s
ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ.... - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. #11

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Θέλω τα φώτα σας!Οπως είπα και σε μια άλλη δημοσίευση εμένα ο Ποσειδώνας με τσάκισε γιατί μου πέρασε όλους μα όλους τους πλανήτες από κόσκινο,αυτό που με ανησυχεί τώρα μιας και μιλάμε για Πλούτωνα είναι το εξής:Σε περίπου 9 χρόνια θα κάνει αντίθεση με την Αφροδίτη και εν συνεχεία θα με γεμίσει τετράγωνα και αντιθέσεις με όλους τους υπόλοιπους γενέθλιους,τώρα θα μου πείτε και από τώρα ανησυχείς;Ανησυχώ γιατί αν ο Ποσειδώνας τα έκανε όπως τα έκανε ο Πλούτωνας που θα φτάσει;Από όλες τις όψεις που θα σχηματίσει αυτή που με προβληματίζει περισσότερο είναι η αντίθεση με την Αφροδίτη και αυτό γιατί η Αφροδίτη είναι κυβερνήτης του 12ου και του 7ου,αλλά και όχι μόνο αυτό αλλά και στον γενέθλιο αυτοί οι δύο βρίσκονται σε τετράγωνο με την Αφροδίτη στον 9ο και τον Πλούτωνα στον 12ο(άουτς).Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με διαφωτήσει στις τάσεις που θα μπορούσα να περιμένω;Το μόνο παρήγορο είναι οτι ο Πλούτωνας δεν θολώνει τα νερά.
    ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ

  2. #12
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Quote Originally Posted by paraskeyh View Post
    Θέλω τα φώτα σας!Οπως είπα και σε μια άλλη δημοσίευση εμένα ο Ποσειδώνας με τσάκισε γιατί μου πέρασε όλους μα όλους τους πλανήτες από κόσκινο,αυτό που με ανησυχεί τώρα μιας και μιλάμε για Πλούτωνα είναι το εξής:Σε περίπου 9 χρόνια θα κάνει αντίθεση με την Αφροδίτη και εν συνεχεία θα με γεμίσει τετράγωνα και αντιθέσεις με όλους τους υπόλοιπους γενέθλιους,τώρα θα μου πείτε και από τώρα ανησυχείς;Ανησυχώ γιατί αν ο Ποσειδώνας τα έκανε όπως τα έκανε ο Πλούτωνας που θα φτάσει;Από όλες τις όψεις που θα σχηματίσει αυτή που με προβληματίζει περισσότερο είναι η αντίθεση με την Αφροδίτη και αυτό γιατί η Αφροδίτη είναι κυβερνήτης του 12ου και του 7ου,αλλά και όχι μόνο αυτό αλλά και στον γενέθλιο αυτοί οι δύο βρίσκονται σε τετράγωνο με την Αφροδίτη στον 9ο και τον Πλούτωνα στον 12ο(άουτς).Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με διαφωτήσει στις τάσεις που θα μπορούσα να περιμένω;Το μόνο παρήγορο είναι οτι ο Πλούτωνας δεν θολώνει τα νερά.
    Η αντιθεση λογικα θα ενεργοποιησει τα θεματα των δυο γενεθλιων οικων. Θεματα ομως που σε εχουν ξανααπασχολησει στο παρελθον και ειναι γνωστα. Να θυμασαι οτι ο πλουτωνας ειναι αναγεννηση και οχι φθορα οπως ο ποσειδωνας.

    Μεχρι τοτε ομως, ασε να δεις πως θα εχουν εξελιχθει ο 9ος και 12ος. Μπορει εκεινη την περιοδο να θελεις ν αποτιναξεις κταστασεις απο πανω σου και να σου δοθει η καταλληλη ευκαιρια.

  3. #13

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Μακάρι Εφη μου,είναι όπως το υποψιάζομαι και εγώ οτι όντως ο Ποσειδώνας φθείρει τα πράγματα και μάλλον ο Πλούτωνας θα έρθει να τα βγάλει στην φόρα και σίγουρα θα τ'αλλάξει ριζικά,απλά ανησύχησα γιατί θα κάνει τετράγωνα και αντιθέσεις ιδίως με Ηλιο,σελήνη,Αρη και Δια και όπως είναι φυσικό οποιοσδήποτε θα το φοβόταν αν ήξερε οτι τα επόμενα θα ανακατευτούν τόσα πολλά πράγματα.:unsure:
    ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ

  4. #14
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Quote Originally Posted by paraskeyh View Post
    Μακάρι Εφη μου,είναι όπως το υποψιάζομαι και εγώ οτι όντως ο Ποσειδώνας φθείρει τα πράγματα και μάλλον ο Πλούτωνας θα έρθει να τα βγάλει στην φόρα και σίγουρα θα τ'αλλάξει ριζικά,απλά ανησύχησα γιατί θα κάνει τετράγωνα και αντιθέσεις ιδίως με Ηλιο,σελήνη,Αρη και Δια και όπως είναι φυσικό οποιοσδήποτε θα το φοβόταν αν ήξερε οτι τα επόμενα θα ανακατευτούν τόσα πολλά πράγματα.:unsure:
    Παρασκευη μου καταλαβαινω πολυ καλα,εχοντας περασει τα σχετικα με τον ποσειδωνα.
    Θα ηθελα να σου θυμισω και κατι αλλο ,αν μου επιτρεπεις.

    Για να συμβουν τα γεγονοτα, τα επαληθευουμε με δυο-τρεις προγνωστικες μεθοδους οπως εχει γραψει και η κυρια Ζαχαριαδου.

    Μην στεναχωριεσαι απο τωρα καλη μου.

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads