PDA

View Full Version : Ώρα να συστηθούμε (3)



Pages : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14

magda86
29-11-2010, 08:42 PM
γεια σας!!!!!!!!

@lex@ndr@
29-11-2010, 11:35 PM
καλησπερα σε ολους!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
30-11-2010, 12:09 AM
γεια σας!!!!!!!!


καλησπερα σε ολους!!!

Kαλως μας ηρθατε!!:bigsmile:

καλη πλοηγηση σας ευχομαι !

popkak
30-11-2010, 01:18 PM
Γεια σας

Απο καιρο θέλω να σας πως πολλα συγχαρητηρια για την ωραια δουλεια που κανετε. Η Αστρολογια μου αρεσει πολυ αλλα δυστυχως δεν ξερω πολλά πραγματα γυρω απο αυτή. Το προγραμμα με τους χάρτες ειναι πραγματικα παρα πολυ ωραιο. Να ειστε καλα και καλη συνεχεια.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
30-11-2010, 01:58 PM
Γεια σας

Απο καιρο θέλω να σας πως πολλα συγχαρητηρια για την ωραια δουλεια που κανετε. Η Αστρολογια μου αρεσει πολυ αλλα δυστυχως δεν ξερω πολλά πραγματα γυρω απο αυτή. Το προγραμμα με τους χάρτες ειναι πραγματικα παρα πολυ ωραιο. Να ειστε καλα και καλη συνεχεια.

καλωσορισες λοιπον:bigsmile:
και καλη συνεχεια!

skorpios30
30-11-2010, 02:31 PM
:bigsmile: geia sas eimai ginaika kai eimai neo melos.moy arese h domisi toy site kai me endiaferoyn ta themata toy kai etsi apofasisa na ginw melos!

kiaRRa
30-11-2010, 02:33 PM
:bigsmile: geia sas eimai ginaika kai eimai neo melos.moy arese h domisi toy site kai me endiaferoyn ta themata toy kai etsi apofasisa na ginw melos!

Καλώς ήρθες λοιπόν στην παρέα μας! :bigsmile:
Θα βρεις πολλά ενδιαφέροντα άρθρα και συζητήσεις για να παρακολουθήσεις εδώ.
Μην γράφεις όμως με greeklish καθώς εκτός του ότι δεν επιτρέπονται από τους όρους λειτουργίας του forum είναι και κουραστικά στην ανάγνωση!

efoula <3
30-11-2010, 11:34 PM
geia sas legomai efi to site fainetai arketa endiaferon akoma exw diskolia sto xirismo tou alla pisteuw einai thema xronou na sinithisw.... :-)

guinevere
01-12-2010, 12:25 AM
Γεια σας αγαπητα μελη!! Ειμαι καινουρια και ονομαζομαι Μαρια!!

katiakiss
01-12-2010, 12:45 AM
Γεια σας αγαπητα μελη!! Ειμαι καινουρια και ονομαζομαι Μαρια!! Γεια σου Μαρία και καλώς ήρθες στην κοινότητά μας. :bigsmile:Αν αγαπάς την αστρολογία, σε περιμένει μπόλικο διάβασμα! Καλή πλοήγηση. :cheesy:

kiaRRa
01-12-2010, 12:46 AM
geia sas legomai efi to site fainetai arketa endiaferon akoma exw diskolia sto xirismo tou alla pisteuw einai thema xronou na sinithisw.... :-)


Γεια σας αγαπητα μελη!! Ειμαι καινουρια και ονομαζομαι Μαρια!!



Καλώς μας ήρθατε Εφη και Μαρία!!! :bigsmile::bigsmile:

Εφη ειναι αρκετά εύκολο μόλις καταλάβεις πώς είναι οργανωμένο το forum. Θα σε παρακαλέσω όμως να μην γράφεις με greeklish. Είναι δυσανάγνωστα!

discomyk
01-12-2010, 05:55 PM
ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑ , ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
01-12-2010, 06:39 PM
ΚΙ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑ , ΜΠΡΑΒΟ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΔΟΥΛΕΙΑ

καλως ηρθες στην αστροπαρεα μας!!!
καλη συνεχεια σου ευχομαι τοξοτινα!!!!:bigsmile:

marinaki2202
01-12-2010, 10:25 PM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ..

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
01-12-2010, 10:35 PM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ..

και εμεις χαιρομαστε!!!
καλως μας ηρθες λοιπον!!!!:bigsmile:

fasoula
02-12-2010, 12:37 AM
Γεια σας! Είμαι η Ελένη και νιώθω τυχερή που μπορώ να μάθω πράγματα για την αστρολογία που πάντα με γοήτευε! Ευχαριστώ για την φιλοξενία.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
02-12-2010, 12:39 AM
Γεια σας! Είμαι η Ελένη και νιώθω τυχερή που μπορώ να μάθω πράγματα για την αστρολογία που πάντα με γοήτευε! Ευχαριστώ για την φιλοξενία.

καλως ορισες Ελενη:bigsmile:
καλη πλοηγηση σου ευχομαι στο καλυτερο σαιτ αστρολογιας!!

Στεφι
02-12-2010, 10:35 AM
Γεια σε όλους! Είμαι νέο μέλος στην παρέα σας! Το σαιτ όμως μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον! :bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
02-12-2010, 11:11 AM
Γεια σε όλους! Είμαι νέο μέλος στην παρέα σας! Το σαιτ όμως μου φαίνεται πολύ ενδιαφέρον! :bigsmile:

Kαλως ηρθες στο:horoscope:

popkak
02-12-2010, 12:28 PM
Γεια σας, θα ηθελα τη βοηθεια σας για τις συνδρομητικες υπηρεσίες. Με απασχολει πολυ ενα θεμα προσωπικο-ερωτικό και δεν ξερω τι θα ηταν καλυτερο να επιλεξω απο τις συνδρομητικες ηπηρεσίες (προοδευτικη συναστρια; ή κατι αλλο; ) εχω μπερδευετει. Θελω να μαθω αν παρχει πιθανοτητα αναβιωσης σχεσης με το ατομο που με ενδιαφερει (δεν ειμαστε μαζι εδω και αρκετο), αν υπαρχει περιπτωση επανασυνδεσης και ποτε θα μπορουσε να συμβεί κατι τέτοιο ή να θεωρησω οτι εληξε οριστικα και να προσπαθησω να το παω παρακατω. Ποια αναλυση απο τις συνδρομητικες υπηρεσιες λοιπον θα μπορουσε να καλυψει καλυτερα το θεμα μου. Ευχαριστώ εκ των προτερων.

ScP
02-12-2010, 03:23 PM
Kαμία από τις αναλύσεις δεν λέει τέτοια πράγματα. Μην σκέφτεστε να ξοδέψετε άδικα τα χρήματά σας.

popkak
02-12-2010, 08:49 PM
Σας ευχαριστώ πολύ.

leon20
02-12-2010, 11:49 PM
γειαααααααααααααα σαςςς,,, εχω προβλημα παντα στα περιοδικα μ ελεγαν οτι εχω ωροσκοπο δυδιμο τωρα στο χαρτι μ λεει κρυο τι εγινε??

kiaRRa
03-12-2010, 12:04 AM
γειαααααααααααααα σαςςς,,, εχω προβλημα παντα στα περιοδικα μ ελεγαν οτι εχω ωροσκοπο δυδιμο τωρα στο χαρτι μ λεει κρυο τι εγινε??

Καλώς μας ήρθες!!!

Για να λέει κριό ο χάρτης από το πρόγραμμα μας, σου λέω να το εμπιστευτείς!:bigsmile:
Στα περιοδικά είναι αξιον απορίας πώς βγάζουν ωροσκόπο χωρίς να περιλαμβάνονται οι γεωγραφικές συντεταγμενες τη στιγμή της γέννησης μας. :blink:

divor
03-12-2010, 02:47 PM
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!!!!!
:laugh::laugh:

aktina
03-12-2010, 04:55 PM
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ!!!!!!!
:laugh::laugh:

:welcome::icon_biggrin:

Altec
03-12-2010, 05:20 PM
Ενα Γεια και απο εμενα.....τηγανισμενο ψαρι ειμαι :bigsmile:

kiaRRa
03-12-2010, 06:43 PM
Ενα Γεια και απο εμενα.....τηγανισμενο ψαρι ειμαι :bigsmile:


Καλώς μας ήρθες!!!
Καλά που απλά τηγανήστηκες και δεν κάηκες! :toung:

zw_epimenontas
03-12-2010, 07:17 PM
γεια σοθ αλτεκ :cheesy: καλησπερα

Altec
03-12-2010, 07:46 PM
Καλώς μας ήρθες!!!
Καλά που απλά τηγανήστηκες και δεν κάηκες! :toung:


Δεν θα καιγομουν για κανεναν και για τιποτα....μεγαλα λογια Ιχθυων χαχαχαχ

kiaRRa
03-12-2010, 08:02 PM
Δεν θα καιγομουν για κανεναν και για τιποτα....μεγαλα λογια Ιχθυων χαχαχαχ

Όχι μεγάλα λόγια! Κλασικό ψάρι :toung:

Altec
03-12-2010, 08:19 PM
Στην φαση που περναω ουτε τα μεγαλα λογια με σωζουν :laugh:

renia29
03-12-2010, 08:27 PM
καλησπερα ειμαι και εγω καινουργιο μελος σε αυτο το site. λιγα πραγματα που προλαβα να δω στο site μεχρι στιγμης ειναι πολυ καλα οσον αφορα σε αναλυση και πολυ κατατοπιστικο. συγχαριτηρια γί'αυτη την δουλεια παιδια.................................. :horoscope:
α και κατι αλλο ΚΑΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΓΙΟΡΤΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ να εχουμε ολοι........(εχει μπει ο ΔΕΚΕΜΒΡΗΣ - ΤΟΞΟΤΗΣ)............με υγεια πανω απο ολα και ολα ερχονται στην ζωη μας..........................................:x mas-smiley-017: :icon_cool:

Altec
03-12-2010, 08:31 PM
Ετσι ακριβως,την υγεια μας να εχουμε!!!!
Καλως ηρθες.

aristotle
04-12-2010, 11:32 AM
καλημερα!!!!!!!!!

aktina
04-12-2010, 01:11 PM
καλημερα!!!!!!!!!

Καλημέρα και σε εσένα! Καλώς ήρθες στο :horoscope:
Καλή περιήγηση :bigsmile:

maaria
05-12-2010, 11:00 AM
καλημερα σε ολους!!! επισκεπτομαι πολυ συχνα την σελιδα, την βρισκω πολυ ενδιαφερουσα και επειδη με γοητευει η αστρολογια καποια στιγμη θα ηθελα να κανω και σε σπουδες πανω σαυτην!!! μεχρι τοτε μαθαινω πολλα απο εδω και γιαυτο σας ευχαριστω ολους!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-12-2010, 11:11 AM
καλημερα σε ολους!!! επισκεπτομαι πολυ συχνα την σελιδα, την βρισκω πολυ ενδιαφερουσα και επειδη με γοητευει η αστρολογια καποια στιγμη θα ηθελα να κανω και σε σπουδες πανω σαυτην!!! μεχρι τοτε μαθαινω πολλα απο εδω και γιαυτο σας ευχαριστω ολους!!!

Kαλωσορισες Maaria στο :horoscope:
καλη συνεχεια σου ευχομαι!!


:xmas-smiley-032:

Ανδρόνικος
06-12-2010, 04:18 PM
Καλησπέρα σε όλους. Σας παρακολουθώ από καιρό και πιστεύω πως έχετε κάνει αξιόλογη δουλειά μέχρι τώρα. Μπήκα στην παρέα σας για περισσότερη ανταλλαγή απόψεων στο θέμα που μας ιντριγκάρει. Καλώς με βρήκατε λοιπόν.

aktina
06-12-2010, 04:25 PM
Καλώς ήρθες Ανδρόνικε! Περιμένουμε με χαρά τις απόψεις σου:bigsmile:
:welcome::Holly2:

sofia_zygos
07-12-2010, 04:27 AM
καλησπερα ειμαι η σοφια και το site σας με βοηθησε πολυ να ασχοληθω περισσοτερο με την αστρολογια, εχετε ωραια θέματα και πολλα συγχαρητηρια στον διαχειριστη

elegirl
07-12-2010, 02:52 PM
Καλησπέρα σε ολούς!!! :bigsmile::huh:
Ύπαρχει κάποιο θέμα σχετικά με τον 9ο οίκο και τους πλανήτες?
Τα φώτα σας θέλω παρακαλώ..!!!:bigsmile:

Dell Piero
07-12-2010, 03:00 PM
Αναζητησούλα πάνω δεξιά;

http://www.myhoroscope.gr/99-%E1%ED%E1%E4%E7%EC%EF%F3%E9%E5%FD%F3%E5%E9%F2-%EC%E5%F4%E1%F6%F1%DC%F3%E5%E9%F2/10172-%EF-9%EF%F2-%EF%DF%EA%EF%F2-%F4%EF%F5-%E6%F9%E4%E9%E1%EA%EF%FD.html

Και άλλα θα υπάρχουν. Όλα σχεδόν υπάρχουν εδώ μέσα

elegirl
07-12-2010, 03:26 PM
Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια!!!!:bigsmile:
Το εχω διαβάσει το θέμα αυτο αλλα δεν με εχει καλύψει 100%,ήθελα να μάθω για αφροδίτη & πλούτωνα στον 9ο
Σ'ευχαριστώ πολύ και πάλι!!
Καλη συνέχεια!!:cheesy:

anemossssss
08-12-2010, 04:45 AM
καλημέρα και καλώς σας βρήκα

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-12-2010, 09:39 AM
καλημέρα και καλώς σας βρήκα

καλημερα και σε εσενα!
καλως ηρθες στο πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ
επισης το καλυτερο:bigsmile:
και το μεγαλυτερο:bigsmile:
και το πιο αγαπησιαρικο σε ολο τον ντουνια!!!




κουκι:xmas-smiley-032:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-12-2010, 09:42 AM
καλησπερα ειμαι η σοφια και το site σας με βοηθησε πολυ να ασχοληθω περισσοτερο με την αστρολογια, εχετε ωραια θέματα και πολλα συγχαρητηρια στον διαχειριστη

καλωσορισες Σοφια στο :horoscope:
ευχομαι καλη συνεχεια






:icon_wink:

ToxotisG
08-12-2010, 04:09 PM
Γεια σας!
Ελπίζω να μάθω χρήσιμες πληροφορίες στο site σας για την αστρολογία. Είναι ένας τρόπος αυτογνωσίας...

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-12-2010, 04:29 PM
Γεια σας!
Ελπίζω να μάθω χρήσιμες πληροφορίες στο site σας για την αστρολογία. Είναι ένας τρόπος αυτογνωσίας...

καλως ορισες Τοξοτινα:bigsmile:
καλη πλοηγηση λοιπον στο πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ!!

nikimelitzanes
08-12-2010, 06:50 PM
Καλησπέρα σε όλους!!!! Πολύ όμορφο το φόρουμ!!!Έχω ελάχιστες γνώσεις επί του θέματος, και γι' αυτό πέφτω με τα μούτρα στη δουλειά.

thallasinh
08-12-2010, 07:27 PM
καλησπερα απο την θαλασσινη. σαν νησιωτησα εχω πολλες επαφες με τα αστρα και τους πλανητες στον καθαρο και ξαστερο ορειζοντα του πελαγους -στο χωρο που μεγαλωσα και αγαπησα - απο παιδι την ενασχοληση με τα μυστικα των ' φωτων και των πλανητων. 'αστρολογια η δυναμη στα χερια των ανθρωπων. καλως σας βρηκα φιλους και συνοδοιπορους στο απεραντο - μαγευτικο συμπαν.

katiakiss
08-12-2010, 07:35 PM
καλησπερα απο την θαλασσινη. σαν νησιωτησα εχω πολλες επαφες με τα αστρα και τους πλανητες στον καθαρο και ξαστερο ορειζοντα του πελαγους -στο χωρο που μεγαλωσα και αγαπησα - απο παιδι την ενασχοληση με τα μυστικα των ' φωτων και των πλανητων. 'αστρολογια η δυναμη στα χερια των ανθρωπων. καλως σας βρηκα φιλους και συνοδοιπορους στο απεραντο - μαγευτικο συμπαν.Καλώς σε βρήκαμε θαλασσινή! Μας τα είπες με την αύρα του πελάγους και μας νότισε η αλμύρα κανονικά. Σε ευχαριστούμε για την θαλασσί σου είσοδο. Έχει πολλά να μάθεις σε αυτόν τον βυθό. Απλώσου! :cheesy: :horoscope:

sasoni
08-12-2010, 08:09 PM
geia sas......!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-12-2010, 08:26 PM
Καλησπέρα σε όλους!!!! Πολύ όμορφο το φόρουμ!!!Έχω ελάχιστες γνώσεις επί του θέματος, και γι' αυτό πέφτω με τα μούτρα στη δουλειά.

καλως μας ηρθες !!
ευχομαι καλη συνεχεια
και καλο διαβασμα λοιπον!!!:bigsmile:

aktina
08-12-2010, 08:49 PM
geia sas......!!!!

Γεια σου...!!! :welcome::nogrgl:tongue::Santa1:

yiannis00
09-12-2010, 11:26 AM
Καλημέρα σε όλους και όλες και Κλαώς σας βρήκα!
Όπως είναι προφανές από το username, με λένε Γιάννη και ζώ στον Πειραιά τα τελευταία 8 χρόνια προερχόμενος από Θεσσαλονίκη, αστρολογικά είμαι καθαρόαιμο σκορπιουδάκι.. (με ωροσκόπο σκορπιό δηλαδή)

Αυτά τα λίγα για τώρα και ευχαριστώ για την φιλοξενία.

Γιάννης

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-12-2010, 12:25 PM
Καλημέρα σε όλους και όλες και Κλαώς σας βρήκα!
Όπως είναι προφανές από το username, με λένε Γιάννη και ζώ στον Πειραιά τα τελευταία 8 χρόνια προερχόμενος από Θεσσαλονίκη, αστρολογικά είμαι καθαρόαιμο σκορπιουδάκι.. (με ωροσκόπο σκορπιό δηλαδή)

Αυτά τα λίγα για τώρα και ευχαριστώ για την φιλοξενία.

Γιάννης

καλως μας ηρθες Γιαννη:bigsmile:
καλη συνεχεια ευχομαι στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!!!

:icon_razz:

JOAN1
09-12-2010, 11:10 PM
:blink::blink:Γειά σας και απο εμένα,
Με λένε Ιωάννα και είμαι καινούριο μέλος. Παρακαλώ βοηθήστε με στις τυχόν ερωτήσεις μου.
Ευχαριστώ πολύ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-12-2010, 11:56 PM
:blink::blink:Γειά σας και απο εμένα,
Με λένε Ιωάννα και είμαι καινούριο μέλος. Παρακαλώ βοηθήστε με στις τυχόν ερωτήσεις μου.
Ευχαριστώ πολύ

Καλως μας ηρθες Ιωαννα:bigsmile:
καλη συνεχεια να εχεις!

Φυσικα και θα σε βοηθησει οποιος μπορει
για τις τυχον αποριες σου..

mazzy
10-12-2010, 04:39 PM
Γεια σας. Καλώς σας βρήκα :amuse: χαίρομαι που βρίσκομαι στην παρέα σας..

aktina
10-12-2010, 05:02 PM
Γεια σας. Καλώς σας βρήκα :amuse: χαίρομαι που βρίσκομαι στην παρέα σας..

Κι εμείς χαιρόμαστε!:bigsmile: :welcome::xmas-smiley-024:

taboo
10-12-2010, 11:08 PM
Γεια σας! Είμαι νέο μέλος και επικοινωνώ για πρώτη φορά... Τα άρθρα και οι προβλέψεις σας είναι ενδιαφέροντα και ακριβή! Εύχομαι να γυρίσει η ζωή υπέρ όλων μας !!!

kiko89
10-12-2010, 11:51 PM
Γειά σας κ από μένα..κ γω καινούργια είμαι κ δυσκολεύομαι αρκετά στο να κατανοήσω την αστρολογία..ωραία τα άρθρα σας αλλά έχω μεγάλο δρόμο μπροστά μέχρι να τα κατανοήσω...καλή μου αρχή λοιπον!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
11-12-2010, 12:08 AM
Γεια σας! Είμαι νέο μέλος και επικοινωνώ για πρώτη φορά... Τα άρθρα και οι προβλέψεις σας είναι ενδιαφέροντα και ακριβή! Εύχομαι να γυρίσει η ζωή υπέρ όλων μας !!!


Γειά σας κ από μένα..κ γω καινούργια είμαι κ δυσκολεύομαι αρκετά στο να κατανοήσω την αστρολογία..ωραία τα άρθρα σας αλλά έχω μεγάλο δρόμο μπροστά μέχρι να τα κατανοήσω...καλή μου αρχή λοιπον!

καλως ηρθατε στο καλυτερο και μεγαλυτερο
αστρολογικο σαιτ:bigsmile:
καλη συνεχεια λοιπον στο

:horoscope::horoscope:

karen!
11-12-2010, 01:07 AM
γεια σας
:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
11-12-2010, 01:36 AM
γεια σας
:bigsmile:

καλως ορισες στο:horoscope:

jenny tzan
11-12-2010, 03:15 AM
γειά σας!!
είμαι η τζένη!! ευχαριστώ για την αποδοχή!!
να είστε καλά!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
11-12-2010, 08:45 AM
γειά σας!!
είμαι η τζένη!! ευχαριστώ για την αποδοχή!!
να είστε καλά!!

καλημερα Τζενη
καλως μας ηρθες!:bigsmile:

hungryeyes4u
11-12-2010, 10:29 PM
γεια χαρα κι απο μενα.υπολογιζω στην ανοχη και την αντοχη σας,καθως δεν τα παω και πολυ καλα με την τεχνολογια.:laugh:

παλίρροια
12-12-2010, 12:44 AM
γεια χαρα κι απο μενα.υπολογιζω στην ανοχη και την αντοχη σας,καθως δεν τα παω και πολυ καλα με την τεχνολογια.:laugh:

:welcome:!!! Καλή περιήγηση και.....:xmas-smiley-024: χρόνια πολλά!!!!:bigsmile:

GROSSO10
12-12-2010, 01:06 PM
γεια σας είμαι νεο μελος δεν ξερω πολλα αλλα θελω να μαθω ...πολλες αποριες που ελπιζω να λυσω ....

kiaRRa
12-12-2010, 01:16 PM
γεια σας είμαι νεο μελος δεν ξερω πολλα αλλα θελω να μαθω ...πολλες αποριες που ελπιζω να λυσω ....

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!:bigsmile:
Μην αμφιβάλλεις ότι θα λύσεις όλες τις απορίες σου και θα μάθεις πολλά ενδιαφέροντα πράγματα, εδω!

koritsii
12-12-2010, 10:36 PM
Ειλικρινά δεν ξέρω τί να πρωτοδιαβάσω... δε μου φτάνουν οι ώρες... όλα είναι ενδιαφέροντα!

tatanka
12-12-2010, 10:46 PM
Καλησπέρα σας! Χαίρομαι που βρέθηκα σε ένα site με ένα αγαπητό σε μένα θέμα: την αστρολογία! Πιστεύω ότι θα μου λυθούν πάρα πολλές απορίες (αν όχι όλες) γύρω από τον κόσμο των ζωδίων.

katiakiss
12-12-2010, 10:54 PM
Καλησπέρα σας! Χαίρομαι που βρέθηκα σε ένα site με ένα αγαπητό σε μένα θέμα: την αστρολογία! Πιστεύω ότι θα μου λυθούν πάρα πολλές απορίες (αν όχι όλες) γύρω από τον κόσμο των ζωδίων.Μελετώντας και διαβάζοντας το τεράστιο υλικό του site, θα σου λυθούν όλες οι απορίες, αρκεί να έχεις υπομονή και όρεξη να κάνεις αναζήτηση σ’ αυτή την ηλεκτρονική θάλασσα πληροφοριών.
Καλώς ήρθες στην παρέα μας! :horoscope:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
12-12-2010, 11:10 PM
Ειλικρινά δεν ξέρω τί να πρωτοδιαβάσω... δε μου φτάνουν οι ώρες... όλα είναι ενδιαφέροντα!

για αυτο ειναι το καλυτερο σαιτ αστρολογιας στην Ελλαδα:love:
και γενικα ερχετε απο τα πρωτα στην παγκοσμια καταταξη!!!!


Υ.Γ
αγαπημενο μου Myhoroscope:love:
ξερεις να δεινεις και να ανταποδιδεις με την εγκυρη δουλεια σου μεσα απο τα αρθρα
για αυτο και εχεις τοσα χιλιαδες μελη
και τους περισσοτερους χρηστες καθημερινα!!!
μερες γιορτινες μερες αγαπης θελω να σου πω οτι
σ' αγαπω πολυ:love:

amy mauridou
13-12-2010, 12:07 AM
καλησπέρα κι από μένα!είμαι περίεργη να δω τι κρύβεται σ'αυτον τον κόσμο,τον κόσμο των πιθανοτήτων!

Loreley
13-12-2010, 02:56 AM
Καλημέρα σας,
είμαι καινούρια στο MyHoroscope αλλά παλιά στην αστρολογία. Τα άρθρα σας είναι εξαιρετικά ενδιαφέροντα και πραγματικά θα ήθελα να έχω περισσότερο χρόνο για να διαβάσω όσο πιο πολλά μπορώ. Με ιδιαίτερο ενδιαφέρον διάβασα τα άρθρα για το Σύνθετο Ωροσκόπιο, για το οποίο δεν γνώριζα σχεδόν τίποτα -κατά τη μελέτη μου στην αστρολογία είχα περιοριστεί στην ανάλυση προσωπικού χάρτη, συναστρίας και διελεύσεων, οπότε όλα τα υπόλοιπα είναι για μένα terra incognita. Το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να επιβεβαιώσω ότι το Σύνθετο Ωροσκόπιο πράγματι δουλεύει, μελετώντας κάποιες σχέσεις μου. Ομολογώ ότι εντυπωσιάστηκα!:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
13-12-2010, 08:35 AM
Καλημέρα σας,
είμαι καινούρια στο MyHoroscope αλλά παλιά στην αστρολογία. Τα άρθρα σας είναι εξαιρετικά ενδιαφέροντα και πραγματικά θα ήθελα να έχω περισσότερο χρόνο για να διαβάσω όσο πιο πολλά μπορώ. Με ιδιαίτερο ενδιαφέρον διάβασα τα άρθρα για το Σύνθετο Ωροσκόπιο, για το οποίο δεν γνώριζα σχεδόν τίποτα -κατά τη μελέτη μου στην αστρολογία είχα περιοριστεί στην ανάλυση προσωπικού χάρτη, συναστρίας και διελεύσεων, οπότε όλα τα υπόλοιπα είναι για μένα terra incognita. Το πρώτο πράγμα που έκανα ήταν να επιβεβαιώσω ότι το Σύνθετο Ωροσκόπιο πράγματι δουλεύει, μελετώντας κάποιες σχέσεις μου. Ομολογώ ότι εντυπωσιάστηκα!:bigsmile:

καλημερα
και καλωσορισες στο πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ!!
καλο διαβασμα σου ευχομαι λοιπον!:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
13-12-2010, 04:12 PM
καλησπέρα κι από μένα!είμαι περίεργη να δω τι κρύβεται σ'αυτον τον κόσμο,τον κόσμο των πιθανοτήτων!

καλωσορισες στο:horoscope:

kkk1
14-12-2010, 12:04 AM
γεια σας, χαιρετιζω ολη την αστροπαρεα να σται καλα με δυναμη

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-12-2010, 12:07 AM
γεια σας, χαιρετιζω ολη την αστροπαρεα να σται καλα με δυναμη

καλως ορισες στο:horoscope::horoscope:

KIRKH
14-12-2010, 03:16 AM
Γειά σας ... εχω μια ιδιαιτερη αδυναμία στην αστρολογία και μου αρέσει να διαβάζω αρθρα γύρω από αυτήν ,θεωρώ ότι είναι επιστήμη με πολύ μεγάλο αντικείμενο και θέλει πολύ και συνεχές διαβασμα , προσωπικά έχω βοηθηθεί πολύ από κάποια πράγματα που γνωρίζω για τον αστρολογικό μου χάρτη , μου αρέσουν πολύ τα αρθρα σας αν και μου έιναι αδύνατον να τα καταλάβω όλα.. Οτι καλύτερο σε όλους !!!!!!!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-12-2010, 08:17 AM
Γειά σας ... εχω μια ιδιαιτερη αδυναμία στην αστρολογία και μου αρέσει να διαβάζω αρθρα γύρω από αυτήν ,θεωρώ ότι είναι επιστήμη με πολύ μεγάλο αντικείμενο και θέλει πολύ και συνεχές διαβασμα , προσωπικά έχω βοηθηθεί πολύ από κάποια πράγματα που γνωρίζω για τον αστρολογικό μου χάρτη , μου αρέσουν πολύ τα αρθρα σας αν και μου έιναι αδύνατον να τα καταλάβω όλα.. Οτι καλύτερο σε όλους !!!!!!!!!!

Καλημερα Κιρκη:bigsmile:
καλη συνεχεια σου ευχομαι
και εδω θα ειμαστε να τα λεμε..

tatanka
14-12-2010, 09:55 PM
Μελετώντας και διαβάζοντας το τεράστιο υλικό του site, θα σου λυθούν όλες οι απορίες, αρκεί να έχεις υπομονή και όρεξη να κάνεις αναζήτηση σΆ αυτή την ηλεκτρονική θάλασσα πληροφοριών.
Καλώς ήρθες στην παρέα μας! :horoscope:

Από υπομονή και όρεξη άλλο τίποτα... (Ταύρος βλέπεις... :bigsmile: )

pesevi
14-12-2010, 10:51 PM
γεια σας ειμαι η Ευη καινουργιο μελος
ελπιζω να τα λέμε συχνα

kiaRRa
14-12-2010, 11:23 PM
γεια σας ειμαι η Ευη καινουργιο μελος
ελπιζω να τα λέμε συχνα

Καλώς ήρθες κοντά μας Εύη.

Σίγουρα θα τα λεμε συχνά!:bigsmile:

tinan
15-12-2010, 03:36 PM
γειά σας και σας ευχαριστώ για την γνώση που θα λάβω από εσάς.
δεν γνωρίζω πολλά από αστρολογία(τα βασικά όπως οι περισσότεροι) αλλά ελπίζω να μάθω.

Με εκτίμηση tinan

xristina.8
15-12-2010, 04:14 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ .ΑΠΩ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.8 ΙΧΘΕΙΣ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
15-12-2010, 04:52 PM
γειά σας και σας ευχαριστώ για την γνώση που θα λάβω από εσάς.
δεν γνωρίζω πολλά από αστρολογία(τα βασικά όπως οι περισσότεροι) αλλά ελπίζω να μάθω.

Με εκτίμηση tinan


ΓΕΙΑ ΣΑΣ .ΑΠΩ ΧΡΙΣΤΙΝΑ.8 ΙΧΘΕΙΣ

Καλως ηρθατε στο :horoscope:

Sofia58
15-12-2010, 07:18 PM
γεια σας .ηαστρολογια υπηρξε μεγαλη αγαπη με βοηθησε στην αυτογνωσια αλλα μεχρι τωρα δεν ανταλλαξα ουτε μοιραστηκα τισ σχετικεσ γνωσεις.αρχιζω με σας,καλως σας βρηκα λοιπον

παλίρροια
15-12-2010, 07:23 PM
γεια σας .ηαστρολογια υπηρξε μεγαλη αγαπη με βοηθησε στην αυτογνωσια αλλα μεχρι τωρα δεν ανταλλαξα ουτε μοιραστηκα τισ σχετικεσ γνωσεις.αρχιζω με σας,καλως σας βρηκα λοιπον

:icon_wink:Καλή αρχή λοιπόν!!!!:welcome: Καλό ταξίδι στον κόσμο της γνώσης!!!:bigsmile:

hristoforos
15-12-2010, 11:03 PM
γεια σας παιδια και καλως σας βρηκα.Ονομαζομαι χριστοφορος και ειμαι κριος.Πολυ ενδιαφερον το site σας,ευχομαι να βρισκουμε παντα τις πληροφοριες που χρειαζομαστε για να εμπλουτιζουμε τις γνωσεις μας.Καλο σερφαρισμα σε ολους.

παλίρροια
15-12-2010, 11:32 PM
γεια σας παιδια και καλως σας βρηκα.Ονομαζομαι χριστοφορος και ειμαι κριος.Πολυ ενδιαφερον το site σας,ευχομαι να βρισκουμε παντα τις πληροφοριες που χρειαζομαστε για να εμπλουτιζουμε τις γνωσεις μας.Καλο σερφαρισμα σε ολους.

:welcome: και χρόνια πολλα!!!!:xmas-smiley-024: Καλή περιήγηση και σε σένα!!!!:bigsmile:

SAGIVI
15-12-2010, 11:50 PM
Καλησπερα σ ολους.
Σας βρισκω μετα απο μακρυ διαστημα απουσιας κι επι 4 ημερες διαβαζω αρθρα.

Altec
15-12-2010, 11:51 PM
wellcome you all!!!

mariamthful
16-12-2010, 12:45 AM
Γειά σας!!!!:nuts:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-12-2010, 09:09 AM
Καλησπερα σ ολους.
Σας βρισκω μετα απο μακρυ διαστημα απουσιας κι επι 4 ημερες διαβαζω αρθρα.

καλως ηρθες ξανα λοιπον!:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-12-2010, 09:10 AM
Γειά σας!!!!:nuts:

γεια σου και σενα:bigsmile:
καλωσορισες στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ:bigsmile:

DEPRINA
16-12-2010, 11:47 PM
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΕΔΩ

gold soul
17-12-2010, 01:16 AM
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΕΔΩ

Ευχαρίστησή μας που είσαι κι εσύ μαζί μας.. Καλώς μας ήρθες :bigsmile:

valia14
17-12-2010, 04:54 PM
γεια χαρα!!πολυ ενδιαφερον το site..ωρα για διαβασμα λοιπον!!

kiaRRa
17-12-2010, 06:32 PM
γεια χαρα!!πολυ ενδιαφερον το site..ωρα για διαβασμα λοιπον!!

Kαλώς μας ήρθες!
Ορεξη να έχεις και από διάβασμα όοοοοοοοσο θες! :bigsmile:

lagaffe
17-12-2010, 11:37 PM
Γειά και χαρά σε όλους-όλες.....
Είμαι η ....Πένυ και είμαι φρέσκια στην παρέα σας...:embarrest
Τόσο φρέσκια, που πριν ακόμα διαβάσω προβλέψεις, σας γράφω μήνυμα...
Καλή χρονιά και χαρούμενη, όσο γίνεται, δεδομένων των περιστάσεων βέβαια!!!:unsure:
Με στολισμένα έλατα η καράβια, κουραμπιέδες, μελομακάρονα, κ.λ.π., φωτάκια, χιόνια, λαμπιόνια...

Φορτώστε τις μπαταρίες, γιατι το 11 μας το ζωγραφίζουν ζόρικο... (όχι τα άστρα, οι πολιτικοί, ωχ, συγγνώμη, είπα κακιά λέξη!!!!!)

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και καλές γιορτές!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
17-12-2010, 11:42 PM
Γειά και χαρά σε όλους-όλες.....
Είμαι η ....Πένυ και είμαι φρέσκια στην παρέα σας...:embarrest
Τόσο φρέσκια, που πριν ακόμα διαβάσω προβλέψεις, σας γράφω μήνυμα...
Καλή χρονιά και χαρούμενη, όσο γίνεται, δεδομένων των περιστάσεων βέβαια!!!:unsure:
Με στολισμένα έλατα η καράβια, κουραμπιέδες, μελομακάρονα, κ.λ.π., φωτάκια, χιόνια, λαμπιόνια...

Φορτώστε τις μπαταρίες, γιατι το 11 μας το ζωγραφίζουν ζόρικο... (όχι τα άστρα, οι πολιτικοί, ωχ, συγγνώμη, είπα κακιά λέξη!!!!!)

Καλώς σας βρήκα λοιπόν και καλές γιορτές!

Καλως μας ηρθες Πενυ:bigsmile:
καλες γιορτες με υγεια και αγαπη ευχομαι και σε εσενα!
καλη πλοηγηση λοιπον στο πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ!:bigsmile:

O_FOIVOS
18-12-2010, 02:11 AM
ΤΑ ΠΑΝΤΑ κινούνται κάτω από τη συνεχή ροή και τις επιδράσεις ενός
συμπαντικού σχεδίου. και κάποιες αόρατες δυνάμεις συχνά επισημαίνουν πως
τίποτα δεν είναι τυχαίο σ’ αυτόν τον κόσμο.
γιατί αν υποθέσουμε πως τυχαία βρεθήκαμε σ’ αυτό το απέραντο σύμπαν από ένα λάθος είναι σαν να παραδεχόμαστε ταυτοχρόνως ότι είμαστε και εμείς ένα λάθος και πως δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης.
όμως όλοι οι άνθρωποι του πνεύματος και της ανώτερης νόησης εκστασιασμένοι από την αλάνθαστη τελειότητα αυτού του σχεδίου πάντα πίστευαν σ’ έναν απώτερο σκοπό και σ’ έναν μοναδικό προορισμό του καθενός.

ΕΜΕΙΣ απευθυνόμαστε σ` αυτούς που πιστεύουν πως ο λόγος ύπαρξης τους δεν είναι καθόλου ένα τυχαίο γεγονός όπως θέλουν να πιστεύουν μερικοί και πως ο καθένας σαν ένας κόκκος μέσα σ` αυτόν τον ανεμοστρόβιλο συντελεί στη διεκπεραίωση αυτού του σχεδίου, είναι ο ίδιος μια σταγόνα στην πηγή της ζωής, η συνέχιση αυτής της ροής, η διεκπεραίωση και εκτέλεση αυτού του συμπαντικού σχεδίου, του ασύλληπτου από τον κοινό ανθρώπινο νου!

με βάση τα λεγόμενα αυτά λοιπόν είμαστε όλοι ένα αναπόσπαστο κομμάτι αυτού του μικρόκοσμου απέναντι σ΄ έναν άγνωστο μακρόκοσμο και σαν αναπόσπαστο κομμάτι του λειτουργεί και η δική μας ζωή δεχόμενη επιδράσεις και κραδασμούς από το σύμπαν. Όπως υπάρχει ένα προδιαγραμμένο μέλλον γι΄ αυτό έτσι κατ΄ επέκταση και σε μας.

( Ένα ασύλληπτο συμπαντικό σχέδιο για τον μακρόκοσμο,
( Ένα αντιληπτό σχέδιο για όλους μας και για τον καθένα ξεχωριστά

Ένα αντιληπτό σχέδιο από πολλούς στο παρελθόν από λίγους τώρα πια. το προδιαγραμμένο αυτό σχέδιο καταγράφεται με βάση τις κινήσεις των πλανητών και με συμβολισμούς ορίζεται για την κάθε στιγμή η θέση που βρίσκεται η που θα βρίσκεται ο κάθε πλανήτης και ονομάζεται { Γενέθλιος χάρτης}αυτός ο γενέθλιος χάρτης είναι σαν ένα φύλο πορείας που προδίδει τη διαδρομή της

ζωής μας και βάση των τάσεων καθορίζει τα αποτελέσματα και τη διαμόρφωση του χαρακτήρα μας.

Σημείωση για κάτι που έχουν αφήσει να εννοηθεί διάφορα βιβλία χωρίς να τονίζουν την ακριβή σημασία που έχει η θέση των πλανητών κάθε στιγμή, και που έχει παρανοηθεί ως τώρα από πολλούς αναγνώστες της. ( σε καμία περίπτωση δεν σημαίνει πως ήρθε ο ΔΙΑΣ π χ και με τις επιδράσεις του θα φέρει αυτό:

< Ο ΓΕΝΕΘΛΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ είναι ένα ρολόι και οι πλανήτες οι δείκτες του και αναλόγως τη θέση που βρίσκονται την εκάστοτε στιγμή προδίδουν σε ποια φάση βρίσκετε ο μακρόκοσμος, ο κόσμος μας, προδίδοντας κάποιο κόσμο γεγονός, και σε ποια φάση βρίσκεται αυτή τη στιγμή η δική μας ζωή. >

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-12-2010, 09:38 AM
ΤΑ ΠΑΝΤΑ κινούνται κάτω από τη συνεχή ροή και τις επιδράσεις ενός
συμπαντικού σχεδίου. και κάποιες αόρατες δυνάμεις συχνά επισημαίνουν πως
τίποτα δεν είναι τυχαίο σΆ αυτόν τον κόσμο.
γιατί αν υποθέσουμε πως τυχαία βρεθήκαμε σΆ αυτό το απέραντο σύμπαν από ένα λάθος είναι σαν να παραδεχόμαστε ταυτοχρόνως ότι είμαστε και εμείς ένα λάθος και πως δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης.
όμως όλοι οι άνθρωποι του πνεύματος και της ανώτερης νόησης εκστασιασμένοι από την αλάνθαστη τελειότητα αυτού του σχεδίου πάντα πίστευαν σΆ έναν απώτερο σκοπό και σΆ έναν μοναδικό προορισμό του καθενός.

ΕΜΕΙΣ απευθυνόμαστε σ` αυτούς που πιστεύουν πως ο λόγος ύπαρξης τους δεν είναι καθόλου ένα τυχαίο γεγονός όπως θέλουν να πιστεύουν μερικοί και πως ο καθένας σαν ένας κόκκος μέσα σ` αυτόν τον ανεμοστρόβιλο συντελεί στη διεκπεραίωση αυτού του σχεδίου, είναι ο ίδιος μια σταγόνα στην πηγή της ζωής, η συνέχιση αυτής της ροής, η διεκπεραίωση και εκτέλεση αυτού του συμπαντικού σχεδίου, του ασύλληπτου από τον κοινό ανθρώπινο νου!

με βάση τα λεγόμενα αυτά λοιπόν είμαστε όλοι ένα αναπόσπαστο κομμάτι αυτού του μικρόκοσμου απέναντι σ΄ έναν άγνωστο μακρόκοσμο και σαν αναπόσπαστο κομμάτι του λειτουργεί και η δική μας ζωή δεχόμενη επιδράσεις και κραδασμούς από το σύμπαν. Όπως υπάρχει ένα προδιαγραμμένο μέλλον γι΄ αυτό έτσι κατ΄ επέκταση και σε μας.

( Ένα ασύλληπτο συμπαντικό σχέδιο για τον μακρόκοσμο,
( Ένα αντιληπτό σχέδιο για όλους μας και για τον καθένα ξεχωριστά

Ένα αντιληπτό σχέδιο από πολλούς στο παρελθόν από λίγους τώρα πια. το προδιαγραμμένο αυτό σχέδιο καταγράφεται με βάση τις κινήσεις των πλανητών και με συμβολισμούς ορίζεται για την κάθε στιγμή η θέση που βρίσκεται η που θα βρίσκεται ο κάθε πλανήτης και ονομάζεται { Γενέθλιος χάρτης}αυτός ο γενέθλιος χάρτης είναι σαν ένα φύλο πορείας που προδίδει τη διαδρομή της

ζωής μας και βάση των τάσεων καθορίζει τα αποτελέσματα και τη διαμόρφωση του χαρακτήρα μας.

Σημείωση για κάτι που έχουν αφήσει να εννοηθεί διάφορα βιβλία χωρίς να τονίζουν την ακριβή σημασία που έχει η θέση των πλανητών κάθε στιγμή, και που έχει παρανοηθεί ως τώρα από πολλούς αναγνώστες της. ( σε καμία περίπτωση δεν σημαίνει πως ήρθε ο ΔΙΑΣ π χ και με τις επιδράσεις του θα φέρει αυτό:

< Ο ΓΕΝΕΘΛΙΟΣ ΧΑΡΤΗΣ είναι ένα ρολόι και οι πλανήτες οι δείκτες του και αναλόγως τη θέση που βρίσκονται την εκάστοτε στιγμή προδίδουν σε ποια φάση βρίσκετε ο μακρόκοσμος, ο κόσμος μας, προδίδοντας κάποιο κόσμο γεγονός, και σε ποια φάση βρίσκεται αυτή τη στιγμή η δική μας ζωή. >

Καλημερα και καλωσορισες:bigsmile:
σε περιμενουμε λοιπον να μοιραστεις μαζι μας τις σκεψεις σου
για την αστρολογια:bigsmile:
καλη συνεχεια σου ευχομαι στο πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ:bigsmile:

vasileiouanna
19-12-2010, 09:11 PM
Γεια σας. Ειμαι η Αννα.
Η αστρολογια παντα με ενδειεφερε. Πριν χρονια προσπαθησα να την καταλαβω .Ασχοληθηκα πολυ.
Διαβασα περιοδικα , εψαξα site και τελος παντων εκανα οτι μπορουσα για να βρω μεσα απο αυτην, απαντησεις σε θεματα που με απασχολουσαν.
Τα απλα πραγματα οπως γενεθλιοι πλανητες , ωροσκοπος , γωνιες πλανητων κτλ. τα εχω αντιληφθεί πληρως.
Υπαρχουν ομως τοσα πολλα που πρεπει να παρει κανεις υποψη του ,για να βγαλει ενα σωστο συμπερασμα.
Στην αναλυση που μου δινουν τα sites καποια πραγματα απο αυτα που λενε , ειναι αληθεια ,καποια ειναι λαθος ,και καποια αλλα συγκρουονται μεταξυ τους.Το αποτελεσμα? Αναρωτιεμαι αν τελικα μπορω να παρω σοβαρα ολες αυτες τις αναλυσεις ωστε να παρω απαντησεις στα ερωτηματα μου.
Ταυτοχρονα ,ασχοληθηκα με ταρο και αριθμολογια.
Ειμαι ιχθυς ,και πολυ σωστα το λεει στο site ,πως εχω πολυ δυνατο ενστικτο.Αλλα σαν καλη Ιχθυς ,μπερδευομαι ευκολα ,οταν οι πληροφοριες που μου δινουν ειναι συγκεχυμένες
Αυτο το site φαινεται διαφορετικο απο οσα εχω επισκεφτει ως τωρα.
Θα το ψαξω , θα το μελετησω ,και θα σας πω την γνωμη μου. Αν βεβαια το θελετε.
.

παλίρροια
19-12-2010, 09:23 PM
Γεια σας. Ειμαι η Αννα.
Η αστρολογια παντα με ενδειεφερε. Πριν χρονια προσπαθησα να την καταλαβω .Ασχοληθηκα πολυ.
Διαβασα περιοδικα , εψαξα site και τελος παντων εκανα οτι μπορουσα για να βρω μεσα απο αυτην, απαντησεις σε θεματα που με απασχολουσαν.
Τα απλα πραγματα οπως γενεθλιοι πλανητες , ωροσκοπος , γωνιες πλανητων κτλ. τα εχω αντιληφθεί πληρως.
Υπαρχουν ομως τοσα πολλα που πρεπει να παρει κανεις υποψη του ,για να βγαλει ενα σωστο συμπερασμα.
Στην αναλυση που μου δινουν τα sites καποια πραγματα απο αυτα που λενε , ειναι αληθεια ,καποια ειναι λαθος ,και καποια αλλα συγκρουονται μεταξυ τους.Το αποτελεσμα? Αναρωτιεμαι αν τελικα μπορω να παρω σοβαρα ολες αυτες τις αναλυσεις ωστε να παρω απαντησεις στα ερωτηματα μου.
Ταυτοχρονα ,ασχοληθηκα με ταρο και αριθμολογια.
Ειμαι ιχθυς ,και πολυ σωστα το λεει στο site ,πως εχω πολυ δυνατο ενστικτο.Αλλα σαν καλη Ιχθυς ,μπερδευομαι ευκολα ,οταν οι πληροφοριες που μου δινουν ειναι συγκεχυμένες
Αυτο το site φαινεται διαφορετικο απο οσα εχω επισκεφτει ως τωρα.
Θα το ψαξω , θα το μελετησω ,και θα σας πω την γνωμη μου. Αν βεβαια το θελετε.
.

:welcome: Να σαι σίγουρη πως διάλεξες τον κατάλληλο χώρο για μελέτη!!!!:bigsmile:
Καλή περιήγηση στο χριστουγεννιάτικο σπίτι μας!!!:Santa1:

Amilitsa
20-12-2010, 11:13 AM
Καλημέρα σας! Μολις έκανα εγγραφή και ελπίζω να γίνω και εγώ μέλος της παρέας σας!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-12-2010, 11:32 AM
Καλημέρα σας! Μολις έκανα εγγραφή και ελπίζω να γίνω και εγώ μέλος της παρέας σας!

καλημερα:bigsmile:
καλως ορισες!!
φυσικα και θα γινεις μελος στην πιο ωραια αστρολογικη παρεα!!!
σε περιμενουμε στις συζητησεις μας!!
καλη συνεχεια σου ευχομαι!!:bigsmile:

evadara
20-12-2010, 09:14 PM
Είστε ωραία παρέα. Σας παρακολουθώ και σας χαίρομαι. Ελπίζω να έχω κάτι να προσφέρω κι εγώ. Καλώς σας βρήκα.

Altec
20-12-2010, 09:26 PM
Καλως ηρθες!!!
Ειναι ωραια παρεα...κριμα ομως που δεν μπορω να προσφερω γνωσεις...:embarrest

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-12-2010, 09:46 PM
Είστε ωραία παρέα. Σας παρακολουθώ και σας χαίρομαι. Ελπίζω να έχω κάτι να προσφέρω κι εγώ. Καλώς σας βρήκα.


Καλως ηρθες!!!
Ειναι ωραια παρεα...κριμα ομως που δεν μπορω να προσφερω γνωσεις...:embarrest

oλοι εχουμε κατι να προσφερουμε:love:
και που ειστε στην παρεα μας
εδω μαζι μας ..
νομιζω οτι και αυτο μια προσφορα ειναι ε;!!


με αγαπη κουκι:bigsmile:

2222
21-12-2010, 09:55 AM
καλημέρα! και καλές γιορτές εύχομαι!!!!!!!!!! :--)

Ariete79
21-12-2010, 10:29 AM
Καλημέρα! Καλώς ήρθες :bigsmile:

Καλές γιορτές σε σένα και την οικογένειά σου!:love:

xoxo

2222
21-12-2010, 11:48 AM
η αλήθεια είναι δεν έχω ξανα ασχοληθεί και με δυσκολεύει λίγο για να βρω κάποια πράγματα.

kiaRRa
21-12-2010, 11:55 AM
η αλήθεια είναι δεν έχω ξανα ασχοληθεί και με δυσκολεύει λίγο για να βρω κάποια πράγματα.

Ό,τι και αν χρειαστείς να ξέρεις πως εδώ θα βρεις πολλά άτομα πρόθυμα να σε βοηθήσουν και να λυσεις τις απορίες σου. Αλλωστε κανείς δεν γεννήθηκε με γνώσεις έτοιμες, οποτε αν έχεις όρεξη για διάβασμα και μελέτη, σίγουρα δεν θα δυσκολευτείς να αρχίσεις να χτίζεις τις γνώσεις σου. :bigsmile:

Priamos9
21-12-2010, 09:41 PM
Καλησπέρα σε όλους... Και Καλά Χριστούγεννα σε όλους!

παλίρροια
21-12-2010, 09:48 PM
Καλησπέρα σε όλους... Και Καλά Χριστούγεννα σε όλους!

:xmas-smiley-042:Καλησπέρα!!! Χρονια πολλά και σε σένα!!!::Holly2:
Καλή περιήγηση!!!:bigsmile:

libella
22-12-2010, 07:22 AM
Γεια σας παιδιά!
Χαίρομαι πολύ που γίνομαι μέλος της παρέας σας...
Νομίζω ότι είναι από τις καλύτερες προσπάθειες που έχω δει μέχρι στιγμής για τα θέματα τις αστρολογίας!
Σας ευχαριστώ πολύ γι'αυτήν!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
22-12-2010, 07:59 AM
Γεια σας παιδιά!
Χαίρομαι πολύ που γίνομαι μέλος της παρέας σας...
Νομίζω ότι είναι από τις καλύτερες προσπάθειες που έχω δει μέχρι στιγμής για τα θέματα τις αστρολογίας!
Σας ευχαριστώ πολύ γι'αυτήν!!

Kαλημερα :bigsmile:
καλως ορισες στο :horoscope:
καλη πλοηγηση σου ευχομαι !!

nikol22
23-12-2010, 07:20 AM
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους αυτό είναι το πρώτο μύνημα που στέλνω στην σελίδα σας άν και έχω εγραφή εδώ και αρκετό καιρό.
Μία μικρή παρατήρηση μερικές φορές συναντώ δυσκολίες στο να διαβάσω διάφορα άρθρα και προβέψεις καθώς και στο να μπώ στην ιστιοσελίδα (μερικές φορές δεν γίνεται δεκτός ο κωδικός μου ) φτάνει όμως η γκρίνια εύχομαι σε όλους ευτυχισμένες οι μέρες που έρχονται με υγεία και οι επιθυμίες σας ευχές μου

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-12-2010, 08:41 AM
Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους αυτό είναι το πρώτο μύνημα που στέλνω στην σελίδα σας άν και έχω εγραφή εδώ και αρκετό καιρό.
Μία μικρή παρατήρηση μερικές φορές συναντώ δυσκολίες στο να διαβάσω διάφορα άρθρα και προβέψεις καθώς και στο να μπώ στην ιστιοσελίδα (μερικές φορές δεν γίνεται δεκτός ο κωδικός μου ) φτάνει όμως η γκρίνια εύχομαι σε όλους ευτυχισμένες οι μέρες που έρχονται με υγεία και οι επιθυμίες σας ευχές μου

καλημερα χρονια πολλα !!:bigsmile:
nikol για τις δυσλκολιες που συναντας
ελπιζω να μην συναντησεις αλλες ,
σου ευχομαι καλη συνεχεια και να σε βλεπουμε τακτικα στο φορουμ:bigsmile:
καλως ορισες λοιπον στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!!!!!!!!!!!!!

Dusk
23-12-2010, 03:26 PM
Καλησπέρα σε όλους κ καλώς σας βρήκα!!!

Altec
23-12-2010, 03:30 PM
Καλως ηρθες...καλη διασκεδαση και αναγνωση!

m4ria
23-12-2010, 11:05 PM
γεια σας και ευχαριστω την τυχη που σα; βρηκα.. θα ηθελα να μαθω πολλα αλλα σιγα σιγα...

Ariete79
23-12-2010, 11:11 PM
γεια σας και ευχαριστω την τυχη που σα; βρηκα.. θα ηθελα να μαθω πολλα αλλα σιγα σιγα...

Καλησπέρα! Χρόνια Πολλά!:bigsmile:

Όρεξη και χρόνο για διάβασμα να έχεις και όλα θα γίνουν!

xoxo:love:

m4ria
23-12-2010, 11:17 PM
:unsure::unsure::wacko::wacko:δεν θα μου απαντησει κανεις;:blink:

m4ria
23-12-2010, 11:22 PM
ευχαριστω πολυ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-12-2010, 11:28 PM
:unsure::unsure::wacko::wacko:δεν θα μου απαντησει κανεις;:blink:



ευχαριστω πολυ

Καλωσηρθες στο :horoscope:

skiper
24-12-2010, 08:34 AM
Καλημέρα ,

Δεν ξέρω πολλά αλλά τα διαβαζω γιατί μου αρέσουν πολύ.
Ευχαριστω για τον χρονο σας.

papakii
26-12-2010, 02:08 PM
Ανοίγουμε Νέο Θέμα γιατί το προηγούμενο (http://www.myhoroscope.gr/86-%F4%E1-%F0%DC%ED%F4%E1-%E3%E9%E1-%F4%EF-myhoroscope/5297-%FE%F1%E1-%ED%E1-%F3%F5%F3%F4%E7%E8%EF%FD%EC%E5-2-a.html) είχε μεγαλώσει πολύ.
Εδώ μπορούμε να συστηθούμε. Ενθαρρύνουμε όλα μας τα μέλη, νέα αλλά και παλαιότερα, με μικρή ή μεγαλύτερη συμμετοχή στις συζητήσεις μας, όλους εσάς που μας εμπιστεύεστε να πατήσετε το κουμπάκι ΑΠΑΝΤΗΣΗ και να μας πείτε μερικά πράγματα για τον ευατό σας.
Ή απλά ένα "γεια σας παιδιά" καλώς σας βρήκα.

Παρακαλώ κρατήστε το θέμα "καθαρό"

Ποιος είναι ο ωροσκόπος μου, Τι ζώδιο είμαι, Αναλύστε μου κάποιες όψεις κ.λπ. δημοσιεύστε τα στις κατάλληλες θεματικές ενότητες.
Από εδώ θα διαγράφονται!


Η ενεργή συμμετοχή σας επιβραβεύει εμάς τους συντονιστές. Επιβραβεύει τους Αστρολόγους και τους κάνει περισσότερο δραστήριους. Δίνει πνοή και κίνητρο σε άλλα μέλη που έχουν μικρές αναστολές. Βοηθάει πολύ τους αρχάριους χρήστες.

Κάποια άλλα topics που θα μπορούσατε να συμμετάσχετε "ανώδυνα" :) ή και να ψηφίσετε είναι τα εξής:
Βοηθήστε μας να γίνουμε καλύτεροι (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=374)
Προτάσεις μελών για νέα άρθρα και θέματα (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1091)
Παρόντες και παρούσες... (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1053)
Απο που μάθατε για το myhoroscope; (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=1042)
Πολλοί φίλοι και μέλη μας πιστεύουν ότι είναι προνόμιο να είσαι μέλος στα fora του MyHoroscope για πολλούς λόγους. Ίσως και να έχουν δίκιο. Το σίγουρο είναι ότι μέσα από το διάλογο και μέσα από την ενεργή συμμετοχή υπάρχει πάντα κέρδος για όλους.


Σημεία που πρέπει να προσέξετε:

Γράφουμε με ελληνικούς πεζούς χαρακτήρες και όχι με greekflish ή ΚΕΦΑΛΑΙΑ.
Ακριβώς από κάτω υπάρχει ένα σημείο που λέγεται Επιπρόσθετες Επιλογές. Εκεί θα βρείτε τα Παρακολούθηση θέματος - Μέθοδος Παρακολούθησης
Παρακαλούμε εάν δεν επιθυμείτε να λαμβάνετε αυτόματα e-mail από το σύστημα που θα σας ενημερώνουν για τις νέες απαντήσεις των μελών μας επιλέξτε Χωρίς Παρακολούθηση.


Καλημέρα!
Το site σας είναι καταπληκτικό!
Έχει αναλητικά ό,τι χρειάζομαι!
Είμαι καρκίνος (22-7-1997) και επειρεάζομαι και αρκετά απο τον λέων αφού απο όσο έχω διαβασει δεν ειμαι 100% αυτό που περιγράφουν στο χαρακτηριστηκά του καρκίνου!
Έχω ωροσκόπο ζυγό!
Θέλω να μου πήτε αν θα έχω καλή χρονία σχετικά με τις σχέσεις ανάμεσα στους φίλους μου και ερωτικές συνοπτικά !
Η χρονία που μας ''περασε'' δεν ήταν καλή για μένα θα έλεγα ! Έιμουν όλο σε συγκρούσεις και αναποφάσιστη ελπ'ιζω αυτη να είναι καλήτερη!
Θέλω λυπόν να μου πητε αν τεριαζω με καποιον που έχει γεννηθει 17-Οκτωβριου-1996
και πως μπορω να τον κάνω να με αγαπήσει
ευχαριστς

Ariete79
26-12-2010, 02:25 PM
Καλημέρα!
Το site σας είναι καταπληκτικό!
Έχει αναλητικά ό,τι χρειάζομαι!
Είμαι καρκίνος (22-7-1997) και επειρεάζομαι και αρκετά απο τον λέων αφού απο όσο έχω διαβασει δεν ειμαι 100% αυτό που περιγράφουν στο χαρακτηριστηκά του καρκίνου!
Έχω ωροσκόπο ζυγό!
Θέλω να μου πήτε αν θα έχω καλή χρονία σχετικά με τις σχέσεις ανάμεσα στους φίλους μου και ερωτικές συνοπτικά !
Η χρονία που μας ''περασε'' δεν ήταν καλή για μένα θα έλεγα ! Έιμουν όλο σε συγκρούσεις και αναποφάσιστη ελπ'ιζω αυτη να είναι καλήτερη!
Θέλω λυπόν να μου πητε αν τεριαζω με καποιον που έχει γεννηθει 17-Οκτωβριου-1996
και πως μπορω να τον κάνω να με αγαπήσει
ευχαριστς

Γειά σου Papakii :bigsmile:

Δεν νομίζω ότι θα σου γίνει αστρολογική πρόβλεψη από κανέναν...Δεν είναι άλλωστε στο σκεπτικό και στους τρόπους λειτουργίας του site...
Σε συμβουλεύω να φτιάξεις τον δικό σου χάρτη (όπως αντίστοιχα και των προσώπων που σε ενδιαφέρουν). Αναζήτησε επίσης για να διαβάσεις τα άρθρα "Εισαγωγή στην Αστρολογία"...
Θα δείς σιγά-σιγά ότι κάποια βασικά θα μπορείς να τα αποκωδικοποιείς μόνη σου, να μαθαίνεις αλλά και να καταλαβαίνεις την γλώσσα της αστρολογίας.

Απο εκεί και πέρα για όποιες όψεις ή διελεύσεις έχεις απορίες στην ενότητα "Εραστές της Αστρολογίας", όλα τα μέλη του forum θα έχουν την καλοσύνη να σε βοηθήσουν να τις καταννοήσεις και να απαντήσουν στα αστρολογικά σου (πλέον) ερωτήματα.

Καλή ανάγνωση και :welcome:

xoxo :love::love::love:

paolastu55
26-12-2010, 07:05 PM
καλησπέρα σας! :bigsmile:

καλως σας βρήκα!

παλίρροια
26-12-2010, 07:20 PM
καλησπέρα σας! :bigsmile:

καλως σας βρήκα!

:xmas-smiley-024:Χρόνια πολλά !!!:bigsmile::welcome:.καλή περιήγηση !!!!
:cheesy:

δελφινακι
26-12-2010, 07:28 PM
γεια σας σε ολους!!!! ειμαι νεο μελος και ομολογω οτι το σαιτ ειναι πολυ καλο!!!

παλίρροια
26-12-2010, 07:34 PM
γεια σας σε ολους!!!! ειμαι νεο μελος και ομολογω οτι το σαιτ ειναι πολυ καλο!!!

:bigsmile:Καλώς μας ηρθες δελφινάκι!!:cheesy: Καλή περιήγηση στο συναρπαστικό κόσμο της Αστρολογίας!!!:bigsmile:

Altec
26-12-2010, 07:35 PM
γεια σας σε ολους!!!! ειμαι νεο μελος και ομολογω οτι το σαιτ ειναι πολυ καλο!!!

Καλως ηρθες Ψαρινα !!

evadara
26-12-2010, 07:55 PM
Καλώς την!!! Καλή πλοήγηση δελφινάκι :bigsmile:

nonta
27-12-2010, 06:55 AM
ΚΑΛΑ ΗΛΙΟΥΓΕΝΝΑ!

ISABELLA22
27-12-2010, 11:48 AM
καλημερα και καλες γιορτες, ονομαζομαι Ισαβελλα :)

kiaRRa
27-12-2010, 02:01 PM
ΚΑΛΑ ΗΛΙΟΥΓΕΝΝΑ!


καλημερα και καλες γιορτες, ονομαζομαι Ισαβελλα :)

Καλώς μας ήρθατε!
Καλές γιορτές να έχετε με πολλές όμορφες και χαρούμενες στιγμές! :Holly2::Holly2:

Fotonio
28-12-2010, 04:59 PM
Πολλούς χαιρετισμούς προς όλους και από το fotonio! Ελπίζω να γνωριστούμε μέσα από αυτές τις σελίδες και να γίνουμε όλοι πολύ καλοί φίλοι.
Εχω μία ερώτηση: προς όποιον ασχολείται με το θέμα (αστρολογικά πάντα, αλλά και με όποιον άλλο τρόπο):
Τί προβλέπεται για τον Δεκέμβριο του 2012, σε παγκόσμιο επίπεδο; πιστεύεται ότι είναι άλλη μία ανότη δοξασία ή υπάρχει κάτι εδώ; Τί λένε τα άστρα για το θέμα αυτό;

Ariete79
28-12-2010, 05:04 PM
Πολλούς χαιρετισμούς προς όλους και από το fotonio! Ελπίζω να γνωριστούμε μέσα από αυτές τις σελίδες και να γίνουμε όλοι πολύ καλοί φίλοι.
Εχω μία ερώτηση: προς όποιον ασχολείται με το θέμα (αστρολογικά πάντα, αλλά και με όποιον άλλο τρόπο):
Τί προβλέπεται για τον Δεκέμβριο του 2012, σε παγκόσμιο επίπεδο; πιστεύεται ότι είναι άλλη μία ανότη δοξασία ή υπάρχει κάτι εδώ; Τί λένε τα άστρα για το θέμα αυτό;

Καλησπέρα Fotonio :bigsmile: Καλώς ήρθες στο site!

Όσον αφορά το ερώτημά σου κάνε μια αναζήτηση στα θέματα και θα ανακαλύψεις διάφορα άρθρα που μπορεί να σε ενδιαφέρουν & να σου λύσουν τις όποιες απορίες!!!

Καλή περιήγηση:love:

xoxo

Altec
28-12-2010, 05:51 PM
Πολλούς χαιρετισμούς προς όλους και από το fotonio! Ελπίζω να γνωριστούμε μέσα από αυτές τις σελίδες και να γίνουμε όλοι πολύ καλοί φίλοι.
Εχω μία ερώτηση: προς όποιον ασχολείται με το θέμα (αστρολογικά πάντα, αλλά και με όποιον άλλο τρόπο):
Τί προβλέπεται για τον Δεκέμβριο του 2012, σε παγκόσμιο επίπεδο; πιστεύεται ότι είναι άλλη μία ανότη δοξασία ή υπάρχει κάτι εδώ; Τί λένε τα άστρα για το θέμα αυτό;

Χαμος θα γινει...χεχεχε :laugh::toung:

YouTube - Nibiru 2012 - The end of the World HD (http://www.youtube.com/watch?v=m-ZG2nyUXiY&feature=related)

Μητσάκος
28-12-2010, 06:42 PM
Πολλούς χαιρετισμούς προς όλους και από το fotonio! Ελπίζω να γνωριστούμε μέσα από αυτές τις σελίδες και να γίνουμε όλοι πολύ καλοί φίλοι.
Εχω μία ερώτηση: προς όποιον ασχολείται με το θέμα (αστρολογικά πάντα, αλλά και με όποιον άλλο τρόπο):
Τί προβλέπεται για τον Δεκέμβριο του 2012, σε παγκόσμιο επίπεδο; πιστεύεται ότι είναι άλλη μία ανότη δοξασία ή υπάρχει κάτι εδώ; Τί λένε τα άστρα για το θέμα αυτό;


Χαμος θα γινει...χεχεχε :laugh::toung:

YouTube - Nibiru 2012 - The end of the World HD (http://www.youtube.com/watch?v=m-ZG2nyUXiY&feature=related)

Αστρολογική διερεύνηση μιας «προφητείας» - Αστρολογία για όλους (http://myhoroscope.gr/35-%B6%F1%E8%F1%E1-%C1%F3%F4%F1%EF%EB%EF%E3%DF%E1%F2/607-%C1%F3%F4%F1%EF%EB%EF%E3%E9%EA%DE-%E4%E9%E5%F1%E5%FD%ED%E7%F3%E7-%EC%E9%E1%F2-%AB%F0%F1%EF%F6%E7%F4%E5%DF%E1%F2%BB.html)

30fillo
28-12-2010, 08:19 PM
Να πω και εγω ενα γεια χαρα και χρονια πολλα με τη σειρα μου ως καινουριο μελος! Ανυπομονω να μαθω πολλα πολλα για την αστρολογια.
Καλη συνεχεια σε ολους!

παλίρροια
28-12-2010, 09:08 PM
Να πω και εγω ενα γεια χαρα και χρονια πολλα με τη σειρα μου ως καινουριο μελος! Ανυπομονω να μαθω πολλα πολλα για την αστρολογια.
Καλη συνεχεια σε ολους!

:bigsmile::welcome:!!!!! Καλή περιήγηση!!!:bigsmile:

κούκι
29-12-2010, 10:33 AM
Καλημέρα παιδιά και χρόνια πολλά.Να έχουμε όλοι μία παραγωγική αστρολογική χρονιά!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
29-12-2010, 11:06 AM
Καλημέρα παιδιά και χρόνια πολλά.Να έχουμε όλοι μία παραγωγική αστρολογική χρονιά!

χρονια πολλα!!
καλως ορισες στο καλυτερο αστρολογικο φορουμ!!:bigsmile:

maroylita
30-12-2010, 12:35 AM
Καλημέρα σε όλους, Ειμαι η maroylita και είμαι νέο μέλος. Συγχαρητήρια για το site σας!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
30-12-2010, 01:25 AM
Καλημέρα σε όλους, Ειμαι η maroylita και είμαι νέο μέλος. Συγχαρητήρια για το site σας!

καλως μας ηρθες!!
καλη συνεχεια ευχομαι:bigsmile:

dawn27
31-12-2010, 08:57 AM
Γεια σας και από μένα!Ευχαριστώ για την αποδοχή!
Μου φαίνεται λίγο περίπλοκο το συστημα αλλά με λίγο ψάξιμο θα τα καταφερω!
Μπράβο σας πάντως για το site!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
31-12-2010, 02:04 PM
Γεια σας και από μένα!Ευχαριστώ για την αποδοχή!
Μου φαίνεται λίγο περίπλοκο το συστημα αλλά με λίγο ψάξιμο θα τα καταφερω!
Μπράβο σας πάντως για το site!

καλως μας ορισες :bigsmile:
καλη συνεχεια στο καλυτερο
και πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ!!:bigsmile:

καλη χρονια!

tomygr
01-01-2011, 08:53 AM
καλημερα και ευτυχισμενο το 2011 με υγεια!!:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
01-01-2011, 11:10 AM
καλημερα και ευτυχισμενο το 2011 με υγεια!!:bigsmile:

καλημερα καλως ορισες!!
μας εκανες ποδαρικο εισαι το πρωτο νεο μελος
του 2011!!!:bigsmile:
καλη χρονια!!
και καλη συνεχεια στο πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ:bigsmile:



κουκι:love:

LIBRA66
01-01-2011, 11:15 AM
Καλημέρα σε όλους!

Εύχομαι το 2011 να είναι μία καλή και δημιουργική χρονιά με υγεία και επιτυχίες προσωπικές και συλλογικές!

Είμαι καινούργια στο φόρουμ και πρώτη φορά γράφω για να συστηθώ.

Μου αρέσει να διαβάζω και να ενημερώνομαι για την αστρολογία και θα είμαι κοντά σας.
Συγχαρητήρια για την προσπάθειά σας!

Φιλικά,
styler_2010

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
01-01-2011, 11:22 AM
Καλημέρα σε όλους!

Εύχομαι το 2011 να είναι μία καλή και δημιουργική χρονιά με υγεία και επιτυχίες προσωπικές και συλλογικές!

Είμαι καινούργια στο φόρουμ και πρώτη φορά γράφω για να συστηθώ.

Μου αρέσει να διαβάζω και να ενημερώνομαι για την αστρολογία και θα είμαι κοντά σας.
Συγχαρητήρια για την προσπάθειά σας!

Φιλικά,
styler_2010

καλημερα:bigsmile:
χρονια πολλα!!
με υγεια!!
καλη συνεχεια σου ευχομαι στο:horoscope:

SKORPIOLION
01-01-2011, 12:55 PM
Kαλημέρα και ΚΑΛΗ χρονιά να έχουμε παιδιά!!!

kiaRRa
01-01-2011, 03:08 PM
Kαλημέρα και ΚΑΛΗ χρονιά να έχουμε παιδιά!!!

Καλή χρονιά, με υγεία και αγάπη!

Καλώς μας ήρθες!:Holly2:

spartakos
01-01-2011, 04:03 PM
χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και ευτυχία!

vivia
01-01-2011, 05:28 PM
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ , ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ !!!!

micdoc
01-01-2011, 06:43 PM
Καλησπέρα φίλοι μου! Καλή χρονιά σε όλους. :bigsmile:

titania
01-01-2011, 06:45 PM
Τις θερμότερες ευχές μου για το 2011 στην ομάδα του My horoscope:bigsmile:

nikinikifor4
01-01-2011, 10:42 PM
καλή χρονιά σε όλους. αν και δεν έχω πολύ (ως καθόλου) διάθεση, έτσι για το καλό δεχτειτε τις ευχές μου για την καινούργια χρονιά.
είμαι καρκίνος 4-7-1964, 10,00 το πρωί με ωροσκόπο παρθένο.
ξέρει κάποιος να μου πει αν "βλέπει" φως το 2011 ή να συνεχίσω να ...μονάζω;
συγγνώμη για την γκρίνια σταματάω εδώ
φιλιά
νικη

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
01-01-2011, 11:50 PM
χρόνια πολλά σε όλους με υγεία και ευτυχία!


ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ , ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ !!!!


Καλησπέρα φίλοι μου! Καλή χρονιά σε όλους. :bigsmile:

Χρονια πολλα:bigsmile:
καλη χρονια:bigsmile

καλως μας ηρθατε !!
καλη πλοηγηση στις σελιδες του :horoscope:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
01-01-2011, 11:51 PM
[QUOTE=titania;116769]Τις θερμότερες ευχές μου για το 2011 στην ομάδα του My horoscope:bigsmile:[/QUO


χρονια πολλα
καλη χρονια!!:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
01-01-2011, 11:54 PM
καλή χρονιά σε όλους. αν και δεν έχω πολύ (ως καθόλου) διάθεση, έτσι για το καλό δεχτειτε τις ευχές μου για την καινούργια χρονιά.
είμαι καρκίνος 4-7-1964, 10,00 το πρωί με ωροσκόπο παρθένο.
ξέρει κάποιος να μου πει αν "βλέπει" φως το 2011 ή να συνεχίσω να ...μονάζω;
συγγνώμη για την γκρίνια σταματάω εδώ
φιλιά
νικη

καλως ορισες!!
χρονια πολλα!
σου προτεινω να διαβασεις
τις προβλεψεις για το 2011
του καρκινου και του παρθενου
ολο και καποιο φως-συμπερασμα θα βγαλεις!!!:cheesy::bigsmile:
καλη συνεχεια λοιπον!:bigsmile:

sokiniri
02-01-2011, 12:27 AM
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
02-01-2011, 12:30 AM
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

καλη χρονια
και σε εσενα!!!
οτι επυθυμεις!:bigsmile:

καλως μας ηρθες
καλη πλοηγηση σου ευχομαι!

sia2
02-01-2011, 01:09 AM
Hellooooo!!!!!!!πολύ ωραίο site και πολύ εδιαφέροντα θέματα και αναλύσεις...keep on ....

sarasara
02-01-2011, 06:46 PM
Γειά σας. Καλή χρονιά

Yang*
02-01-2011, 07:21 PM
:bigsmile:
καλησπερα σε ολους.
εχω γραφτει εδω και λιγες μερες στην αστρολογικη παρεα σας.

αιγοκερως ( με ωροσκοπο λιονταρι) δηλωνει παρουσα.
ευχομαι σε ολους να ζησουμε την καλυτερη χρονια της ζωης μας!!!!!!!!!!!!!!!!

και θα την ζησουμε.;)

Altec
02-01-2011, 07:31 PM
Καλως ηρθατε....!!!!!

divemaster
02-01-2011, 08:41 PM
Καλη χρονια σε ολους.Με λενε Νικη και ειμαι νεο μελος.Συγχαρητηρια για την σελιδα σας ελπιζω να καταφερω να μαθω και γω καποια πραγματα.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
02-01-2011, 09:31 PM
Καλη χρονια σε ολους.Με λενε Νικη και ειμαι νεο μελος.Συγχαρητηρια για την σελιδα σας ελπιζω να καταφερω να μαθω και γω καποια πραγματα.

καλη χρονια και σε εσενα!:bigsmile:
καλως ηρθες στην αστρολογικη μας παρεα!
καλη συνεχεια σου ευχομαι!

alex17
02-01-2011, 09:45 PM
kali xronia loipon

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
02-01-2011, 09:52 PM
kali xronia loipon

καλη χρονια:bigsmile:
καλως ηρθες στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!

καλη πλοηγηση ευχομαι!

nikolakisgreece6
02-01-2011, 10:46 PM
Καλησπερα σε ολους Νικος 21 χρονων και ολοκαινουριος εδω... ειμαι ζυγος 0.28 μοιρες και εχω ωρωσκοπο αιγοκερο στις 13 μοιρες θα με επηρεασει πολυ η εκλειψη ?

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
02-01-2011, 11:25 PM
Καλησπερα σε ολους Νικος 21 χρονων και ολοκαινουριος εδω... ειμαι ζυγος 0.28 μοιρες και εχω ωρωσκοπο αιγοκερο στις 13 μοιρες θα με επηρεασει πολυ η εκλειψη ?

καλως ορισες στο:horoscope:
σου προτεινω να διαβασεις τις προβλεψεις
για τον ζυγο και τον αιγωκερω
οπως και τα αρθρα για τις εκλειψεις
καλη συνεχεια σου ευχομαι Νικο!!:bigsmile:

julie
03-01-2011, 12:23 AM
συγχαρητήρια για την ανανέωση του site σας!Πολύ καλύτερο απο πριν.
julie

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
03-01-2011, 12:57 AM
συγχαρητήρια για την ανανέωση του site σας!Πολύ καλύτερο απο πριν.
julie

χρονια πολλα
καλη χρονια!:bigsmile:
καλωσορισες στην παρεα μας
καλη συνεχεια να εχεις!

απ'οτι βλεπω εισαι γραμμενη απο παλια:bigsmile:

julie
03-01-2011, 01:00 AM
ναι από πολύ παλιά.είχα ξεχάσει από πότε.ως γνήσια δίδυμος ψάχνομαι.....


χρονια πολλα
καλη χρονια!:bigsmile:
καλωσορισες στην παρεα μας
καλη συνεχεια να εχεις!

απ'οτι βλεπω εισαι γραμμενη απο παλια:bigsmile:
ναι από πολύ παλιά και ούτε θυμόμουν το πότε....ως γνήσια δίδυμος ψάχνομαι...

συγγνώμη για τη διπλή απάντηση...λάθος μου

stathis111
03-01-2011, 09:09 AM
καλημερα και καλη χρονια σε ολους! και μην ξεχνατε..." συν αθηνα..."

Αιτωλός
03-01-2011, 12:44 PM
καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους. η εμβάθυνση στη γνώση ήταν το κίνητρο να σας συναντήσω
δικτυακά και εύχομαι να πορευτούμε όλοι με αρμονία και συνειδητότητα στο ταξίδι. ευχαριστώ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
03-01-2011, 01:58 PM
καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους. η εμβάθυνση στη γνώση ήταν το κίνητρο να σας συναντήσω
δικτυακά και εύχομαι να πορευτούμε όλοι με αρμονία και συνειδητότητα στο ταξίδι. ευχαριστώ

καλως ηρθες στο :horoscope:

καλη χρονια και σε εσενα!

kourkoubini
03-01-2011, 04:44 PM
Καλησπέρα, είμαι η Αλέκα και εύχομαι καλή χρονιά σε όλους.

Altec
03-01-2011, 05:00 PM
Καλως ηρθες :bigsmile:

ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
03-01-2011, 07:21 PM
Γεια σας πολυ ωραια η σελιδα σας

MariannaP
03-01-2011, 08:15 PM
Καλή χρονιά!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
03-01-2011, 08:56 PM
Γεια σας πολυ ωραια η σελιδα σας


Καλή χρονιά!!!

καλη χρονια!!:bigsmile:

καλωσορισατε στο :horoscope:

καλλιό
03-01-2011, 10:05 PM
καλησπέρα σε όλους!Λέγομαι Κέλλυ και μόλις ήρθα στην παρέα!Πιστεύω πολύ στην αστρολογία,σε βαθμό που νομίζω οτι καθορίζει τη ζωή μας σε ποσοστό 90%!! Ελπίζω να μάθω πολύ περισσότερα πράγματα για τον εαυτό μου μεσα απο αυτό το site...!!!

Altec
03-01-2011, 10:14 PM
Καλως τους!!

ΜΠΛΕ
04-01-2011, 02:33 AM
Γεια σας!
Πολλα απο τα θεματα σας τα βρηκα πολυ ενδιαφεροντα! Χωρις υπεραναλυσεις και με πολυ σαφηνεια!! Περιμενω με ανυπομονησια καινουρια αρθρα!

hera6
04-01-2011, 09:48 AM
καλημέρα και καλή χρονιά.
εύχομαι υγεία χαρά και μεγάλη αντοχή και δύναμη σε όλους

kallirrohe
04-01-2011, 10:16 AM
καλημέρα παιδιά. καλή δύναμη καλή συνέχεια!!

kiaRRa
04-01-2011, 11:20 AM
Γεια σας!
Πολλα απο τα θεματα σας τα βρηκα πολυ ενδιαφεροντα! Χωρις υπεραναλυσεις και με πολυ σαφηνεια!! Περιμενω με ανυπομονησια καινουρια αρθρα!


καλημέρα και καλή χρονιά.
εύχομαι υγεία χαρά και μεγάλη αντοχή και δύναμη σε όλους


καλημέρα παιδιά. καλή δύναμη καλή συνέχεια!!


Καλώς μας ήρθατε! :bigsmile:
Καλή χρονιά να έχετε, δημιουργική και χαρούμενη!

alpath
04-01-2011, 12:07 PM
καλημερα σας, καλη χρονια...

kiaRRa
04-01-2011, 12:11 PM
καλημερα σας, καλη χρονια...

Kαλή και χαρούμενη χρονιά, μακρυά από την επιρροή εκλείψεων!!!:bigsmile:

αννα μ
04-01-2011, 12:43 PM
γειαααααααααααα σε ολουσ

Ariete79
04-01-2011, 04:56 PM
γειαααααααααααα σε ολουσ

Γειά σου Αννούλα!!! :bigsmile:

Φρέσκια-φρέσκια βλέπω ε?! Καλό διάβασμαααααα!!!

xoxo :love:

melahrinaki74
05-01-2011, 09:16 AM
καλημερα!
μπαινω ουσιαστικα για πρωτη φορα εδω και εχω ενθουσιαστει!
βεβαια ακομα ''ψαχνομαι''...ελπιζω στην βοηθεια των αξιολογων ατομων που ειναι ενεργα μελη και ξερουν πολυ περισσοτερα...

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-01-2011, 09:36 AM
καλημερα!
μπαινω ουσιαστικα για πρωτη φορα εδω και εχω ενθουσιαστει!
βεβαια ακομα ''ψαχνομαι''...ελπιζω στην βοηθεια των αξιολογων ατομων που ειναι ενεργα μελη και ξερουν πολυ περισσοτερα...

καλημερα
και καλως μας ηρθες!!:bigsmile:

καλη συνεχεια λοιπον στο πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ!!

επισης θα διαπιστωσεις οτι ειμαστε και πολυ αγαπημενοι μεταξυ μας
και ας εχουμε ξεπερασει τα 50.000 μελη

NIKOLSIS
05-01-2011, 02:19 PM
γεια σας παιδια
καλη χρονια σε ολους ειμαι η Νικολετα

Altec
05-01-2011, 02:21 PM
Καλη Χρονια και σε σενα!!!

μιμι1985
05-01-2011, 03:20 PM
:unsure:μιμι

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-01-2011, 03:39 PM
:unsure:μιμι

Καλωσορισες Μιμι:bigsmile:
καλη περιηγηση ευχομαι

angeliki_ch
05-01-2011, 11:53 PM
Να σας καλησπερίσω και εγω με την σειρά μου ως νεο μέλος, καλη χρονια να εχουμε και ευχομαι οτι το καλητερο σε ολους σας
Αγγελική:bigsmile:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-01-2011, 11:58 PM
Να σας καλησπερίσω και εγω με την σειρά μου ως νεο μέλος, καλη χρονια να εχουμε και ευχομαι οτι το καλητερο σε ολους σας
Αγγελική:bigsmile:

καλως μας ηρθες !!
καλη περιηγηση ευχομαι στο :horoscope:
και καλη χρονια!!!!!!!:bigsmile

sebak7
06-01-2011, 11:40 AM
ενα μεγαλο γεια σε ολους...!!!!!!!!!!!!!!

Altec
06-01-2011, 11:42 AM
ενα μεγαλο γεια σε ολους...!!!!!!!!!!!!!!




Καλως ηρθες thrasher:respect:

ARPIA
06-01-2011, 08:19 PM
Kαλησπέρα,

Με λένε Ανθούλα, είμαι καινούριο μέλος στο site σας. Διαβάζω διάφορα άρθρα συχνά για την αστρολογία, αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφομαι σε ένα site με τέτοια θεματολογία.
Κάνετε πολύ ωραία δουλειά, συνεχίστε έτσι.

Ευχαριστώ για τα άρθρα σας και καλώς σας βρήκα.

Ευτυχισμένο και δημιουργικό με υγεία το 2011.

παλίρροια
06-01-2011, 08:56 PM
Kαλησπέρα,

Με λένε Ανθούλα, είμαι καινούριο μέλος στο site σας. Διαβάζω διάφορα άρθρα συχνά για την αστρολογία, αλλά είναι η πρώτη φορά που γράφομαι σε ένα site με τέτοια θεματολογία.
Κάνετε πολύ ωραία δουλειά, συνεχίστε έτσι.

Ευχαριστώ για τα άρθρα σας και καλώς σας βρήκα.

Ευτυχισμένο και δημιουργικό με υγεία το 2011.

:bigsmile:Χρόνια πολλά Ανθούλα και:welcome:Καλή περιήγηση και καλή σου χρονιά!!!!
Καλώς μας ηρθες!!!:bigsmile:

nemessis
07-01-2011, 10:41 AM
Καλημέρα και από εμένα...Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους. Το site είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον, όμως ακόμα προσπαθώ να προσαρμοστώ και να καταλάβω τι ακριβώς γίνεται, ποια θέματα θα ήθελα να παρακολουθώ και όλα αυτά που κάνουν κάποιον που είναι καινούριος να αισθάνεται λίγο... έξω από τα νερά του (αν και κανονικά δεν θα έπρεπε,γιατί είμαι ζώδιο του νερού!!!)...Αυτά από εμένα, πολλές ευχές για όλους εσάς και φιλιάααα.......;)

Altec
07-01-2011, 10:57 AM
Καλως ηρθες Σκορπινα!!

χρυσα0
07-01-2011, 02:41 PM
Γειά σας παιδιά!!! Καλή χρονιά με υγεία και αγάπη για όλους!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
07-01-2011, 02:49 PM
Γειά σας παιδιά!!! Καλή χρονιά με υγεία και αγάπη για όλους!!!

Καλη χρονια κα ισε εσενα!
καλως μας ηρθες λοιπον!

pallas
08-01-2011, 10:48 AM
kαλημέρα και καλή χρονιά!:cheesy:

kiaRRa
08-01-2011, 02:48 PM
kαλημέρα και καλή χρονιά!:cheesy:

Kαλή χρονιά να εχεις!

Καλώς ήρθες στην παρέα μας!:bigsmile:

χαρο
08-01-2011, 11:48 PM
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-01-2011, 01:29 AM
ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ

Kαλη χρονια :bigsmile:
και καλως ορισες στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!
καλη πλοηγηση ευχομαι!

volvic
09-01-2011, 03:04 AM
καλοβράδυ ή καλημέρα σε όλους.
Είμαι καινούρια αναγνώστρια του site αυτού και ελπίζω να βρούμε όμορφες λύσεις σε όλα μας τα θέματα και να μάθουμε από το παρόν ή το μέλλον!
χαιρετισμούς σε όλους προσ το παρόν:bigsmile:

παλίρροια
09-01-2011, 01:06 PM
καλοβράδυ ή καλημέρα σε όλους.
Είμαι καινούρια αναγνώστρια του site αυτού και ελπίζω να βρούμε όμορφες λύσεις σε όλα μας τα θέματα και να μάθουμε από το παρόν ή το μέλλον!
χαιρετισμούς σε όλους προσ το παρόν:bigsmile:

:bigsmile:Χρόνια πολλά,:welcome:!!! Καλή περιήγηση!!!:cheesy:

SOFIA985
09-01-2011, 05:56 PM
γεια σας παιδια εγο εχω καιρο που ειμαι μελοσ αλλα βλεπετε το τρεξιμο δεν με αφινη τωρα που μπορω ευχομαι να τα λεμε περισσοτερω ..
καλη χρονια να εχουμαι .....
θελω και μια χαρη αμα μπορειτε να μου πειτε ποιες ημερομηνιες με βοηθανε για να κανο γαμο
ειμαι ψαρακι και ειναι λεων.........
ευχαριστω...

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-01-2011, 07:08 PM
γεια σας παιδια εγο εχω καιρο που ειμαι μελοσ αλλα βλεπετε το τρεξιμο δεν με αφινη τωρα που μπορω ευχομαι να τα λεμε περισσοτερω ..
καλη χρονια να εχουμαι .....
θελω και μια χαρη αμα μπορειτε να μου πειτε ποιες ημερομηνιες με βοηθανε για να κανο γαμο
ειμαι ψαρακι και ειναι λεων.........
ευχαριστω...

καλη χρονια
και καλη πλοηγηση
και πιστευω αν εχεις υπομονη να διαβασεις
και αγαπη για την αστρολογια
θα λυσεις καποιες αποριες σου

ζυγαρινα46
09-01-2011, 09:59 PM
καλως σας βρισκω!!!!!!!!!! ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεα σας:bigsmile::bigsmile:

kiaRRa
09-01-2011, 10:20 PM
καλως σας βρισκω!!!!!!!!!! ευχαριστω που με δεχτηκατε στην παρεα σας:bigsmile::bigsmile:

Καλώς μας ήρθες!

Η παρέα μας πάντα είναι ανοιχτή σε άτομα που θέλουν να μάθουν αστρολογία!!!:bigsmile:

boop
09-01-2011, 10:30 PM
Καλησπέρα σε όλους!!!Είμαι η Χαρά (ή αλλιώς η boop σας)... :cheesy: και επειδή πολύ καιρό τώρα ενώ σας μελετάω και σας συμβουλεύομαι δεν σας έχω μιλήσει..νομίζω ότι ήρθε η ώρα! :bigsmile: Είναι υπέροχη η δουλειά που κάνετε,όλα τα θέματα σας εκπληκτικά,τα χειρίζεστε πολύ σωστά θεωρώ και μ'ευχαριστεί ιδιαίτερα να μπαίνω εδώ όταν μελετάω αστρολογία που την αγαπώ πολύ! Επίσης,ορισμένοι χαρακτήρες εδώ μέσα μου έχετε γίνει πολύ αγαπητοί και μόνο απο το πώς μιλάτε και πόσο αυθεντικοί είστε αλλά πάντα με "μαεστρία",ευγένεια, αλλά και συνέπεια!Μην μακρυγορήσω άλλο και σας κουράσω..θα τα λέμε πιο συχνά απο δω και πέρα άλλωστε...Καλή συνέχεια στην όμορφη δουλειά που κάνετε και συνεχίστε να την κάνετε με αγάπη! :pleasantry: α!και...Καλή χρονιά σε όλους μας!!!

παλίρροια
09-01-2011, 10:45 PM
Καλησπέρα σε όλους!!!Είμαι η Χαρά (ή αλλιώς η boop σας)... :cheesy: και επειδή πολύ καιρό τώρα ενώ σας μελετάω και σας συμβουλεύομαι δεν σας έχω μιλήσει..νομίζω ότι ήρθε η ώρα! :bigsmile: Είναι υπέροχη η δουλειά που κάνετε,όλα τα θέματα σας εκπληκτικά,τα χειρίζεστε πολύ σωστά θεωρώ και μ'ευχαριστεί ιδιαίτερα να μπαίνω εδώ όταν μελετάω αστρολογία που την αγαπώ πολύ! Επίσης,ορισμένοι χαρακτήρες εδώ μέσα μου έχετε γίνει πολύ αγαπητοί και μόνο απο το πώς μιλάτε και πόσο αυθεντικοί είστε αλλά πάντα με "μαεστρία",ευγένεια, αλλά και συνέπεια!Μην μακρυγορήσω άλλο και σας κουράσω..θα τα λέμε πιο συχνά απο δω και πέρα άλλωστε...Καλή συνέχεια στην όμορφη δουλειά που κάνετε και συνεχίστε να την κάνετε με αγάπη! :pleasantry: α!και...Καλή χρονιά σε όλους μας!!!

:bigsmile: Χρειαζόμαστε.....χαρά......:cheesy : Σου εύχομαι καλή χρονιά!:cheesy:

Altec
09-01-2011, 10:50 PM
:bigsmile: Χρειαζόμαστε.....χαρά......:cheesy : Σου εύχομαι καλή χρονιά!:cheesy:

+1000 :bigsmile:

lystera
10-01-2011, 02:41 PM
Καλό μεσημέρι,
Προσπαθώ και εγώ σιγά σιγά να μάθω κάποια πράγματα γύρω από την αστρολογία, μήπως έτσι μπορέσω και κατανοήσω τους ανθρώπους καλύτερα!

kiaRRa
10-01-2011, 07:08 PM
Καλό μεσημέρι,
Προσπαθώ και εγώ σιγά σιγά να μάθω κάποια πράγματα γύρω από την αστρολογία, μήπως έτσι μπορέσω και κατανοήσω τους ανθρώπους καλύτερα!


Καλώς μας ήρθες!

Με μελέτη και εξάσκηση θα δώσεις πολλές απαντησεις σε ό,τι σε απασχολεί!:bigsmile:

pennyd
10-01-2011, 07:51 PM
καλη χρονια σε ολους και ιδιαιτερα σε ολα τα ψαρακια!!!........ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΡΙΣΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΥΧΗ απο το 2010 που μας απογοητευσε........:sad2:

παλίρροια
10-01-2011, 08:01 PM
καλη χρονια σε ολους και ιδιαιτερα σε ολα τα ψαρακια!!!........ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΡΙΣΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΥΧΗ απο το 2010 που μας απογοητευσε........:sad2:

:welcome:Σου εύχομαι για το 2011 τα καλύτερα!!!:bigsmile: Πιστεύω θα έρθουν!!!:cheesy:
Καλή περιήγηση!:bigsmile:

Altec
10-01-2011, 08:26 PM
καλη χρονια σε ολους και ιδιαιτερα σε ολα τα ψαρακια!!!........ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΡΙΣΟΤΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΥΧΗ απο το 2010 που μας απογοητευσε........:sad2:

Πονεμενη και εσυ εεεε....:bigsmile:
Αντεχουμε και προχωραμε δυνατα το 2011


Καλως ηρθες!!!!

Freya!
11-01-2011, 05:11 AM
Γεια σας!
Ειμαι η Φρεγια, καινουριο μελος στην παρεα σας!!!
Εχω ξεκινησει εδω και καιρο να ψαχνομαι με την αστρολογια αλλα ακρη δεν βγαζω!!!!Θελω πολυ διαβασμα ακομη!!!!
Καλως σας βρηκα λοιπον!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
11-01-2011, 09:16 AM
Γεια σας!
Ειμαι η Φρεγια, καινουριο μελος στην παρεα σας!!!
Εχω ξεκινησει εδω και καιρο να ψαχνομαι με την αστρολογια αλλα ακρη δεν βγαζω!!!!Θελω πολυ διαβασμα ακομη!!!!
Καλως σας βρηκα λοιπον!

Καλημερα Φρεγια:bigsmile:
καλως ηρθες στο πιο εγκυρο αστρολογικο σαιτ!!!
σου ευχομαι καλη συνεχεια
και καλο διαβασμα στα πολυ καλα αρθρα
και ειμαι σιγουρη οτι θα λυσεις αρκετες απο τις αποριες σου:bigsmile:

Freya!
11-01-2011, 04:16 PM
Καλως σας βρηκα!
Θελω να μαθω γιατι η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας....

kiaRRa
11-01-2011, 08:21 PM
Καλως σας βρηκα!
Θελω να μαθω γιατι η ημιμαθεια ειναι χειροτερη της αμαθειας....

Τότε εισαι στο πλεον κατάλληλο μέρος!!!

Καλώς ήρθες!:bigsmile:

Freya!
12-01-2011, 01:33 AM
Ευχαριστω συμπατριωτισσα!!!!!Ηρθα και θα μεινω για πολυυυυυυ καιρο!!!!!
Να σας ρωτησω?
Εσεις οσα ξερετε τα μαθατε μονοι σας η επισκευθηκατε και καποιον επαγγελματια να σας κατατοπισει?

SOFIA985
12-01-2011, 12:13 PM
καλη χρονια
και καλη πλοηγηση
και πιστευω αν εχεις υπομονη να διαβασεις
και αγαπη για την αστρολογια
θα λυσεις καποιες αποριες σου

Είμαι αρχάρια και δεν ξερω πολλά από την αστρολογία πολύ λίγα πράγματα και αυτά από ότι ακουω και διαβάζω στο ιντερνέτ μήπως μπορείς να με βοηθήσεις σε αυτό να μου πεις από που να ξεκινήσω και με τι….:love:

vivi18
12-01-2011, 04:34 PM
Συγχαρητηρια για το site, έχει πολλές ενδιαφέρουσες και χρήσιμες πληροφορίες. Μπράβο σας!!!!;)

Altec
12-01-2011, 04:50 PM
Οne more fish in da club!!!!!

Iχθυοσκαλα γιναμε...χαχαχαχαχα

Καλως ηρθες!!!!

SAGIVI
12-01-2011, 05:02 PM
Ευχαριστω συμπατριωτισσα!!!!!Ηρθα και θα μεινω για πολυυυυυυ καιρο!!!!!
Να σας ρωτησω?
Εσεις οσα ξερετε τα μαθατε μονοι σας η επισκευθηκατε και καποιον επαγγελματια να σας κατατοπισει?
Γεια σου και καλως ηρθες.
Ξεκινησα να διαβαζω αστρολογια εδω και 32 χρονια και ασχολουμαι μονο ερασιτεχνικα.Μ αυτο το θαρρος θα σου συνιστουσα να ξεκινησεις με καποια βιβλια εισαγωγικα στην αστρολογια γραμμενα απο εμπειρους ελληνες αστρολογους.Θα βρεις πολλα στο βιβλιοπωλειο Πυρινος Κοσμος.Διαβαζεις ταυτοχρονα και τα αρθρα που υπαρχουν στο site και θα εχεις σιγα σιγα μια πολυ καλη πρωτη αποψη.Επονται μετα τα μαθηματα απο εξιδεικευμενους δασκαλους. Αυτα βεβαια παντα κατα την αποψη μου
Παντως το site αυτο ειναι πραγματι εξαιρετικο και τα αρθρα που δημοσιευονται ειναι απολυτως τεκμηριωμενα
Καλη μαθηση....

SAGIVI
12-01-2011, 05:13 PM
Είμαι αρχάρια και δεν ξερω πολλά από την αστρολογία πολύ λίγα πράγματα και αυτά από ότι ακουω και διαβάζω στο ιντερνέτ μήπως μπορείς να με βοηθήσεις σε αυτό να μου πεις από που να ξεκινήσω και με τι….:love:
Γεια σου και καλως ηρθες,Στο βιβλιοπωλειο Πυρινος Κοσμος θα βρεις πολλα βιβλια ελληνων αστρολογων.Συνηθως τα πρωτα τους βιβλια ειναι του στυλ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ.......
Ετσι ξεκινησα τυχαια πριν πολλα πολλα χρονια.Δεν νομιζω οτι επιτρεπεται να γραψω συγκεκριμενα ονοματα αλλα θα σου ελεγα οτι αγοραζοντας δυο -τρια μπορεις να κανεις καλη συγκριση αναμεσα στις αποψεις τους. Ταυτοχρονα διαβαζεις και τα σχετικα αρθρα που δημοσιευονται εδω ειδικα τα παλιοτερα
Καλο διαβασμα...

Dimitris_N
12-01-2011, 08:12 PM
Kalispera se olo ton kosmo tou site me lene Dimitri, ke ego den gnoririzo apo astrologia maresi omos!den to sizitao ala exo panta ligo kero gia na matho ala denpirazi ftani pou diavazo kamia fora to zoodio mou! :-)

παλίρροια
12-01-2011, 08:50 PM
Καλησπέρα και σε σένα!!!!:bigsmile:
:nogrgl Καλή περιήγηση!!!:bigsmile:

Ariete79
12-01-2011, 08:52 PM
Kalispera se olo ton kosmo tou site me lene Dimitri, ke ego den gnoririzo apo astrologia maresi omos!den to sizitao ala exo panta ligo kero gia na matho ala denpirazi ftani pou diavazo kamia fora to zoodio mou! :-)

Γειά σου Δημήτρη!!!:bigsmile:

:welcome:

xoxo:love:

ntinak
12-01-2011, 09:22 PM
Καλησπέρα σας, ονομάζομαι Κωνσταντίνα είμαι 27 ετών, γεννήθηκα στις 02/10/1983 και είμαι ζυγός με ωροσκόπο Σκορπιό!!!!
Χαίρομαι που μπήκα στην παρέα σας και που με δεχτήκατε!!!!!!!!!!!!
Σας φιλώ όλους γλυκά!!!!