s
Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 11 to 20 of 48
  1. #11
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    θα ηθελα να διευκρινισω οτι τα περισσοτερα ΦΑΝΕΡΑ απατημενα ατομα ειναι γυναικες.απλα οι αντρες δεν κρυβονται καλα...και τωρα σοβαρα νομιζω οτι ειναι η φυση του αντρα να επιβεβαιωνεται μονιμα.ειναι ανασφαλεις.και επισης συγγνωμη αλλα μετα απο χρονια διαπιστωσα οτι υπαρχει απιστια και απιστια....:bigsmile:μην βριζετε...
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  2. #12
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Το myHoroscope δεν ενθαρρύνει τέτοιες παραθέσεις κειμένων -έστω και χιουμοριστικών- τα οποία δημοσιεύονται σε άλλα site ή μεταφέρονται μέσω e-mails.
    Γενικότερα οι αντιγραφές χωρίς μάλιστα να γνωρίζουμε τον συγγραφέα καλό θα είναι να αποφεύγονται!
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  3. #13

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    Το myHoroscope δεν ενθαρρύνει τέτοιες παραθέσεις κειμένων -έστω και χιουμοριστικών- τα οποία δημοσιεύονται σε άλλα site ή μεταφέρονται μέσω e-mails.
    Γενικότερα οι αντιγραφές χωρίς μάλιστα να γνωρίζουμε τον συγγραφέα καλό θα είναι να αποφεύγονται!
    Μόνο που δεν ήταν αντιγραφή από άλλο site αλλά καθαρή έμπνευση
    All ThaT I'm LiVinG FoR...
    All ThaT I'm DyInG FoR...
    All ThaT I Can'T IgnOrE AlonE At NiGhT...
    All ThaT I'm WanTeD FoR
    AltHoUgH I WanTeD MoRe
    LoCk ThE LaSt OpEn DooR...My GhosTs ArE GaiNiNg On Me...

  4. #14
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Τέτοιες παραθέσεις έγραψα και όχι η συγκεκριμένη δημοσίεσυη. Κάποιος που δεν κατάλαβε ότι είναι δικό σας, ίσως, (όπως παλαιότερα) γεμίσει το φόρουμ με ανάλογα κείμενα, συνεπώς η ουρανία λουβ θα ταυτοποιήσει σοβαρούς ανθρώπους με μαγαζάτορες :bigsmile:
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  5. #15

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    οκ κατανοητό
    All ThaT I'm LiVinG FoR...
    All ThaT I'm DyInG FoR...
    All ThaT I Can'T IgnOrE AlonE At NiGhT...
    All ThaT I'm WanTeD FoR
    AltHoUgH I WanTeD MoRe
    LoCk ThE LaSt OpEn DooR...My GhosTs ArE GaiNiNg On Me...

  6. #16
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    Το myHoroscope δεν ενθαρρύνει τέτοιες παραθέσεις κειμένων -έστω και χιουμοριστικών- τα οποία δημοσιεύονται σε άλλα site ή μεταφέρονται μέσω e-mails.
    Γενικότερα οι αντιγραφές χωρίς μάλιστα να γνωρίζουμε τον συγγραφέα καλό θα είναι να αποφεύγονται!
    Ουφφφ..και νομιζα οτι εκανα κατι εγω...
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  7. #17
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    134

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Το θέμα δεν είναι που κατοικοεδρεύει ο Ηλιος σας, αλλά ο ¶ρης σας!
    Σας το λέει κάποια με ¶ρη στον Σκορπιό και όχι μια Αιγόκερως. Ας πληρώσει το ξενοδοχείο από το κοινό μας εισόδημα για να έχει λεφτά να επισκευάσει τον τοίχο γιατί από το πολύ χτύπημα του κεφαλιού για την απάτη και την κοροϊδια που διέπραξε και το κεφάλι του θα σπάσει και τον τοίχο θα καταστρέψει!
    !

  8. #18

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    ωχ κανένα οικοδόμο για επισκευή τοίχου έχουμε εδώ μέσα;
    All ThaT I'm LiVinG FoR...
    All ThaT I'm DyInG FoR...
    All ThaT I Can'T IgnOrE AlonE At NiGhT...
    All ThaT I'm WanTeD FoR
    AltHoUgH I WanTeD MoRe
    LoCk ThE LaSt OpEn DooR...My GhosTs ArE GaiNiNg On Me...

  9. #19
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Quote Originally Posted by Aqua_G View Post


    Δίδυμος: " Λες να αποκαλυφθούν και οι δικές μου απιστίες;"
    Καλά αυτό είναι όλα τα λεφτά και σίγουρα ένα άτακτο διδυμάκι έτσι θα σκεφτόταν...:toung:

    Quote Originally Posted by Aqua_G View Post
    Σκορπιός: "Έχω 30 τρόπους στο μυαλό μου για να σε εκδικηθώ. Να στους απαριθμήσω και να διαλέξεις;"
    Τοξότης: "Θα το φιλοσοφήσουμε το θέμα.. Αν χωρίσουμε θα έχω πάλι την ελευθερία μου;"
    Επειδή έχω ήλιο στο σκορπιό και σελήνη στον τοξότη, πρώτα θα έπαιρνα εκδίκηση και μετά θα το φιλοσοφούσα...!!

    Quote Originally Posted by Aqua_G View Post

    Υχθύς: "Δεν πειράζει.. Αρκεί που αγαπιόμαστε ακομα..."
    Παρόλο που έχω ωροσκόπο ιχθύ, ποτέ δεν θα το έλεγα αυτό!

    Quote Originally Posted by Aqua_G View Post
    Το συμπέρασμα απο όλα αυτά είναι ότι όπως και να αντιδράσει ο κάθε άνθρωπος η πληγή που δημιούργει η απιστία είναι ανεπανόρθωτη. Μην πληγώνετε τα άτομα γύρω σας γιατί το μόνο σίγουρο είναι ότι αργότερα θα πληγωθείτε και εσείς. Ρόδα είναι και γυρνάει..
    Συμφωνώ απόλυτα...:respect:
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  10. #20
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Αθήνα
    Posts
    82

    Re: Αντιδράσεις ζωδίων στο θέμα της απιστίας

    Δεν ξέρω τί είναι αυτό που μας ενοχλεί περισσότερο.
    Οτι το ταίρι μας έκανε "απιστία" ή το ότι αισθανόμαστε χαζοί που δεν του έχουμε κάνει και εμείς απιστία.

    Νομίζω ότι είναι πολύ ανθρώπινο κάποιος να απιστήσει.
    Για μένα όμως αυτό σημαίνει ότι κάπου υπάρχει ένα κενό. Είτε στην σχέση είτε στο ίδιο το πρόσωπο που έχει απιστήσει.

    Θεωριτικά και σε ενδεχόμενη απιστία δική μου ή του συντρόφου μου θα ψάξω πρώτα να διερευνήσω το γιατί και μετά θα δω τί θα κάνω.

    Πρακτικά, δεν ξέρω και εγω πώς θα αντιδράσω.
    Αν θα λειτουργήσει ο σκορπιός, ο υδροχόος ή ο ταύρος μέσα μου.

 

 
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads