PDA

View Full Version : Ώρα να συστηθούμε (3)



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14

παλίρροια
02-07-2011, 09:32 PM
τοsite ειναι πολυ καλα οργανωμενο,τελεια εμπεριστατωμενο,ασυγκριτο με αλλα.ειμαι πολυ χαρουμενη που ειμαι μελος του.MALOU123456

:bigsmile::welcome: και στην παρέα μας!!! Καλή περιήγηση:cheesy:

inoall
02-07-2011, 11:28 PM
Γειά χαρά σε όλους!Μ'αρέσει πολύ η αστρολογία και προσπαθώντας να μάθω κάποια πράγματα ανακάλυψα το site σας!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
03-07-2011, 02:54 PM
Γειά χαρά σε όλους!Μ'αρέσει πολύ η αστρολογία και προσπαθώντας να μάθω κάποια πράγματα ανακάλυψα το site σας!:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

Καλώς μας ήρθες!!!!

arianne
04-07-2011, 01:50 AM
Ανοίγουμε Νέο Θέμα γιατί το προηγούμενο (http://www.myhoroscope.gr/86-%F4%E1-%F0%DC%ED%F4%E1-%E3%E9%E1-%F4%EF-myhoroscope/5297-%FE%F1%E1-%ED%E1-%F3%F5%F3%F4%E7%E8%EF%FD%EC%E5-2-a.html) είχε μεγαλώσει πολύ.
Εδώ μπορούμε να συστηθούμε. Ενθαρρύνουμε όλα μας τα μέλη, νέα αλλά και παλαιότερα, με μικρή ή μεγαλύτερη συμμετοχή στις συζητήσεις μας, όλους εσάς που μας εμπιστεύεστε να πατήσετε το κουμπάκι ΑΠΑΝΤΗΣΗ και να μας πείτε μερικά πράγματα για τον ευατό σας.
Ή απλά ένα "γεια σας παιδιά" καλώς σας βρήκα.

Παρακαλώ κρατήστε το θέμα "καθαρό"

Ποιος είναι ο ωροσκόπος μου, Τι ζώδιο είμαι, Αναλύστε μου κάποιες όψεις κ.λπ. δημοσιεύστε τα στις κατάλληλες θεματικές ενότητες.
Από εδώ θα διαγράφονται!


Η ενεργή συμμετοχή σας επιβραβεύει εμάς τους συντονιστές. Επιβραβεύει τους Αστρολόγους και τους κάνει περισσότερο δραστήριους. Δίνει πνοή και κίνητρο σε άλλα μέλη που έχουν μικρές αναστολές. Βοηθάει πολύ τους αρχάριους χρήστες.

Κάποια άλλα topics που θα μπορούσατε να συμμετάσχετε "ανώδυνα" :) ή και να ψηφίσετε είναι τα εξής:
Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=374)
Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1091)
Παρόντες και παρούσες... (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1053)
Απο που μ


Σημεία που πρέπει να προσέξετε:
[LIST=1]
Γράφουμε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες και όχι με greekflish ή ΚΕΦΑΛΑΙΑ.
Ακριβώς από κάτω υπάρχει ένα σημείο που λέγεται Επιπρόσθετες [U]Επιλογές. Εκεί θα βρείτε τα Παρακολούθηση θέματος - Μέθοδος Παρακολούθησης
Παρακαλούμε εάν δεν επιθυμείτε να λαμβάνετε αυτόματα e-mail από το σύστημα που θα σας ενημερώνουν για τις νέες απαντήσεις των μελών μας επιλέξτε Χωρίς Παρακολούθηση.


γεια σας ...
θα ελεγα οτι ξερω ελαχιστα πραγματα σε σχεση με την αστρολογία ...όμως θέλω να μαθω..και διαβαζω αρκετα. Ειμαι ζυγος με σεληνη στο καρκινο 9,και κατι. Νομίζω οτι ειμαι σε φαση δυσκολη!!!! Σας ευχαριστω.

maria76
04-07-2011, 02:42 AM
Ε που θα πάει,θα περάσουν και τα δύσκολα.Διάβασε το άρθρο για την έκλειψη στον Καρκίνο,θα σ'ενδιαφέρει.Κι οι Ζυγοί δεν είναι στα καλύτερα τους,υπομονή..:love::bigsmile:

vikaki11
04-07-2011, 08:29 AM
γεια σας!!! πολυ καλο το site!!

μηπως μπορειτε να μου πειτε πως θα κανω μια νεα δημοσιευση?

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
04-07-2011, 09:36 AM
γεια σας!!! πολυ καλο το site!!

μηπως μπορειτε να μου πειτε πως θα κανω μια νεα δημοσιευση?

Καλημέρα και καλώς μας ήρθες!

Θα ψαξεις να βρεις ποιο ειναι το θεμα που σε ενδιαφέρει και εκει θα θεσεις την απορια σου .

katrin@
04-07-2011, 04:20 PM
γεια σας!! είμαι η κατερίνα και είμαι και γω νέο μέλος!! πρέπει να ομολογήσω πως δεν είχα ασχοληθεί καθόλου με την αστρολόγια και την θεωρούσα απάτη, αλλά από την στιγμή που άρχισα να ψάχνομαι με αυτό το θέμα παρατηρώ πως, κυρίωσ όσα έχουν σχέση με την ανάλυση χαρτών, ισχύουν!!!

Victory
04-07-2011, 04:36 PM
Καλώς όρισες Katrin σίγουρα όλοι εδω μέσα ψάχνουμε μόνο το αληθινό. Καλό διάβασμα και ψάξιμο!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
04-07-2011, 04:37 PM
γεια σας!! είμαι η κατερίνα και είμαι και γω νέο μέλος!! πρέπει να ομολογήσω πως δεν είχα ασχοληθεί καθόλου με την αστρολόγια και την θεωρούσα απάτη, αλλά από την στιγμή που άρχισα να ψάχνομαι με αυτό το θέμα παρατηρώ πως, κυρίωσ όσα έχουν σχέση με την ανάλυση χαρτών, ισχύουν!!!

Καλωσόρισες στην μεγάλη παρεα μας!!!!
καλη πλοήγηση σου εύχομαι στο καλύτερο αστρολογικο σαιτ!!

masticshell
05-07-2011, 12:17 PM
:bigsmile:
Ανοίγουμε Νέο Θέμα γιατί το προηγούμενο (http://www.myhoroscope.gr/86-%F4%E1-%F0%DC%ED%F4%E1-%E3%E9%E1-%F4%EF-myhoroscope/5297-%FE%F1%E1-%ED%E1-%F3%F5%F3%F4%E7%E8%EF%FD%EC%E5-2-a.html) είχε μεγαλώσει πολύ.
Εδώ μπορούμε να συστηθούμε. Ενθαρρύνουμε όλα μας τα μέλη, νέα αλλά και παλαιότερα, με μικρή ή μεγαλύτερη συμμετοχή στις συζητήσεις μας, όλους εσάς που μας εμπιστεύεστε να πατήσετε το κουμπάκι ΑΠΑΝΤΗΣΗ και να μας πείτε μερικά πράγματα για τον ευατό σας.
Ή απλά ένα "γεια σας παιδιά" καλώς σας βρήκα.

Παρακαλώ κρατήστε το θέμα "καθαρό"

Ποιος είναι ο ωροσκόπος μου, Τι ζώδιο είμαι, Αναλύστε μου κάποιες όψεις κ.λπ. δημοσιεύστε τα στις κατάλληλες θεματικές ενότητες.
Από εδώ θα διαγράφονται!


Η ενεργή συμμετοχή σας επιβραβεύει εμάς τους συντονιστές. Επιβραβεύει τους Αστρολόγους και τους κάνει περισσότερο δραστήριους. Δίνει πνοή και κίνητρο σε άλλα μέλη που έχουν μικρές αναστολές. Βοηθάει πολύ τους αρχάριους χρήστες.

Κάποια άλλα topics που θα μπορούσατε να συμμετάσχετε "ανώδυνα" :) ή και να ψηφίσετε είναι τα εξής:
Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=374)
Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1091)
Παρόντες και παρούσες... (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1053)
Απο που μάθατε για το myhoroscope; (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1042)
Πολλοί φίλοι και μέλη μας πιστεύουν ότι είναι προνόμιο να είσαι μέλος στα fora του MyHoroscope για πολλούς λόγους. Ίσως και να έχουν δίκιο. Το σίγουρο είναι ότι μέσα από το διάλογο και μέσα από την ενεργή συμμετοχή υπάρχει πάντα κέρδος για όλους.


Σημεία που πρέπει να προσέξετε:

Γράφουμε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες και όχι με greekflish ή ΚΕΦΑΛΑΙΑ.
Ακριβώς από κάτω υπάρχει ένα σημείο που λέγεται Επιπρόσθετες Επιλογές. Εκεί θα βρείτε τα Παρακολούθηση θέματος - Μέθοδος Παρακολούθησης
Παρακαλούμε εάν δεν επιθυμείτε να λαμβάνετε αυτόματα e-mail από το σύστημα που θα σας ενημερώνουν για τις νέες απαντήσεις των μελών μας επιλέξτε Χωρίς Παρακολούθηση.

aktina
05-07-2011, 12:43 PM
:bigsmile:

:welcome: :bigsmile:

Λιογεννητη
07-07-2011, 03:34 PM
:bigsmile: Καλησπερα, καλως σας βρηκα ειστε πολυ ενδιαφερον site και χαρηκα πραγματικα που με συμπεριλαβατε στην ενδιαφερουσα παρεα σας! Καλη συνεχεια!

παλίρροια
07-07-2011, 07:19 PM
:bigsmile: Καλησπερα, καλως σας βρηκα ειστε πολυ ενδιαφερον site και χαρηκα πραγματικα που με συμπεριλαβατε στην ενδιαφερουσα παρεα σας! Καλη συνεχεια!

:bigsmile:καλώς ηρθες στην παρέα μας!!:cheesy: Καλό ταξίδι στη γνώση...:bigsmile:

kosmaki
10-07-2011, 02:30 AM
καλημέρα! Με λένε Μαρία και είμαι νέο μέλος (πιο νέο δεν γίνεται, μόλις 5'!!)
Δεν έχω ασχοληθεί ξανα με αστρολογία και ψάχνοντας από ενδιαφέρον "έπεσα" πάνω στο πολύ ωραίο site σας!
Ελπίζω να τα λέμε... :bigsmile:

cosmopan
10-07-2011, 09:39 AM
καλημέρα σας νέοι φίλοι μου,ελπίζω να κάνουμε καλή παρέα

παλίρροια
10-07-2011, 11:19 AM
καλημέρα σας νέοι φίλοι μου,ελπίζω να κάνουμε καλή παρέα

:bigsmile::welcome:Καλή περιηγηση στο συναρπαστικό κόσμο της Αστρολογίας!!!!:bigsmile:

lydiabo
12-07-2011, 06:01 PM
Γεια σας παιδια !!!Ειμαι καινουρια στην παρεα...δε ξερω πολλα ακομα,,αν κ εχω πολλες αποριες...που θα μπορουσα να γραψω τις ερωτησεις μου??κι αν ξερει καποιος να μου απαντησει...?
ευχαριστω πολυ! :) Καλο σας βρηκα !!!!!

Victory
12-07-2011, 06:42 PM
Kαλώς όρισες στην παρέα μας. Ορεξη για μάθηση και αναζήτηση και όλα τα άλλα πίστεψε με θα τα έχεις. Επίσης θα έχεις όση βοήθεια θα χρειαστείς από τους πιο αξιόλογους και γαλαντόμους γνώστες της Αστρολογίας. Για αρχή ψάξε στην αναζήτηση ή στα άρθρα το θέμα ή θεματα που σε ενδιαφέρουν. Μπορείς να παραθέτεις απορίες επί των θεμάτων και πολλοί θα προσφερθούν να απαντήσουν και να προσφέρουν τα φώτα τους.
Καλό ταξίδι !!!

lydiabo
12-07-2011, 06:49 PM
Ευχαριστω πολυ γλυκια μου !! Να σαι καλα :)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
12-07-2011, 10:36 PM
καλημέρα! Με λένε Μαρία και είμαι νέο μέλος (πιο νέο δεν γίνεται, μόλις 5'!!)
Δεν έχω ασχοληθεί ξανα με αστρολογία και ψάχνοντας από ενδιαφέρον "έπεσα" πάνω στο πολύ ωραίο site σας!
Ελπίζω να τα λέμε... :bigsmile:

Καλως μας ορισες!:bigsmile:

lydiabo
13-07-2011, 02:18 AM
:amuse:.......

to3o
13-07-2011, 01:35 PM
γεια χαρά, γράφω και εδώ

είμαι τοξότης, πολύ σκεπτικιστής με τα ζώδια, αλλά πιστεύω οτι κάτι υπάρχει, παραείναι σύμπτωση ακόμα και για έναν άθεο σκεπτικιστή σαν εμένα.

έκανα ένα ποστ εδώ

Αστρολογία για όλους - View Single Post - Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου (http://www.myhoroscope.gr/129860-post35.html)

θα με ενδιέφερε η απάντησή / σχόλιό σας

δε το έχω ψάξει ιδιαίτερα το θέμα, αλλά απο οτι καταλαβαίνω, το έχω πιάσει πολύ καλύτερα απο πολλούς που το έχουν ψάξει, και αυτό μάλλον έχει να κάνει οτι πάντα με ενδιάφερε η ψυχολογία και το τι κάνει κάποιον να συμπεριφέρεται έτσι η άλλιώς.

απο τις αναζητήσεις στο δίκτυο που έκανα αυτές τις μέρες , ψάχνοντας τις σκορπίνες και τοσο πόσο 'ταιριάζουν' με τους τοξότες , βρήκα οτι το επίπεδο του site/φορουμ σας είναι ανώτερο απο οτιδήποτε άλλο βρήκα.

καλώς σας βρήκα λοιπόν

[πολυλογάς..... όπως πάντα... κλασικός τοξότης...χαχαχαχα]

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
13-07-2011, 03:37 PM
γεια χαρά, γράφω και εδώ

είμαι τοξότης, πολύ σκεπτικιστής με τα ζώδια, αλλά πιστεύω οτι κάτι υπάρχει, παραείναι σύμπτωση ακόμα και για έναν άθεο σκεπτικιστή σαν εμένα.

έκανα ένα ποστ εδώ

Αστρολογία για όλους - View Single Post - Τοξότης - Το ερωτικό προφίλ του ζωδίου (http://www.myhoroscope.gr/129860-post35.html)

θα με ενδιέφερε η απάντησή / σχόλιό σας

δε το έχω ψάξει ιδιαίτερα το θέμα, αλλά απο οτι καταλαβαίνω, το έχω πιάσει πολύ καλύτερα απο πολλούς που το έχουν ψάξει, και αυτό μάλλον έχει να κάνει οτι πάντα με ενδιάφερε η ψυχολογία και το τι κάνει κάποιον να συμπεριφέρεται έτσι η άλλιώς.

απο τις αναζητήσεις στο δίκτυο που έκανα αυτές τις μέρες , ψάχνοντας τις σκορπίνες και τοσο πόσο 'ταιριάζουν' με τους τοξότες , βρήκα οτι το επίπεδο του site/φορουμ σας είναι ανώτερο απο οτιδήποτε άλλο βρήκα.

καλώς σας βρήκα λοιπόν

[πολυλογάς..... όπως πάντα... κλασικός τοξότης...χαχαχαχα]

Καλως ορισες στην παρεα μας αγαπητο νεο μελος Τοξοτη:bigsmile:
Σου ευχομαι καλη περιηγηση λοιπον!


Υ.Γ
δεν ειμαστε πολυλογαδες οι Τοξοτες ...αναλογα που ειναι ο Ερμης χαχααα!!

εξω καρδια ομως ειμαστε ε;:bigsmile:

sofiageor
13-07-2011, 08:03 PM
καλησπερα σε ολους ! ειμαι νεο μελος και βρισκω ενδιαφερον σ αυτο το φορουμ!

osfpg
13-07-2011, 10:47 PM
Πολύ καλό site. Συνεχίστε την καλή δουλειά.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
13-07-2011, 11:40 PM
καλησπερα σε ολους ! ειμαι νεο μελος και βρισκω ενδιαφερον σ αυτο το φορουμ!


Πολύ καλό site. Συνεχίστε την καλή δουλειά.

Καλωσήρθατε στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!!!!
καλη συνέχεια σας εύχομαι στο :horoscope:

to3o
14-07-2011, 01:17 PM
εξω καρδιά και τίγκα πολυλογάς. που να ήταν ο ερμής? πες μου οτι μπορεί να ήταν ανάδρομος και θα πεθάνω! αλήθεια τι σημαίνει ανάδρομος πλανήτης?

Atrapos
14-07-2011, 02:03 PM
εξω καρδιά και τίγκα πολυλογάς. που να ήταν ο ερμής? πες μου οτι μπορεί να ήταν ανάδρομος και θα πεθάνω! αλήθεια τι σημαίνει ανάδρομος πλανήτης?

Μην ανησυχείς, εσύ δεν νομίζω να έχεις ανάδρομο Ερμή.

Διάβασε κι ένα σχετικό άρθρο
http://www.myhoroscope.gr/99-%E1%ED%E1%E4%E7%EC%EF%F3%E9%E5%FD%F3%E5%E9%F2-%EC%E5%F4%E1%F6%F1%DC%F3%E5%E9%F2/11094-%E1%ED%DC%E4%F1%EF%EC%EF%E9-%F0%EB%E1%ED%DE%F4%E5%F2-%F3%F4%EF-%E3%E5%ED%DD%E8%EB%E9%EF-%F9%F1%EF%F3%EA%FC%F0%E9%EF-%E5%F1%EC%E7%F3.html

tatu2
15-07-2011, 05:58 PM
Γεια χαρα ...καλως σας βρηκα!εχω πολλα ερωτηματα και δεν ξερω απο που να αρχισω! Δεν ξερω πολλα αλλα με ενδιαφερει να παρακολουθω τις προβλεψεις και για το δικο μου ζωδιο και των δικων μου ανθρωπων.Αυτο που εχω παρατηρησει ειναι πως οι εκαστοτε προβλεψεις μου βγαινουν λες και διαβαζουν σε μενα ενα ανοιχτο βιβλιο...τυχαιο?Δεν νομιζω!Τα λεμε!

παλίρροια
16-07-2011, 01:23 AM
Γεια χαρα ...καλως σας βρηκα!εχω πολλα ερωτηματα και δεν ξερω απο που να αρχισω! Δεν ξερω πολλα αλλα με ενδιαφερει να παρακολουθω τις προβλεψεις και για το δικο μου ζωδιο και των δικων μου ανθρωπων.Αυτο που εχω παρατηρησει ειναι πως οι εκαστοτε προβλεψεις μου βγαινουν λες και διαβαζουν σε μενα ενα ανοιχτο βιβλιο...τυχαιο?Δεν νομιζω!Τα λεμε!

:bigsmile::welcome::bigsmile:

morfiiii
16-07-2011, 01:57 PM
γεια σας ειμαι εντελως καινουρια εδω,αν μπορειτε να με βοηθησετε στο πως να βρω τον αστρολογικο μου χαρτη θα το εκτιμουσα πολυ.προσπαθησα αλλα απο λαθος η ωρα γεννησης ειναι λαθαιμενη και δεν μπορω να την αλλαξω.
σας ευχαριστω προκαταβολικα

gold soul
16-07-2011, 02:11 PM
Καλώς μας ήρθες morfiiii :bigsmile:
Μπορείς να καταχωρήσεις το χάρτη που θέλεις, σε αυτή τη φόρμα (http://www.myhoroscope.gr/horo/scripts/data_entry.php).

Πάνω αριστερά στην κεντρική σελίδα, επιλέγεις:
Δωρεάν ωροσκόπιο - Υπολογίστε ένα νέο χάρτη
ή
Δωρεάν ωροσκόπιο - Οι χάρτες σας
(για να βρίσκεις τους χάρτες που έχεις καταχωρήσει αλλά και τις επιλογές του προγράμματος)

Για καταχώρηση που έχεις ήδη κάνει και θέλεις να αλλάξεις τα στοιχεία, πατάς πάνω στο id του χάρτη,
που βλέπεις στην αριστερή στήλη της βάσης δεδομένων σου και τροποποιείς ό,τι θέλεις. :bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-08-2011, 02:28 AM
Καλε νεα μελη που ειστε;;;:blink:
πειτε μας δυο λογια να σας καλωσορισουμε στο :horoscope:!!:bigsmile:
:clapping::lol::laugh:

sarala
16-08-2011, 04:21 PM
καλησπέρα σε όλους!!! ονομάζομαι σάρα και είμαι καρκίνος... είμαι αρκετά νέα στο χώρο της αστρολογίας... έχω όμως πολλή όρεξη και διάθεση για μάθηση. διάβασα ήδη ορισμένα από τα θέματα και άρθρα του σάιτ και τα βρήκαεξαιρετικά ενδιαφέροντα και κατατοπιστικά. συγχαρητήρια για τη καλή δουλεία!!!

SAGIVI
16-08-2011, 04:49 PM
Καλως ηρθες Σαρα, που εισαι και καρκινος:bigsmile:. Χαιρομαστε, που βρηκες τ αρθρα ενδιαφεροντα. Καλη συνεχεια στην μελετη σου........

anemos77
16-08-2011, 09:17 PM
γεια σε ολη την παρεα!!!! Εχω ενα μω ρακι 6 μηνων και μου ειναι ποκυ δυσκολο να σας μιλαω:love:....ισα ισα κανα αρθρο προλαβαινω να διαβασω. καποια στιγμη θα επανελθω

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-08-2011, 09:58 PM
γεια σε ολη την παρεα!!!! Εχω ενα μω ρακι 6 μηνων και μου ειναι ποκυ δυσκολο να σας μιλαω:love:....ισα ισα κανα αρθρο προλαβαινω να διαβασω. καποια στιγμη θα επανελθω
Καλώς μας όρισες anemos 77
να σου ζήσει το μωράκι σου !
Σου εύχομαι καλη συνέχεια στο καλύτερο αστρολογικό σαιτ!!!!

:bigsmile:

fotines
17-08-2011, 01:48 PM
Γεια σας, είμαι η Φωτεινή
νομίζω ότι έχω διαβάσει αρκετά σε αυτό το site και είναι ώρα να συστηθώ. Φυσικά το βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον και έχω και διάφορες απορίες τις οποίες θα αρχίσω να παραθέτω σιγά σιγά!

Katerina Paraskevopoulou
17-08-2011, 04:08 PM
Γεια σας, είμαι η Φωτεινή
νομίζω ότι έχω διαβάσει αρκετά σε αυτό το site και είναι ώρα να συστηθώ. Φυσικά το βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον και έχω και διάφορες απορίες τις οποίες θα αρχίσω να παραθέτω σιγά σιγά!

Γειά σου Φωτεινή και καλώς μας ήρθες!

Εδώ θα είμαστε για τις απορίες σου να τις συζητήσουμε.

mairaceae
17-08-2011, 08:48 PM
γεια ειμαι η μάιρα και εχω ενθουσιαστει με το site σας! χαιρομαι πολυ που σας ανακαλυψα!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
17-08-2011, 09:21 PM
γεια ειμαι η μάιρα και εχω ενθουσιαστει με το site σας! χαιρομαι πολυ που σας ανακαλυψα!!!
Καλώς μας ήρθες Μάιρα και καλη πλοηγηση στο:horoscope:

asteropi
17-08-2011, 10:28 PM
Γεια σε όλους. Είμαι καινούργια στο site και στην αστρολογία γενικότερα. Κάθε φορά που θεωρώ ότι κάτι έμαθα :bigsmile:, ανοίγονται άπειρες νέες πληροφορίες για μελέτη που μπλοκάρω:unsure:. Ελπίζω να βρω βοήθεια εδώ και να μπορέσω κι'εγώ κάποτε να βοηθήσω με τη σειρά μου. Ευχαριστώ

asteropi
17-08-2011, 10:32 PM
Αυτό το site αυτό μου φαίνεται το πιο πλήρες από τα άλλα που μπαίνω και με τα καλύτερα links.

lillybel
18-08-2011, 08:54 AM
καλημερα σ ολους!!!ειμαι καινουρια κ παντελως ασχετη,αλλα εχω διαθεση ν μαθω!!!ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεα σας!!!

velxd
18-08-2011, 06:46 PM
γεια σας !

Katerina Paraskevopoulou
18-08-2011, 10:03 PM
Γεια σε όλους. Είμαι καινούργια στο site και στην αστρολογία γενικότερα. Κάθε φορά που θεωρώ ότι κάτι έμαθα :bigsmile:, ανοίγονται άπειρες νέες πληροφορίες για μελέτη που μπλοκάρω:unsure:. Ελπίζω να βρω βοήθεια εδώ και να μπορέσω κι'εγώ κάποτε να βοηθήσω με τη σειρά μου. Ευχαριστώ


καλημερα σ ολους!!!ειμαι καινουρια κ παντελως ασχετη,αλλα εχω διαθεση ν μαθω!!!ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεα σας!!!


γεια σας !

asteropi, lillybel και velxd καλώς ήρθατε στο καλύτερο αστρολογικό σάιτ..... Θα το διαπιστώσετε αυτό μέσα στην αστροπαρέα μας. Καλή μελέτη και καλή περιήγηση στη γειτονιά των άστρων.....

vrahos
19-08-2011, 10:18 AM
καλημέρα, μια αμηχανία την έχω, δεν είμαι του χώρου από άποψη γνώσεων αλλά με ενδιαφέρει αυτή η προσέγγιση, πολύ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
19-08-2011, 03:21 PM
καλημέρα, μια αμηχανία την έχω, δεν είμαι του χώρου από άποψη γνώσεων αλλά με ενδιαφέρει αυτή η προσέγγιση, πολύ

Καλώς μας ήρθες vrahos:bigsmile:

DIANA63
19-08-2011, 03:24 PM
Καλησπέρα σας.
Καλώς σας βρίσκω.
Χαίρομαι που βρίσκομαι και πάλι κοντά σας!!!!:bigsmile:

MESTA
20-08-2011, 01:59 PM
Kαλημέρα. μ'ενδιαφέρει αυτό το θέμα για την επανασύνδεση του polidoros, αλλά δε μπορώ να διαβάσω τις απαντήσεις. Ποιός ξέρει το θέμα να γράψει ένα άρθρο για το αν κοιτάμε π.χ. τους γενέθλιους χάρτες και τις διελεύσεις?

Katerina Paraskevopoulou
20-08-2011, 02:48 PM
Καλησπέρα σας.
Καλώς σας βρίσκω.
Χαίρομαι που βρίσκομαι και πάλι κοντά σας!!!!:bigsmile:

Καλώς ήρθες Ντιάνα κι εμείς χαιρόμαστε!!!!!!!

eagerspirit21c
20-08-2011, 03:34 PM
Καλησπέρα σας! Μου αρέσει η Αστρολογια πολυ και την μελετάω σε συνδιασμο με την Ψυχολογια και τα Ταρώ :)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-08-2011, 04:13 PM
καλωσόρισες στο :horoscope:

ζαζα
20-08-2011, 06:58 PM
καλησπερα ειμαι καινουριο μελος και προσπαθω να μαθω να χειριζομαι το προγραμμα. Δεν ειμαι και καλη στους υπολογιστες ζαζα

Katerina Paraskevopoulou
20-08-2011, 08:34 PM
καλησπερα ειμαι καινουριο μελος και προσπαθω να μαθω να χειριζομαι το προγραμμα. Δεν ειμαι και καλη στους υπολογιστες ζαζα

Η θέληση και το ενδιαφέρον, πολλά από τα παλαιά μέλη μας, τα βοήθησε και ξεπέρασαν με επιτυχία τα προβλήματα που αναφέρεις. Είμαστε όλα εδώ για να σε κατατοπήσουμε....

Καλή διαμονή!:love:

cancer1979
20-08-2011, 10:04 PM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ .ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ Η ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΟΛΛΑ
ΑΠΟ ΕΣΑΣ.

SAGIVI
20-08-2011, 10:51 PM
Καλως ορισες λοιπον. Μπορεις να ξεκινησεις την μελετη, γιατι υπαρχει μια τεραστια βιβλιοθηκη
για ξεσκονισμα. :bigsmile::bigsmile:

30filia
21-08-2011, 02:44 AM
Γεία σας!και καλό υπόλοιπο διακοπών

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
21-08-2011, 04:51 PM
Γεία σας!και καλό υπόλοιπο διακοπών
Καλωσόρισες στο :horoscope:
καλη συνέχεια ευχομαι

ALEN
26-08-2011, 12:34 AM
γεια χαρα σε όλους

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
26-08-2011, 12:50 AM
Γειά σου και σένα ALEN:bigsmile:
καλωσορισες!!!

Raphael_22
26-08-2011, 02:23 AM
Θα ήθελα να πω το καθιερωμένο γειά αλλά και να σας ευχαριστήσω για το τόσο πλήρες και έγκυρο σάιτ σας. Ειλικρινά είναι ένα από τα καλύτερα που έχω συναντήσει στον παγκόσμιο ιστό .:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
26-08-2011, 02:33 AM
Καλώς μας ορισες Raphael 22:bigsmile:
χαιρομαι πολυ για την αποψη που εχεις για το σαιτ:love:
Πραγματι ειναι το καλυτερο σαιτ ,το πιο εγκυρο σε γνωση
και με τα περισσοτερα μελη !!!!!!!!!!!!!!!
σε ευχαριστουμε πολυ !!!!!

AGAPOULINI
26-08-2011, 08:03 AM
καλημερα.... ειμαι το αγαπουλινιιιιιιιιι.........:::::

katiakiss
26-08-2011, 10:31 AM
καλημερα.... ειμαι το αγαπουλινιιιιιιιιι.........::::: Αγαπουλίνι; :weird: Το γνωστό Αγαπουλίνι ή απλή συνωνυμία; :laugh::laugh::laugh:

Καλωσόρισες αγαπουλίνι! :bigsmile: Όπως κατάλαβες, εκτός από τα πολύ ενδιαφέροντα άρθρα, εδώ διαθέτουμε και χιούμορ. Θα σου έλεγα ότι είμαι το καζολίν, αλλά με προδίδει το άβαταρ…:cry:

rose71
28-08-2011, 12:18 AM
καλησπερα.ειμαι πολυ καινουργια εδω και αρκετα ασχετη.διαβαζω ομως πολυ απο εσας και σιγουρα εισαστε παρα πολυ συγκεκριμενοι και κατανοητοι.πολυ καλο σαιτ..(εχετε ωραιους τροπους).δυο πραγματα θα ηθελα να ρωτησω.εχω αφροδιτη στους διδυμους 07 45' στον 7ο και κρονο στον ταυρο 29 59' επισης στον 7ο.τι σημαινει αυτο ακριβως και που ειναι το εμποδιο?επισης τι ειναι αυτο που σε κανει να θελεις για πρωτη φορα καποιον μονο σεξουαλικα που σε φτανει σε σημειο τρελλας και οχι για οτιδηποτε αλλο?ποια ειναι αυτη η οψη που ειναι τοσο δυνατη που εχει γινει εμμονη?κατι τοσο δυνατο που σου βγαζει πραγματα που ναι μεν γνωριζεις αλλα τα θελεις μονο με αυτον?ευχαριστω εκ των προτερων.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
28-08-2011, 10:25 AM
καλησπερα.ειμαι πολυ καινουργια εδω και αρκετα ασχετη.διαβαζω ομως πολυ απο εσας και σιγουρα εισαστε παρα πολυ συγκεκριμενοι και κατανοητοι.πολυ καλο σαιτ..(εχετε ωραιους τροπους).δυο πραγματα θα ηθελα να ρωτησω.εχω αφροδιτη στους διδυμους 07 45' στον 7ο και κρονο στον ταυρο 29 59' επισης στον 7ο.τι σημαινει αυτο ακριβως και που ειναι το εμποδιο?επισης τι ειναι αυτο που σε κανει να θελεις για πρωτη φορα καποιον μονο σεξουαλικα που σε φτανει σε σημειο τρελλας και οχι για οτιδηποτε αλλο?ποια ειναι αυτη η οψη που ειναι τοσο δυνατη που εχει γινει εμμονη?κατι τοσο δυνατο που σου βγαζει πραγματα που ναι μεν γνωριζεις αλλα τα θελεις μονο με αυτον?ευχαριστω εκ των προτερων.

Αγαπητο μελος rose 71εδω σε αυτο το χωρο γινονται μονο οι συστασεις των μελων,
αν κανεις μια αναζητηση στο σαιτ θα βρεις το καταλληλο τοπικ για να θεσεις την απορια σου .
Καλη συνεχεια λοιπον
φιλικα
:bigsmile::love:

geoteo
28-08-2011, 12:28 PM
Καλημέρα!Ως νέο μέλος θα ήθελα να πω ένα γειά σε όλους!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
29-08-2011, 02:48 AM
Καλημέρα!Ως νέο μέλος θα ήθελα να πω ένα γειά σε όλους!
Γειά σου και καλώς μας ήρθες!

arvanitakis
29-08-2011, 10:42 AM
καλημέρα .είμαι καινούρια εδώ.όχι τελείως άσχετη με τα ζωδιακά αλλά ελπίζω να καταλάβω πολλά περισσότερα εδώ

SAGIVI
29-08-2011, 11:27 AM
καλημέρα .είμαι καινούρια εδώ.όχι τελείως άσχετη με τα ζωδιακά αλλά ελπίζω να καταλάβω πολλά περισσότερα εδώ


Καλημερα και σε σενα. Καλως ηρθες κοντα μας και καλο διαβασμα.:bigsmile:

mirx
02-09-2011, 12:12 AM
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ SITE ΣΑΣ,ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΟΥΜΕ ΚΑΛΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΠΑΡΘΕΝΟΙ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΗ ΠΑΝΩ ΜΑΣ ΤΟΣΟΥΣ ΜΗΝΕΣ?CLARINS

Jeen
02-09-2011, 02:43 PM
Καλησπέρα! Είμαι καιρό στο site αλλά τώρα αποφάσισα να γράψω για πρώτη φορά. Ελπίζω να βοηθήσω και να βοηθηθώ. :embarrest

mimitouli
03-09-2011, 11:09 PM
:dizzy:καλησπερα σε ολους, νιαρουδι κι εγω. Ελπιζω να το κανω σωστα. Είμαι λιγο ασχετη με τα του υπολογιστη...

χωριο
04-09-2011, 01:00 PM
καλημερα σε ολουs. Ειμαι νεα στη παρεα και θελω να μαθω πολλα.

maria76
04-09-2011, 11:14 PM
Καλωσήρθατε και είστε σε καλό δρόμο!Μόνο εδώ θα μάθετε πολλά..:idea:

MARIANNAR
05-09-2011, 09:20 PM
φοβερο το site εχω μαθει τοσα πραγματα! Τωρα ειμαι σε φαση που προσπαθω να καταλαβω τι σημαινει η πλουτωνια διελευση απο το 12οικο σε συνοδο με τον ηλιο μου ...αιγωκερακι ουσα καλο κουραγιο..

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
06-09-2011, 12:07 AM
φοβερο το site εχω μαθει τοσα πραγματα! Τωρα ειμαι σε φαση που προσπαθω να καταλαβω τι σημαινει η πλουτωνια διελευση απο το 12οικο σε συνοδο με τον ηλιο μου ...αιγωκερακι ουσα καλο κουραγιο..
Καλωσορισες στο:horoscope:
καλη συνέχεια σου ευχομαι !

Sofia58
06-09-2011, 02:15 PM
εχετε δικιο για αργοπορια παρ ολα αυτα καλλιο αργα...λοιπον γεια χαρα απο σοφια μια χειρονακτα τηςαστρολογιας εδω και 25 και πλεονχρονια, οποτε δεν ξερω αν καταλαβαινετε την δυσκολια μου με τα σημερινα μεσα ...το ενδιαφερον μου γι αυτην θα με κανει να προσπαθησω...

savvkat
06-09-2011, 04:26 PM
Ευχαριστούμε για τα καλά σου σχόλια! :bigsmile:[/QUOTE]

savvkat
06-09-2011, 04:30 PM
[Γεια σας ευχαριστώ πολύ για τα πλούσια άρθρα που δημοσιεύεται και τα οποία βρίσκω πολύ ενδιαφέρον. Θα ήθελα να μου πείτε ως γνήσια Τοξότης (25Νοεμβρίου), τι επίδραση θα έχει στην προσωπική μου ζωή η επόμενη έκλειψη ηλίου που θα γίνει ακριβώς στην ημερομηνία γεννήσεως μου. Ευχαριστώ πολύ.
Savvkat

ScP
06-09-2011, 04:34 PM
Ώρα να συστηθούμε (3) - myhoroscope.gr (http://www.myhoroscope.gr/%F4%E1-%F0%DC%ED%F4%E1-%E3%E9%E1-%F4%EF-myhoroscope-86/%FE%F1%E1-%ED%E1-%F3%F5%F3%F4%E7%E8%EF%FD%EC%E5-3-a-9553/#post99526)


[Γεια σας ευχαριστώ πολύ για τα πλούσια άρθρα που δημοσιεύεται και τα οποία βρίσκω πολύ ενδιαφέρον. Θα ήθελα να μου πείτε ως γνήσια Τοξότης (25Νοεμβρίου), τι επίδραση θα έχει στην προσωπική μου ζωή η επόμενη έκλειψη ηλίου που θα γίνει ακριβώς στην ημερομηνία γεννήσεως μου. Ευχαριστώ πολύ.
Savvkat

παναγιωτης
07-09-2011, 02:04 PM
καλησπερα σε ολους λεγομαι παναγιωτης και ειμαι απο πατρα.εχω γεννηθει στις 22 οκτωβριου του 1985 και ωρα 1:30 το μεσημερι.εγω ξερω πως ειμαι ζυγος αλλα πολυ φιλοι μου μου λενε πως εχω παρει και απο τον σκορπιο.ισχυει αυτο;;;;

gold soul
07-09-2011, 02:35 PM
Καλώς τον Παναγιώτη :bigsmile:, σ' αυτό το θέμα ποστάρουμε για το λόγο που λέει και ο τίτλος "Ώρα να συστηθούμε".. Μια και είσαι νέο μέλος, δες τον προσωπικό σου χάρτη (http://www.myhoroscope.gr/horo/scripts/data_entry.php) μαζί με τη γενέθλια ανάλυση και να ξέρεις πως οι πρώτες απορίες που θα σου δημιουργηθούν έχουν απαντηθεί ήδη μέσα στο forum.. Ψάξε λίγο τα θέματα που υπάρχουν στη βιβλιοθήκη μας..
Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης - myhoroscope.gr (http://www.myhoroscope.gr/%E1%ED%E1%EA%EF%E9%ED%FE%F3%E5%E9%F2-%E4%F1%E1%F3%F4%E7%F1%E9%FC%F4%E7%F4%E5%F2-135/%ED%DD%EF-%E1%F3%F4%F1%EF%EB%EF%E3%E9%EA%FC-%F0%F1%FC%E3%F1%E1%EC%EC%E1-%F3%F4%EF-myhoroscope-%EA%E1%E9-%EF%E4%E7%E3%FC%F2-%F7%F1%DE%F3%E7%F2-8779/)

Καλή μελέτη, ξεκινώντας αρχικά από την ανάγνωση των όρων χρήσης του forum (http://www.myhoroscope.gr/terms.php)

sifis
07-09-2011, 09:24 PM
Συνεχως βγαινει ενα μηνυμα να συμμετέχω στις συζητησεις (που απολαμβάνω να διαβάζω) όμως μου είναι δυσκολο γιατί ακόμα μαθαίνω...Μου αρεσει πολυ το forum, τα θεματα και το ολο πνευμα και αποφάσισα να μην ειμαι αγενης στο εξής (ερμής στο σκορπιο:embarrest)
γεια σας παιδιά χαιρομαι που ειμαι μέλος!

SAGIVI
07-09-2011, 09:36 PM
Συνεχως βγαινει ενα μηνυμα να συμμετέχω στις συζητησεις (που απολαμβάνω να διαβάζω) όμως μου είναι δυσκολο γιατί ακόμα μαθαίνω...Μου αρεσει πολυ το forum, τα θεματα και το ολο πνευμα και αποφάσισα να μην ειμαι αγενης στο εξής (ερμής στο σκορπιο:embarrest)
γεια σας παιδιά χαιρομαι που ειμαι μέλος!



Και δικη μας χαρα λοιπον!:bigsmile:

zw_epimenontas
08-09-2011, 10:42 PM
καλησπερα σε οοοολα τα παιδια του :horoscope: :toung::toung::love::love:

gsoula
08-09-2011, 10:51 PM
Γεια σας, με λένε Σούλα, είμαι παρθένος με ωροσκόπο τοξότη,και το site σας είναι πολύ ενδιαφέρον και μ΄άρέσει πολύ η αστρολογία!!!

zw_epimenontas
08-09-2011, 10:55 PM
καλη αναγνωση λοιπον κουκλα :love:

sissaki306
09-09-2011, 01:50 AM
γεια σαςςςςςςς!!!!!!:laugh::laugh::laugh::laug h:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-09-2011, 01:58 AM
γεια σαςςςςςςς!!!!!!:laugh::laugh::laugh::laug h:

Kαλώς μας ήρθες:bigsmile:

errikaki
09-09-2011, 06:52 PM
Γεια σας!!!! :bigsmile: πολλά ωραία θέματα και με μεγάλο ενδαφέρον!

Mystical elf
10-09-2011, 01:48 AM
Χαιρεται!
Θα 'θελα να σας ευχαριστισω για την υπαρξη της ιστοσελιδας αυτης. Ειναι αρκετα εμπλουτισμενη για οσους δεν εχουν την ευχερια να πληροφοριθουν περα απο τα ωροσκοπια των εφημεριδων και των περιοδικων. Με ενδιαφερει η αστρολογια, δεν ειμαι ιδικος και τις βασεις μου τις εχω αποκτησει εδω.
Θα μπορουσατε να μου δωσετε ενα λινκ στο οποιο να μπορω να ποσταρω αποριες?
Καλη σας μερα.

marina_tigraki
12-09-2011, 07:38 PM
Γεια σας!
ήρθα κι εγώ στην παρέα σας!
ελπίζω να μάθω πολλά!
ξεκίνησα ήδη!!!:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
13-09-2011, 12:42 AM
Χαιρεται!
Θα 'θελα να σας ευχαριστισω για την υπαρξη της ιστοσελιδας αυτης. Ειναι αρκετα εμπλουτισμενη για οσους δεν εχουν την ευχερια να πληροφοριθουν περα απο τα ωροσκοπια των εφημεριδων και των περιοδικων. Με ενδιαφερει η αστρολογια, δεν ειμαι ιδικος και τις βασεις μου τις εχω αποκτησει εδω.
Θα μπορουσατε να μου δωσετε ενα λινκ στο οποιο να μπορω να ποσταρω αποριες?
Καλη σας μερα.


Γεια σας!
ήρθα κι εγώ στην παρέα σας!
ελπίζω να μάθω πολλά!
ξεκίνησα ήδη!!!:bigsmile:

Καλώς μας ήρθατε :bigsmile:
Ευχομαι καλη πλοήγηση λοιπόν!

dinsimeon
15-09-2011, 07:51 AM
ΑΝ ΚΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΑΪΤ,ΣΗΜΕΡΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΩ ΓΙΑ 1η ΦΟΡΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.
ΚΑΝΩ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΟΥ ΒΗΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΘΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ.
ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ.

Katerina Paraskevopoulou
15-09-2011, 08:24 AM
Αχ Κώστα, με τα κεφαλαία που γράφεις Φ Ω Ν Α Ζ Ε Ι Σ τον ενθουσιασμό σου..... Να είσαι καλά, να μελετάς καλά στο χώρο που μας φιλοξενεί αλλά να τηρούμε και τους όρους χρήσης του σάιτ..... Καλή συνέχεια στην περιήγησή σου......

vikaki11
16-09-2011, 09:12 AM
καλημερα!!:bigsmile:

msandragr
16-09-2011, 07:31 PM
Καλησπέρα...Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει πως μπορώ να βρω τον Ωροσκόπο μου μιας και η μητέρα μου δεν θυμάται με διαφορά 2 ωρών ακριβώς την ώρα γέννησης??? ευχαριστώ εκ των προτέρων...

soda
20-09-2011, 12:12 PM
Καλή μέρα σε όλους και καλή συνέχεια....γιατί αυτό που κάνετε πρέπει να έχει συνέχεια. Πολύ καλή προσπάθεια....με ενθουσίασε!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-09-2011, 12:52 PM
Καλή μέρα σε όλους και καλή συνέχεια....γιατί αυτό που κάνετε πρέπει να έχει συνέχεια. Πολύ καλή προσπάθεια....με ενθουσίασε!

Καλωσόρισες soda στο :horoscope:
καλη συνεχεια και σε εσενα ευχομαι στο καλύτερο Αστρολογικο σαιτ!

tigrenia
20-09-2011, 06:40 PM
Μια καλησπέρα και συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά με το site.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-09-2011, 07:58 PM
Μια καλησπέρα και συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά με το site.

Καλως μας ήρθες λοιπον!:bigsmile:
Καλ περιηγηση ευχομαι στις σελιδες του :horoscope:

betina
21-09-2011, 04:42 PM
Γεια σας, είμαι η Betina και είμαι νέο μέλος. :wacko::embarrest

stefania1
21-09-2011, 06:15 PM
Καλώς μας ήρθες Betina :bigsmile:

PRINCESS1984
23-09-2011, 12:55 PM
Καλημερα...θα ηθελα να μαθω πολλα απο την σελιδα σας!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-09-2011, 04:24 PM
Καλημερα...θα ηθελα να μαθω πολλα απο την σελιδα σας!!
Καλώς μας όρισες λοιπόν και καλή περιήγηση:bigsmile::welcome:

betty22boo
23-09-2011, 05:45 PM
Καλησπέρα σε όλουουους!!!Είμαι γεννημένη 22 Νοεμβρίου 1978..άλλοι λένε ότι ανήκω στο ζώδιο του Σκορπιού κ άλλοι ότι ανήκω στην πρώτη μέρα του Τοξότη...ο ωροσκόπος σίγουρα είναι Τοξότης...γνωρίιζει κάποιος ν μ πεί τελικά πού ανήκω:wacko:???????

zw_epimenontas
23-09-2011, 05:49 PM
καλησπερα και σεσενα καλη μου . εγω ξερω οτι η πρωτη μερα του τοξοτη ειναι στις 23 αλλα καλυτερα να σε πει καποιος ποιο εξηδεικευμενος :embarrest:embarrest :love::love: ειναι στο μετεχμιο !!!

gold soul
23-09-2011, 08:48 PM
Καλησπέρα σε όλουουους!!!Είμαι γεννημένη 22 Νοεμβρίου 1978..άλλοι λένε ότι ανήκω στο ζώδιο του Σκορπιού κ άλλοι ότι ανήκω στην πρώτη μέρα του Τοξότη...ο ωροσκόπος σίγουρα είναι Τοξότης...γνωρίιζει κάποιος ν μ πεί τελικά πού ανήκω:wacko:???????

Γεια σου betty22boo, καλώς μας ήρθες :bigsmile:

Μπορείς να δεις το γενέθλιο χάρτη σου για να εξακριβώσεις που βρίσκεται ο Ήλιος σου,
αφού πρώτα καταχωρήσεις προσεκτικά τα στοιχεία γέννησής σου, εδώ Αστρολογία για όλους (http://php56.astrowin3.org/forum/mycharts/scripts/data_entry.php)

betty22boo
25-09-2011, 10:16 AM
Α!Ωραία!Καλώς σας βρίσκω λοιπόν ως Σκορπιός με ωροσκόπο Τοξότη:nuts:

nana__emma
25-09-2011, 04:58 PM
καλησπερα παιδια λεγομαι νανα και μου αρεσε το site σας!!!

nana__emma
25-09-2011, 05:02 PM
βλεπω οτι γνωριζετε αρκετα πραγματα απο ονειρα και ζωοδια . θα ηθελα λοιπον να σας ρωτησω αν ξερει κανεις να μου εξηγησει το ονειρο που ειδα χθες.

(προχωρουσα στο δρομο και ξαφνικα μου επεσε ενα δοντι χωρις ομως πονο και αιμα και σκεφτηκα πως θα εμφανιζομουνα στον κοσμο χωρις δοντι) ξερετε να μου πειτε τι σημαινει αυτο?

polina1234gr
25-09-2011, 06:14 PM
Καλησπέρα σε όλους. Είμαι νέο μέλος. Καλώς σας βρήκα! :bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
25-09-2011, 10:40 PM
καλησπερα παιδια λεγομαι νανα και μου αρεσε το site σας!!!


Καλησπέρα σε όλους. Είμαι νέο μέλος. Καλώς σας βρήκα! :bigsmile:
Καλώς μας ήρθατε στο :horoscope:
καλη πλοήγηση να έχετε!

lindaf
26-09-2011, 12:36 PM
ειμαι καινουργια αλλα βρισκω τη μελετη της αστρολογιας τρομερα ενδιαφερουσα.εχω απιστευτα πολλες αποριες αλλα θεωρω το site πληρως ενημερωμενο.

Χρύσανθος
03-10-2011, 05:56 PM
Γεια σας παιδιά!
Έχετε ένα από τα καλύτερα sites. Αν και είμαι αρκετά παλιό μέλος είχα κολήσει στο facebook ώσπου τελικά ανακάλυψα πόσα χρήσιμα πράγματα χάνω. Ευτυχώς για μένα ξεκόλησα από εκεί. Καλό μου διάβασμα και παλι συγχαρητήρια για τη σελίδα σας.

gold soul
04-10-2011, 04:20 PM
Γεια σου Χρύσανθε, όντως το facebook έχει αποδειχθεί "ρουφήχτρα". Καλώς μας (ξανα)ήρθες λοιπόν! :)

ΜΕΡΥΛΗΝ
26-10-2011, 02:01 PM
καλησπερα και απο μενα!!!!!!! ειναι οντωσ πολυ ενδιαφερον το site σασ. εγω ασχολουμαι τωρα τελευταια με την αστρολογια και εχω αρκετεσ αποριεσ που ειμαι σιγουρη βεβαια πως θα τις λυσω χαρη στην βοηθεια σασ! σασ ευχαριστω πολυ!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
26-10-2011, 03:55 PM
καλησπερα και απο μενα!!!!!!! ειναι οντωσ πολυ ενδιαφερον το site σασ. εγω ασχολουμαι τωρα τελευταια με την αστρολογια και εχω αρκετεσ αποριεσ που ειμαι σιγουρη βεβαια πως θα τις λυσω χαρη στην βοηθεια σασ! σασ ευχαριστω πολυ!
Καλώς μας όρισες λοιπον!
Καλή πλοήγηση σου εύχομαι :)

χωριο
26-10-2011, 08:29 PM
Kαλησπερα σε ολουs. Επειδη ειμαι τελειωs ασχετη προσπαθω να αφομοιωσω καποιεs πληροφοριεs για να μπορεσω να συμμετεχω και να μπω στη παρεα σαs. Ευχαριστω ολουs σαs για τιs γνωσειs που μου προσφερετε! Παντωs καθε μερα ειμαι μαζι σαs!

toniateddybear
26-10-2011, 08:47 PM
Γεια σε ολους! Ονομαζομαι Τονια και αν και ηδη ασχολουμαι επαγγελματικα με αλλη επιστημη, ομολογω οτι η γνωση για την ενεργεια και η εισροη και εκροη αυτης με εντυπωσιαζει περα απο καθε αλλο θεμα...Δυσκολη στην κατανοηση, αλλα μαγευτικη...!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
26-10-2011, 08:47 PM
Kαλησπερα σε ολουs. Επειδη ειμαι τελειωs ασχετη προσπαθω να αφομοιωσω καποιεs πληροφοριεs για να μπορεσω να συμμετεχω και να μπω στη παρεα σαs. Ευχαριστω ολουs σαs για τιs γνωσειs που μου προσφερετε! Παντωs καθε μερα ειμαι μαζι σαs!
Καλως μας ηρθες !
Σε περιμενουμε στην παρεα μας :)

jackie30
27-10-2011, 12:43 AM
καλησπέρα καινούργια στην σελίδα σας.Ψάχνω να δώ πώς λειτουργεί

verdeojos
27-10-2011, 12:07 PM
Καλημέρα,
λέγομαι Ελένη. Δεν είμαι νέο μέλος... Όμως δεν ήμουν ενεργό μέλος..
Αποφάσισα, λοιπόν, να γίνω.. Θέλω να ρωτήσω γιατί σε κάποια άρθρα που διαβάζω δεν μπορώ να γράψω ερώτηση ή σχόλιο;;

SAGIVI
27-10-2011, 08:23 PM
Γεια σου Ελενη με το τοσο ωραιο ψευδωνυμο.

Μετα την αναβαθμιση του site δεν γραφουμε κατω απο τα αρθρα.

Αν εχεις καποια απορια, ανοιγεις το θεμα που θελεις οριζοντας σαν τιτλο, τον ιδιο τιτλο με το
αρθρο που σ ενδιαφερει.

Lelina
29-10-2011, 06:25 PM
Γεια σας και απο εμενα!!!

Lena_P
30-10-2011, 11:41 AM
Καλημέρα.

Είμαι η Λένα και εύχομαι για όλους έναν καλύτερο νέο μήνα.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
30-10-2011, 10:06 PM
Γεια σας και απο εμενα!!!


Καλημέρα.

Είμαι η Λένα και εύχομαι για όλους έναν καλύτερο νέο μήνα.

Καλώς ορίσατε στο καλύτερο αστρολογικο φορουμ:)

panterawell1
31-10-2011, 10:02 AM
Γεια σασ ,ονομάζομαι Μονικα δεν ξέρω πολλά αλλά προσπαθω.Εχετε πολύ καλή παρέα .:)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
31-10-2011, 01:04 PM
Γεια σασ ,ονομάζομαι Μονικα δεν ξέρω πολλά αλλά προσπαθω.Εχετε πολύ καλή παρέα .:)
Καλώς μας όρισες Μονικα:)
Ναι είμαστε πολυ καλή παρεα
καλη συνέχεια σου εύχομαι λοιπόν!!!

universalis
31-10-2011, 04:49 PM
Ευχαριστώ πολύ για τη γνώση που μου παρέχετε!!!Πολύ ωραία τα άρθρα σας.

GIWTOULI
31-10-2011, 10:07 PM
καλησπερα! ειμαι γυρω στα 2 χρονια μελοσ και μπορω να πω οτι εχω βοηθειθει αρκετα περι ζωδιων κλπ. θα μπορουσατε να βαλετε σαν θεμα τον αστεροειδη sedna και τι σημαινει σε καθε ζωδιο?

madness
02-11-2011, 12:46 AM
Καλησπέρα, σε όλους σας!
Προσπαθώ να περιηγηθώ μέσα στο site και κάπως δυσκολεύομαι.
Δεν ξέρω πώς ακριβώς και πού ανοίγω νέο τόπικ...
Τέλος πάντων. Έψαξα στην αναζήτηση και δεν βρήκα κάποιο άρθρο για αυτά που με ενδιαφέρουν. π.χ. Πώληση σπιτιού. Κάτι σχετικό με όψεις, διελεύσεις ή έστω ωριαία αστρολογία.
Αν υπάρχει και δεν το βρίσκω βοηθήστε με, αλλιώς συμβουλέψτε με πώς θα ανοίξω νέο σχετικό θέμα.
Με ενδιαφέρει κυρίως να δω σε μια τέτοια περίπτωση τι να προσέξω...2ο οίκο, Αφροδίτη ή κάτι άλλο...
Ευχαριστώ και ελπίζω σε κάποια απάντηση! :o

La Musa
02-11-2011, 01:48 AM
Γεια σε ολους. μολις εκανα την εγραφη μου στο site Περιμενω τα αποτελεσματα του αστρολογικου μου χαρτη.. αλλα δεν ξερω ακριβως που θα βρω τ αποτελεσματα. :o

gold soul
02-11-2011, 11:32 AM
Καλημέρα, καλώς μας ήρθατε :)

madness,
μπορείς να θέσεις τις ερωτήσεις σου σε αυτό το θέμα Ωριαία: Ερωτήσεις για πώληση περιουσιακού στοιχείου (http://php56.astrowin3.org/forum/%CE%BF%CE%B9-%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%AF%CE%B1%CF%82-%CE%BD%CE%B5%CE%BF-109/%CF%89%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%AF%CE%B1-%CE%B5%CF%81%CF%89%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%C F%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CF%8E%CE%BB%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B9%C E%B1%CE%BA%CE%BF%CF%8D-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%B9%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%C F%85-12569/)
Διάβασε και το επισημασμένο της ενότητας συζητήσεων Εραστές της Αστρολογίας (http://php56.astrowin3.org/forum/%CE%BF%CE%B9-%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%AF%CE%B1%CF%82-%CE%BD%CE%B5%CE%BF-109/%CF%80%CF%8E%CF%82-%CF%83%CF%85%CE%B6%CE%B7%CF%84%CE%AC%CE%BC%CE%B5-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%AF%CE%B1%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CF%83%CE%B1%CF%82-%CE%B5%CE%BD%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%86%CE%AD%CF%81%C E%B5%CE%B9-12000/)

La Musa,
από το drop down μενού "Δωρεάν ωροσκόπιο" που βρίσκεις στην μπάρα επιλογών, στο πάνω μέρος της σελίδας, μπορείς να καταχωρήσεις (http://php56.astrowin3.org/forum/mycharts/scripts/data_entry.php) τα στοιχεία του χάρτη που θέλεις και μετά να μπεις στην προσωπική σου βάση δεδομένων, να διαβάσεις τη δωρεάν γενέθλια ανάλυσή σου αλλά και να δεις πολλές ακόμα εφαρμογές..
Νέο Αστρολογικό πρόγραμμα στο myHoroscope! και οδηγός χρήσης (http://php56.astrowin3.org/forum/%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CE%BA%CE%BF%CE%B9%CE%BD%CF%8E%C F%83%CE%B5%CE%B9%CF%82-%CE%B4%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%B7%CF%81%CE%B9%C F%8C%CF%84%CE%B7%CF%84%CE%B5%CF%82-135/%CE%BD%CE%AD%CE%BF-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%B9%CE%BA%CF%8C-%CF%80%CF%81%CF%8C%CE%B3%CF%81%CE%B1%CE%BC%CE%BC%C E%B1-%CF%83%CF%84%CE%BF-myhoroscope-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CE%B7%CF%82-8779/)

madness
02-11-2011, 03:44 PM
Καλημέρα, καλώς μας ήρθατε :)

madness,
μπορείς να θέσεις τις ερωτήσεις σου σε αυτό το θέμα Ωριαία: Ερωτήσεις για πώληση περιουσιακού στοιχείου (http://php56.astrowin3.org/forum/%CE%BF%CE%B9-%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%AF%CE%B1%CF%82-%CE%BD%CE%B5%CE%BF-109/%CF%89%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%AF%CE%B1-%CE%B5%CF%81%CF%89%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B5%CE%B9%C F%82-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%80%CF%8E%CE%BB%CE%B7%CF%83%CE%B7-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%BF%CF%85%CF%83%CE%B9%C E%B1%CE%BA%CE%BF%CF%8D-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%B9%CF%87%CE%B5%CE%AF%CE%BF%C F%85-12569/)
Διάβασε και το επισημασμένο της ενότητας συζητήσεων Εραστές της Αστρολογίας (http://php56.astrowin3.org/forum/%CE%BF%CE%B9-%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%AF%CE%B1%CF%82-%CE%BD%CE%B5%CE%BF-109/%CF%80%CF%8E%CF%82-%CF%83%CF%85%CE%B6%CE%B7%CF%84%CE%AC%CE%BC%CE%B5-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%AF%CE%B1%CF%82-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CF%83%CF%84%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CF%83%CE%B1%CF%82-%CE%B5%CE%BD%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%86%CE%AD%CF%81%C E%B5%CE%B9-12000/)

Ευχαριστώ πολύ! :)

oneiropagida76
02-11-2011, 06:00 PM
Γεια σας!
Με λένε Ναταλία και είμαι Καρκίνος στο ζώδιο και ο ωροσκόπος μου είναι Υδροχόος.Θα ήθελα να μάθω περισσότερα για τα ζώδια γι' αυτό έγινα μέλος εδώ!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
02-11-2011, 10:27 PM
Γεια σας!
Με λένε Ναταλία και είμαι Καρκίνος στο ζώδιο και ο ωροσκόπος μου είναι Υδροχόος.Θα ήθελα να μάθω περισσότερα για τα ζώδια γι' αυτό έγινα μέλος εδώ!
Καλως μας όρισες Ναταλία :)
καλή συνέχεια και καλό διαβασμα λοιπόν!!!!

donatellakaibarby
03-11-2011, 10:44 AM
Καλημέρα σε όλους σας, μετά από ένα χρόνο και κάτι επιτέλους σας γράφω, ξέρετε πως είναι οι ταύροι,τώρα όμως που πήρα φόρα θέλω να σας πώ ότι είσαστε καλή παρέα και νοιώθω ότι λίγο πολύ είμαι και γω μέσα.Φιλιά Βίκυ Α!!και μη ξεχάσω ,θέλω και λίγω ενθάρρυνση έτσι για την αρχή

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
03-11-2011, 11:40 AM
Καλημέρα σε όλους σας, μετά από ένα χρόνο και κάτι επιτέλους σας γράφω, ξέρετε πως είναι οι ταύροι,τώρα όμως που πήρα φόρα θέλω να σας πώ ότι είσαστε καλή παρέα και νοιώθω ότι λίγο πολύ είμαι και γω μέσα.Φιλιά Βίκυ Α!!και μη ξεχάσω ,θέλω και λίγω ενθάρρυνση έτσι για την αρχή
Ναι ειμαστε καλη παρεα:)
καλη συνεχεια ευχομαι!!!

anemos77
03-11-2011, 05:56 PM
Γεια σας!!! Προσπαθω να προσαρμοστώ στα νέα δεδομενα (δουλεια και ένα μωρακι 9 μηνων) Εχω προβληματιστει τα γεγονοτα μας ξεπερνουν Καλα που διαβαζουμε τις αναλυσεις εδω και ξεφευγουμε λίγο!!!

kiveli
03-11-2011, 10:27 PM
καλησπερα σε ολους....ειμαι η κυβελη και προσπαθω να γινω ενεργο μελος στην θαυμασια κοινοτητα σας μπας και ξεφυγουμε λιγο απο αυτη την μιζερια....

mugaki
03-11-2011, 10:44 PM
καλησπερα παιδια με λενε ολγα ειμαι παρθενος με σκορπιο και μου αρεσει να διαβαζω πολυ για αστρολογια!!! το site σας ειναι πολυ ενδιαφερον!

καλως σας βρηκα!

Gwen
04-11-2011, 12:29 AM
Γεια σας... Με λένε Μαρία και ειμαι γραμμένη σε αυτό το site αρκετο καιρό αλλά μολίς πριν λίγο αποφάσισα να συστιθώ...Ενδιαφέρομαι αρκετα για την αστρολογία και θα ήθελα να μάθω περισσότερα και ειδικά μέσα από αυτό τ site...Καλώς σας βρήκα λοιπόν... :)

Υ.Γ. Είμαι αιγοκεράκι με ωροσκόπο τοξότη(χιχιχι...δεν είναι καθόλου αστείο)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
04-11-2011, 03:09 AM
Κυβέλη,Ολγα και Μάρια καλώς ορίσατε στο καλύτερο αστρολογικο φορουμ :)

renna
04-11-2011, 10:07 AM
Καλημέρα,
Πολύ καλο site!!!
Μπράβο!!!

frondo06
04-11-2011, 10:38 AM
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ ΜΠΡΑΒΟ!

Elena28
04-11-2011, 02:17 PM
Xαιρομαι πολυ που εγινα μελοs ενοs τοσο αξιολογου site.Μπραβο για την καταπληκτικη προσπαθεια σαs.

otherside88
04-11-2011, 03:33 PM
Γεια σας και απο εμενα!!! :-)

Miss Piggy
04-11-2011, 06:33 PM
Γειά σας! Είμαι καινούργιο μέλος και προς το παρόν εντελώς άσχετη με την αστρολογία... Χαίρομαι που βρήκα το site σας και με λίγη καλή θέληση και διάβασμα, πιστεύω σιγά-σιγά θα κατανοώ και τους χάρτες...! :D Καλή συνέχεια κι ευχαριστώ! :)))

aggelikh999
04-11-2011, 09:09 PM
Καλησπέρα σας,συγνώμη που δεν έχω γράψει κάποιο μήνυμα μέχρι τώρα αλλά αυτό συμβαίνει γιατί προσπαθώ να καταλάβω τι σημαίνει κ τι συμβαίνει στην αστρολογία.Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι μου είναι πολύ δύσκολα όλα τα άλλα εκτός από το κανονικό ωροσκόπιό μου.Ελπίζω διαβάζοντας τις δημοσιεύσεις σας να βρώ κάποια άκρη.Σας ευχαριστώ πολύ .

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
04-11-2011, 09:42 PM
Καλημέρα,
Πολύ καλο site!!!
Μπράβο!!!


ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΣ ΜΠΡΑΒΟ!


Xαιρομαι πολυ που εγινα μελοs ενοs τοσο αξιολογου site.Μπραβο για την καταπληκτικη προσπαθεια σαs.


Γεια σας και απο εμενα!!! :-)


Γειά σας! Είμαι καινούργιο μέλος και προς το παρόν εντελώς άσχετη με την αστρολογία... Χαίρομαι που βρήκα το site σας και με λίγη καλή θέληση και διάβασμα, πιστεύω σιγά-σιγά θα κατανοώ και τους χάρτες...! :D Καλή συνέχεια κι ευχαριστώ! :)))


Καλησπέρα σας,συγνώμη που δεν έχω γράψει κάποιο μήνυμα μέχρι τώρα αλλά αυτό συμβαίνει γιατί προσπαθώ να καταλάβω τι σημαίνει κ τι συμβαίνει στην αστρολογία.Πάντως οφείλω να ομολογήσω ότι μου είναι πολύ δύσκολα όλα τα άλλα εκτός από το κανονικό ωροσκόπιό μου.Ελπίζω διαβάζοντας τις δημοσιεύσεις σας να βρώ κάποια άκρη.Σας ευχαριστώ πολύ .

Καλως ορισατε στο μεγαλύτερο αστρολογικο φορουμ:)
Σας εύχομαι καλη συνέχεια λοιπον!
:)

katrinaoops
04-11-2011, 10:24 PM
Καλησπερα!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-11-2011, 12:58 AM
Καλησπερα!
Γεια και καλωσόρισες:)

ZIZELEN
05-11-2011, 02:39 PM
Γειά σε όλους σας:)

fotinilagou@yahoo.gr
05-11-2011, 06:34 PM
geia sas ssssss

manolakos
05-11-2011, 09:43 PM
Καλησπέρα,

δεν είμαι καινούργιο μέλος αλλά δεν έτυχε να γράψω..τους τελευταίους μήνες μαθαίνω αστρολογία και νομίζω ότι βρήκα αυτό που μου ταιριάζει.Οτι διαβάζς λοιπόν είναι πολυτιμο..Είμαι γυναίκα,έτυχε να χρησιμοποιήσς το όνομα του γιου κατα την εγραφή.

Evo8xt
05-11-2011, 10:24 PM
Καλησπέρα σε ολούς!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-11-2011, 11:09 PM
Γειά σε όλους σας:)[/QUOT

[QUOTE=fotinilagou@yahoo.gr;135565]geia sas ssssss


Καλησπέρα,

δεν είμαι καινούργιο μέλος αλλά δεν έτυχε να γράψω..τους τελευταίους μήνες μαθαίνω αστρολογία και νομίζω ότι βρήκα αυτό που μου ταιριάζει.Οτι διαβάζς λοιπόν είναι πολυτιμο..Είμαι γυναίκα,έτυχε να χρησιμοποιήσς το όνομα του γιου κατα την εγραφή.
:)Καλως ορίσατε στο myhoroscope :)
ευχομαι καλη συνεχεια στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ
καλη περιήγηση λοιπόν.
:)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-11-2011, 11:11 PM
Καλησπέρα σε ολούς!!!

Καλησπέρα καλωσόρισες στην μεγαλη παρέα του myhoroscope:)

MIKE-DARN
06-11-2011, 10:14 PM
Καλησπέρα σας και καλώς με δεχτηκατε στο site....Ευχομαι δημιουργικές ώρες και πάντα αισιοδοξία!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
07-11-2011, 12:14 AM
Καλησπέρα σας και καλώς με δεχτηκατε στο site....Ευχομαι δημιουργικές ώρες και πάντα αισιοδοξία!!!!
Καλώς μας ήρθες!:rolleyes:
καλή συνέχεια ευχομαι στο myhoroscope!

rena_vas
07-11-2011, 12:05 PM
Καλημέρα σε όλους.
Είμαι κι εγώ νέο μέλος. Το site σας είναι πολύ ενημερωτικό. Μπράβο, να συνεχίσετε έτσι.

TINNI
07-11-2011, 04:34 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
07-11-2011, 08:16 PM
Καλημέρα σε όλους.
Είμαι κι εγώ νέο μέλος. Το site σας είναι πολύ ενημερωτικό. Μπράβο, να συνεχίσετε έτσι.


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ
Καλώς μας ήρθατε:)

laluna55
09-11-2011, 08:20 PM
γεια σας και απο εμενα!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-11-2011, 10:15 PM
γεια σας και απο εμενα!
Καλώς την:)
καλη συνεχεια ευχομαι.

Lady Portia
10-11-2011, 12:13 AM
καλησπέρα σε όλους!!!χαίρομαι που σας βρίσκω.

kiveli
10-11-2011, 12:41 AM
καλησπερα...εχω πελαγωσει δεν ξερω απο που να ξεκινησω...υπαρχουν τοσα πολλα για να μαθουμε.μπορει να μου εξηγησει καποιος πιο εμπειρος ποτε καταλαβαινουμε οτι ενας πλανητης προσβαλλεται?ποτε ενας πλανητης εχει αρνητικη οψη?

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
10-11-2011, 09:45 AM
καλησπέρα σε όλους!!!χαίρομαι που σας βρίσκω.
Γεια σου ,καλώς μας ήρθες:)
καλη συνεχεια στο myhoroscope

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
10-11-2011, 09:49 AM
καλησπερα...εχω πελαγωσει δεν ξερω απο που να ξεκινησω...υπαρχουν τοσα πολλα για να μαθουμε.μπορει να μου εξηγησει καποιος πιο εμπειρος ποτε καταλαβαινουμε οτι ενας πλανητης προσβαλλεται?ποτε ενας πλανητης εχει αρνητικη οψη?
Αγαπητη Kiveli καλωσόρισες
θα ελεγα σιγα σιγα να διαβασεις τα πολυ καλα αρθρα που εχει το σαιτ και ειμαι σιγουρη με την πλοηγηση που θα κανεις θα λυσεις τις αποριες σου.:)

alexbb
11-11-2011, 12:58 PM
καλή σας ημέρα ..και καλώ σας βρίσκω !!

URSULA1000
11-11-2011, 02:22 PM
καλησπέρα! :)

Themorf83
11-11-2011, 02:37 PM
γεια σας!!! :)
το site σας είναι πάρα πολύ καλό!!!

eleni 64
11-11-2011, 02:39 PM
Ωραίο site!! Eγώ δε γνωρίζω πολλά από αστρολογία ,αλλά διαβάζω με ευχαρίστηση τ'άρθρα όλα.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
11-11-2011, 04:43 PM
καλή σας ημέρα ..και καλώ σας βρίσκω !!


καλησπέρα! :)


γεια σας!!! :)
το site σας είναι πάρα πολύ καλό!!!


Ωραίο site!! Eγώ δε γνωρίζω πολλά από αστρολογία ,αλλά διαβάζω με ευχαρίστηση τ'άρθρα όλα.
Καλώς ήρθατε στο Myhoroscope:)
ε'υχομαι καλη περιήγηση στο καλύτερο σαιτ αστρολογίας στην Ελλαδα
και είναι και ανάμεσα στα πρώτα του κόσμου!!!:)

UNION
14-11-2011, 09:00 AM
;) καλημέρα!!!!! καλώς σας βρήκα ;)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-11-2011, 11:59 AM
;) καλημέρα!!!!! καλώς σας βρήκα ;)
καλημέρα union :)
καλώς μας ήρθες!!!!

kwnstantinoula
15-11-2011, 05:57 PM
den exw katalabei akoma pws leitourgei alla 8a to brw :)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
15-11-2011, 06:43 PM
den exw katalabei akoma pws leitourgei alla 8a to brw :)
Καλώς ήρθες στο myhoroscope:)

mamoudaki
16-11-2011, 04:56 PM
Ειμαι χαρουμενη που σας βρηκα!Νομιζω οτι ειναι αρκετα σοβαρη η σελιδα σας κατι που ψαχνω ...καιρο.Καλως σας βρηκα λοιπον.mamoudaki

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
17-11-2011, 12:12 AM
Ειμαι χαρουμενη που σας βρηκα!Νομιζω οτι ειναι αρκετα σοβαρη η σελιδα σας κατι που ψαχνω ...καιρο.Καλως σας βρηκα λοιπον.mamoudaki
Καλώς μας ήρθες mamoudaki:)

loulouda22
17-11-2011, 04:46 PM
γεια σας......

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
17-11-2011, 06:25 PM
γεια σας......
Γεια σου και καλωσόρισες loulouda 22:)

caity
18-11-2011, 07:01 PM
:o καλησπερα

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-11-2011, 08:10 PM
:o καλησπερα
Καλώς μας ήρθες caity:)

ΟΥΡΑΝ
20-11-2011, 02:43 PM
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ:)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-11-2011, 09:43 PM
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ:)
Καλώς ήρθες στο Myhoroscope ΟΥΡΑΝ:)

DEDI
22-11-2011, 05:54 AM
Γεια σας, ειμαι κριος με ωροσκοπο κριο και σεληνη στον υδροχοο.Μου αρεσει πολυ να διαβαζω ο,τι υπαρχει για τις ερωτικες συναστριες και τις διελευσεις σε ζωδια και οικους.Καλη συνεχεια

elena1210
22-11-2011, 11:23 AM
Γειας ειμαι ενα νεο μελος !το ονομα μου ειναι Ελενα.Προσφατα ανακαλυψα πως η αφροδιτη μου (γεννεθλια ειναι στο σκορπιο) κινειται αναδρομα απο την ηλικια των 8 χρονων μου και θα ορθροδρομισει στα 50 μου.Αν ξερει καποιος να μου πει γιατι συμβαινει αυτο ΄?και τι σημαινει αυτο για την ζωη μου.ευχαριστω

*alkmini
22-11-2011, 12:29 PM
Καλώς ήλθατε ! Σ' αυτό το thread συστηνόμαστε μόνο.Καλό θα ήταν να αναζητήσετε για τους ανάδρομους πλανήτες και να επανέλθετε.

Με λίγα λόγια η Αφροδίτη και ο Ερμής συχνά βρίσκονται ανάδρομοι στο γενέθλιο χάρτη. Ανάλογα με τη θέση τους σε σχέση με τον Ήλιο γίνονται ανάδρομοι στο προοδευτικό ωροσκόπιο. Η διάρκεια αναδρομής τους είναι περίπου 43 μέρες.

ΑΣΤΑΚΟΓΛΟΥ
22-11-2011, 03:11 PM
Καλησπέρα σε ολους.Ονομάζομαι Άννα κ μόλις πριν λίγων ημερών εγινα μελος σας.το site φαινεται ενδιαφερον κ ελπιζω να κατατοπιστω ευκολα.ελπιζω να τα λεμε με ολους.χαρηκα για την γνωριμια.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-11-2011, 09:09 AM
Καλησπέρα σε ολους.Ονομάζομαι Άννα κ μόλις πριν λίγων ημερών εγινα μελος σας.το site φαινεται ενδιαφερον κ ελπιζω να κατατοπιστω ευκολα.ελπιζω να τα λεμε με ολους.χαρηκα για την γνωριμια.

Καλώς μας ήρθες Αννα:)

mart19
25-11-2011, 08:41 PM
καλησπερα σας,

συνεχιστε την καλη δουλεια..

FAIE
26-11-2011, 09:44 AM
γειά σας είμαι η φαίη, λέων με ωροσκόπο σκορπιό. ασχολούμαι ερασιτεχνικά και πολλά χρόνια με την αστρολογία κι ελπίζω να βρω αυτά που αναζητώ εδώ..

venediktos
26-11-2011, 11:40 AM
Καλώς όρισες φαίη.πολύ ωραία και τα δυο ζώδια..................και εγώ ασχολούμαι ερασιτεχνικά..αλλά πείστεψε με θα μάθεις πολλά εδώ........:o

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
26-11-2011, 02:29 PM
καλησπερα σας,

συνεχιστε την καλη δουλεια..

Καλώς μας ήρθες:)

marial03
28-11-2011, 07:34 PM
Γεια σας!!!Ειμαι καινουργια στην παρεα σας και δεν ξερω τι ακριβως γινεται!!!Γραφτηκα για να μαθω τις προβλεψεις του λεοντα αλλα δεν καταφερα τιποτα!!!!!!

τσακαλι
29-11-2011, 01:56 AM
γεια χαρα παιδια .. Σταυρος! χαρηκα που ειμαι εδω ;)

Katerina Paraskevopoulou
29-11-2011, 02:31 AM
καλώς τον!

sndidim
29-11-2011, 01:22 PM
Αν και είμαι ενάμιση χρόνο μέλος του site,πρόσφατα ανακάλυψα αυτό το τόπικ.Γεια σας και από μένα λοιπόν και πραγματικά σας ευχαριστώ πολύ για τη δουλειά που κάνετε. Ήθελα εδώ και καιρό να σας πω οτί μας βοηθάτε πάρα πολύ όλους εμάς του αρχαριους και πραγματικά διαβάζοντας τα άρθρα και τις τοποθετήσεις όλων (και των πιο έμπειρων και των πιο καινούριων) προσωπικά έχω βοηθηθεί αρκετά στην κατανόηση αρχικά της αστρολογίας και κατ' επέκταση του εαυτού μου άλλα και των ανθρώπων που έχω γύρω μου. :) Να είστε καλά και να συνεχίσετε την πολύ καλή δουλειά!!! Καλημέρα!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
29-11-2011, 05:30 PM
Αν και είμαι ενάμιση χρόνο μέλος του site,πρόσφατα ανακάλυψα αυτό το τόπικ.Γεια σας και από μένα λοιπόν και πραγματικά σας ευχαριστώ πολύ για τη δουλειά που κάνετε. Ήθελα εδώ και καιρό να σας πω οτί μας βοηθάτε πάρα πολύ όλους εμάς του αρχαριους και πραγματικά διαβάζοντας τα άρθρα και τις τοποθετήσεις όλων (και των πιο έμπειρων και των πιο καινούριων) προσωπικά έχω βοηθηθεί αρκετά στην κατανόηση αρχικά της αστρολογίας και κατ' επέκταση του εαυτού μου άλλα και των ανθρώπων που έχω γύρω μου. :) Να είστε καλά και να συνεχίσετε την πολύ καλή δουλειά!!! Καλημέρα!!!

Ποτε δεν ειναι αργα για ενα ζεστο καλωσόρισμα
καλη συνεχεια ευχομαι αγαπητο μελος:)

VVASILIKI
30-11-2011, 02:04 PM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
30-11-2011, 08:49 PM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!

Καλώς μας ήρθες VVASILIKI:)

barquito
30-11-2011, 10:07 PM
γειά σας παιδιά :) κ γω διαβαζω πολύ καιρό τα αρθρα σας αλλα τωρα ανακαλυψα οτι μπορω να σας γραψω !! γνωρίζω πολύ λίγα απο αστρολογία αλλα μου αρεσει να ενημερώνομαι κ καθετι καινουριο που μαθαινω απο σας με εξιτάρει ! ειστε καταπληκτικοί ! :D
συνεχίστε την καλή δουλειά ;)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
30-11-2011, 11:02 PM
γειά σας παιδιά :) κ γω διαβαζω πολύ καιρό τα αρθρα σας αλλα τωρα ανακαλυψα οτι μπορω να σας γραψω !! γνωρίζω πολύ λίγα απο αστρολογία αλλα μου αρεσει να ενημερώνομαι κ καθετι καινουριο που μαθαινω απο σας με εξιτάρει ! ειστε καταπληκτικοί ! :D
συνεχίστε την καλή δουλειά ;)

Γεια και σε εσένα:)

PAPINO
30-11-2011, 11:23 PM
Καλησπερα κι απο μενα παιδια...

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
30-11-2011, 11:43 PM
Καλησπερα κι απο μενα παιδια...

Καλωσόρισες στο myhoroscope:)

ΒΑΛΤΑΣΑΡ
01-12-2011, 04:26 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟ ΤΟ 1985.ΤΟ site ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
01-12-2011, 05:34 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΟΣ ΑΠΟ ΤΟ 1985.ΤΟ site ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!

Καλώς μας ήρθες ΒΑΛΤΑΣΑΡ στο καλύτερο αστρολογικό σαιτ :)
σε περιμένουμε λοιπόν να μοιραστείς μαζι μας τις γνωσεις σου για την αστρολογια !

guest
02-12-2011, 10:43 PM
Γειά σας!
βρήκα το site σας μέσω ενός λίνκ(engreeks)που με οδήγησε στο άρθρο του κ.Παπαδολιά για τον εσωτερικό κυβερνήτη... το βρήκα εξαιρετικό...!
συγχαρητήρια..... !

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
03-12-2011, 12:32 AM
Γειά σας!
βρήκα το site σας μέσω ενός λίνκ(engreeks)που με οδήγησε στο άρθρο του κ.Παπαδολιά για τον εσωτερικό κυβερνήτη... το βρήκα εξαιρετικό...!
συγχαρητήρια..... !

Γειά σου guest και καλώς μας ήρθες στο myhoroscope:)

depilou
03-12-2011, 02:22 AM
depilou γειας παιδια ευχαριστω ολους σας για τις ευχαριστες ωρες που περνω μαζι σας τα λεμε παλι συντομα

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
03-12-2011, 10:07 AM
depilou γειας παιδια ευχαριστω ολους σας για τις ευχαριστες ωρες που περνω μαζι σας τα λεμε παλι συντομα
depilou καλώς μας ήρθες!!:)

aroulis93
04-12-2011, 03:53 AM
γεια σας ονομαζωμαι αρης ειμαι καινουριος και απο την πρωτη στιγμη λατρεψα το σιτε σας

MRACHEL
05-12-2011, 01:39 AM
Γεια σας! Είμαι η Ραχηλ, και ειμαι σχετικά νέο μέλος στο πολύ ενδιαφέρον κ ενημερωμένο site σας. Από Αστρολογία γνωρίζω μόνο πολύ βασικά πράγματα... αν κ θα ήθελα πολύ να ασχοληθώ, έχω πολύ περιορισμένο χρόνο στη διάθεσή μου...
θα ήθελα να σας ρωτήσω αν η κάρτα paypal είναι ίδια με την prepaid κ αν όχι πως εκδιδεται?
Σας ευχαριστώ πολύ, Καλή συνέχεια!

karalmela
05-12-2011, 09:43 AM
Καλημερα σε ολους !!!
Σας παρακαλω να μου πειτε λιγες κουβεντες για τον Αρη....Ειμαι Καρκινος (10ο) με Ωροσκοπο Σκορπιο (11ο), σεληνη Σκορπιο (21ο)...ειχα εκλειψεις ακριβειας το 2009 κ το 2011... κρατιεμαι απο την λογικη αλλα αυτη μου ξεφευγει..μεσα στις δυσκολιες... Τωρα ο Αρης...! Εγω εχω Αρη στην Παρθενο (15ο). Σας ευχαριστω !!!!:icon_razz:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-12-2011, 11:16 PM
γεια σας ονομαζωμαι αρης ειμαι καινουριος και απο την πρωτη στιγμη λατρεψα το σιτε σας


Γεια σας! Είμαι η Ραχηλ, και ειμαι σχετικά νέο μέλος στο πολύ ενδιαφέρον κ ενημερωμένο site σας. Από Αστρολογία γνωρίζω μόνο πολύ βασικά πράγματα... αν κ θα ήθελα πολύ να ασχοληθώ, έχω πολύ περιορισμένο χρόνο στη διάθεσή μου...
θα ήθελα να σας ρωτήσω αν η κάρτα paypal είναι ίδια με την prepaid κ αν όχι πως εκδιδεται?
Σας ευχαριστώ πολύ, Καλή συνέχεια!

Καλώς ήρθατε στο Myhoroscope :)
:xmas-smiley-032:

Ζαχαρενια
06-12-2011, 02:56 PM
Καλημερα και απο μενα.

Με ενδιαφερει πολυ η αστρολογια και ευελπιστω μεσα απο την σελιδα σας να εμπλουτισω τις γνωσεις μου και ισως να μπορω να διαβασω τον αστρολογικο μου χαρτη

liliannal
06-12-2011, 06:35 PM
καλησπέρα.για να ρωτήσω κάτι σχετικά με τον γενέθλιο χάρτη μου κ τον άρη στην παρθένο που έχουμε τώρα που θα πρέπει να γράψω?

*alkmini
06-12-2011, 07:01 PM
Οι εραστές της αστρολογίας ΝΕΟ (http://php56.astrowin3.org/forum/%CE%BF%CE%B9-%CE%B5%CF%81%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AD%CF%82-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%AF%CE%B1%CF%82-%CE%BD%CE%B5%CE%BF-109/)


Και πηγαίνεις στη δημιουργία Νέου Θέματος

anemos77
07-12-2011, 02:39 PM
αχ μακαρι να ειχα περισσοτερο χρόνο για να διαβαζω περισσοτερα από το site μας...:rolleyes:

vas12
09-12-2011, 08:07 PM
Καλως σας βρηκα νεος στον χωρο

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
10-12-2011, 12:56 AM
Καλως σας βρηκα νεος στον χωρο

καλώς ήρθες στο myhoroscope:xmas-smiley-003:

elenibass
10-12-2011, 02:07 AM
Καλώς σας βρήκα! Μ' ενδιαφέρει η αστρολογία μιας και με ενδιαφέρουν οι άνθρωποι ! Ενδιαφέρουσα η δουλειά που κάνετε εδω και με μεγάλη ποικιλία!
Χαίρομαι που σας βρήκα!

ioni
11-12-2011, 12:16 AM
τι κάνετε;:)

vangel10
11-12-2011, 08:33 PM
geia se oloys

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
12-12-2011, 01:40 AM
geia se oloys

Καλωσήρθες:)

VICKY_TAKSIDIOTIS
12-12-2011, 11:37 AM
Γεια σε ολους! :D

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
12-12-2011, 11:40 AM
Γεια σε ολους! :D

Καλώς μας ήρθες VICKY-TAKSIDIOTIS:)
:xmas-smiley-007::Snowman1:

leo1963
13-12-2011, 11:42 PM
μια μεγαλη καληνυχτα:rolleyes:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-12-2011, 10:26 AM
μια μεγαλη καληνυχτα:rolleyes:

Και μια μεγάλη καλημέρα απο εμας εδω:)
Καλώς μας ήρθες!!!
:xmas-smiley-003:

mariarosa
14-12-2011, 08:29 PM
Ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή ! Καλή επιτυχία στο "astroparty " ! Eάν είμαι Αθήνα θα έλθω ωστόσο θα μου πείτε μου κάτι καλό ; Eίμαι ταλαίπωρημένη Ζυγίνα με ωροσκόπο Καρκίνο και αφροδίτη στην Παρθένο .

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-12-2011, 09:18 PM
Ευχαριστώ πολύ για την αποδοχή ! Καλή επιτυχία στο "astroparty " ! Eάν είμαι Αθήνα θα έλθω ωστόσο θα μου πείτε μου κάτι καλό ; Eίμαι ταλαίπωρημένη Ζυγίνα με ωροσκόπο Καρκίνο και αφροδίτη στην Παρθένο .

Καλώς ήρθες mariarosa στο Μyhoroscope
στο καλύτερο αστρολογικό σαιτ!!:)
:xmas-smiley-012:

villy89
14-12-2011, 09:27 PM
kalws irtha kai egw sthn parea loipon!!!!exw oreksh gia arketo diavasmaaa....:D

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-12-2011, 10:19 PM
kalws irtha kai egw sthn parea loipon!!!!exw oreksh gia arketo diavasmaaa....:D

Καλώς μας ήρθες λοιπόν!:)
Ευχομαι καλη πλοήγηση και διάβασμα!!!!
:Santa1:

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
16-12-2011, 08:42 PM
Καλησπέρα.Με λένε Δήμητρα.Πλοηγούμαι συχνά στη σελίδα του MYhoroscope και μ αρέσει πολύ.Μακάρι να είχα περισότερο χρόνο για να ασχοληθώ με την αστρολογία.Γι αυτό θα ήθελα να με βοηθήσετε και αν μπορούσατε να μου εξηγήσετε τι γίνετε όταν ο Ποσειδώνας είναι απέναντι απο τον Ήλιο ενός ζωδίου.Το ζώδιο μου είναι Παρθένος.Ευχαριστώ.

taurine
16-12-2011, 09:39 PM
Καλησπέρα.Με λένε Δήμητρα.Πλοηγούμαι συχνά στη σελίδα του MYhoroscope και μ αρέσει πολύ.Μακάρι να είχα περισότερο χρόνο για να ασχοληθώ με την αστρολογία.Γι αυτό θα ήθελα να με βοηθήσετε και αν μπορούσατε να μου εξηγήσετε τι γίνετε όταν ο Ποσειδώνας είναι απέναντι απο τον Ήλιο ενός ζωδίου.Το ζώδιο μου είναι Παρθένος.Ευχαριστώ.

Καλησπέρα και καλή πλοήγηση.
Αν μεταβείς σε αυτή τη σελίδα, θα πάρεις πολλές χρήσιμες πληροφορίες.

[Συζήτηση] Αντίθεση Ηλίου Ποσειδώνα (http://php56.astrowin3.org/forum/%CF%83%CF%85%CE%B6%CE%B7%CF%84%CE%AE%CF%83%CE%B5%C E%B9%CF%82-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%AF%CE%B1%CF%82-%CE%B5%CF%80%CE%AF-%CF%84%CF%89%CE%BD-%CE%AC%CF%81%CE%B8%CF%81%CF%89%CE%BD-18/%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B8%CE%B5%CF%83%CE%B7-%CE%B7%CE%BB%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%BF%CF%83%CE%B5%CE%B9%CE%B4%CF%8E%CE%BD%C E%B1-3801/)

viczaf
16-12-2011, 09:44 PM
Γεια σας με λένε Βικυ
Δεν ξέρω πολλά από αστρολογία
αλλά τη θεωρώ αξιοπιστη επιστήμη

VENEVICTINA
16-12-2011, 09:47 PM
Καλησπερα, σας ευχαριστω εστω και με μαγαλη καθυστερηση για την αποδοχη!!!διαβαζω τα αρθρα σας με μεγαλο ενδοιαφερον και θεωρω οτι ειναι μια πολυ πλουσια σε θεματα προσεγγιση της αστρολογιας!!!!

erimitis44
16-12-2011, 09:49 PM
Εύχομαι Καλές Γιορτές σε Όλους

ssia
17-12-2011, 12:40 PM
γεια σας
:D

elenavergop
17-12-2011, 07:21 PM
Γεια σας κι από μένα!

moon fairy
19-12-2011, 02:08 AM
Καλώς σας βρίσκω,συγχαρητήρια για την εκπληκτική δουλειά. :)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
19-12-2011, 10:19 PM
Εύχομαι Καλές Γιορτές σε Όλους


γεια σας
:D


Γεια σας κι από μένα!


Καλώς σας βρίσκω,συγχαρητήρια για την εκπληκτική δουλειά. :)

Καλώς μας ήρθατε :)
εύχομαι καλή συνέχεια στο myhoroscope
και καλες γιορτες !:Santa3::xmas-smiley-026::xmas-smiley-026::xmas-smiley-026::xmas-smiley-026::xmas-smiley-026:

SOTIRISS
20-12-2011, 10:00 AM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

*alkmini
20-12-2011, 01:23 PM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

Καλώς ήλθατε και να έχετε μια καλή Ηλιακή Χρονιά !!!

nafroditi
21-12-2011, 02:38 PM
Γειά σας, σας εύχομαι ο καινούριος χρόνος να έχει λίγη ελπίδα και αισιοδοξία.
Έχω διαβάσει πολλά άρθρα σας και είναι πολύ ενδιαφέροντα.
Από την εφηβεία μου άρεσε η αστρολογία και είχα διαβάσει αρκετά βιβλία, πέρσυ όμως μου δόθηκε η ευκαιρία να παρακολουθήσω και ένα σεμινάριο ψυχολογικής αστρολογίας και ήταν πολύ ενδιαφέρον.