s
Ας μιλησουμε για Υδροχοους.. - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 159
  1. #21
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Όχι τίποτις άλλο, αλλά αφού δεν εκφραζόμαστε που δεν εκφραζόμαστε, την μια μέρα θα μας δείτε και την επομένη δεν θα υπάρχουμε και θα απορείτε τι έγιναν ξαφνικά αυτές οι ψυχούλες


    Εμείς οι Υδροχόοι σε όλα είμαστε καλοί ... όχι μόνο στην παρέα :toung::nuts:

    Μπα θα μπει η λογικη στη μεση πρωτα!!!:bigsmile:

    Για τα αλλα δε ξερω δεν ετυχε
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  2. #22

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Οπότε να ξέρετε.... Ως οι πιο λογικοί του Ζωδιακού, εάν ποτέ θελήσετε να πάρετε μια γνώμη τρίτου σε κάποιο ζήτημα, να ξέρετε ότι μπορει να φανούμε λίγο ωμοί, αλλά θα σας πούμε αυτό που ισχύει και είναι πραγματικότητα :bigsmile:

  3. #23
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Όχι τίποτις άλλο, αλλά αφού δεν εκφραζόμαστε που δεν εκφραζόμαστε, την μια μέρα θα μας δείτε και την επομένη δεν θα υπάρχουμε και θα απορείτε τι έγιναν ξαφνικά αυτές οι ψυχούλες


    Εμείς οι Υδροχόοι σε όλα είμαστε καλοί ... όχι μόνο στην παρέα :toung::nuts:
    Είσαστε και αρκετά μετριοπαθείς .... βλέπω
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  4. #24

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Εμ τι; Μόνο για την παρέα μας κάνετε παρέα;;;; Δεν αξίζουμε για τίποτα άλλο;;;; :toung:

  5. #25
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Φτανει λέμε τώρα....
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  6. #26
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Εγω βασικα Ταυρος ειμαι αλλαα.....εχω αρη και δια στον υδροχοο...Ειναι ομως τα καλυτερα παιδια.Δεν κολλανε και ειναι πολυ πολυ καλοι φιλοι.Ισως μαλιστα μετρανε και τους φιλους πανω απο οτι αλλο και αυτο ειναι προβλημα στα αισθηματικα τους.:bigsmile:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

  7. #27

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Δεν έχεις καθόλου άδικο σε αυτό που λες. Φιλία! Λέξη ιερή για τους Υδροχόους. Και νομίζω πως είμαστε-είναι το ζώδιο που κάνει τις πιο σταθερές και μακρόχρονες φιλίες.. κοινώς δίνουμε παααρά μα πάααρα πολύ μεγάλη σημασία στα άτομα με τα οποία συνδεόμαστε φιλικά και αν δημιουργηθεί θέμα σχετικό με αυτήν μας τη σχέση, μας ενοχλεί ίσως παραπάνω απ' ότι θα έπρεπε.

  8. #28
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Δεν έχεις καθόλου άδικο σε αυτό που λες. Φιλία! Λέξη ιερή για τους Υδροχόους. Και νομίζω πως είμαστε-είναι το ζώδιο που κάνει τις πιο σταθερές και μακρόχρονες φιλίες.. κοινώς δίνουμε παααρά μα πάααρα πολύ μεγάλη σημασία στα άτομα με τα οποία συνδεόμαστε φιλικά και αν δημιουργηθεί θέμα σχετικό με αυτήν μας τη σχέση, μας ενοχλεί ίσως παραπάνω απ' ότι θα έπρεπε.

    Δίνετε μεγάλη σημασία στους φίλους ... που στο τέλος την πατάτε!!!
    Το έχω δει πολλές φορές το "έργο" αυτό:weird:
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  9. #29

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Και γω το έχω δει πολλές φορές αυτό το έργο, αλλά είναι η φύση μας τέτοια :embarrest
    Τα δίνουμε όλα, γινομαστε χαλιά να μας πατήσουν ... Αλλά τα κάνουμε όλα γιατί μας αρέσει και το θέλουμε!

  10. #30
    Join Date
    Feb 2007
    Όνομα:
    Μαρια
    Location
    Αθηνα
    Posts
    353

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Δίνετε μεγάλη σημασία στους φίλους ... που στο τέλος την πατάτε!!!
    Το έχω δει πολλές φορές το "έργο" αυτό:weird:
    Δεν νομιζω οτι την πατανε οι Υδροχοοι.Απλα δεν ακουνε μερικες φορες και αδικουν τους φιλους τους.Στο τελςο πμως παντα βρισκουν ακρη..η κολλητη μου ειναι Υδροχοοινα....:bigsmile:
    There are only two tragedies in life: one is not getting what one wants, and the other is getting it.
    A little sincerity is a dangerous thing, and a great deal of it is absolutely fatal.
    Oscar Wilde

 

 
Page 3 of 16 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 13 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads