s
ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ - Page 5
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 5 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast
Results 41 to 50 of 53
  1. #41
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    174

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Quote Originally Posted by kritikia View Post
    Μη ξεχνάς φίλε μου ότι εμείς οι Ζυγοί πιστεύουμε και κυνηγάμε σε όλη μας τη ζωή τον ένα και μοναδικό έρωτα.. γιατί νομίζουμε ότι έτσι θα ολοκληρωθούμε! Αλλά κατά την ταπεινή μου άποψη καλό είναι να απομακρύνεσαι από κάτι που τελείωσε, διότι αργά ή γρήγορα θα επαναληφθεί το ίδιο... τέλος!!
    Ναι καλά! Το έργο έπαιξε δυό φορές, η παράσταση τελείωσε, το σινεμά έκλεισε και 'γω ακόμη με τα καλαμπόκια στο χέρι είμαι. Φρουρός!!! Enduro! :nuts:
    Τι να θυμηθώ, τι να ξεχάσω...

  2. #42
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    14

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Ε όχι ρε παιδιά να εμμένεται σε κάτι που έχει τελειώσει!!! εκτός και αν υπήρχαν τρίτοι στην μέση. Συμφωνώ πως αν κάτι έχει πάει στραβά μια φορά, και ξαναλέω δεν υπήρχε τρίτος (εννοώντας και καταστάσεις όχι μόνο πρόσωπα), σίγουρα θα πάει και δεύτερη και τρίτη και τέταρτη και...

  3. #43
    Join Date
    Nov 2006
    Όνομα:
    ΧΡΥΣΑ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    77

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Quote Originally Posted by e k View Post
    Ναι καλά! Το έργο έπαιξε δυό φορές, η παράσταση τελείωσε, το σινεμά έκλεισε και 'γω ακόμη με τα καλαμπόκια στο χέρι είμαι. Φρουρός!!! Enduro! :nuts:
    Τι να θυμηθώ, τι να ξεχάσω...
    Δεν ξεχνάς τίποτα γιατί μόνο έτσι μπορείς να αξιοποιήσεις τις εμπειρίες σου και πρέπει να θυμάσαι τα πάντα γιατί μόνο έτσι μπορείς να αντιδράσεις συνειδητά όταν η ίδια περίπτωση σχέσης, σου χτυπήσει και πάλι την πόρτα!.. τα σημάδια είναι όμοια ή παρόμοια και τα καμπανάκια του κινδύνου χτυπάνε στα κόκκινα!!

    Από εκεί και πέρα ο καθένας μας κάνει ότι καταλαβαίνει...

  4. #44
    Join Date
    Sep 2006
    Όνομα:
    Βασίλης
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    174

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Για καμία επανίδρυση κράτους, (σόρρυ, ...σχέσης), δεν ομιλώ και για καμία εμμονή. Τουλάχιστον στο επίπεδο των σχέσεων. Και βέβαια όταν κάτι τελειώνει, τελειώνει!
    Ούτε σαν στάση ζωής το έγραψα απέναντι στα πράγματα και φυσικά δεν ξανακυλάμε στα ίδια.

    Ωςτόσο, πάντα υπάρχει κάτι, ή μάλλον κάποιος που εμμένει να μας ωθεί μόνιμα στα ίδια ατοπήματα. Αυτός ο αγιάτρευτος τύπος από μέσα μας. Και μη μου πείτε, ελαφρά τη καρδία, πως τον έχετε εναποθέσει στου Μορφέως την αγκάλη? Σιγά μην μας φοβίσουν οι άλλοι, τον από μέσα τρέμουμε. Όπου νά'ναι θα ξυπνήσει πάλι και θα ζητάει να χώσουμε το δάχτυλο βαθιά μέσα στο μέλι. Και κατόπιν εορτής να κάνει τον ανήξερο όταν ο καθρέφτης μας ξεμπροστιάζει υπέρβαρους. :embarrest

  5. #45
    Join Date
    Nov 2006
    Όνομα:
    ΧΡΥΣΑ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    77

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Ωςτόσο, πάντα υπάρχει κάτι, ή μάλλον κάποιος που εμμένει να μας ωθεί μόνιμα στα ίδια ατοπήματα. Αυτός ο αγιάτρευτος τύπος από μέσα μας. Και μη μου πείτε, ελαφρά τη καρδία, πως τον έχετε εναποθέσει στου Μορφέως την αγκάλη? Σιγά μην μας φοβίσουν οι άλλοι, τον από μέσα τρέμουμε. Όπου νά'ναι θα ξυπνήσει πάλι και θα ζητάει να χώσουμε το δάχτυλο βαθιά μέσα στο μέλι. Και κατόπιν εορτής να κάνει τον ανήξερο όταν ο καθρέφτης μας ξεμπροστιάζει υπέρβαρους. :embarrest
    Δεν μπορώ να διαφωνήσω μαζί σου με αυτό που γράφεις.. Όμως καλό είναι να τον εκπαιδεύσουμε αυτόν τον "τύπο" μέσα μας, κάποιες φορές να το κάνουμε με χάδια και άλλες φορές να τον μαστιγώσουμε αν χρειάζεται, γιατί αν τον αφήσουμε να αποφασίζει ερήμην μας, τότε μας καταδικάζουμε σε ένα συνεχόμενο, χωρίς προοπτικές παιχνίδι, που δεν έχει να μας προσφέρει τίποτα.. (εκτός από κιλά..)!!

  6. #46

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Nα ερωτευτω, να βρω κάποιον που να με γεμίζει, να μοιραζομαι σκέψεις, συναισθήματα, στιγμες όμορφες μαζι του και να ειναι...αμοιβαίο...Ζηταω πολλάααααα?Verneigung

  7. #47
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ελλάς
    Posts
    1

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Καλησπέρα!
    ¶ν εξαιρέσουμε τις 2 εξεταστικές που έχω και που σαφώς θα ήθελα να πάνε καλύτερα από οτι θα πάνε(φαντάζομαι!!),θα ήθελα το ktm-duke, που έχω βάλει στο μάτι εδώ και μερικούς μήνες..
    Ελπίζω να πάνε όλα καλά και το καλοκαιράκι να πάω διακοπές με αυτήν!!¶χχ..
    [I]..ζήσε την κάθε σου στιγμή σάν νά'ναι η τελευταία..[/I]

  8. #48
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Εγώ για να μην φανεί ότι ζητάω πολλά θέλω να πάω πολύ καλά στην εξεταστικούλα μου!!!! Αλλά πρωτίστως να είμαστε όλοι καλά!

  9. #49
    Join Date
    Apr 2007
    Όνομα:
    Γεωργία
    Location
    FantasyLand
    Posts
    550

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Quote Originally Posted by kiaRRa View Post
    Εγώ για να μην φανεί ότι ζητάω πολλά θέλω να πάω πολύ καλά στην εξεταστικούλα μου!!!!
    Αχ και εγώ το ίδιο εύχομαι και για εσένα και για έμενα αλλά και για όλους όσους δίνουν!! Αχ, συνηθίσαμε τόσο καιρό να καθόμαστε, άντε τώρα να μαζευτούμε...!!!:toung:
    I'm not a perfect girl.My hair does'nt always stay in place & I spill things a lot. I'm pretty clumsy & sometimes I have a broken heart.My friends and I sometimes fight & maybe some days nothing goes right.but when I think about it & take a step back I remember how amazing life truly is & that maybe.just maybe.
    I like beeing unperfect...

  10. #50
    Join Date
    Nov 2005
    Όνομα:
    Κυριακή
    Location
    αλλου κι αλλου...
    Posts
    872

    Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΚΡΙΣΕΩΣ

    Επιθυμω να ξαναβρω το χρωμα, την γευση και την μυρωδια της ζωης...
    Ονειρευόμουν απέραντες θάλασσες και ανοιχτούς ορίζοντες...
    ... οταν αρχισε να χτυπαει το ξυπνητήρι....

 

 
Page 5 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads