Posted by παλίρροια View Post
    Υπάρχει αρθρο που να αναλύει και τις Μοίρες του Ωροσκόπου? Γιατί το Αρθρο για τις ερμηνείες του Ωροσκόπου το έχω διαβάσει.:blink:
    Από ό,τι θυμάμαι, όχι :bigsmile:
    Θα υπάρχουν όμως ερμηνείες για τις μοίρες στην καρμική ανάλυση που θα διατίθεται σε συνδρομητές (πάλι αν θυμάμαι καλά )
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  8. #28
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    ΟΚ, Σε ευχαριστώ καλό βράδυ!
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  9. #29

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    Πάρα πολύ καλό άρθρο αλλά θέλω να ρωτήσω γιατί έχω μπερδευτεί και προσπαθώ να κατανοήσω καλύτερα το τι τελικά σημαίνει ωροσκόπος!
    Διαβάζω γενικότερα και μου έχουν δημιουργηθεί οι εξής απορίες: Εντάξει είναι προβολή αυτό που φαίνεται προς τα έξω κτλ. ο ωροσκόπος είναι εκείνο το σημείο που δείχνει τι ακριβώς θέλουμε στην πορεία της ζωής μας για να νιώσουμε ικανοποίηση και ολοκληρωμένοι ή τελικά είναι αυτό που το σημείο που δείχνει πως αναλαμβάνουμε δράση και τον τρόπο της δράσης για να φτάσουμε στην αυτοπραγμάτωση - το σημείο εκείνο που συμβολίζει το Εγώ (Ήλιος);; Ή τελικά και τα δύο;
    ευχαριστώ

  10. #30
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    Θα προσπαθήσω να δώσω μια ερμηνεία,αν και δεν ξέρω αν θα έπρεπε λόγω του οτι είμαι πολύ αρχάρια.....Απο αυτά που έχω διαβάσει μέχρι τώρα έχω βγάλει το συμπερασμα πως ο Ωροσκόπος καθορίζει τις διαπροσωπικές σχέσεις μας, σίγουρα αυτό που βγάζουμε προς τα "εξω" την εντύπωση που δίνουμε δηλ, για πολλούς την κληρονομικότητα μας είς οτι αφορά θέματα υγείας,την εμφάνιση μας σε μεγάλο βαθμό, και τον τρόπο που κατά καιρούς προσεγγίζουμε τους στόχους μας.... Για ολα αυτά βέβαια μεγάλο ρολο παίζει ο κυβερνητης του Ωροσκόπου μας η Οικοθεσία του και οι όψεις φυσικά οι οποίες υπάρχουν στο Ωροσκόποι μας όπως θα έλεγαν και οι έμπειροι της Αστρολογίας.
    Συγνώμη στους πιο εμπειρους αν έχω κάνει κάτι λάθος αλλά θέλω και εγώ να συμβάλω όπως μπορώ έστω και ημιμαθής...:bigsmile:
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads