s
Ας μιλησουμε για Υδροχοους.. - Page 7
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 7 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 61 to 70 of 159
  1. #61

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Χμ..παρ'ολο που δεν είμαι σίγουρη νιώθω κολακευμένη σαν καρκίνος από αυτά που έγραψες..Κακώς??χιχιχιχι!:bigs mile:
    Καθόλου κακώς. Προσωπικά μου αρέσουν πάρα πολύ οι Καρκίνοι, έχω πολλούς φίλους και φίλες και γενικά είναι πολλά άτομα του περιβάλλοντός μου Καρκίνοι. Μόνο στις αισθηματικές σχέσεις δεν κολλάμε ( το "φτύσιμο" που λέγαμε ο Αιγόκερως δεν καταδέχεται να το πράξει, γιατί άπαξ και το καταδεχτεί παύει να έχει τον άλλον σε εκτίμηση).

    Ωστόσο από αστρολογικής απόψεως παραδέχομαι πως αν συναντήσω ποτέ κάποιον Καρκίνο που θα με δεχτεί χωρίς να χρειαστεί να τον φτύσω, θα ήταν το ιδανικό για μένα!! Χεχε!!

    Γενικώς, από ότι έχω παρατηρήσει, αρκετός κόσμος είτε ασχολείται με ζώδιο είτε όχι, έχει σχηματισμένη μια θετικότερη εντύπωση για κάποιο συγκεκριμένο ζώδιο σε σχέση με τα υπόλοιπα. Σε άλλον αρέσουν οι Κριοί, σε άλλον οι Ιχθείς και γενικά ακούει κανείς όλες τις προτιμήσεις.

  2. #62

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Ξέρεις κάτι..νομίζω ότι παίζουν τόσα πολλά περισσότερα πράγματα ρόλο που δεν ξέρω από πού να αρχίσω κ μού να τελειώσω..Στη περίπτωση μου ας πούμε ήταν το άκρως αντίθετο. Εγώ ήθελα να κάνω διάφορα κ αυτός ήταν πιό πολύ του μέσα..Αλλά παίζουν ρόλο τόσα πράγματα που οτιδήποτε κ αν πώ μου φαίνετε αστείο.

    Η μία κ μοναδική βασικότερη κ ουσιαστικότερη διαφορα μεταξύ των 2 ζωδίων είναι οτι ο καρκίνος δε φοβάται μήπως χάσει την ελευθερία του ενώ ο υδροχόος το τρέμει..Κ μόλις βρεθεί κάποιος που μπορεί να ερωτευτεί, γιατί το καταλαβαίνει όταν μπορεί να ερωτευτεί καποιον, από το φόβο του την κάνει με ελαφρά πηδηματάκια..
    Μεγα λαθος!! Ο Υδροχοος οταν ερωτευεται τα δινει ολα μα ολα!!!
    Οταν ερωτευεται αληθινα ομως κι αυτο δε συμβαινει πολλες φορες στη ζωη του

  3. #63
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by ΕΚΑΤΗ View Post
    Οταν ερωτευεται αληθινα ομως κι αυτο δε συμβαινει πολλες φορες στη ζωη του
    Ε εντάξει,αυτό συμβαίνει στους περισσότερους ανθρώπους...:bigsmile:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  4. #64

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Κασσιόπη View Post
    Ωστόσο από αστρολογικής απόψεως παραδέχομαι πως αν συναντήσω ποτέ κάποιον Καρκίνο που θα με δεχτεί χωρίς να χρειαστεί να τον φτύσω, θα ήταν το ιδανικό για μένα!! Χεχε!!
    Όχι εγώ συμφωνώ μαζί σου..Δε μπαίνω σχεδόν ποτέ σε τέτοιες διαδικασίες, να φτύσω δηλαδή κάποιον, και αν μου το κάνουν δεν κολλάω ίσα ίσα απομακρύνομαι γιατί δεν μπορώ πολύ απλά τα παιχνίδια..Είμαι περισσότερο της άποψης ζήσε αυτό που νιώθεις κ ας πονέσει!

    Αλλά είπαμε..Εξάρτάται απο πολλά!
    when there is a will..there is a way...

  5. #65

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by ΕΚΑΤΗ View Post
    Μεγα λαθος!! Ο Υδροχοος οταν ερωτευεται τα δινει ολα μα ολα!!!
    Οταν ερωτευεται αληθινα ομως κι αυτο δε συμβαινει πολλες φορες στη ζωη του

    Ναί αλλά όταν επιτρέψει στον εαυτό του να ερωτευτεί!Μέχρι τότε τι γίνετε!!!
    when there is a will..there is a way...

  6. #66

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by mariamilo View Post
    Ναί αλλά όταν επιτρέψει στον εαυτό του να ερωτευτεί!Μέχρι τότε τι γίνετε!!!
    Μη τον αφηνεις ποτε να βαρεθει , πρεπει να του κινεις παντα το ενδιαφερον, να του αφηνεις χωρο και χρονο να κινηθει

  7. #67
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by ΕΚΑΤΗ View Post
    Μη τον αφηνεις ποτε να βαρεθει , πρεπει να του κινεις παντα το ενδιαφερον, να του αφηνεις χωρο και χρονο να κινηθει
    Αυτή είναι η ιδανική συμβουλή αν κανείς ενδιαφέρεται για Κριούς και Τοξότες.Ο υδροχόος όμως είναι σταθερό ζώδιο και οι συνεχείς αλλαγές και τα τσιτώματα δεν ξέρω κατά πόσο του κάνουν καλό...:unsure:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  8. #68

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Οι Υδροχόοοι επίσης έχουν σταθερότητα. Μπετό καραμπετό. Δεν ξεκουνιούνται με τίποτε από καταστάσεις στις οποίες έχουν επενδύσει μια "σταθερή αξία", ακόμη κι αν δεν τους ικανοποιεί πλήρως το αποτέλεσμα. Δίνουν πολλές φορές την εντύπωση του πακτωμένου.

    Λευκούλι, συμφωνείιιιιις;;;;;

  9. #69
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by ΕΚΑΤΗ View Post
    Μη τον αφηνεις ποτε να βαρεθει , πρεπει να του κινεις παντα το ενδιαφερον, να του αφηνεις χωρο και χρονο να κινηθει
    Βαρέθηκα και που το άκουσα ... όχι να το κάνω κιόλας!

    ¶μα είναι να προσπαθείς και να φτύνεις αίμα για να τον έχεις κοντά σου, δεν έχει καμία αξία. Ή θα μείνει γιατί το θέλει ή αλλιώς να φύγει ... για να έρθει κανένα άλλο ζώδιο:bigsmile:
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  10. #70

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Βαρέθηκα και που το άκουσα ... όχι να το κάνω κιόλας!

    ¶μα είναι να προσπαθείς και να φτύνεις αίμα για να τον έχεις κοντά σου, δεν έχει καμία αξία. Ή θα μείνει γιατί το θέλει ή αλλιώς να φύγει ... για να έρθει κανένα άλλο ζώδιο:bigsmile:
    VerneigungVerneigungVerneigung:respect:

 

 
Page 7 of 16 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads