s
ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ - Page 3
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 21 to 30 of 71
  1. #21

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Πολύ ωραίο άρθρο.Μπράβο σου:clapping:
    Πηγαίνω ως εκεί που με παίρνει.
    Για να χαίρομαι.
    Κι αν έχω κέφι προχωρώ ως εκεί που δεν με παίρνει.
    Για να μαθαίνω!

  2. #22
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Quote Originally Posted by ioni View Post
    ολοι οι σκορπιοι βγαζετε πολυ μα παρα πολυ κακια το λεω με καλη προθεση γιατι μας κανει καλο μερκες φορες
    Κανεις λαθος! Ακου ολοι οι σκορπιοι βγαζετε παρα πολυ κακια! Αυτο ειναι δυσφημιση!!! Α πα παπα πα!!! Παρακαλω να αναιρεσετε!:toung:


    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  3. #23

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Quote Originally Posted by skorpion View Post
    Κανεις λαθος! Ακου ολοι οι σκορπιοι βγαζετε παρα πολυ κακια! Αυτο ειναι δυσφημιση!!! Α πα παπα πα!!! Παρακαλω να αναιρεσετε!:toung:
    Προφανώς την ντομπροσύνη, το απότομο, το εντελώς "χύμα" που λένε ότι βγάζουν οι Σκορπιοί την λαμβάνουν οι άλλοι σαν κακία. :embarrest

  4. #24

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Ομολογώ πως έχω μείνει κυριολεκτικά άναυδη με το συγκεκριμένο άρθρο... Πέρα από τη γενική χροιά, ειδικά οι χαρακτηρισμοί και οι "ιδιότητες" με άφησαν κατάπληκτη... "Επιτυχημένος", "αποτυχημένος", "επιχειρηματίας", "υπάλληλος" , "στελέχη". Αλήθεια, πώς ακριβώς ορίζονται όλες αυτές οι ιδιότητες;

    Ειδικά δε, για τους "επιτυχημένους, (...) ,με ροπή στις παρανομίες", παραδέχομαι πως εκστασιάστηκα! Εκτός κι αν η "ροπή στις παρανομίες" θεωρείται πλέον και ανοιχτά ίδιον της επιτυχίας - γιατί σιωπηρά θεωρείται, ειδικά σε τομείς που δεν υφίσταται παραγωγή προϊόντος, αλλά το ζητούμενο είναι η ανακύκλωση του χρήματος.

    Για να καταλήξουμε λοιπόν στην Αστρολογία, γιατί προς χάρην της - αν και όχι μόνο- έγινε αυτή η παρεμβολή, ακλόνητη πεποίθησή μου είναι πως για τα όσα περιγράφονται στο άρθρο η αστρολογία εν γένει έχει πολύ μικρή ευθύνη. Η πηγή μάλλον πρέπει να αναζητηθεί στον "επαγγελματικό χώρο" της "διοίκησης επιχειρήσεων", ο οποίος σαφώς και δεν φημίζεται για το ανθρωπιστικό του υπόβαθρο.

    Οι κάθε λογής στατιστικές καλό θα είναι να αποτιμώνται ανάλογα με το πεδίο από το οποίο αντλείται το δείγμα τους. ¶λλα συμπεράσματα θα προκύψουν από μελέτη σε χώρους με πιο δημοκρατικούς προσανατολισμούς και άλλα σε χώρους όπου επικρατούν οι "νόμοι της αγοράς".

    Καλή συνέχεια στο έργο σας.

  5. #25
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Eιναι γνωστο οτι ο καθε ανθρωπος εχει τις δικιες του αντιπαθιες και συμπαθιες σε καθε ζωδιο αναλογα και με τις προσωπικες του εμπειριες

    Εδω και μερικοι αστρολογοι το κανουν και αυτο και φαινονται και μεσα απο τα αρθρα τους απο τα διαφορα προσωπικα τους πιστευω (καλα η κακα) στα διαφορα ζωδια


    -------------------------------------------------------------------------

    ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΣΚΟΡΠΙΟΥΣ

    Οσο για τους Σκορπιους αυτοι ειμαστε
    σε αλλους φαινονται χυμα αυτα που λεμε, σε αλλου δικαια ,σε αλλους κακα , σε αλλους διεστραμμενα κλπ κλπ κλπ

    Οπως τα λαμβανει κανενας

    Τωρα σε οποιον δεν αρεσουμε δεν πειραζει
    Χεστ*καμε κανονικοτητα πλεον οπως λενε και την λαικη...

  6. #26
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Πάνος-Βησσαρίωνας
    Location
    Αθήνα παραλιακά...Λα
    Posts
    20

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Ομολογώ πως έχω μείνει κυριολεκτικά άναυδη με το συγκεκριμένο άρθρο... Πέρα από τη γενική χροιά, ειδικά οι χαρακτηρισμοί και οι "ιδιότητες" με άφησαν κατάπληκτη... "Επιτυχημένος", "αποτυχημένος", "επιχειρηματίας", "υπάλληλος" , "στελέχη". Αλήθεια, πώς ακριβώς ορίζονται όλες αυτές οι ιδιότητες;
    Αγαπητή φίλη, γιατί σε πειράζουν οι όροι; Εσύ δεν χαρακτηρίζεις ποτέ κάποιον με τους «όρους» επιτυχημένος, αποτυχημένος, καλός, κακός; Δηλαδή κάποιος που καταλήγει στη φυλακή για κλοπή, δεν είναι «αποτυχημένος» κατά γενική ομολογία; Κάποιος άλλος που πχ από ένα μικρό μαγαζί καταφέρνει να δημιουργήσει μια αλυσίδα καταστημάτων δεν είναι επιτυχημένος κατά γενική ομολογία; Κάποιος που ξοδεύει τα λεφτά του στα μπουζούκια και δεν πληρώνει τις υποχρεώσεις του με αποτέλεσμα να κλείσει την επιχείρηση του δεν είναι αποτυχημένος κατά γενική ομολογία; Κάποιος που με σκληρή δουλειά χρόνων καταφέρνει να φτιάξει ένα σπίτι, δεν είναι επιτυχημένος κατά γενική ομολογία;

    Ειδικά δε, για τους "επιτυχημένους, (...) ,με ροπή στις παρανομίες", παραδέχομαι πως εκστασιάστηκα! Εκτός κι αν η "ροπή στις παρανομίες" θεωρείται πλέον και ανοιχτά ίδιον της επιτυχίας - γιατί σιωπηρά θεωρείται, ειδικά σε τομείς που δεν υφίσταται παραγωγή προϊόντος, αλλά το ζητούμενο είναι η ανακύκλωση του χρήματος.
    ¶λλο το «με ροπή στην παρανομία» και άλλο το «παράνομος».
    Γιατί σε πειράζει αυτός ο όρος; Αυτό σε πείραξε επειδή αναφερόταν σε «επιχειρηματίες»; Δηλαδή η απόκρυψη εσόδων από την εφορία που κάνει μέχρι και ο τελευταίος εργάτης, δεν είναι παρανομία; Όταν αφήνουμε τα σκουπίδια έξω από τον κάδο ή πάνω στον ήδη ξέχειλο κάδο, δεν είναι παρανομία; Η παραβίαση της ουράς στο ταμείο δεν είναι μια μορφή παρανομίας; Όταν αντί για 50 χλμ που λένε οι πινακίδες εμείς οδηγούμε με 80+ χλμ, δεν παρανομούμε; Ο υπάλληλος ενός τμήματος προμηθειών ιδιωτικής εταιρείας που μου ζητάει μίζα για να προχωρήσει στην εντολή αγοράς, δεν παρανομεί; Τα χιλιάδες αυθαίρετα μικρά εξοχικά δεν είναι αποτέλεσμα παράνομων πράξεων; Γιατί μας ενοχλούν οι παρανομίες των επιχειρηματιών και θεωρούμε ότι εμείς είμαστε οι ΑΠΟΛΥΤΑ νόμιμοι σε όλα; Ρίξε μια ματιά γύρω σου και θα δεις εκατομμύρια ανθρώπων που παρανομούν εις βάρος των συνανθρώπων τους με διάφορους τρόπους σε καθημερινή βάση και οι οποίοι ΔΕΝ είναι επιχειρηματίες!


    Οι κάθε λογής στατιστικές καλό θα είναι να αποτιμώνται ανάλογα με το πεδίο από το οποίο αντλείται το δείγμα τους. ¶λλα συμπεράσματα θα προκύψουν από μελέτη σε χώρους με πιο δημοκρατικούς προσανατολισμούς και άλλα σε χώρους όπου επικρατούν οι "νόμοι της αγοράς".
    Όσο για τους «άλλους» χώρους, τους «πιο δημοκρατικούς», δεν ξέρω σε ποιους αναφέρεσαι, αλλά είμαι βέβαιος ότι και εκεί χωράνε κάποιοι άλλοι όροι, όπως: «καλός», «κακός», «υποκριτής», «ειλικρινής», «ψεύτης», «κομπλεξικός», κλπ.
    Αγαπητή μου φίλη, σε όλους τους χώρους εντός και εκτός «αγοράς», υπάρχουν άνθρωποι που χαρακτηρίζονται βάση των όσων πράττουν.
    Πολλά τα όσα ήθελες και δεν μπόρεσες. Περισσότερα τα όσα μπορούσες και δεν θέλησες. Και ακόμη περισσότερα τα όσα δεν θέλησες και που έπρεπε και να θελήσεις και να μπορέσεις!

  7. #27

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ..ΓΕΛΑΣΑ ΠΟΛΥ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ.
    ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΧΑΡΗΚΑ ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΚΡΙΝΟΝΤΑΣ ΤΟ ΠΩΣ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ.
    ΑΡΑΓΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΚΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΖΩΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ?
    ..ΜΕ ΓΝΩΜΟΝΑ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΑ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ??
    ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ??
    ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΣΥΝΤΤΡΟΦΟΣ ΚΡΙΝΕΤΑΙ ΩΣ ΚΑΛΟΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ..ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΙ???
    ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ??
    ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ.. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΣΥΜΠΑΘΗΣΑΜΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΑΣΤΑ ΒΡΑΣΤΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΛΕΟΝΤΕΣ(ΤΡΑΓΙΚΟ!!!..ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΛΟΓΙΣΩ ΤΑ ΓΕΝΙΑ ΜΟΥ!!ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝΑ ΚΑΛΟΣ ΛΕΟΝΤΑΣ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???)..ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΣ ΔΕΝ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΚ ΤΟΥ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΟΣ????
    ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΥΕΛΙΚΤΟΣ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΜΑΣ ΘΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΠΟΛΛΑ..Η ΕΝΑΣ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΠΟΥ ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΑΡΑ???(ΜΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΑΤΕΩΝΙΑ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΣΧΕΤΙΚΗ ΠΙΑ ΚΙ ΑΥΤΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟΨΗ..ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ???.. ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΦΥΛΑΚΗ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ..ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΗ ΓΛΥΤΩΣΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ???) .ΠΟΛΥ ΣΧΕΤΙΚΟ ΤΟ ΚΑΛΟΣ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΚΑΚΟΣ ΣΚΟΡΠΙΟΣ Κ.Λ.Π..Κ.Λ.Π..ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΣ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΡΓΑ ΤΟΥ ΝΑΙ ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙ??..ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΜΕ ΑΥΤΟΣ ΣΚΟΤΩΣΕ ΕΝΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΕΚΑΝΕ ΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΣΕ ΕΦΤΑ ΤΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ..
    ..ΑΡΑ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΓΕΝΙΚΕΥΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΣ..!
    ..ΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ=ΙΣΩΣ ΚΑΚΟΣ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ...

  8. #28

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    ΚΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΛΟΙΠΟΝ>ΓΕΝΙΚΑ ΑΠΟΔΕΚΤΟ>ΑΡΑ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ> ΑΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ>=ΘΑ ΑΝΕΒΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΗΣΩ ΣΤΟ ΠΙΟ ΨΗΛΟΤΕΡΟ ΒΟΥΝΟ!!!!! ΚΑΛΕ ΜΟΥ IMPULSE (ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΗΣ ΑΠΟΨΗΣ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΟΧΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ??)ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΖΩΔΙΟΥ ΣΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΟΛΙΓΟΝ ΚΑΡΙΕΡΙΣΤΑΣ!!!!..ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ Η ΚΑΚΟ ΑΥΤΟ???..ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΙΕΡΙΣΤΕΣ???,,ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΤΣΙ..ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΙΟΛΑΣ...ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ>ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟ "ΚΑΤΑ ΓΕΝΙΚΗ ΟΜΟΛΟΓΙΑ"..ΔΙΟΤΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΡΙΕΡΙΣΤΑΣ ΠΟΛΛΥ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΠΑΡΕΑ..ΝΑ ΑΝΤΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΑΠΟΨΕΙΣ!!!..ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΑΝΤΕΧΕ ΓΙΑ ΠΟΛΛΥ ΩΡΑ!!!

  9. #29
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Προσωπικές απόψεις,εξέφρασε ο Impulse,υποκειμενικές φυσικά γιατί αφορούν δικές του και μόνο εμπειρίες αλλα φυσικά δεν υποστήριξε το αντιθετο.
    Μπορούμε να διαφωνούμε ελευθερα!

    Αγαπητό μέλος μας luna 7 αν έχεις όμως την καλοσύνη να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες!:bigsmile:
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  10. #30
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: ΖΩΔΙΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ - ΣΧΕΣΕΙΣ

    Σαφώς και όλα είναι υποκειμενικά, σχετικά και ρευστά. Δεν είναι δυνατόν όλοι να ταιριάζουμε με όλους, ούτε να διαφωνούμε με τους πάντες.
    Η αναφορά στο κατά γενικήν ομολογία, θεωρώ, αποτυπώνεται στους γενικώς παραδεδεγμένους κανόνες ηθικής συμπεριφοράς, όπως καθιερώνονται ανά περίοδο από τις αντιλήψεις της κάθε κοινωνίας σε κάθε τόπο και σε κάθε χρόνο.

 

 
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 6 7 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads