s
Γέννηση με καισαρική και επίδραση σε ωροσκόπο
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 6 of 6
  1. #1

    Γέννηση με καισαρική και επίδραση σε ωροσκόπο

    Καλημέρα σε όλους:bigsmile:

    Έχω κάποια απορία εδώ και καιρό και αποφάσισα να την αναφέρω.Για να γίνει πιο κατανοητη θα παραθέσω καποιο παράδειγμα.......και όποιος κατάλαβε κατάλαβε Όταν έρθει η ώρα και θελήσω να γίνω μάνα..:toung: θα ήθελα το παιδι μου να γεννηθει Κριός με ωροσκόπο Ζυγό...και να κανονίσω τη γέννα έτσι, ώστε να το καταφέρω..Με αυτο το τρόπο όμως δεν αναιρείται η έννοια της μοίρας και η "αυτόβουλη" επίδραση των πλανητών???Αυτά..

    Υ.Γ Το Κριός με ωροσκόπο Ζυγό είναι τυχαίο:toung:

  2. #2

    Re: Γέννηση με καισαρική και επίδραση σε ωροσκόπο

    Quote Originally Posted by aries engineer
    Καλημέρα σε όλους:bigsmile:

    Έχω κάποια απορία εδώ και καιρό και αποφάσισα να την αναφέρω.Για να γίνει πιο κατανοητη θα παραθέσω καποιο παράδειγμα.......και όποιος κατάλαβε κατάλαβε Όταν έρθει η ώρα και θελήσω να γίνω μάνα..:toung: θα ήθελα το παιδι μου να γεννηθει Κριός με ωροσκόπο Ζυγό...και να κανονίσω τη γέννα έτσι, ώστε να το καταφέρω..Με αυτο το τρόπο όμως δεν αναιρείται η έννοια της μοίρας και η "αυτόβουλη" επίδραση των πλανητών???Αυτά..

    Υ.Γ Το Κριός με ωροσκόπο Ζυγό είναι τυχαίο:toung:
    Γειά σου aries engineer,αν και δεν ειμαι Αστρολόγος θα έλεγα πως ειτε το προγραματίσεις ειτε οχι,τελικά όλα εχουν το σκοπό τους,αν και δεν πειστεύω ότι θα βρεθει γιατρός να σου κάνει προγραμματισμένη καισαρική στις 04:47:02 το πρωι για να πετύχεις εσυ τους πλανητικούς συνδιασμούς που θέλεις για το παιδί σου.
    Α!και μην νομίζεις.Κριός με ωροσκόπο Ζυγό (όπως η υποφαινόμενη) δεν ειναι και ότι καλύττερο.Ακουμε εμένα :weird:
    Πηγαίνω ως εκεί που με παίρνει.
    Για να χαίρομαι.
    Κι αν έχω κέφι προχωρώ ως εκεί που δεν με παίρνει.
    Για να μαθαίνω!

  3. #3

    Re: Γέννηση με καισαρική και επίδραση σε ωροσκόπο

    Μάλλον δεν το εξέφρασα σωστά..Παραμένει ωστόσο απορία πολλών φίλων μου,που γεννήθηκαν με καισαρικη:unsure: Σε ευχαριστώ πάντως:bigsmile:

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Γέννηση με καισαρική και επίδραση σε ωροσκόπο


    Σ' ένα βιβλίο αστρολογίας είχα διαβάσει ότι το προσωπικό ωροσκόπιο είναι κάτι σαν μια φωτογραφία του ουρανού τη στιγμή που γεννιόμαστε.Επομένως λογικά ό,τι ώρα και να το γεννήσεις θα γεννηθεί με μια συγκεκριμένη φωτογραφία που θα το εξουσιάζει
    Όσο για το άλλο σχόλιο,μήπως είναι λίγο μοιρολατρικό?
    Σκέψου ότι στους οργανισμούς υπάρχουν γονίδια "κοιμισμένα" τα οποία δεν εκδηλώνονται ποτέ,γιατι δεν χρειάστηκε να εκδηλωθούν.Αν όμως ο οργανισμός βρεθεί σε ένα περιβάλλον "ακατάλληλο" θα αναγκαστεί να "ξυπνήσει "το κοιμισμένο γονίδιο για να επιβιώσει.Κάτι ανίστοιχο συμβαίνει και με το προσωπικό ωροσκόπιο.Το αν θα εκδηλωθεί ή όχι μια ένδειξη και σε ποια έκταση,πολλές φορές έχει να κάνει με το περιβάλλον στο οποίο μεγαλώνει ή ζεί ο άνθρωπος που τη φέρει.Αλλωστε ο σκοπός της αστρολογίας δεν είναι οι μελλοντολογικές προβλέψεις αλλά η προσπάθεια κατανόησης του εαυτού μας,των δυνατοτήτων μας,των αδυναμιών μας και η καλλιέργεια ή η καταπολέμηση αυτών.


  5. #5

    Re: Γέννηση με καισαρική και επίδραση σε ωροσκόπο

    'Εχετε δίκιο:bigsmile:
    Απλά είναι η συχνότερη ερώτηση που μου γίνεται...Πιστεύω με κάλυψες Λευκή:bigsmile: Σε ευχαριστώ:bigsmile:

  6. #6
    Join Date
    May 2005
    Location
    Kυπρος
    Posts
    2

    Re: Γέννηση με καισαρική και επίδραση σε ωροσκόπο

    Καλημερα

    Εγω πιστευω οτι το καθε τι που κανουμε ειναι της μοιρας μας γραφτο ακομη και αυτο που προγραμματιζουμε αν ειναι να μην γινει ετσι να ξερεις οτι την τελευταια στιγμη το τελευταιο δευτερολεπτο θα γινει κατι που θα το αλλαξει αν δεν πρεπει να γινει ετσι οπως το προγραμματιζεις εσυ!

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads