s
Ελπίδες. Ευκαιρίες και έπεα πτερόεντα - Το μεγάλο τρίγωνο του Νερού! - Page 2
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14
  1. #11
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Χρήστος
    Location
    Αθήνα
    Posts
    962

    Re: Ελπίδες. Ευκαιρίες και έπεα πτερόεντα - Το μεγάλο τρίγωνο του Νερού!

    Συμπληρωματικά να πούμε ότι τα άτομα που επηρεάζονται απο αυτο το μεγάλο τρίγωνο δεν θα δουν την επιρροή μόνο μέσα στον μήνα Ιούλιο. Η επιρροή που θα υπάρξει θα είναι αρκετά σημαντική και ανάλογα το ωροσκόπιο μπορεί να κινηθεί απο 3 μέχρι και 30 χρόνια (αν επηρεάζεται).

    Επίσης όλα αυτά που διαδραματίζονται όλα αυτά τα χρόνια ολοκληρώνονται το 2060 με την πολλαπλή σύνοδο Δία - Κρόνου - Ποσειδώνα στους Διδύμους όπου και θα έχουμε την ολοκλήρωση του μεταξ τους κύκλου! (ημερομηνία 27/6/2060)
    Last edited by Χρήστος Άρχος; 18-07-2013 at 09:03 AM.
    [I]Στο τέλος να έχετε ζήσει αυτά που θέλετε και αξίζετε!

  2. #12

    Re: Ελπίδες. Ευκαιρίες και έπεα πτερόεντα - Το μεγάλο τρίγωνο του Νερού!

    Όπως πάντα εξαιρετικό άρθρο Χρήστο , συγχαρητήρια !!! Και εγώ έχω τώρα τον δυελ. Ποσειδώνα να είναι σε σύνοδο με την Αφροδίτη μου στις 5ο στου Ιχθύες στον 5 -ο οικο και τον δυελ Δία να είναι σύνοδο με το μεσουράνημα μου στις 4ο του Καρκίνου και δυελ Κρόνο στον 2 -ο οίκο . Αν και έχω τον Ήλιο μου στις 22ο του Κριού , όπως φαίνεται το μεγάλο τρίγωνο επηρεάζει το 2-ο , το 5-ο και 10 -οίκο μου ...Πως μπορούν να συνδυάζονται τα οικονομικά με τα ερωτικά και τα επαγγελματικά Χρήστο ?....

  3. #13

    Re: Ελπίδες. Ευκαιρίες και έπεα πτερόεντα - Το μεγάλο τρίγωνο του Νερού!

    Χρήστο τι εννοείς όταν λες ότι η επιρροή που θα υπάρξει θα είναι αρκετά σημαντική και ανάλογα το ωροσκόπιο μπορεί να κινηθεί από 3 μέχρι και 30 χρόνια (αν επηρεάζεται).Αν μπορείς να δώσεις ένα παράδειγμα ωροσκοπίου που επηρεάζεται έντονα, να καταλάβουμε περί τίνος πρόκειται. Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω με τους προοδευμένους πλανήτες και σημεία τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση τα λαμβάνουμε υπόψιν μας πιο πολύ από τον γενέθλιο αν οι όψεις που σχηματίζονται είναι πολύ σημαντικές και σε γωνιακούς οίκους?

  4. #14

    Re: Ελπίδες. Ευκαιρίες και έπεα πτερόεντα - Το μεγάλο τρίγωνο του Νερού!

    Αυτό που πραγματικά λατρεύω σ'αυτά τα άρθρα είναι οι συζητήσεις που ακολουθούν .. μέσα απο τις ερωτήσεις των άλλων μαθαίνουμε τόσα ενδιαφέροντα.Συγνώμη αν δεν διατύπωσα σωστά την ερώτηση μου αν ο γενεθλιος Άρης μου (στον 11ο γενεθλιο οικο)που κανει σύνοδο με τον Δία του μεγάλου τριγώνου επηρεάζει τομείς της ζωής μου... Αλήθεια εχει βαρυτητα να κοιτάμε αν κανει οψεις το μεγαλο τριγωνο με το χαρτη της ηλιακης επιστροφης γι αυτη τη χρονια ή μονο τον γενέθλιο? Ευχαριστώ!

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads