s
Ας μιλησουμε για Υδροχοους.. - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... LastLast
Results 31 to 40 of 159
  1. #31
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Α γειά σου συν -υδροχόα ,κι εγώ ωροσκόπο υδροχόο επίσης!όντως ούτε εμένα με καταλαβαίνουν πολλές φορές και δε ξέρω τι φταίει.Όσο για τις φιλίες,είναι αλήθεια οότι προτιμάμε τις λίγες,καλές και όπως είπε η Κία,σταθερές.Η σταθερότητα μας δίνει ασφάλεια.Κατά τα άλλα αγανακτούμε τους άλλους με τη στενοκεφαλιά μας ώρες ώρες ομολογουμένως....

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  2. #32

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Α γειά σου συν -υδροχόα ,κι εγώ ωροσκόπο υδροχόο επίσης!όντως ούτε εμένα με καταλαβαίνουν πολλές φορές και δε ξέρω τι φταίει.Όσο για τις φιλίες,είναι αλήθεια οότι προτιμάμε τις λίγες,καλές και όπως είπε η Κία,σταθερές.Η σταθερότητα μας δίνει ασφάλεια.Κατά τα άλλα αγανακτούμε τους άλλους με τη στενοκεφαλιά μας ώρες ώρες ομολογουμένως....
    Δεν σας καταλαβαίνουν ε;

    Τι λε ρε παιδί μου, τς τς τς...

    Εσείς τον εαυτό σας τον καταλαβαίνετε; Απορία το έχω, να πω την αμαρτία μου...:blink:

  3. #33

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Ναι, έχουμε ανήσυχη φύση εμεις και δεν μας καταλαβαίνετε :toung:
    Mη την ακούς την Κασσιόπη Λευκή μου.... μη την ακούς! Εμείς συννενοούμαστε

  4. #34
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Ναι, έχουμε ανήσυχη φύση εμεις και δεν μας καταλαβαίνετε :toung:
    Mη την ακούς την Κασσιόπη Λευκή μου.... μη την ακούς! Εμείς συννενοούμαστε
    Αχ κία μου την ακούω,κάάάάτι ξέρει η καψερή κι αυτή...:toung:
    όσο για το ότι συνεννούμαστε,καμία αμφιβολία
    (πόση ανωμαλία να αντέξει μόνος του ένας άνθρωπος χωρίς συνοδοιπόρους;:nuts

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

  5. #35

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Λευκή View Post
    Αχ κία μου την ακούω,κάάάάτι ξέρει η καψερή κι αυτή...:toung:
    όσο για το ότι συνεννούμαστε,καμία αμφιβολία
    (πόση ανωμαλία να αντέξει μόνος του ένας άνθρωπος χωρίς συνοδοιπόρους;:nuts
    Είστε και πολλοί οι συνοδοιπόροι, από ότι θυμάμαι. Νομίζω πως στον ελλαδικό χώρο είστε οι πολυπληθέστεροι...μαμά μου...

  6. #36
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Όλα τα ζώδια έχουν τα θετικά και αρνητικά τουςΝομίζω ένας πολύ δύσκολος συνδυασμός είναι Υδροχόος με έντονο Ποσειδώνα ή ψάρι στο χάρτη.Είναι συνήθως άνθρωποι με καλές προθέσεις και ιδεαλιστές, αλλά έχουν καποτε την τάση σε συναισθηματική ασταθεια ή η εμμονή σε ουτοπικές ιδέες .Η εναλλαγή φάσεων που περνάνε μεταξύ συναισθηματικής ψυχροτητας(λογική) και συναισθηματικών εξάρσεων είναι κάποτε ακραία και μπορεί αν μη τι άλλο να κουράσει.Βέβαια όλα αυτά ειναι γενικά:bigsmile:

    Προσωπικά κάνω άνετα παρέα μαζί τους, αλλά η συναστρία μας κατα τ'αλλα είναι :blink:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  7. #37

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Το μονο σιγουρο ειναι οτι ενας Υδροχοος θα κανει τα παντα οχι μονο για τους φιλους του αλλα γενικα για την ανθρωποτητα, το αισθημα του αλτρουισμου ειναι ανεπτυγμενο σε μας.Οσο για τα συναισθηματα, και εχουμε και τα δειχνουμε !!!
    απλα δεν χαιδευουμε τον αλλον και δεν "χρυσωνουμε" το χαπι...
    Μας αρεσει να ξεχωριζουμε απο το "κοπαδι" αλλα δεν καταλαβα, κακο ειναι αυτο?? ειτε σας αρεσει ειτε οχι ειμαστε τα πιο επαναστατικα, τα πιο γοητευτικα, τα πιο original ατομα !!!

  8. #38
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Αερα στα πανια!!!
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  9. #39

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Πειράζει που είμαστε και μεγάλες φίρμες....Πειράζει;;;; :toung:

    ΕΚΑΤΗ, power λέμε :bigsmile:

  10. #40

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Παιδιά τι να πώ..Εγώ δεν είχα γνωρίσει ποτέ στη ζωή μου Υδροχόο κ μου ήρθε σε διπλή δόση..Υδροχόος με υδροχόο..Όσο ήμουν μαζί του ήταν ειλικρινά από τις πιό όμορφες στιγμές του τελευταίου μου εξαμήνου..Με την τελείως διαφορετική του συμπεριφορά (σε σχέση με τι δική μου), με βοήθησε κ έμαθα πολλά πράγματα, είτε το κατάλαβε είτε όχι..

    Αλλά έχω μία απορία..Έχω την αίσθηση ότι ότι κ αν τους κάνεις δεν τσιμπάνε με τίποτα..Είτε τους φτύσεις, είτε τους κάνεις να ζηλέψουν τίποτα..Είναι τελείως απρόσμενοι άνθρωποι κ ποτέ δεν ξέρεις από πού θα σου έρθει..

    Μακάρι να τον είχα ακόμα όμως..Είναι φοβερά ενδιαφέρον τύποι κ τρελαίνομαι να συζητάω μαζί τους..
    when there is a will..there is a way...

 

 
Page 4 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads