s
ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14
  1. #1
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αδιεξοδο!
    Posts
    77

    ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Καλησπερα σας,
    Αν καποιος γνωριζει και εχει την διαθεση ας με φωτισει σας παρακαλω!!!
    Ο διελαυνων Πλουτωνας κανει συνοδο με τον Ηλιο μου στον 6ο οικο.Τι μπορει να σημαινει αυτο μιας και ο 6ος (αν δε κανω λαθος) αφορα και την εργασια εκτος απο την υγεια!!!
    Περιμενω τα φωτα σας!!
    You have to kiss many frogs to find your prince!!!!!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Από τους 45 ένας.
    Location
    Αθήνα - Κρήτη
    Posts
    794

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Oι διελεύσεις του Πλούτωνα μας αναγκάζουν σε βαθιές ενδοσκοπήσεις. Αναγκάζουν = με το ζόρι δηλαδή, θέλουμε δεν θέλουμε, μας αρέσει δεν μας αρέσει. Πώς? Θα μας υποχρεώσουν οι περιστάσεις. Όπως πάντα αυτό δεν είναι απαραίτητα κακό έστω κι αν τις περισσότερες φορές είναι δυσάρεστο (αν δεν ήταν δεν θα το κρύβαμε κάτω από το χαλί ή πίσω από το δάχτυλό μας). Μία λύση βέβαια είναι να πάρουμε μεγαλύτερο χαλί ή πιο χοντρό δάχτυλο, αλλά σε μία Αιγοκερίνα δεν νομίζω κάτι τέτοιο να ταιριάζει.

    Βάλε το τώρα αυτό στον έκτο, την ακμή του, και τον Αιγόκερω, και θα έχεις μία πρώτη εικόνα. Εργασιακές αλλαγές μπορεί να περιλαμβάνουν επανάσταση από ένα ανυπόφορο περιβάλλον ή καταναγκαστικό επάγγελμα ενώ θέματα υγείας που αψηφούσες για καιρό να φτάσουν στο αμήν. Φυσιολογικά αυτή η διέλευση δεν φέρνει καινούργια πράγματα ή εκπλήξεις, ότι συμβεί θα είναι ένας παλιός γνωστός «ουφ, εσύ?» που δεν έχει πιο φωτεινό μέρος να εμφανιστεί από έναν Ήλιο. Φαντάσου τον να μονομαχείτε στους δρόμους του Ελ Πάσο κι αυτός να πλησιάζει αργά έχοντας το φως ακριβώς από πίσω του: δεν χρειάζεται να τον δεις ξεκάθαρα, σηκώνεις το πιστόλι και του ρίχνεις.


    .
    Mind over matter.

    .
    .
    > >

  3. #3
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αδιεξοδο!
    Posts
    77

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Αν ολα τα παλια γνωστα και καταχωνιασμενα βγουν στην επιφανεια και απαιτουν λυση αγαπητε Δειμωνα,το βεβαιο ειναι οτι απ το τρεξιμο θα φτασω στο Ελ Πασο εχω δεν εχω ξεσκονισει τα οπλα μου!!!!!Οιμε!!!!
    You have to kiss many frogs to find your prince!!!!!

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Quote Originally Posted by lolitsa View Post
    Αν ολα τα παλια γνωστα και καταχωνιασμενα βγουν στην επιφανεια και απαιτουν λυση αγαπητε Δειμωνα,το βεβαιο ειναι οτι απ το τρεξιμο θα φτασω στο Ελ Πασο εχω δεν εχω ξεσκονισει τα οπλα μου!!!!!Οιμε!!!!
    Γενικα ο Πλουτωνας τι οψεις κανει με τον Ηλιο και τους προσωπικους πλανητες στο γενεθλιο ?

  5. #5
    Join Date
    Jan 2006
    Όνομα:
    Από τους 45 ένας.
    Location
    Αθήνα - Κρήτη
    Posts
    794

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Δεν πρέπει κάποτε να τα βγάζουμε στο Ελ Πάσο ή στα μαρμαρένια αλώνια? Συνέχεια στο Ελ Ντούκου?


    .
    Mind over matter.

    .
    .
    > >

  6. #6
    Join Date
    Feb 2009
    Όνομα:
    Μυρτώ
    Location
    Πανόραμα
    Posts
    254

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Μου επιτρέπετε να μιλήσω για την εμπειρία μου με τον Πλούτωνα ως Ζυγός της πρώτης μοίρας?

    Από το 2008 και μετά με το τετράγωνο προς τον ήλιο μου η αίσθηση ήταν ότι μια αόρατη δύναμη με έσπρωχνε από πίσω και με πήγαινε όπου ήθελε αυτή χωρίς περιθώριο επιλογής..
    Όταν άρχισα να έχω αντίληψη του τι μου συμβαίνει το είχα περιγράψει σαν το φίδι που αλλάζει δέρμα...Μεταμόρφωση και αναγέννηση (μετά όμως από το 'θάνατο' παγιωμένων τακτικών, ιδεών και αντιλήψεων).
    Νομίζω ότι αν ήταν μόνο αυτή η κρίσιμη διέλευση θα την είχα σκαπουλάρει πιο εύκολα ως πλουτώνιο άτομο που είμαι (Σελήνη στο Σκορπιό, Κυβερνήτης του ωροσκόπου Ουρανός σε έξαρση στο Σκορπιό και 4 πλανήτες στον 8ο οίκο συμπεριλαμβανομένου και του Πλούτωνα σε κυριαρχία από οίκο).
    Όμως όλα αυτά συνοδεύονταν από την 1η επιστροφή Κρόνου στη Παρθένο!!!
    Λουλούδια και συλλυπητήριες κάρτες δέχομαι με ευχαρίστηση!

    Συνεπώς, γλυκειά lolitsa, που είσαι και αιγοκεράκι, Keep up the good work!!!
    φιλιά
    Pour les uns, qui voyagent, les étoiles sont des guides

  7. #7
    Join Date
    Feb 2009
    Όνομα:
    Μυρτώ
    Location
    Πανόραμα
    Posts
    254

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Quote Originally Posted by Δείμων View Post
    Δεν πρέπει κάποτε να τα βγάζουμε στο Ελ Πάσο ή στα μαρμαρένια αλώνια? Συνέχεια στο Ελ Ντούκου?

    ΥΓ. Δείμων...το "Ελ Ντούκου" έγραψε! Ακόμα γελάω:w00t: !!!!
    Pour les uns, qui voyagent, les étoiles sont des guides

  8. #8
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αδιεξοδο!
    Posts
    77

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Quote Originally Posted by SAGIVI View Post
    Γενικα ο Πλουτωνας τι οψεις κανει με τον Ηλιο και τους προσωπικους πλανητες στο γενεθλιο ?
    O Πλουτωνας στον γεννεθλιο μου χαρτη κανει παρτυ!!!!
    Εξαγωνο με Ποσειδωνα και Δια.
    Τετραγωνο με Αρη και
    τριγωνο με Ερμη,Σεληνη και Ηλιο!!!!
    You have to kiss many frogs to find your prince!!!!!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αδιεξοδο!
    Posts
    77

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Quote Originally Posted by aurelia View Post
    Μου επιτρέπετε να μιλήσω για την εμπειρία μου με τον Πλούτωνα ως Ζυγός της πρώτης μοίρας?

    Από το 2008 και μετά με το τετράγωνο προς τον ήλιο μου η αίσθηση ήταν ότι μια αόρατη δύναμη με έσπρωχνε από πίσω και με πήγαινε όπου ήθελε αυτή χωρίς περιθώριο επιλογής..
    Όταν άρχισα να έχω αντίληψη του τι μου συμβαίνει το είχα περιγράψει σαν το φίδι που αλλάζει δέρμα...Μεταμόρφωση και αναγέννηση (μετά όμως από το 'θάνατο' παγιωμένων τακτικών, ιδεών και αντιλήψεων).
    Νομίζω ότι αν ήταν μόνο αυτή η κρίσιμη διέλευση θα την είχα σκαπουλάρει πιο εύκολα ως πλουτώνιο άτομο που είμαι (Σελήνη στο Σκορπιό, Κυβερνήτης του ωροσκόπου Ουρανός σε έξαρση στο Σκορπιό και 4 πλανήτες στον 8ο οίκο συμπεριλαμβανομένου και του Πλούτωνα σε κυριαρχία από οίκο).
    Όμως όλα αυτά συνοδεύονταν από την 1η επιστροφή Κρόνου στη Παρθένο!!!
    Λουλούδια και συλλυπητήριες κάρτες δέχομαι με ευχαρίστηση!

    Συνεπώς, γλυκειά lolitsa, που είσαι και αιγοκεράκι, Keep up the good work!!!
    φιλιά
    Δεν το κρυβω....εχω αρχισει και ανταριαζομαι(αδοκιμος ο ορος)!!!!!!!!
    Σε γενικες γραμμες παντως τοσο στα επαγγελματικα οσο και στα προσωπικα εχω την αισθηση πως πολυ λιγο για να μην πω σχεδον καθολου,ειμαι εγω που ρυθμιζω τα πραγματα.Λιγο ως πολυ πηγαινουν οπου φυσαει ο ανεμος!!!!
    You have to kiss many frogs to find your prince!!!!!

  10. #10
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    ΕΦΗ
    Location
    Αθηνα
    Posts
    653

    Re: ΔΙΕΛΕΥΣΕΙΣ....

    Quote Originally Posted by lolitsa View Post
    O Πλουτωνας στον γεννεθλιο μου χαρτη κανει παρτυ!!!!
    Εξαγωνο με Ποσειδωνα και Δια.
    Τετραγωνο με Αρη και
    τριγωνο με Ερμη,Σεληνη και Ηλιο!!!!
    Αρα θα πρεπει να θυμασαι οτι ως επι το πλειστον θα ενεργοποιηθουν θετικες οψεις.Επισης ο αρης δεν τα παει τοσο ασχημα ως παραδοσιακος κυβερνητης του σκορπιου.Εξαρταται και σε ποιο ζωδιο ειναι στο γενεθλιο.

    Μερικοι αστρολογοι θεωρουν οτι ο πλουτωνας στον αιγοκερω ειναι στην εξαρση του. Πιθανον λοιπον να βγαλει ολη την δυναμικη του, αλλα ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις.

    Εν ταξει, τασεις κυριαρχιας κ.λ.π οντως ταχεις ξαναπερασει. Τουλαχιστον αυτος φερνει αναγεννηση.

 

 
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads