s
Τι είναι ο ωροσκόπος - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4
Results 31 to 34 of 34
  1. #31

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    Quote Originally Posted by παλίρροια View Post
    Θα προσπαθήσω να δώσω μια ερμηνεία,αν και δεν ξέρω αν θα έπρεπε λόγω του οτι είμαι πολύ αρχάρια.....Απο αυτά που έχω διαβάσει μέχρι τώρα έχω βγάλει το συμπερασμα πως ο Ωροσκόπος καθορίζει τις διαπροσωπικές σχέσεις μας, σίγουρα αυτό που βγάζουμε προς τα "εξω" την εντύπωση που δίνουμε δηλ, για πολλούς την κληρονομικότητα μας είς οτι αφορά θέματα υγείας,την εμφάνιση μας σε μεγάλο βαθμό, και τον τρόπο που κατά καιρούς προσεγγίζουμε τους στόχους μας.... Για ολα αυτά βέβαια μεγάλο ρολο παίζει ο κυβερνητης του Ωροσκόπου μας η Οικοθεσία του και οι όψεις φυσικά οι οποίες υπάρχουν στο Ωροσκόποι μας όπως θα έλεγαν και οι έμπειροι της Αστρολογίας.
    Συγνώμη στους πιο εμπειρους αν έχω κάνει κάτι λάθος αλλά θέλω και εγώ να συμβάλω όπως μπορώ έστω και ημιμαθής...:bigsmile:
    Αγαπητή Παλίρροια σ' ευχαριστώ για την άμεση και ενδιαφέρουσα απάντησή σου!!!:bigsmile:

  2. #32

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    Quote Originally Posted by TheSun View Post
    Αγαπητή Παλίρροια σ' ευχαριστώ για την άμεση και ενδιαφέρουσα απάντησή σου!!!:bigsmile:
    Για να βοηθήσω λίγο περισσότερο, αν ο Ήλιος είναι η προσωπικότητα και η Σελήνη το συναίσθημα, ο ωροσκόπος υποδεικνύει τον τρόπο με τον οποίο θα εκφραστούν η προσωπικότητα και το συναίσθημα :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #33

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Για να βοηθήσω λίγο περισσότερο, αν ο Ήλιος είναι η προσωπικότητα και η Σελήνη το συναίσθημα, ο ωροσκόπος υποδεικνύει τον τρόπο με τον οποίο θα εκφραστούν η προσωπικότητα και το συναίσθημα :bigsmile:
    Ευχαριστώ Μητσάκος!!!! Δηλαδή αν κατάλαβα αν κάποιος έχει ωροσκόπο στην Παρθένο (εγώ δηλαδή) θα με βοήθησει (μέσω της υγείας, προσφοράς, της εργασίας κτλ. και ότι τέλος πάντων εκφράζει μια Παρθένος) να εκφράσω την προσωπικότητά μου!!! Έτσι είναι;;; Καλά το χω καταλάβει;;; Το συναίσθημα όμως δεν κατάλαβα:blink: Το συναίσθημα πως θα εκφραστεί;; Με τη προσφορά;;; Ανάλογα με τη θέση της Σελήνης σαφώς και τι γωνία θα κάνει με τον ωροσκόπο;;;

  4. #34

    Re: Τι είναι ο ωροσκόπος

    Quote Originally Posted by TheSun View Post
    Ευχαριστώ Μητσάκος!!!! Δηλαδή αν κατάλαβα αν κάποιος έχει ωροσκόπο στην Παρθένο (εγώ δηλαδή) θα με βοήθησει (μέσω της υγείας, προσφοράς, της εργασίας κτλ. και ότι τέλος πάντων εκφράζει μια Παρθένος) να εκφράσω την προσωπικότητά μου!!! Έτσι είναι;;; Καλά το χω καταλάβει;;; Το συναίσθημα όμως δεν κατάλαβα:blink: Το συναίσθημα πως θα εκφραστεί;; Με τη προσφορά;;; Ανάλογα με τη θέση της Σελήνης σαφώς και τι γωνία θα κάνει με τον ωροσκόπο;;;
    Code:
    Για να βοηθήσω λίγο περισσότερο, αν ο Ήλιος είναι η προσωπικότητα και η Σελήνη το συναίσθημα, ο ωροσκόπος υποδεικνύει τον τρόπο με τον οποίο θα εκφραστούν η προσωπικότητα και το συναίσθημα
    Δηλαδή μία Σελήνη στον Σκορπιό (εγώ πάλι) που δεν θεωρείται και η καλύτερη θέση της Σελήνης τι λέμε εδώ: ότι το συναίσθημα και αυτό θα εκφραστεί με βάση τις ιδιότητες του ζωδίου του ωροσκόπου;;;; μάλλον τα μπέρδεψα..

 

 
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads