PDA

View Full Version : Ώρα να συστηθούμε (3)



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14

shade
01-05-2012, 10:21 PM
Καλησπέρα.
Με λένε Μαρία, είμαι από την Αθήνα και ενδιαφέρομαι γιά την αστρολογία.
Είχα διαβάσει βιβλία, προσπαθούσα και τη δημιουργία ωροσκοπίου καθώς και την ερμηνεία του.
Τώρα θυμάμαι λίγα πράγματα από τις μελέτες μου, χωρίς να χάσω το ενδιαφέρον μου γιά την αστρολογία.
Ελπίζω κοντά σαςνα ξαναθυμηθώ και να προχωρήσω.

gold soul
01-05-2012, 10:27 PM
Καλώς μας ήρθες Μαρία, ελπίζουμε να παραμείνει αμείωτο το ενδιαφέρον σου και να προχωρήσεις δημιουργικά :)

debe
02-05-2012, 01:44 PM
Γεια σε ολους.Το θεμα των αναδρομων πλανητων απασχολει ολους μας
Το θεμα της αναδρομησ αφροδιτης ειναι σημαντικο για τις σχεσεις-συγατοικιση-γαμο
Ηθελα να συζητησουμε τα ορια και τις ημερομηνιες εναρξης σχεσεων,συμβολαιων κλπ
Αν καποιος ας πουμε υπογραψει συμβολαιο ενοικιασης σπιτιου με το συντροφο του,πριν την αναδρομη αφροδιτη αλλα η συγκατοικιση καποιες μερες μετα,ξεκινησει με αναδρομη αφροδιτη,ποια απο τις 2 ημερομηνιες πιανεται

PAPI_9
02-05-2012, 02:06 PM
Καλημέρα και καλό μήνα. Καλώς σας βρήκα. Εξαιρετική η δουλειά σας..

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
02-05-2012, 08:11 PM
Γεια σε ολους.Το θεμα των αναδρομων πλανητων απασχολει ολους μας
Το θεμα της αναδρομησ αφροδιτης ειναι σημαντικο για τις σχεσεις-συγατοικιση-γαμο
Ηθελα να συζητησουμε τα ορια και τις ημερομηνιες εναρξης σχεσεων,συμβολαιων κλπ
Αν καποιος ας πουμε υπογραψει συμβολαιο ενοικιασης σπιτιου με το συντροφο του,πριν την αναδρομη αφροδιτη αλλα η συγκατοικιση καποιες μερες μετα,ξεκινησει με αναδρομη αφροδιτη,ποια απο τις 2 ημερομηνιες πιανεται


Καλημέρα και καλό μήνα. Καλώς σας βρήκα. Εξαιρετική η δουλειά σας..
Καλώς μας ήρθατε αγαπητά νεα μελη καΙ καλο μηνα!
Ευχομαι καλή περιηγηση και καλό διάβασμα για να λύσετε τις απορίες σας !!!!:)

PALLADAATHENA
03-05-2012, 06:42 PM
Γειά σας,καλώς σας βρήκα!:)

SAGIVI
03-05-2012, 09:00 PM
Καλως μας ηρθες Παλλαδα Αθηνα! (υπεροχο ψευδωνυμο!):)

mirella79
05-05-2012, 10:46 AM
kalimera se olous! Tha mporouse kapoios na me votihisei pou na vrw to vivlio tou William Lilly metafrasmeno sta ellinika? Efxaristw!

mariannam
05-05-2012, 08:30 PM
Geia sas! Para para poli kalo site!!!:) Xerome p sas vrika epidi M'aresei na diavazo g astrologia:) ! (oxi gia na prospatho na matho to mellon , alla gia na katalamveno kalitera ton eauto mou kai tus alous) xx

taurine
05-05-2012, 08:58 PM
Geia sas! Para para poli kalo site!!!:) Xerome p sas vrika epidi M'aresei na diavazo g astrologia:) ! (oxi gia na prospatho na matho to mellon , alla gia na katalamveno kalitera ton eauto mou kai tus alous) xx

Καλώς όρισες!
Η βιβλιοθήκη του taskbar αλλά και το αρχείο είναι γεμάτα από πληροφορίες και άρθρα αστρολόγων και μελών.
(Μόνο αν θέλεις, όχι greeklish :o)

tsikon
09-05-2012, 06:50 PM
Γεια σας
χαιρομαι πολυ που ηρθα στην παρεα σας. Ελπιζω μαζι να βρουμε τις απαντησεις σε ολα τα αστρολογικα ερωτηματα που εχουμε.

lastella
09-05-2012, 11:48 PM
Γεια σας,είμαι η Στέλλα και είμαι καινούργιο μέλος εδώ στον πολύ ενδιαφέρον χώρο σας!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
10-05-2012, 12:10 AM
Γεια σας
χαιρομαι πολυ που ηρθα στην παρεα σας. Ελπιζω μαζι να βρουμε τις απαντησεις σε ολα τα αστρολογικα ερωτηματα που εχουμε.


Γεια σας,είμαι η Στέλλα και είμαι καινούργιο μέλος εδώ στον πολύ ενδιαφέρον χώρο σας!
Καλώς μας ήρθατε αγαπημενα νεα μελη του myhoroscope
Σας εύχομαι καλή πλοήγηση στο καλύτερο αστρολογικο σαιτ !:)

vickym
10-05-2012, 03:19 AM
Καλημέρα σε όλους!

Διάβασα το γενέθλιο αστρολογικό μου χάρτη και ήταν ο πιο ακριβής που έχω δεί μέχρι τώρα. Μπράβο σας πολύ καλή δουλειά!

Jeen
10-05-2012, 11:13 PM
Καλησπέρα, με λένε Γιάννη και χρησιμοποιώ αρκετό καιρό το myhoroscope για τους χάρτες του. Δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί παλαιότερα, θα ήταν καλό να ενεργοποιούσατε και την ανάλυση της οικοθεσίας μελλοντικά. Ξέρω πως είναι κάτι που θέλει δουλειά, αλλά απλά εκφράζω μια επιθυμία :o . Θα προσπαθώ να γράφω πιο τακτικά. Χρωστάω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην ομάδα διαμόρφωσης του site για τις γνώσεις που μου έχει προσφέρει. :D

badu
10-05-2012, 11:18 PM
γεια σας είμαι η Λένα
χαίρομαι πολύ που θα είμαι και εγώ στη παρέα σας

fanp
11-05-2012, 01:24 AM
Γεια σας,
Συγχαρητήρια για το site!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
11-05-2012, 01:52 PM
Καλημέρα σε όλους!

Διάβασα το γενέθλιο αστρολογικό μου χάρτη και ήταν ο πιο ακριβής που έχω δεί μέχρι τώρα. Μπράβο σας πολύ καλή δουλειά!


Καλησπέρα, με λένε Γιάννη και χρησιμοποιώ αρκετό καιρό το myhoroscope για τους χάρτες του. Δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί παλαιότερα, θα ήταν καλό να ενεργοποιούσατε και την ανάλυση της οικοθεσίας μελλοντικά. Ξέρω πως είναι κάτι που θέλει δουλειά, αλλά απλά εκφράζω μια επιθυμία :o . Θα προσπαθώ να γράφω πιο τακτικά. Χρωστάω ένα μεγάλο ευχαριστώ στην ομάδα διαμόρφωσης του site για τις γνώσεις που μου έχει προσφέρει. :D


γεια σας είμαι η Λένα
χαίρομαι πολύ που θα είμαι και εγώ στη παρέα σας


Γεια σας,
Συγχαρητήρια για το site!

Αγαπημένα νεα μελη καλώς μας ήρθατε :)
Εύχομαι να έχετε καλή συνέχεια στο καλύτερο αστρολογικό σαιτ !

:):love:

MAMOROU
14-05-2012, 02:21 AM
γεια σας!!ειμαι και εγω καινουριο μελος και χρειαζομαι βοηθεια,αν μπορει κανεις..θελω να μαθω πως μπορω να βρω σε ποιο ζωδιο και σε ποιον οικο εχω τον χειρωνα μου.μηπως ξερετε;

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-05-2012, 10:12 AM
γεια σας!!ειμαι και εγω καινουριο μελος και χρειαζομαι βοηθεια,αν μπορει κανεις..θελω να μαθω πως μπορω να βρω σε ποιο ζωδιο και σε ποιον οικο εχω τον χειρωνα μου.μηπως ξερετε;
Γεια σου MAMOROU καλωσόρισες στην παρεα μας:)
Ακριβως πανω ψηλα στην σελιδα γραφει Δωρεαν Ωροσκόπιο εκει θα πατήσεις την εφαρμογη ''οι χαρτες μου ''θα βαλεις τα στοιχεια σου και θα βρεις οτι θελεις απο το Ωροσκοπιο σου και με μια μεγαλη αναλυση για ολους τους πλανητες και τον Χειρωνα που θελεις!

kotopoylo
16-05-2012, 02:48 PM
Γεια σας,
Ειμαι η Ρανια,ειμαι Αιγοκερως και νεο μελος στη παρεα σας.
Χαιρομαι που μου δινεται η ευκαιρια να ενημερωθω για πολλα θεματα!!

maria76
16-05-2012, 10:09 PM
Γειά σου Ράνια,πολύ αστείο το ψευδώνυμο σου:lol:,έχεις χιούμορ.
Πάρα πολλά θα μάθεις,και είσαι στο πιο σωστό site..

stella nera
16-05-2012, 10:59 PM
γειας σας,διαβαζω εδω και πολυ καιρο τα αρθρα σας ειναι τελεια!!!προσπαθω να καταλαβω λιγο απο αστρολογια αλλα οσο διαβαζω τοσο περισσοτερο μπερδευομαι :confused:

m0902
17-05-2012, 03:49 PM
kalhspera sthn omada! me th voh8eia autou edw tou site arxisa na asxoloumai kapws pio emperistatwmena me thn astrologia kai den 3erw kata poso auto einai kalo gia mena, mias pou exw mia genikoterh tash "fughs" apo ta epigeia..! hehe.. kalh sunexeia se olous

spirouvenus
17-05-2012, 08:09 PM
καλησπέρα ,
λέγομαι Αφροδίτη διαβάζω καθημερινά τα άρθρα σας και είναι πολύ εποικοδομητικά !

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
17-05-2012, 10:28 PM
γειας σας,διαβαζω εδω και πολυ καιρο τα αρθρα σας ειναι τελεια!!!προσπαθω να καταλαβω λιγο απο αστρολογια αλλα οσο διαβαζω τοσο περισσοτερο μπερδευομαι :confused:


kalhspera sthn omada! me th voh8eia autou edw tou site arxisa na asxoloumai kapws pio emperistatwmena me thn astrologia kai den 3erw kata poso auto einai kalo gia mena, mias pou exw mia genikoterh tash "fughs" apo ta epigeia..! hehe.. kalh sunexeia se olous


καλησπέρα ,
λέγομαι Αφροδίτη διαβάζω καθημερινά τα άρθρα σας και είναι πολύ εποικοδομητικά !

Kαλώς ηρθατε στο my horoscope:)

mariscorpion
17-05-2012, 11:08 PM
Είμαι 4 χρόνια μέλος, αλλά δεν έχω γράψει ποτέ.
Μου αρέσουν όλα τα θέματα και ...χάνομαι ...σ αυτά!
:)

RILY
18-05-2012, 08:59 PM
γεια σε ολους rily

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-05-2012, 09:42 PM
Είμαι 4 χρόνια μέλος, αλλά δεν έχω γράψει ποτέ.
Μου αρέσουν όλα τα θέματα και ...χάνομαι ...σ αυτά!
:)


γεια σε ολους rily
Καλως μας ήρθατε !!!!:)

lallamu13
19-05-2012, 07:08 PM
Καλησπερα σε ολους ! Εξαιρετο το site , χαιρομαι να διαβαζω διαφορετικες και ποικιλες προσεγγισεις σε θεματα ασυνηθιστα και πολυ ενδιαφεροντα. Η εμβαθυνση και παιδευση επι των θεματων ειναι πηγη εμπνευσης,συγχαρητηρια σε ολους !

inamorata
19-05-2012, 08:11 PM
Καλησπέρα σε όλους!!!!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-05-2012, 07:12 PM
Καλησπερα σε ολους ! Εξαιρετο το site , χαιρομαι να διαβαζω διαφορετικες και ποικιλες προσεγγισεις σε θεματα ασυνηθιστα και πολυ ενδιαφεροντα. Η εμβαθυνση και παιδευση επι των θεματων ειναι πηγη εμπνευσης,συγχαρητηρια σε ολους !


Καλησπέρα σε όλους!!!!!!!

Καλώς ορίσατε στο καλύτερο αστρολογικό σαιτ !!!!!:)

WILLIAM LEVI 7
20-05-2012, 07:55 PM
γεια σας!Υπεροχο πραγματικα το σαιτ σας!

αιγαγρος
20-05-2012, 09:07 PM
Kαλώς σας βρήκα!!:D
super αστροπροβλέψεις έχετε!!Μπράβο σας!!:love:
Keep going!!;)

panam
21-05-2012, 12:10 AM
E γεια σας!πολυ ωραια περναω εδω!

lousi48maria
21-05-2012, 09:51 AM
καλημερα και καλη εβδομαδα

lousi48maria
21-05-2012, 10:01 AM
:wacko::wacko::wacko:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
21-05-2012, 10:30 AM
γεια σας!Υπεροχο πραγματικα το σαιτ σας!


Kαλώς σας βρήκα!!:D
super αστροπροβλέψεις έχετε!!Μπράβο σας!!:love:
Keep going!!;)


E γεια σας!πολυ ωραια περναω εδω!


καλημερα και καλη εβδομαδα

Kαλημέρα καλώς ορίσατε στο my horoscope :):)
Ευχομαι καλη περιήγηση και καλο διαβασμα στα πολυ καλα αρθρα αστρολογιας!!!!!!

vagos1982
21-05-2012, 10:36 AM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΛΕΓΟΜΑΙ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΜΑ:ΜΕ ΠΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΕΝΑ ΧΑΡΤΗ ΩΡΙΑΙΑΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ;ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΧΑΡΤΗ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΝΑΛΥΣΗ;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ!!!

magistro
22-05-2012, 01:06 AM
Καλησπέρα πολύ ενδιαφέρον το site σας, να συνεχίσετε έτσι!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
22-05-2012, 10:58 PM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!ΛΕΓΟΜΑΙ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΣΤΟ ΕΞΗΣ ΕΡΩΤΗΜΑ:ΜΕ ΠΙΟ ΤΡΟΠΟ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΩ ΕΝΑ ΧΑΡΤΗ ΩΡΙΑΙΑΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΤΟΥ;ΔΗΛΑΔΗ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΧΑΡΤΗ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΗΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΝΑΛΥΣΗ;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ!!!


Καλησπέρα πολύ ενδιαφέρον το site σας, να συνεχίσετε έτσι!


Γεια σας και καλώς μας ήρθατε !
Καλη συνέχεια σας ευχομαι !!!!!:)

into the wild
25-05-2012, 01:35 PM
Καλημέρες κι από μένα! Καλώς σας βρήκα!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
26-05-2012, 01:10 AM
Καλημέρες κι από μένα! Καλώς σας βρήκα!!

Καλώς μας 'ηρθες :)

c180_alice
29-05-2012, 02:48 AM
Γεια σας ''αστερια'' .!!! ειμαι καιρο μελος κ η αληθεια ειναι πως εχω μαθει αρκετα πραγματα απο το σιτε σας.!!! καλη συνεχεια σε ολους....κ υπομονη σε οτι κανετε.!!! :D

makodi
04-06-2012, 09:15 AM
γειά σας
το site σας είναι καταπληκτικό. Διαβάζω αστρολογία από το 1985 και κάθε φορά ανακαλύπτω οτι δεν ξέρω τίποτα παρ όλο που τα γεγονότα στην ζωή μου και των αγαπημένων μου τα βλέπω κατόπιν εορτής γραμμένα στα άστρα. φιλάκια Μαρία

LAHTARA
04-06-2012, 04:48 PM
Γειαααα σας!!!! ουφ..εκλειψη αναδρομη αφροδίτη...ό,τι είχα δεδομένο...το χάνω...νέα πράγματα αχνοφαίνονται στον ορίζοντα...αλλά εγώ δεν μπορώ να αποφασίσω...να σκεφτώ ....φοβάμαι....ελπίζω όταν έρθει ο Δίας στο ζώδιο μου...να σώσει την κατάσταση...
:lost:

MarkarPap
04-06-2012, 11:19 PM
Λεγομαι Μαρία Ειμαι το ξοτης 23/11 με ωροσκοπο μαλλον παρθενο ωρα γεννησης 23.45 μμ.Θελω να ρωτησω ποτε θα δουμε ασπρη μερα επιτελους ολα στραβα πανε σε ολους τους τομεις.οσο αισιοδοξη και να θελω να ειμαι τα αποτελεσματα ειναι αντιθετα παντου.Οικογενειακα οικονομικα επαγγελματικα κτλ αν ξερει καποιος ας μου πει ευχ.

Mrs.G
05-06-2012, 01:03 AM
Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!μια ερώτηση:έχω γεννηθεί
4/6/1985έχω ωροσκόπο σκορπιό και ήλιο,ερμη άρη στους διδυμους;περίπου 3xronia τώρα έχω πάθει διαφορα!δύσκολα!τώρα με την έκλειψη που έγινε τι γίνετετα!τα φώτα σας παιδιά!!!

sear
05-06-2012, 05:43 PM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-06-2012, 10:48 PM
Γεια σας ''αστερια'' .!!! ειμαι καιρο μελος κ η αληθεια ειναι πως εχω μαθει αρκετα πραγματα απο το σιτε σας.!!! καλη συνεχεια σε ολους....κ υπομονη σε οτι κανετε.!!! :D


γειά σας
το site σας είναι καταπληκτικό. Διαβάζω αστρολογία από το 1985 και κάθε φορά ανακαλύπτω οτι δεν ξέρω τίποτα παρ όλο που τα γεγονότα στην ζωή μου και των αγαπημένων μου τα βλέπω κατόπιν εορτής γραμμένα στα άστρα. φιλάκια Μαρία


Λεγομαι Μαρία Ειμαι το ξοτης 23/11 με ωροσκοπο μαλλον παρθενο ωρα γεννησης 23.45 μμ.Θελω να ρωτησω ποτε θα δουμε ασπρη μερα επιτελους ολα στραβα πανε σε ολους τους τομεις.οσο αισιοδοξη και να θελω να ειμαι τα αποτελεσματα ειναι αντιθετα παντου.Οικογενειακα οικονομικα επαγγελματικα κτλ αν ξερει καποιος ας μου πει ευχ.


Καλησπέρα και καλώς σας βρήκα!μια ερώτηση:έχω γεννηθεί
4/6/1985έχω ωροσκόπο σκορπιό και ήλιο,ερμη άρη στους διδυμους;περίπου 3xronia τώρα έχω πάθει διαφορα!δύσκολα!τώρα με την έκλειψη που έγινε τι γίνετετα!τα φώτα σας παιδιά!!!


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ, ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ Η ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ, ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΣΑΣ!!!
Πω!πω!Καλως τους! Καλωσορισατε στο καλύτερο ατρολογικο σαιτ:)
Ευχομαι να περνατε καλα
και με εμας εδω τωρα παρεα ακομα καλύτερα αγαπητα νεα μελη:)
Καλη περιήγηση λοιπον και καλο διαβασμα σας ευχομαι!!

lili8
06-06-2012, 11:34 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ ΣΤΗ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ..ΑΝΗΚΩ ΣΤΟ ΖΩΔΙΟ ΤΟΥ ΤΟΞΟΤΗ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΠΑΡΘΕΝΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ!!!:D

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
07-06-2012, 09:52 AM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΑΤΕ ΣΤΗ ΟΜΟΡΦΗ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ..ΑΝΗΚΩ ΣΤΟ ΖΩΔΙΟ ΤΟΥ ΤΟΞΟΤΗ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΠΑΡΘΕΝΟ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ!!!:D

Καλως μας ηρθες Τοξοτίνα:)

alec
11-06-2012, 04:42 PM
Ευχαριστώ για την αποδοχή. Καλώς σας βρήκα να είστε όλοι πάντα καλά.Γεννήθηκα στην Αλεξάνδρεια Αιγύπτου και προσπάθησα να συμπληρώσω την φόρμα Ωροσκοπίου αλλα δεν ξέρω τι να βάλω στα east κ.τ.λ.
Είμαι απο αυτούς που πιάνουν χρυσάφι και γίνετε χώμα........Γεννήθηκα 25 Ιουνίου του 1945 στις 6μμ.Υπάρχει φως???

gold soul
11-06-2012, 06:35 PM
Καλώς μας ήρθατε alec, 25 Ιουνίου κι εγώ (αλλά αρκετά χρονάκια μετά). Όταν συμπληρώνετε τη φορμα εισαγωγής στοιχείων, αρκεί να γράψετε στο αντίστοιχο πεδίο τα πρώτα γράμματα από τη λέξη Alexandria και θα σας εμφανίσει μια μπάρα επιλογών για την πόλη που θέλετε.. Τότε θα συμπηρωθούν οι συντεταγμένες αυτόματα..

Αν θέλαμε να δούμε το καλό της υπόθεσης, είναι ότι έχετε βρει τουλάχιστον ένα μέταλλο που δεν πρέπει να αγγίζετε, υπάρχουν όμως τόσα άλλα που ίσως αποδειχθούν πολύτιμα.. Αφήστε που καμιά φορά στο χώμα μπορεί να βρούμε και θυσαυρό..:)

Καλή συνέχεια..

besa
12-06-2012, 02:37 AM
Καλώς σας βρήκα, πρέπει να πω οτί ανυπομονώ να διαβάσω περισσότερα στοιχεία για την ύπαρξη yod σε ένα γενέθλιο ωροσκόπιο σε κάποιο από τα επόμενα άρθρα..η ύπαρξη 6 yod, του ενός πάνω στο άλλο στο γένεθλιο χάρτη μου, με έχει κάνει να θέλω να βρω λίγα παραπάνω στοιχεία για το συγκεκριμένο σχηματισμό...ευχαριστούμε για τις αναλύσεις σας και καλή συνέχεια

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
12-06-2012, 02:01 PM
Καλώς σας βρήκα, πρέπει να πω οτί ανυπομονώ να διαβάσω περισσότερα στοιχεία για την ύπαρξη yod σε ένα γενέθλιο ωροσκόπιο σε κάποιο από τα επόμενα άρθρα..η ύπαρξη 6 yod, του ενός πάνω στο άλλο στο γένεθλιο χάρτη μου, με έχει κάνει να θέλω να βρω λίγα παραπάνω στοιχεία για το συγκεκριμένο σχηματισμό...ευχαριστούμε για τις αναλύσεις σας και καλή συνέχεια

Kαλώς μας ήρθες besa:)
Kαλη συνεχεια και καλο διαβασμα ευχομαι!

lilili
12-06-2012, 06:59 PM
Καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση μήπως ξέρει κάποιος να μου πει. Τώρα που είναι ο Διας στους διδύμους και εγω εχω σελήνη στους διδύμους στον αστρολογικό μου χάρτη επηρεάζομαι θετικά; Τι σημαίνει αυτό;

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
12-06-2012, 10:55 PM
Καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση μήπως ξέρει κάποιος να μου πει. Τώρα που είναι ο Διας στους διδύμους και εγω εχω σελήνη στους διδύμους στον αστρολογικό μου χάρτη επηρεάζομαι θετικά; Τι σημαίνει αυτό;

Καλησπέρα και σε εσένα:)
Αν ψαξεις λιγο θα βρεις αρθρα που σε ενδιαφερουν για την διελευση του Δια στο ζωδιο των Διδυμων.

ΣΠΑΣΜΕΝΗ ΚΟΥΚΛΑ
13-06-2012, 02:06 AM
Γειά σας!!! Ωραίο κι ενδιαφέρον site

Σε κάποιες στήλες εδώ μπορώ να μάθω και πότε θα παντρευτούμε με αυτόν που θέλω αν σκέφτεται κάτι τέτοιο και αν με αγαπαει;

γλαύκη
13-06-2012, 07:21 AM
καλημερα σε όλους, ονομάζομαι γλαύκη. όλα αυτά που αναφέρονται στο site μου φαίνονται συναρπαστικά, δυστυχώς όμως δε ξέρω πολλά από αστρολογία και θα ήθελα βοήθεια προκειμένου να καταλάβω κάποια βασικά πράγματα. επίσης δε γνωρίζω και πολλά σε σχέση με τη συμμετοχή σε ομάδες συζήτησης. αρχικά θα ήθελα βοήθεια να κατανοήσω τη σημαίνει:
1. η όψη χιαστί της γενέθλιας σελήνης (στον 4ο οίκο) με τον γενέθλιο πλούτωνα μου (στον 9ο οίκο).
2. η όψη χιαστί της γενέθλιας σελήνης (στον 4ο οίκο) με τον γενέθλιο Ποσειδώνα μου (στον 12ο οίκο).

ευχαριστώ πολύ για όλα,
καλημέρα σε όλους σας

taurine
13-06-2012, 10:04 AM
Καλημέρα και καλή περιήγηση.
Η χιαστί θεωρείται μια από τις δευτερεύουσες όψεις.
Στην προκειμένη περίπτωση η όψη αυτή λέγεται yod.
Ρίξε μια ματιά εδώ.

Eντίθ Πιάφ: Χιαστί, η όψη της δυσπροσαρμογής (http://php56.astrowin3.org/forum/%CF%89%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%BA%CF%8C%CF%80%CE%B9%C E%B1-%CE%B4%CE%B9%CE%B1%CF%83%CE%AE%CE%BC%CF%89%CE%BD-%CE%B1%CF%86%CE%B9%CE%B5%CF%81%CF%8E%CE%BC%CE%B1%C F%84%CE%B1-153/e%CE%BD%CF%84%CE%AF%CE%B8-%CF%80%CE%B9%CE%AC%CF%86-%CF%87%CE%B9%CE%B1%CF%83%CF%84%CE%AF-%CE%B7-%CF%8C%CF%88%CE%B7-%CF%84%CE%B7%CF%82-%CE%B4%CF%85%CF%83%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CE%B1%C F%81%CE%BC%CE%BF%CE%B3%CE%AE%CF%82-13037/)


H φιγούρα Yod στον αστρολογικό χάρτη (http://php56.astrowin3.org/forum/%CE%B3%CE%B5%CE%BD%CE%AD%CE%B8%CE%BB%CE%B9%CE%B1-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%AF%CE%B1-148/h-%CF%86%CE%B9%CE%B3%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%B1-yod-%CF%83%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%B9%CE%BA%CF%8C-%CF%87%CE%AC%CF%81%CF%84%CE%B7-12990/)

1994
13-06-2012, 02:44 PM
Εξαιρετικά χρήσιμη ιστοσελίδα , ευχαριστουμε πολύ!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
14-06-2012, 01:42 PM
Εξαιρετικά χρήσιμη ιστοσελίδα , ευχαριστουμε πολύ!
Kαλωσόρισες 1994
καλη συνεχεια να εχεις:)

Κεχρειες
14-06-2012, 06:49 PM
γεια καρκινοσ 29-6-1965 με ωροσκοπο τοξοτη τι γινεται

BANK
14-06-2012, 11:42 PM
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ, ΠΟΛΥ!!!!!
:D

ligero
15-06-2012, 01:06 PM
Καλησπέρα!

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει μέσα στο forum σχετική αναφορά για Νέα Σελήνη σε σύνοδο με γενέθλιο πλανήτη. Λυπάμαι αν ταλαιπωρώ αλλά δεν βρήκα κάτι!

Ευχαριστώ προκαταβολικά!

xariko
15-06-2012, 01:26 PM
πολυ καλο site μπραβο.

champagne bubbles
16-06-2012, 09:34 PM
Καλησπερα, ειμαι καινουργιο μελος. Ευχομαι να περασουμε καλα. πολλα ενδιαφερον θεματα εχετε. Επειδη τα ψαχνω αυτα τα θεματα πιστευω θα σας κανω καλη παρεα. καλο βραδθ προς το παρον. Μια υδροχοο......

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-06-2012, 10:27 PM
γεια καρκινοσ 29-6-1965 με ωροσκοπο τοξοτη τι γινεται


ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ, ΠΟΛΥ!!!!!
:D


πολυ καλο site μπραβο.


Καλησπερα, ειμαι καινουργιο μελος. Ευχομαι να περασουμε καλα. πολλα ενδιαφερον θεματα εχετε. Επειδη τα ψαχνω αυτα τα θεματα πιστευω θα σας κανω καλη παρεα. καλο βραδθ προς το παρον. Μια υδροχοο......
Καλώς ήρθατε στην μεγαλη παρεα του myhoroscope:)

zen
17-06-2012, 10:53 AM
Δεν έχω καταλάβει και πολλά σχετικά με το πως λειτουργεί το site,έως καθόλου... γι'αυτό δεν έγραψα κάτι πρίν.Δεν ξέρω τι να γράψω για τον εαυτό μου και δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ.
Είμαι ζώδιο γκαντέμης με ωροσκόπο κατάρα..όπως μητσοτάκης ένα πράμα,γι'αυτό καλύτερα να με αποφεύγετε.

taurine
17-06-2012, 11:06 AM
Δεν έχω καταλάβει και πολλά σχετικά με το πως λειτουργεί το site,έως καθόλου... γι'αυτό δεν έγραψα κάτι πρίν.Δεν ξέρω τι να γράψω για τον εαυτό μου και δεν μου αρέσει να περιαυτολογώ.
Είμαι ζώδιο γκαντέμης με ωροσκόπο κατάρα..όπως μητσοτάκης ένα πράμα,γι'αυτό καλύτερα να με αποφεύγετε.

Καλώς ήλθες και καλή περιήγηση.
Μην απαισιοδοξείς γιατί οι μαύρες σκέψεις, φέρνουν μαύρη τύχη.
Ρίξε μια ματιά στα φόρουμ των άρθρων και είμαι σίγουρη πως θα βρείς πολλά αισιόδοξα μηνύματα.
Αξίζει τον κόπο.
:)

lilili
18-06-2012, 09:29 AM
Άρθρα για την διελευση σο ζώδιο των δυδύμων έχω διαβάσει απλά ρωτάω εγω που αν είναι θετικό το γεγονός ότι εχω σελήνη στους διδύμους και αν αυτό μου δίνει απο την εύνοια του Δια. Ευχαριστώ. :D

Adrianastars
20-06-2012, 03:33 PM
Γειά σας φίλοι και συνοδοιπόροι καλό καλοκαίρι.

arodamos
20-06-2012, 11:22 PM
Γεια σε όλους! Πειράζει που ξεκινώ με Αφροδίτη ανάδρομη;

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
21-06-2012, 12:38 AM
Γειά σας φίλοι και συνοδοιπόροι καλό καλοκαίρι.


Γεια σε όλους! Πειράζει που ξεκινώ με Αφροδίτη ανάδρομη;

Καλως ήρθατε στο myhoroscope :)

farmville
21-06-2012, 04:18 PM
καλησπέρα!!! αναρωτιέμαι πως γίνεται να είσαι αιγόκερως με ήλιο, σελήνη, ερμή, αφροδίτη στον αιγόκερω και ωροσκόπο στον υδροχόο και αυτός ο υπέροχος δίας να τελειώσει την πορεία του στον ταύρο και να μην σ΄αγγίξει καθόλου!!!! ευχαριστώ πολύ για τη δυνατότητα που μου δίνετε να εκφράσω τη σκέψη μου...

ΕΛΕΝΗ1
21-06-2012, 05:06 PM
καλησπέρα!!! αναρωτιέμαι πως γίνεται να είσαι αιγόκερως με ήλιο, σελήνη, ερμή, αφροδίτη στον αιγόκερω και ωροσκόπο στον υδροχόο και αυτός ο υπέροχος δίας να τελειώσει την πορεία του στον ταύρο και να μην σ΄αγγίξει καθόλου!!!! ευχαριστώ πολύ για τη δυνατότητα που μου δίνετε να εκφράσω τη σκέψη μου...
Μην ανησυχείς και δεν είσαι η μόνη...και εγώ σκορπιός με ωροσκόπο σκορπιό είμαι και ο Δίας απέναντι μου τίποτα απολύτως δεν μου έφερε και δεν μπορώ να καταλάβω το γιατί αφού δύσκολες όψεις στο χάρτη μου δεν έκανε!
Τι να πω; Ελπίζω ο Δίας στους Διδύμους να φέρει τίποτα καλό επιτέλους!
Αλλά εγώ δεν είμαι και ένα σύνηθες παράδειγμα, αφού μάλλον το σύμπαν δεν με πάει και πολύ....γιατί δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς! Και να πει ότι η δυστυχία κρατάει μόνο ένα χρόνο, να έλεγα θα το αντέξουμε, αλλά για πόσο ακόμη:(!
Και μου αρέσει που κάθε καινούργια χρονιά είμαι αισιόδοξη και κάθε χρονιά νομίζω ότι θα γίνει ένα θαύμα και όλα θα αλλάξουν μα πάντα τα ίδια μένουν!
Τι να πω εύχομαι να δεις κανένα καλό από το Δία στους Διδύμους! Ποτέ δεν ξέρεις...έχεις και ωροσκόπο Υδροχόο!:cool:

vasilikivp
22-06-2012, 11:26 AM
γεια σε ολους κ απο μενα....που με χτυπαει αλυπητα ο γενεθλιος κρονος στον ζυγο! Δεν μπορει, θα τελειωσει καποια στιγμη ευχομαι αυτο..

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
22-06-2012, 04:22 PM
γεια σε ολους κ απο μενα....που με χτυπαει αλυπητα ο γενεθλιος κρονος στον ζυγο! Δεν μπορει, θα τελειωσει καποια στιγμη ευχομαι αυτο..
Γεια σου και σενα vasilikivp:)
Ευχομαι καλη συνέχεια στο καλύτερο αστρολογικο σαιτ
οπως θα δεις και εσυ ειμαστε μια μεγαλη και πολυ καλη παρεα
επισης σου ευχομαι καλο διαβασμα στα πολυ καλα αρθρα και θεματα που εχει το myhoroscope!

farmville
22-06-2012, 04:26 PM
σε καταλαβαίνω απόλυτα!!!! ας ελπίσομε ότι ο δίας από τους διδύμους θα ρίξει το βλέμμα του και σε μας τις παραπονεμένες!!!!!!;)

katata
23-06-2012, 09:50 PM
Γεια σε όλη την παρέα του myhoroscope!:)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-06-2012, 11:24 PM
Γεια σε όλη την παρέα του myhoroscope!:)

Kαλώς μας ήρθες katata:)
Ειμαστε μια μεγαλη παρεα που αγαπαμε πολυ το my horoscope:love:
μερικοι απο εμας υπερβολικα πολυ :love:
γιατι το αξιζει
καλη συνεχεια ευχομαι λοιπον!!!!!

Theo1973
24-06-2012, 10:51 PM
Γεια σας. Μακάρι να μου βγουν έστω και το ένα πέμπτο από όλα όσα αναγράφονται στο ζώδιο μου γιατί έχει αρχίσει και μου την δίνει το σκηνικό. ΙΙ :mad:

sweetharmony
25-06-2012, 04:32 PM
είμαι νέο μέλος και απλά θέλω να πω ένα γεια!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
25-06-2012, 08:27 PM
Γεια σας. Μακάρι να μου βγουν έστω και το ένα πέμπτο από όλα όσα αναγράφονται στο ζώδιο μου γιατί έχει αρχίσει και μου την δίνει το σκηνικό. ΙΙ :mad:


είμαι νέο μέλος και απλά θέλω να πω ένα γεια!!

Καλώς μας ήρθατε και καλη συνεχεια ευχομαι!:)

ELLHKAPA
26-06-2012, 01:11 AM
καλησπέρα! ειμαι η Εllhkapa, λέων με ωροσκόπο καρκίνο και προσπαθώ να μάθω αστρολογία παρακολουθώντας κάθε σχετική συζήτηση και διαβάζοντας,αλλά δεν αντιλαμβάνομαι και πολλα πράγματα. εχω πάντως υπομονή κι επιμονή μεγάλη!
:rolleyes:

πλειας
26-06-2012, 02:31 AM
καλημερα!δεν εχω προσγειωθει ακομα απο τα ΑΣΤΡΑ...:rolleyes::lost::lost:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
26-06-2012, 02:48 PM
καλησπέρα! ειμαι η Εllhkapa, λέων με ωροσκόπο καρκίνο και προσπαθώ να μάθω αστρολογία παρακολουθώντας κάθε σχετική συζήτηση και διαβάζοντας,αλλά δεν αντιλαμβάνομαι και πολλα πράγματα. εχω πάντως υπομονή κι επιμονή μεγάλη!
:rolleyes:


καλημερα!δεν εχω προσγειωθει ακομα απο τα ΑΣΤΡΑ...:rolleyes::lost::lost:

Καλώς μας ηρθατε λοιπον!:)
Καλη συνεχεια σας εύχομαι!

λιλλιαν
26-06-2012, 04:14 PM
λεγομε λιλλιαν ειμαι παρθενος κ εχω δια στους διδμους στο 10ο οικο στις 28 μοιρες ολα μου εχουν παει αναποδα κ που δυσκολα τον τελευταιο καιρο το οτι μπηκε ο διας στους διδυμους μπορω να περιμενω κατι καλυτερο κ αν μπορει καποιος ν με παραπεμψει σε καποιο κατατοπιστικο αρθρο ευχαριστω πολυ

Theo1973
26-06-2012, 07:54 PM
ναι είναι αλήθεια. τα χω πάρει άσχημα και γω. με ήλιο, ερμή, αφροδίτη, κρόνο στους διδύμους και περιμένω να δω μια άσπρη μέρα απ αυτόν τον δία. μέχρι τώρα ...πίκρα. φύσηξε αέρας. πολλύς αέρας ρε παιδί μου.

tatiana1
28-06-2012, 10:34 AM
:rolleyes::rolleyes:

- - - Updated - - -

:rolleyes::rolleyes:

ΜΑΡΙΑ1013
28-06-2012, 02:43 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ SITE

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
28-06-2012, 10:01 PM
:rolleyes::rolleyes:

- - - Updated - - -

:rolleyes::rolleyes:


ΓΕΙΑ ΣΑΣ!
ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ SITE

Γεια σας και καλώς μας ήρθατε :)
Καλη συνεχεια να εχετε.

ellielli
28-06-2012, 11:11 PM
Μωρέ στεναχωριέμαι που ο Δίας δεν είναι πια στον Ταύρο:(:cry:..Τεσπά, μην είμαι αχάριστη περσύ το καλοκαίρι ήταν πολύ ωραία για μας σειρά έχουν τα διδυμάκια πλέον!Άν και shhh,μεταξύ μας έχω αφροδίτη στους διδύμους όποτε κάτι κάλο θα αποκομίσω και φέτος,αν δεν μου τα χαλάσει η σελήνη στον ζυγό!

mstasinopoulou
30-06-2012, 12:35 PM
καλημερα παιδια!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

καλημερα παιδια!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

καλημερα παιδια!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

καλημερα παιδια!!!!!!!!!!

UNION
01-07-2012, 03:34 PM
:D Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει αρχείο με τις ραδιοφωνικές εκπομπές ώστε αν δεν ήταν δυνατο να τις ακούσει ζωντανα κάπιος να μπορεί να τις παρακολουθήσει ηχογραφημένες.

Ευχαριστώ.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
02-07-2012, 01:36 AM
καλημερα παιδια!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

καλημερα παιδια!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

καλημερα παιδια!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

καλημερα παιδια!!!!!!!!!!

καλως μας ηρθες!:)

interflix
03-07-2012, 01:27 AM
Καλώς μας ήρθες!


Ευχαριστούμε για τα καλά σου σχόλια! :bigsmile:

Γεια σας.Ασχολουμαι πολυ καιρο με την αστρολογια,αλλα εχω πολυ δρομο ακομα.Το site σας μου αρεσει πολυ.Ειναι σοβαρο και αξιοπιστο.!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
04-07-2012, 08:16 AM
Γεια σας.Ασχολουμαι πολυ καιρο με την αστρολογια,αλλα εχω πολυ δρομο ακομα.Το site σας μου αρεσει πολυ.Ειναι σοβαρο και αξιοπιστο.!!!


Γεια σου interflix καλη συνεχεια ευχομαι:)

marantr
04-07-2012, 04:13 PM
Καλησπέρα.
Καλως σας βρήκα

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-07-2012, 08:29 AM
Καλησπέρα.
Καλως σας βρήκα

Καλημερα marantr καλώς μας ήρθες!:)

emanuil
06-07-2012, 01:17 AM
γεια σας,ειμαι καινουργιος και δεν ξερω πολλα. γεννηθηκα 21-5-1967 ξημεροματα απο 3-7 τι ζωδιο ειμαι

- - - Updated - - -

γεια σας,ειμαι καινουργιος και δεν ξερω πολλα. γεννηθηκα 21-5-1967 ξημεροματα απο 3-7 τι ζωδιο ειμαι

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
06-07-2012, 08:08 AM
γεια σας,ειμαι καινουργιος και δεν ξερω πολλα. γεννηθηκα 21-5-1967 ξημεροματα απο 3-7 τι ζωδιο ειμαι

- - - Updated - - -

γεια σας,ειμαι καινουργιος και δεν ξερω πολλα. γεννηθηκα 21-5-1967 ξημεροματα απο 3-7 τι ζωδιο ειμαι
Καλημέρα Εμανουηλ και καλώς όρισες στο myhoroscope
Ακριβως πάνω στην σελιδα λεει Δωρεαν ωροσκοπιο εκει θα πατησεις και θα σου βγαλει διαφορες εφαρμογες υπολογισμου για χαρτες
πατα υπολογισμος νεου χαρτη και βαλε τα στοιχεια σου οπως μου τα γραφεις παραπανω οπως και την πολη που γενηθηκες ,ομως πρεπει να ξερεις και την ωρα για να εχεις μια ολοκληρωμενη εικονα .
καλη συνεχεια ευχομαι

Παντως απο οτι ειδα εισαι στο ζωδιο Ταυρος στην 29 η μοιρα !

panatha59
08-07-2012, 09:50 AM
καλημερα καλη κυριακη πρωτη φορα σασ γραφω :love:

copper21
08-07-2012, 01:32 PM
Γεια χαρά. Το site είναι το ποιό ενδιαφέρον, σχετικά με την αστρολογιά. Εύχομαι να παραμείνει έτσι.

nastia87
08-07-2012, 09:23 PM
Καλησπέρα σε όλους! Είμαι η Νάστια και είμαι καινούριο μέλος. Τον τελευταίο χρόνο ασχολούμαι πιο διεξοδικά με την αστρολογία και έχω αρχίσει λίγο λίγο να μπαίνω στο κλίμα. Μέχρι πρότεινως μου ήταν αρκετό να ξέρω το ζώδιο του άλλου. Τώρα θέλω να ξέρω όλο τον χάρτη! :D:D

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-07-2012, 11:10 AM
καλημερα καλη κυριακη πρωτη φορα σασ γραφω :love:


Γεια χαρά. Το site είναι το ποιό ενδιαφέρον, σχετικά με την αστρολογιά. Εύχομαι να παραμείνει έτσι.


Καλησπέρα σε όλους! Είμαι η Νάστια και είμαι καινούριο μέλος. Τον τελευταίο χρόνο ασχολούμαι πιο διεξοδικά με την αστρολογία και έχω αρχίσει λίγο λίγο να μπαίνω στο κλίμα. Μέχρι πρότεινως μου ήταν αρκετό να ξέρω το ζώδιο του άλλου. Τώρα θέλω να ξέρω όλο τον χάρτη! :D:D
Καλημερα αγαπητα νεα μελη nastia 87,copper 21, panatha 59
ευχομαι καλη συνεχεια να εχετε στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!:)

Angels23
09-07-2012, 03:43 PM
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα και τα μέλη του "myhoroscope" ονομάζομαι Αγγελική και είμαι εδώ όλη "αυτιά" για να ενημερώνομαι καθημερινά για αυτόν τον τόσο ενδιαφέρον τομέα!! Διαβάζω καθημερινά αναλύσεις του ζωδίου μου (Τοξότης) αλλά και δικών μου αγαπημένων προσώπων! Καλώς σας βρήκα! :D

candymary
09-07-2012, 04:42 PM
geia se olous

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-07-2012, 05:53 PM
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα και τα μέλη του "myhoroscope" ονομάζομαι Αγγελική και είμαι εδώ όλη "αυτιά" για να ενημερώνομαι καθημερινά για αυτόν τον τόσο ενδιαφέρον τομέα!! Διαβάζω καθημερινά αναλύσεις του ζωδίου μου (Τοξότης) αλλά και δικών μου αγαπημένων προσώπων! Καλώς σας βρήκα! :D


geia se olous



Γειά σας και καλώς μας ήρθατε:)
καλη συνεχεια ευχομαι !

fitza
09-07-2012, 08:23 PM
to site sas einai kataplhktiko me polles plhrofories k poly endiaferonta arthra! tha hthela na sas eyxaristhsw gia ta osa prosferete k na eyxhthw oti kalytero se olous sas!!!!:)

LAZIKOS
09-07-2012, 09:55 PM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΜΕΛΗΣ ΣΑΣ, ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-07-2012, 11:39 PM
to site sas einai kataplhktiko me polles plhrofories k poly endiaferonta arthra! tha hthela na sas eyxaristhsw gia ta osa prosferete k na eyxhthw oti kalytero se olous sas!!!!:)


ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΣ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΜΕΛΗΣ ΣΑΣ, ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Καλώς μας ηρθατε αγαπητα νεα μελη:)
καλη περιηγηση σας ευχομαι!

eutixia
11-07-2012, 05:45 PM
Καλώς μας ήρθες!
Γεια σας παιδιά καλώς σας βρήκα.Σορρυ ου γραφω εδω αλλα δε ξερω σε ποια ενοτητα ακριβώς να απευθυνθω ούτε πως βρισκω τις ενότητες.....Λοιπον...είμαι γεννημενη 30-10-1984 ωρα 10+20(πρωι).Σκορπιος με ωροσκοπο τοξοτη και αφροδιτη τοξοτη...Τα αναφερω αυτα για ενα λογο...Επιστροφη κρονου στο σκορπιο...οκ εχω διαβασει περιπου τι σημαινει...ομως για τους τοξοτες ο κρονος μπαινει στο 12ο οικο που παλι εσωστρεφεια ψιλοκαταθλιψη τελος παντων κατι οχι και τοσο θετικο σωστα?
Εγω δηλαδη τι να περιμενω????υπαρχει καμια αχτιδα πουθενα??


Ευχαριστούμε για τα καλά σου σχόλια! :bigsmile:[/QUOTE]

λιλλιαν
12-07-2012, 11:42 AM
εισαι παρθενος στο ζωωδιο κ εσυ η απλα στο χαρτη εχεις πολυ αερα γιατι ο δικος μου χαρτης πρεπει ναναι ανεμοδαρμενος:cry:

Victory
12-07-2012, 05:03 PM
Καλησπέρα σας, είμαι off topic συγνώμη γι αυτό, αλλά είναι η πρώτη φορά που προσπαθώ να ανοίξω θέμα μετά την αλλαγή του site και δεν μπορώ. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος παρακαλώ;

tzitzikatzitzika
12-07-2012, 09:59 PM
γεια σας.μολις εγινα μελος.πολυ ωραιο site!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
12-07-2012, 10:39 PM
γεια σας.μολις εγινα μελος.πολυ ωραιο site!

Γεια σου και καλώς μας ηρθες!!!:)

saggitariusx2
14-07-2012, 03:25 AM
polles astrokalhmeres...:) kalws sas vrhka kai euxomai my horoscope na mou ma8eis kai na ''dida3eis''para polla dioti eimai pa8iasmenh me thn astrologia edw kai 3 xronia...kai akomaaaa ma8ainw...auth loipon einai h astrologia gia mena mia episthmh! sas euxaristw polu pou me dexthkate!!! :love:

virtue71
15-07-2012, 12:33 PM
Γεια! Μπαίνω αρκετό καιρό εδώ κυρίως για τα ενδιαφέροντα άρθρα που συχνά είναι πραγματικά χρήσιμα στην προσωπική μου αναζήτηση και προσπάθεια εξέλιξης, αλλά σήμερα μόνο κάνω γνωστή την παρουσία μου. Η αλήθεια είναι πως έχω πολλά ερωτήματα και θέματα που δουλεύω. Πιστεύω πως υπάρχουν και άλλοι εδώ μέσα με τους ίδιους προβληματισμούς. Ίσως η ύπαρξη κάποιου διαλόγου βοηθήσει...

Victory
15-07-2012, 01:20 PM
virtue71 προς στιγμή οι παρεούλα είναι των δυο μας....Συμφωνω με το σκεπτικό σου...μαθαίνεις πάρα πολλά και οι συνεργατες του forum είναι πολύ πρόθυμοι για βοήθεια και στήρηξη στην δική μας διάθεση για ενημέρωση και μαθητεία...Καλή Κυριακή

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-07-2012, 12:36 AM
polles astrokalhmeres...:) kalws sas vrhka kai euxomai my horoscope na mou ma8eis kai na ''dida3eis''para polla dioti eimai pa8iasmenh me thn astrologia edw kai 3 xronia...kai akomaaaa ma8ainw...auth loipon einai h astrologia gia mena mia episthmh! sas euxaristw polu pou me dexthkate!!! :love:


Γεια! Μπαίνω αρκετό καιρό εδώ κυρίως για τα ενδιαφέροντα άρθρα που συχνά είναι πραγματικά χρήσιμα στην προσωπική μου αναζήτηση και προσπάθεια εξέλιξης, αλλά σήμερα μόνο κάνω γνωστή την παρουσία μου. Η αλήθεια είναι πως έχω πολλά ερωτήματα και θέματα που δουλεύω. Πιστεύω πως υπάρχουν και άλλοι εδώ μέσα με τους ίδιους προβληματισμούς. Ίσως η ύπαρξη κάποιου διαλόγου βοηθήσει...
Καλως μας ήρθατε αγαπητα νεα μελη!
Καλη συνεχεια λοιπον!:)

silversnow
16-07-2012, 05:30 AM
:)καλησπερα!!!!

- - - Updated - - -

:)καλησπερα!!!!

silversnow
16-07-2012, 05:40 AM
συγχαρητηρια για το φορουμ!!! και καλη πορεια σε ολους μας

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-07-2012, 04:42 PM
συγχαρητηρια για το φορουμ!!! και καλη πορεια σε ολους μας

Καλώς μας ήρθες :)
καλη συνεχεια λοιπον!

tizzy
17-07-2012, 09:31 AM
καλημερα σε ολους....πολυ καλο το site παιδια...μπραβο σας

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
17-07-2012, 10:01 PM
καλημερα σε ολους....πολυ καλο το site παιδια...μπραβο σας

καλωσορισες tizzy:)
καλη συνεχεια!

georoula
19-07-2012, 08:28 PM
Καλησπερα σας. Ειμαι καιρο στο φορουμ διαβαζω τα αρθρα σας ,τωρα με το facebook ακομα πιο πολυ.Ειναι η πρωτη φορα που σας γραφω και ειναι μια καλη ευκαιρεια να σας συγχαρω για την καταπληκτικη δουλεια που κανετε.:love:

island
19-07-2012, 11:57 PM
καλως σας βρισκω και παλι!!!!! μετα απο δυο χρονια απουσιας περιπου,επιστρεφω παλι και θελω τη βοηθεια σας για να βρω ενα αρθρο σχετικο με την Δήμητρα ( Ceres ) στα ζώδια και τους οίκους!![:))]

ΛΟΥΛΟΥΔΕΝΙΑ
20-07-2012, 02:24 PM
Καλή σας μέρα!!

Είμαι μια Υδροχόα με μεγάλη αγάπη στην Αστρολογία, ιδίως στην ωριαία και με δύσκολο γενέθλιο χάρτη!!

Ελπίζω μέσα από αυτόν τον ιστότοπο να μάθουμε περισσότερα και να γίνουμε καλύτεροι άνθρωποι!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-07-2012, 08:34 PM
Καλησπερα σας. Ειμαι καιρο στο φορουμ διαβαζω τα αρθρα σας ,τωρα με το facebook ακομα πιο πολυ.Ειναι η πρωτη φορα που σας γραφω και ειναι μια καλη ευκαιρεια να σας συγχαρω για την καταπληκτικη δουλεια που κανετε.:love:


καλως σας βρισκω και παλι!!!!! μετα απο δυο χρονια απουσιας περιπου,επιστρεφω παλι και θελω τη βοηθεια σας για να βρω ενα αρθρο σχετικο με την Δήμητρα ( Ceres ) στα ζώδια και τους οίκους!![:))]

Καλώς ηρθατε παλια και νεα μελη :)
καλη συνεχεια να εχετε λοιπον!

balentina8
22-07-2012, 11:23 AM
καλημέρα! έχω γενηθεί στις 26/3/68 στις 7πμ, χώρισα χθες .......μπορεί κάποιος να μου κάνει μια πρόβλεψη για το μέλλον?

kotoula
22-07-2012, 07:45 PM
Γειά σας!είμαι η Γιώτα και χάρηκα πολύ που έγινα μέλος!
βέβαια,μέχρι τώρα,38 χρόνια,μου είχαν βρεί τον ωροσκόπο (Υδροχόο),αλλά με τα στοιχεία που μου ζητήσατε,βγήκε τελικά Τοξότης!!!
θα σας παρακολουθώ για να μάθω περισσότερα! :)

lilylovely
22-07-2012, 08:19 PM
Καλησπέρα σε όλους! Με σεβασμό και αγάπη για την αστρολογία, που όσο την ανακαλύπτω τόσο περισσότερο γίνεται η ανεξάντλητη δύναμη που τα συνδέει όλα, η γνώση της και η αλήθεια της δεν τελειωνουν ποτέ, που όσο τη μαθαίνω, τόσο τιποτα δεν ξέρω.

minoraki
22-07-2012, 11:56 PM
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 4 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 37. ΕΙΜΑΙ ΙΧΘΕΙΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΑΙΓΩΚΕΡΟ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΥΓΟΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΙΧΘΥ.

rainbowangels
24-07-2012, 12:44 PM
Γειά σας!είμαι καινούργια εδώ...! έχω ασχοληθεί με την δυτική αστρολογία και με την κινέζικη αστρολογία.!..απλά η σελίδα σας είναι υπέροχη καθώς και τα θέματα σας..:)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
26-07-2012, 01:35 AM
καλημέρα! έχω γενηθεί στις 26/3/68 στις 7πμ, χώρισα χθες .......μπορεί κάποιος να μου κάνει μια πρόβλεψη για το μέλλον?


Γειά σας!είμαι η Γιώτα και χάρηκα πολύ που έγινα μέλος!
βέβαια,μέχρι τώρα,38 χρόνια,μου είχαν βρεί τον ωροσκόπο (Υδροχόο),αλλά με τα στοιχεία που μου ζητήσατε,βγήκε τελικά Τοξότης!!!
θα σας παρακολουθώ για να μάθω περισσότερα! :)


Καλησπέρα σε όλους! Με σεβασμό και αγάπη για την αστρολογία, που όσο την ανακαλύπτω τόσο περισσότερο γίνεται η ανεξάντλητη δύναμη που τα συνδέει όλα, η γνώση της και η αλήθεια της δεν τελειωνουν ποτέ, που όσο τη μαθαίνω, τόσο τιποτα δεν ξέρω.


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΗ 4 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 37. ΕΙΜΑΙ ΙΧΘΕΙΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΑΙΓΩΚΕΡΟ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΖΥΓΟΣ ΜΕ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΙΧΘΥ.


Γειά σας!είμαι καινούργια εδώ...! έχω ασχοληθεί με την δυτική αστρολογία και με την κινέζικη αστρολογία.!..απλά η σελίδα σας είναι υπέροχη καθώς και τα θέματα σας..:)

Kαλώς μας ήρθατε λοιπόν!
Καλή περιήγηση σας εύχομαι στο καλύτερο αστρολογικο φορουμ!!:)

antpep
26-07-2012, 01:41 PM
:confused: Καλησπέρα σε όλους σας. Γράφω για πρώτη φορά στο form, ονομάζομαι Αντώνης, είμαι μαθητής στην Αστρολογία, ασχολούμαι πολλά χρόνια, όχι επαγγελματικά, είμαι μηχανικός πληροφορικής και μηχανικός ηλεκτρονικός, και έχω κι εγώ τις ανησυχίες μου...
Ανακάλυψα το forum πριν από λίγο παρά του ότι μπαίνω συχνα-πυκνά στα διάφορα συνδεδεμένα sites..
καλώς σας βρήκα λοιπόν..

giotobalaki
27-07-2012, 05:17 PM
Καλησπέρα,

λέγομαι Ελένη και είμαι καινούργια τόσο στο forum όσο και στον κόσμο της αστρολογίας... κατα λάθος έπεσε στα χέρια μου ένα βιβλίο το οποίο διάβασα και μου τράβηξε την προσοχή. Ενδιαφέρομαι να μάθω κάποια παραπάνω πράματα και νομίζω πως το site σας θα με βοηθήσει πολύ...

kolybri
28-07-2012, 11:24 AM
Γεια σας,δεν ξερω πολλα από αστρολογια,να σας ρωτήσω αν τοετήσιο γενέθλιο ωροσκόπιο είναι σε νέα σελήνη, αλλά η ώρα γέννησης σε κενή πορεία ,τι ακριβώς σημαίνει;

LAHTARA
28-07-2012, 11:40 PM
Kαλησπέρα σας! Ναι.. έχω πολύ καιρό να γράψω κάτι.. μόνο σας διαβάζω.... Ακούω για Δια στους Διδύμους κι εγω Διδυμίνα.. μα.... περνάω χάλια.... πάντα αισιόδοξη είμαι... μα... το τελευταιο καιρό.. έχασα πολλά.... Ελπίζω πως τα καλυτερα... έρχονται.. γρήγορα.. γιατί... οι αντοχές με εγκατέλειψαν! :cry:

estrela
29-07-2012, 11:14 PM
Καλησπέρα!!!Ερώτηση.........ότα ν στον αστρολογικό χάρτη όλοι οι οίκοι είναι στη θέση τους..1ος στον κριό,2ος στον τάυρο κ.ο.κ...σημαίνει κάτι συγκεκριμένο....να ανησυχώ???????????????:lol:ευχαριστ ώ εκ των προτέρων!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
30-07-2012, 09:59 AM
Καλησπέρα,

λέγομαι Ελένη και είμαι καινούργια τόσο στο forum όσο και στον κόσμο της αστρολογίας... κατα λάθος έπεσε στα χέρια μου ένα βιβλίο το οποίο διάβασα και μου τράβηξε την προσοχή. Ενδιαφέρομαι να μάθω κάποια παραπάνω πράματα και νομίζω πως το site σας θα με βοηθήσει πολύ...


Γεια σας,δεν ξερω πολλα από αστρολογια,να σας ρωτήσω αν τοετήσιο γενέθλιο ωροσκόπιο είναι σε νέα σελήνη, αλλά η ώρα γέννησης σε κενή πορεία ,τι ακριβώς σημαίνει;


Καλησπέρα!!!Ερώτηση.........ότα ν στον αστρολογικό χάρτη όλοι οι οίκοι είναι στη θέση τους..1ος στον κριό,2ος στον τάυρο κ.ο.κ...σημαίνει κάτι συγκεκριμένο....να ανησυχώ???????????????:lol:ευχαριστ ώ εκ των προτέρων!!!!

Αγαπητα νεα μελη καλώς μας ήρθατε :)
Με μια αναζητηση θα βρητε οσα σας ενδιαφερουν για να λυσετε τις αποριες σας
Η βιβλιοθηκη του myhoroscope ειναι πλουσια σε υλη με υπεροχα αρθρα και συζητησεις!!
ΕΎΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΛΟΙΠΟΝ!!!!:)

Υ.Γ
καλε γυρισα λεμε
σας επιθυμησααααα!!!~!!:love::love::)
:woot::woot::woot::nana::nana:

αγιος
30-07-2012, 10:47 AM
καλώς σας βρήκα και εγώ

- - - Updated - - -

καλώς σας βρήκα και εγώ

αγιος
30-07-2012, 10:51 AM
είμαι δίδυμος με ζυγό αυτά είναι τα μόνα που γνωρίζω αλλά θα ήθελα πάρα πολύ να μάθω

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
30-07-2012, 01:37 PM
είμαι δίδυμος με ζυγό αυτά είναι τα μόνα που γνωρίζω αλλά θα ήθελα πάρα πολύ να μάθω

καλωσόρισες αγιε:)
καλη περιήγηση σου ευχομαι
και να είσαι σιγουρος οτι θα μαθεις πολλα πραγματα για τον εαυτό σου και για οσους ενδιαφέρεσαι!!!
καλη συνέχεια λοιπον!

maria herodotou
03-08-2012, 01:48 AM
Καλώς σας βρήκα,καλό μήνα να'χουμε παιδιά!!! :)

lilstar
03-08-2012, 10:35 PM
Καλησπέρα, το site σας μου φαινεται πολύ ενδιαφέρον!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
03-08-2012, 11:09 PM
Καλώς σας βρήκα,καλό μήνα να'χουμε παιδιά!!! :)


Καλησπέρα, το site σας μου φαινεται πολύ ενδιαφέρον!!!

Καλως μας ηρθατε αγαπητα νεα μελη:)
Ευχομαι καλη πλοηγηση !

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-08-2012, 08:43 PM
Ακουστε ραδιο Myhoroscope αγαπημενα μου μελη
μουσικη βαζει η μια και μοναδικη Κουκι!!:)
Λαικα ,καψουροτραγουδα !

champagne bubbles
05-08-2012, 10:16 PM
καλησπερα! ενδιαφερον θεματα. ζεστες και διακοπες. ευχομαι να περνατε καλα.

fotioskats
08-08-2012, 06:32 PM
kalos orisa k pali

- - - Updated - - -

kalos orisa k pali

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-08-2012, 10:24 PM
kalos orisa k pali

- - - Updated - - -

kalos orisa k pali

καλως σε βρηκαμε και παλι:p:)

vanillia61
08-08-2012, 11:47 PM
Καλησπέρα μετά απο μεγάλη απουσία μου ανέκτησα τον κωδικό μου και ελπίζω να είμαι πιο συχνά μαζί σας.Μου αρέσει η παρέα σας και παρότι δεν ξέρω πολλά για την αστρολογία θέλω να διαβάζω τα θέματα και προσπαθω

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
08-08-2012, 11:56 PM
Καλησπέρα μετά απο μεγάλη απουσία μου ανέκτησα τον κωδικό μου και ελπίζω να είμαι πιο συχνά μαζί σας.Μου αρέσει η παρέα σας και παρότι δεν ξέρω πολλά για την αστρολογία θέλω να διαβάζω τα θέματα και προσπαθω
Καλη συνεχεια λοιπον vanillia61και σε περιμενουμε στην μεγαλη παρεα του:love: myhoroscope:love:

enga
09-08-2012, 03:27 PM
Γεια σας .Ονομαζομαι enga.Eιμαι ενα νεο μελος κ θα ηθελα να βρω περισσοτερα αρθρα για την ωριαια αστρολογια!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-08-2012, 10:10 PM
Γεια σας .Ονομαζομαι enga.Eιμαι ενα νεο μελος κ θα ηθελα να βρω περισσοτερα αρθρα για την ωριαια αστρολογια!

Καλως μας ηρθες αγαπητο νεο μελος:)
με μια αναζητηση θα βρεις αρκετα αρθρα και σηζητησεις με το θεμα που θελεις:)

elgo
10-08-2012, 12:12 AM
kalhspera!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
10-08-2012, 04:04 PM
kalhspera!

Καλωσόρισες
elgo:)

just_tonia
14-08-2012, 10:15 PM
Πάρα πολύ καλή η σελίδα Μπράβο σας!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
15-08-2012, 02:38 AM
Πάρα πολύ καλή η σελίδα Μπράβο σας!!!

Ευχομαι λοιπον καλη συνεχεια στο myhoroscope!:love:
Καλως μας ηρθες!!!

lenapat1989
15-08-2012, 03:00 AM
"γεια σας παιδιά" καλώς σας βρήκα

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
15-08-2012, 12:18 PM
"γεια σας παιδιά" καλώς σας βρήκα

καλως μας ήρθες!!:)

kisaky
15-08-2012, 05:45 PM
Γεια σε όλους
Είμαι καινούργιος εδώ και θα ήθελα να σας πω ότι κάνετε μια φανταστική δουλειά, σας ευχαριστώ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
16-08-2012, 01:19 PM
Γεια σε όλους
Είμαι καινούργιος εδώ και θα ήθελα να σας πω ότι κάνετε μια φανταστική δουλειά, σας ευχαριστώ

Καλώς ήρθες στο my horoscope:)

ilinca
16-08-2012, 04:48 PM
kalispera... mas einai polli xrima afta poy grafete !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ilinca
16-08-2012, 04:50 PM
fantastikh doylea ... sinexisete etsi ,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

fantastikh doylea ... sinexisete etsi ,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boumaloko
16-08-2012, 09:11 PM
Γεια χαρα παιδια!!..Ειμαι καινουργιο φιλαρακι στην μεγαλη κ ομορφη παρεα σας..καλως σας βρηκα λοιπον.

earsun
18-08-2012, 03:55 PM
Σας ευχαρηστω πολυ για την ευκαιρια που μου δωσατε να διαβαζω τα πολυ ενδιαφερον θεματα αστρολογιας που εχετε στο σαιτ σας και να μαθαινω μεσα απο αυτα.

leonastra
18-08-2012, 10:01 PM
Γεια σας. Το site ειναι πολυ ενδιαφέρον. Το διαβαζω ανεληπως και προσπαθω να καταλάβω και να ερμηνευσω τις προβλεψεις σας. Πολλές οι αλλαγές που θα συμβουν το 2012 για τα Λιονταράκια...για να δουμε αν θα επαληθευτούν. Ευχαριστώ και καλη συνέχεια ευχομαι σε ολους.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
19-08-2012, 09:33 PM
Σας ευχαρηστω πολυ για την ευκαιρια που μου δωσατε να διαβαζω τα πολυ ενδιαφερον θεματα αστρολογιας που εχετε στο σαιτ σας και να μαθαινω μεσα απο αυτα.


Γεια χαρα παιδια!!..Ειμαι καινουργιο φιλαρακι στην μεγαλη κ ομορφη παρεα σας..καλως σας βρηκα λοιπον.


fantastikh doylea ... sinexisete etsi ,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

- - - Updated - - -

fantastikh doylea ... sinexisete etsi ,,,,,,,,,,,,,,,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Γεια σας. Το site ειναι πολυ ενδιαφέρον. Το διαβαζω ανεληπως και προσπαθω να καταλάβω και να ερμηνευσω τις προβλεψεις σας. Πολλές οι αλλαγές που θα συμβουν το 2012 για τα Λιονταράκια...για να δουμε αν θα επαληθευτούν. Ευχαριστώ και καλη συνέχεια ευχομαι σε ολους.

Kαλως μας ήρθατε αγαπητά νεα μελη:)
Καλή συνέχεια σας εύχομαι!!!

leone80
20-08-2012, 11:46 PM
γειά σας παιδιά!!
Εγώ διαβάζω αρκετό καιρό άρθρα του σάιτ, προσπαθώντας να βρω απαντήσεις και όλα τα άρθρα είναι εξαιρετικά!!!
Εγώ είμαι λέων με ωροσκόπο τελευταίες μοίρες του Παρθένου, σελήνη, ερμή στον λέοντα, αφροδίτη στον καρκίνο, άρη στο ζυγό, κρόνο δία παρθένο και είμαι ερωτευμένη εδώ και χρόνια με έναν αιγόκερω με ωροσκόπο λέοντα στις τελευταίες μοίρες, σελήνη ερμή στον τοξότη, αφροδίτη στο σκορπιό, άρη στον αιγοκερω, δια στο λέοντα, κρόνο στην παρθένο και θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος μπορούσε να μου πεί, γιατί εκεί που τα βρίσκουμε εκεί τα χαλάμε, τουλάχιστον όπως το βλέπω εγώ??
αν πάλι δεν μπορείτε, δεν πειράζει, χαίρομαι που είμαι στην παρέα-)

ΠΕΙΡΑΙ
22-08-2012, 10:10 AM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ,ΘΑ ΣΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ

texou
23-08-2012, 01:27 PM
για σας!!! γεννήθηκα στης 23 Αυγούστου 1991 και θέλω να μάθω τη ζώδιο είμαι τελικά λέων ή παρθένος μπορί κανίς από εσάς να με βοηθείση??? :confused:

- - - Updated - - -

για σας!!! γεννήθηκα στης 23 Αυγούστου 1991 και θέλω να μάθω τη ζώδιο είμαι τελικά λέων ή παρθένος μπορί κανίς από εσάς να με βοηθείση??? :confused:

Atrapos
23-08-2012, 02:38 PM
για σας!!! γεννήθηκα στης 23 Αυγούστου 1991 και θέλω να μάθω τη ζώδιο είμαι τελικά λέων ή παρθένος μπορί κανίς από εσάς να με βοηθείση??? :confused:



Γεια σου κι εσένα και καταρχήν Χρόνια σου Πολλά μιας και σήμερα κλείνεις τα 21 χρόνια.
Όταν γεννιέσαι πάνω στην αλλαγή του ζωδίου έχει σημασία η ώρα γέννησης για να βρεις το ζώδιο του Ήλιου σου. Μιας και γράφτηκες στο site, μπορείς να ξεκινήσεις φτιάχνοντας τον γενέθλιο χάρτη σου. Θα πρέπει να πας στο «Δωρεάν Ωροσκόπιο» - «Οι χάρτες σας» ή «Υπολογίστε έναν νέο χάρτη». Έτσι θα δεις την ακριβή θέση του Ήλιου την στιγμή που γεννιόσουνα.
Απ’ ότι είδα, αν έχεις γεννηθεί πριν τις 6:30 το απόγευμα (Ώρα Ελλάδας), είσαι Λέοντας , αλλιώς Παρθένος.

ninetagg
23-08-2012, 10:36 PM
Γειά σας είμαι και εγώ καινούργια στο site! και αρχάρια αν και έχω φίλες -οι οποίες και μου το σύστησαν- και ασχολούνται με την αστρολογία εγώ παραμένω ακόμη λάτρης των αστρολογικών συζητήσεων χωρίς να καταλαβαίνω και πολλά!! ελπίζω με το site σας να μπορέσω κάποια στιγμή να συμμετάσχω σοβαρά... Ευχαριστώ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
24-08-2012, 07:34 AM
γειά σας παιδιά!!
Εγώ διαβάζω αρκετό καιρό άρθρα του σάιτ, προσπαθώντας να βρω απαντήσεις και όλα τα άρθρα είναι εξαιρετικά!!!
Εγώ είμαι λέων με ωροσκόπο τελευταίες μοίρες του Παρθένου, σελήνη, ερμή στον λέοντα, αφροδίτη στον καρκίνο, άρη στο ζυγό, κρόνο δία παρθένο και είμαι ερωτευμένη εδώ και χρόνια με έναν αιγόκερω με ωροσκόπο λέοντα στις τελευταίες μοίρες, σελήνη ερμή στον τοξότη, αφροδίτη στο σκορπιό, άρη στον αιγοκερω, δια στο λέοντα, κρόνο στην παρθένο και θα το εκτιμούσα πολύ αν κάποιος μπορούσε να μου πεί, γιατί εκεί που τα βρίσκουμε εκεί τα χαλάμε, τουλάχιστον όπως το βλέπω εγώ??
αν πάλι δεν μπορείτε, δεν πειράζει, χαίρομαι που είμαι στην παρέα-)


ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΙ ,ΘΑ ΣΑΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΜΑΙ


για σας!!! γεννήθηκα στης 23 Αυγούστου 1991 και θέλω να μάθω τη ζώδιο είμαι τελικά λέων ή παρθένος μπορί κανίς από εσάς να με βοηθείση??? :confused:

- - - Updated - - -

για σας!!! γεννήθηκα στης 23 Αυγούστου 1991 και θέλω να μάθω τη ζώδιο είμαι τελικά λέων ή παρθένος μπορί κανίς από εσάς να με βοηθείση??? :confused:


Γειά σας είμαι και εγώ καινούργια στο site! και αρχάρια αν και έχω φίλες -οι οποίες και μου το σύστησαν- και ασχολούνται με την αστρολογία εγώ παραμένω ακόμη λάτρης των αστρολογικών συζητήσεων χωρίς να καταλαβαίνω και πολλά!! ελπίζω με το site σας να μπορέσω κάποια στιγμή να συμμετάσχω σοβαρά... Ευχαριστώ

Καλημερα σας!!:)
Σας καλωσορίζω στον καλύτερο αστρολογικο ιστοτοπο
θελω να ξερετε οτι το myhoroscope ειναι το μεγαλυτερο και οπως θα διαπιστωσετε και εσεις το καλυτερο αστρολογικο σαιτ!!
Καλη συνεχεια λοιπον!!:)

UNION
26-08-2012, 12:09 PM
Γειά σας :love: with astrololy :)

thipa
28-08-2012, 09:08 PM
Γεια σας. Είμαι ΛΕΩΝ με ωροσκόπο Ζυγό Ή παρθένο (ελπίζω να με βοηθήσετε να το ξεκαθαρίσω). Δεν έχω αστρολογικές γνώσεις απλά παρακολουθώ φανατικά τις προβλέψεις και πιστεύω πολύ σε αυτές. Με ενδιαφέρει πολύ το θέμα ΣΥΝΑΣΤΡΙΑ. Ελπίζω να με διαφωτίσετε.

Christina 11
29-08-2012, 09:01 PM
Για σας! Καλώς σας βρήκα!

SOPHIA.M
29-08-2012, 09:36 PM
Γεια σας! Έψαχνα συνέντευξη της Ντάκου και σας βρήκα.

Sugaboy
30-08-2012, 07:25 AM
Καλημέρα σε όλους! Νέος εδώ...

miss magda
31-08-2012, 09:38 PM
Καλησπερα !! κ εγω καινουρια !!!! και πολυ ενθουσιασμενη !

fotinilagou@yahoo.gr
01-09-2012, 11:53 AM
geia soy!!!!!!!!!!1

lok
02-09-2012, 12:17 AM
geia sas paidia eimai neo melos arxario sto site!!

LIONLIBRA
03-09-2012, 08:42 PM
Καλησπέρα και από εμένα

Elina Lazopoulou
03-09-2012, 08:53 PM
Καλησπερα , ονομαζομαι Ελινα, και ειμαι καινουργιο μελος :love:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
04-09-2012, 03:03 PM
Γεια σας. Είμαι ΛΕΩΝ με ωροσκόπο Ζυγό Ή παρθένο (ελπίζω να με βοηθήσετε να το ξεκαθαρίσω). Δεν έχω αστρολογικές γνώσεις απλά παρακολουθώ φανατικά τις προβλέψεις και πιστεύω πολύ σε αυτές. Με ενδιαφέρει πολύ το θέμα ΣΥΝΑΣΤΡΙΑ. Ελπίζω να με διαφωτίσετε.


Για σας! Καλώς σας βρήκα!


Γεια σας! Έψαχνα συνέντευξη της Ντάκου και σας βρήκα.


Καλημέρα σε όλους! Νέος εδώ...


Καλησπερα !! κ εγω καινουρια !!!! και πολυ ενθουσιασμενη !


geia soy!!!!!!!!!!1


geia sas paidia eimai neo melos arxario sto site!!


Καλησπέρα και από εμένα


Καλησπερα , ονομαζομαι Ελινα, και ειμαι καινουργιο μελος :love:
Καλώς μας ήρθατε αγαπητα νεα μελη:)
Σας εύχομαι καλή συνέχεια στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ!!!

europe
08-09-2012, 11:54 AM
Kαλησπέρα σας,

είμαι παλιό μέλος και ένα θέμα το οποίο με ενδιέφερε τελευταία ειναι η γενέθλια σύνοδος Άρη - Κρόνου στο Ζυγό και οι 2 στον 6ο οίκο και το πως μπορει να εκφράσει αυτος ο καημένος άρης την ενέργεια, το θυμό του. Υπάρχει κάποιο σχετικό άρθρό?

Ευχαριστώ πολύ!

ΚΥΡΑ
08-09-2012, 03:09 PM
Γεια σας παιδιά είμαι νέα στο φορουμ... Δεν ξέρω και πολλά από αστρολογία αλλά θα ήθελα πολύ να μάθω, βοηθώντας με.... :D

ladygaga
09-09-2012, 12:36 PM
Καλησπερα σε ολα τα μελη!!:love::love:

- - - Updated - - -

Καλησπερα σε ολα τα μελη!!:love::love:

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
10-09-2012, 09:28 AM
Γεια σας παιδιά είμαι νέα στο φορουμ... Δεν ξέρω και πολλά από αστρολογία αλλά θα ήθελα πολύ να μάθω, βοηθώντας με.... :D


Καλησπερα σε ολα τα μελη!!:love::love:

- - - Updated - - -

Καλησπερα σε ολα τα μελη!!:love::love:


Καλημερα και καλώς μας ήρθες ΚΥΡΑ:)
------------
Γεια σου και σε εσενα και καλα να περνάς lady gaga:)

givemethemoon
10-09-2012, 11:39 PM
γεια σας!!καινούριο μέλος και εδώ!!:D

Alkyonis
11-09-2012, 11:05 AM
Γεια σας και απο εμένα!!!Τους τελευταίους μήνες ασχολούμαι με την αστρολογία, έχω πολλές απορίες και ελπίζω εδώ μέσα να βρω απαντήσεις..

nixteridas13
11-09-2012, 04:50 PM
kalispera ena xaroumenw apogeyma na houme

αθανασια μακρη
11-09-2012, 06:33 PM
ωραιοοοο site!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
11-09-2012, 09:19 PM
γεια σας!!καινούριο μέλος και εδώ!!:D


Γεια σας και απο εμένα!!!Τους τελευταίους μήνες ασχολούμαι με την αστρολογία, έχω πολλές απορίες και ελπίζω εδώ μέσα να βρω απαντήσεις..


kalispera ena xaroumenw apogeyma na houme


ωραιοοοο site!

Αγαπητά νεα μελη καλώς μας ήρθατε:)
Ειστε στο καλύτερο αστρολογικο σαιτ
Εδω θα βρητε τις απαντησεις που θελετε
μεσα απο τα πολυ καλα αρθρα και συζητησεις που εχει το myhoroscope!
Σας ευχομαι καλή συνεχεια !
:love:

victoria21
18-09-2012, 12:28 AM
Γεια σας,θα ηθελα να μου πειτε τι σημαινει οταν στις 13νοεμβριου με την εκλειψη να γινεται στον 11 οικοκαι πανω στον γενεθλιο Δια

annousca
18-09-2012, 06:54 AM
καλημερα και απο εμενα νεα στο site ελπιζω να λυσω αποριες μου και να τα λεμε συχνα :)

Jeen
18-09-2012, 11:44 AM
Καλημέρα στη κοινότητα, και καλωσήλθατε τα νέα μέλη!

SPSP
19-09-2012, 05:27 PM
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!:)ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ!

papista
20-09-2012, 12:39 AM
ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΜΥΝΗΜΑ ΕΔΩ?

fractal
22-09-2012, 11:13 AM
Ενα μεγαλο ευχαριστω και ενα γεια σε ολους απο το κεντρο του Λονδινου! Να ειστε καλα!

champagne bubbles
23-09-2012, 08:47 PM
καλο χειμωνα!!καλη συνεχεια και μπραβο Χρηστο μου απο την τρελη Υδροχοο.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
23-09-2012, 10:34 PM
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!:)ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΤΥΧΗ!


ΓΕΙΑ ΣΑΣ! ΕΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΕΣ ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ ΜΥΝΗΜΑ ΕΔΩ?


Ενα μεγαλο ευχαριστω και ενα γεια σε ολους απο το κεντρο του Λονδινου! Να ειστε καλα!

Καλώς μας ηρθατε!
καλη συνεχεια σας ευχομαι !:)

rony
24-09-2012, 10:44 AM
Καλημέρα και απο εμένα.εξαιρετικό Site με πολλά ενδιαφέροντα άρθρα.Τελείως διαφορετικού επιπέδου από τα άλλα. Εγω ειμαι ζυγός με ωροσκόπο αιγόκερω και πολύ μα πολύ ζυγό στο χάρτη μου και βγαίνω απο κάποια χρόνια πολύ απαιτητικά.Στις 5 του Οκτώβρη κάνω πάρτυ! Για ερωτήσεις που μπορούμε να απευθυνόμαστε?

marianthi80
24-09-2012, 12:42 PM
KALIMERAAAAAAAAAA:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

LitsaScorpina
24-09-2012, 11:36 PM
γεια σας....μολις ηρθα κι εγω στην παρεα σας!!:D

champagne bubbles
25-09-2012, 12:13 PM
φανταστικη μουσικη... Ωραια παρεα... Σας ευχαριστουμε. καλες επιλογες..

champagne bubbles
25-09-2012, 02:41 PM
εχω γιορτη σημερα και θα μας κανει παρεα η μουσικη σας!!!!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
25-09-2012, 09:09 PM
Καλημέρα και απο εμένα.εξαιρετικό Site με πολλά ενδιαφέροντα άρθρα.Τελείως διαφορετικού επιπέδου από τα άλλα. Εγω ειμαι ζυγός με ωροσκόπο αιγόκερω και πολύ μα πολύ ζυγό στο χάρτη μου και βγαίνω απο κάποια χρόνια πολύ απαιτητικά.Στις 5 του Οκτώβρη κάνω πάρτυ! Για ερωτήσεις που μπορούμε να απευθυνόμαστε?


KALIMERAAAAAAAAAA:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


γεια σας....μολις ηρθα κι εγω στην παρεα σας!!:D

Καλώς μας ηρθατε αγαπητα νεα μελη!!:)
Ευχομαι καλη συνεχεια!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
25-09-2012, 09:11 PM
εχω γιορτη σημερα και θα μας κανει παρεα η μουσικη σας!!!!

Σου ευχομαι να περνας καλα λοιπον μαζι μας στην γιορτη σου!:)

anastasi
29-09-2012, 10:36 PM
γεια σας και απο μενα. λιγο αργοπορημενα βεβαια ΄αρκετα χρησιμο το σαιτ σας.

joyce73jd
30-09-2012, 12:46 AM
Γειά σας και καλή συνέχεια.

nikelenia
30-09-2012, 02:23 PM
Kαλησπερα, ειμαι η Λενα, νεα στο site, ευχαριστω που με δεχθηκατε στην παρεα σας!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
30-09-2012, 07:28 PM
γεια σας και απο μενα. λιγο αργοπορημενα βεβαια ΄αρκετα χρησιμο το σαιτ σας.


Γειά σας και καλή συνέχεια.


Kαλησπερα, ειμαι η Λενα, νεα στο site, ευχαριστω που με δεχθηκατε στην παρεα σας!

Καλώς μας 'ηρθατε αγαπητα νεα μελη!:)

Koralia33
03-10-2012, 10:29 PM
Καλησπέρα...με λένε Κοραλία...το site φαίνεται αρκετά αξιόπιστο....και ελπίζω να μάθω και άλλα μέσα από αυτο...
ευχαριστώ πολύ....

ELEAN
03-10-2012, 10:59 PM
geia sas glyka moy paidia!:D

manolios
04-10-2012, 01:46 PM
Γεια σας ειμαι νεο μελος και με λενε Μανολη. θα ηθελα να πω οτι ολα τα αρθρα σας ειναι κατπληκτικα.Μπορειτε να μου πειτε που μπορω να κανω καποιες ερωτησεις για το αστρολογικο μου χαρτη μαζι και καποια μικρη προβλεψη σχετικα .

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
05-10-2012, 12:03 AM
Καλησπέρα...με λένε Κοραλία...το site φαίνεται αρκετά αξιόπιστο....και ελπίζω να μάθω και άλλα μέσα από αυτο...
ευχαριστώ πολύ....


geia sas glyka moy paidia!:D


Γεια σας ειμαι νεο μελος και με λενε Μανολη. θα ηθελα να πω οτι ολα τα αρθρα σας ειναι κατπληκτικα.Μπορειτε να μου πειτε που μπορω να κανω καποιες ερωτησεις για το αστρολογικο μου χαρτη μαζι και καποια μικρη προβλεψη σχετικα .

Καλως ήρθατε στην παρεα του myhoroscope
το μεγαλυτερο αστρολογικο σαιτ !!
Ευχομαι καλη συνεχεια !:)

adis
07-10-2012, 02:21 PM
καλησπερα ειμαι γεννημενος 6 νοεμβριου 1980 με τον κρονο στον σκορπιο πρεπει να φοβαμαι? ευχριστω

Zygaki
07-10-2012, 09:00 PM
Καλησπέρα σας

Zygaki
07-10-2012, 09:03 PM
Μπράβο και για τις μουσικές σας επιλογές!Χρήστο διάβασα οτι τώρα ο βόρειος δεσμός βρίσκεται στο ταύρο και ο νότιος δεσμός στο σκορπιό και εκεί ακριβως ειναι οι δεσμοί μου!Τι σημαίνει αυτό?

gold soul
07-10-2012, 09:10 PM
Μπράβο και για τις μουσικές σας επιλογές!Χρήστο διάβασα οτι τώρα ο βόρειος δεσμός βρίσκεται στο ταύρο και ο νότιος δεσμός στο σκορπιό και εκεί ακριβως ειναι οι δεσμοί μου!Τι σημαίνει αυτό?

Γεια σου Zygaki, μπορείς να γράψεις τις ερωτήσεις σου που αφορούν την εκπομπή, στον παρακάτω σύνδεσμο
Article: Αστρολογισμοί με τον Χρήστο Άρχο, 07/10 στις 20:00. Live Radio Show! (http://php56.astrowin3.org/forum/%CF%81%CE%AC%CE%B4%CE%B9%CE%BF-%CF%83%CF%87%CF%8C%CE%BB%CE%B9%CE%B1-146/article-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%B9%CF%83%CE%BC%CE%BF%CE%AF-%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CF%87%CF%81%CE%AE%CF%83%CF%84%CE%BF-%CE%AC%CF%81%CF%87%CE%BF-07-10-%CF%83%CF%84%CE%B9%CF%82-20-00-live-radio-show-13913/)

μυσπ
08-10-2012, 03:19 AM
καλησπερα!

- - - Updated - - -

καλησπερα!

koungkoun
08-10-2012, 11:03 AM
πολυ σωστα

vasilik
08-10-2012, 10:30 PM
Καλησπερα
ονομάζομαι Βάσω και είμαι καινούριο μέλος. Τό site σας φαίνεται ενδιαφέρον καί
θέλω να σας γνωρίσω καλύτερα
ευχαριστώ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
09-10-2012, 12:28 AM
Καλησπερα
ονομάζομαι Βάσω και είμαι καινούριο μέλος. Τό site σας φαίνεται ενδιαφέρον καί
θέλω να σας γνωρίσω καλύτερα
ευχαριστώ

Καλωσόρισες στο my horoscope Βασω:)
καλη συνεχεια σου ευχομαι

ΝτίναΚαραγεωργοπουλο
09-10-2012, 05:07 PM
Γεια σας επιτέλους σας έστειλα το μήνυμα,με ενδιαφέρει πολυ η αστρολογια είναι το χόμπι μου απλά επειδή δεν έχω ψάξει ακόμα πως λειτουργεί το site σας θα ηθελα κάποιες πληροφορίες σχετικά με τους οίκους και πως ερμηνεύονται, ευχαριστω

gold soul
09-10-2012, 05:26 PM
Καλώς μας ήρθες Ντίνα, εδώ είναι η βιβλιοθήκη του site (http://php56.astrowin3.org/forum/%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%B9%CE%BF%CE%B8%CE%AE%C E%BA%CE%B7-%CE%B1%CF%83%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BB%CE%BF%CE%B3%C E%AF%CE%B1%CF%82-6/), αν ξεκινήσεις από το forum Γενέθλια Αστρολογία αλλά και Μεταφράσεις - Αναδημοσιεύσεις, μπορείς να βρεις πολλές πληροφορίες για τους οίκους και άλλα θέματα που σε ενδιαφέρουν

nanuk
10-10-2012, 10:06 PM
Γεια σας, και εγω κενουριο μελος ...δεν εχω ξαναγραψει σε forum ,με ενδιαφερει η αστολογια

voriato
11-10-2012, 12:49 AM
Γεια σας με μεγάλη χρονοκαθυστέρηση... Κάθε φορά που στα ηλεκτρονικά μου ταξίδια κάνω μια στάση στην ιστοσελίδα σας με κάνει να νιώθω ακατάδεχτη το μήνυμά που μου υπενθυμίζει ότι δεν έχω επικοινωνήσει ποτέ μαζί σας. Πράγματι, δεν έχω συνηθίσει να είμαι ιδιαίτερα συμμετοχική στην ηλεκτρονική κοινωνική δικτύωση, εκτός αν έχω πραγματικά να ανταλλάξω κάποιες γνώσεις. Με την αστρολογία είχα ασχοληθεί παλιά. Τώρα μ αρέσει να κρατάω μια επαφή, αλλά δε μελετώ. Εκτιμώ τη συνεισφορά σας στους φίλους της αστρολογίας, γιατί τα περισσότερα άρθρα των συνεργατών και φίλων σας είναι σοβαρές δουλειές, καρπός ερευνητικής εργασίας και μελέτης και χαίρομαι ιδιαίτερα που μου δίνεται η δυνατότητα να είμαι αποδέκτης τους, μέσα από την ιστοσελίδα που διαχειρίζεστε. Γιατί, όπως μου είχαν πει το 96 σε κάτι σεμινάρια, η αστρολογία είναι ένα εργαλείο ερμηνείας και κατανόησης του εαυτού και του κόσμου που άπαξ και το αποκτήσεις, δε σε εγκαταλείπει ποτέ. Συνεχίστε με την ίδια αγάπη και ζητώ κατανόηση για την παθητική αλλά φιλική παρουσία μου.
ΥΓ
τώρα που με εγκαταλείπει ο Κρόνος, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου που η ενέργειά του με βοήθησε να αναμετρηθώ με τα όριά μου, να προσδιορίσω πιο διακριτά τον εαυτό μου από τους άλλους, να βρεθώ σε περιβάλλοντα και καταστάσεις που μου αρμόζουν περισσότερο. Οι αξιολογητές δάσκαλοι δεν είναι τόσο αρεστοί από κάποιους, μα κάνουν πολύ σοβαρή δουλειά.
Σας φιλώ,
voriato

tower
12-10-2012, 11:10 AM
Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α Φ Ι Λ Ο Ι

tower
12-10-2012, 11:13 AM
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!!!!!!!! ΚΑΙ ΠΑΛΙ.
ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΤΙ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΚΟΥΤΑΚΙ ΤΗΣ ΩΡΑΣ ΓΕΝΝΗΣΗΣ, ΕΑΝ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΩΡΑ??? ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΩΡΑ!!

gold soul
12-10-2012, 12:34 PM
ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΤΗΝ ΩΡΑ!!
Σε αυτή την περίπτωση, βάζεις 12 η ώρα το μεσημέρι. Καλημέρα :)

lolita1111
12-10-2012, 07:57 PM
Αγαπητοί Φίλοι, γειά σας,
εγώ μάλλον είμαι στο νηπιαγωγείο της αστρολογίας χαχα ακόμα ψάχνω να βρω πως λειτουργεί η ηλιακη επιστροφή.

capricorn 73
13-10-2012, 02:38 PM
Γειά και χαρά σε όλους σας κι αέρας στα πανιά σας, να πάτε όπου γυρεύετε κι όπου ποθεί η καρδιά σας ! Με λένε Ηλέκτρα και προσπαθώ να είμαι καλά στους χαλαιπούς καιρούς μας ... Μου αρέσει πολύ το site σας για την πληθώρα τον θεμάτων μα και για τον τρόπο παρουσίασης και της αισθητικής σας, οπότε μετά από αρκετή σκέψη (λόγω ανύπαρκτης επαφής μου με το internet), αποφάσισα να γίνω μέλος σας και σας ευχαριστώ!

irida17
15-10-2012, 09:07 AM
Γεια σας... μπηκα στην παρεα σας γιατι μου αρεσουν τα πιο προχωρημενα- ψαγμενα... κειμενα σας..

lovingplanets
15-10-2012, 02:48 PM
ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΦΙΛΟΙ!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.

ΕΥΧΩΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ!!!!

meniag
17-10-2012, 01:31 AM
KAΛΗσπέρα σε όλους σας!!!!!!!!!!!!!!!!:D

nek79
17-10-2012, 04:16 PM
Γεια σε ολους και απο εμενα :)

mihail
18-10-2012, 01:51 PM
Γειά σας! τι μου κένετε; θα ήθελα λίγο βοήθεια για το site pleaseee

mihail
18-10-2012, 01:52 PM
εγώ είμαι ο μιχάλης

tina_7
18-10-2012, 08:21 PM
γεια σας,ειμαι η τινα και βρισκω πολυ πολυ ενδιαφεροντα πραγματα εδω μεσα..συγχαρητηρια πολλα..http://php56.astrowin3.org/forum/images/styles/MyChristmas/smilies/smile.png

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
18-10-2012, 10:18 PM
Γεια σας, και εγω κενουριο μελος ...δεν εχω ξαναγραψει σε forum ,με ενδιαφερει η αστολογια


Γεια σας με μεγάλη χρονοκαθυστέρηση... Κάθε φορά που στα ηλεκτρονικά μου ταξίδια κάνω μια στάση στην ιστοσελίδα σας με κάνει να νιώθω ακατάδεχτη το μήνυμά που μου υπενθυμίζει ότι δεν έχω επικοινωνήσει ποτέ μαζί σας. Πράγματι, δεν έχω συνηθίσει να είμαι ιδιαίτερα συμμετοχική στην ηλεκτρονική κοινωνική δικτύωση, εκτός αν έχω πραγματικά να ανταλλάξω κάποιες γνώσεις. Με την αστρολογία είχα ασχοληθεί παλιά. Τώρα μ αρέσει να κρατάω μια επαφή, αλλά δε μελετώ. Εκτιμώ τη συνεισφορά σας στους φίλους της αστρολογίας, γιατί τα περισσότερα άρθρα των συνεργατών και φίλων σας είναι σοβαρές δουλειές, καρπός ερευνητικής εργασίας και μελέτης και χαίρομαι ιδιαίτερα που μου δίνεται η δυνατότητα να είμαι αποδέκτης τους, μέσα από την ιστοσελίδα που διαχειρίζεστε. Γιατί, όπως μου είχαν πει το 96 σε κάτι σεμινάρια, η αστρολογία είναι ένα εργαλείο ερμηνείας και κατανόησης του εαυτού και του κόσμου που άπαξ και το αποκτήσεις, δε σε εγκαταλείπει ποτέ. Συνεχίστε με την ίδια αγάπη και ζητώ κατανόηση για την παθητική αλλά φιλική παρουσία μου.
ΥΓ
τώρα που με εγκαταλείπει ο Κρόνος, θα ήθελα να εκφράσω την ευγνωμοσύνη μου που η ενέργειά του με βοήθησε να αναμετρηθώ με τα όριά μου, να προσδιορίσω πιο διακριτά τον εαυτό μου από τους άλλους, να βρεθώ σε περιβάλλοντα και καταστάσεις που μου αρμόζουν περισσότερο. Οι αξιολογητές δάσκαλοι δεν είναι τόσο αρεστοί από κάποιους, μα κάνουν πολύ σοβαρή δουλειά.
Σας φιλώ,
voriato


Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α Φ Ι Λ Ο Ι


Αγαπητοί Φίλοι, γειά σας,
εγώ μάλλον είμαι στο νηπιαγωγείο της αστρολογίας χαχα ακόμα ψάχνω να βρω πως λειτουργεί η ηλιακη επιστροφή.


Γειά και χαρά σε όλους σας κι αέρας στα πανιά σας, να πάτε όπου γυρεύετε κι όπου ποθεί η καρδιά σας ! Με λένε Ηλέκτρα και προσπαθώ να είμαι καλά στους χαλαιπούς καιρούς μας ... Μου αρέσει πολύ το site σας για την πληθώρα τον θεμάτων μα και για τον τρόπο παρουσίασης και της αισθητικής σας, οπότε μετά από αρκετή σκέψη (λόγω ανύπαρκτης επαφής μου με το internet), αποφάσισα να γίνω μέλος σας και σας ευχαριστώ!


Γεια σας... μπηκα στην παρεα σας γιατι μου αρεσουν τα πιο προχωρημενα- ψαγμενα... κειμενα σας..


ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΦΙΛΟΙ!!!

ΕΙΜΑΙ Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ.

ΕΥΧΩΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ!!!!


KAΛΗσπέρα σε όλους σας!!!!!!!!!!!!!!!!:D


Γεια σε ολους και απο εμενα :)


Γειά σας! τι μου κένετε; θα ήθελα λίγο βοήθεια για το site pleaseee


γεια σας,ειμαι η τινα και βρισκω πολυ πολυ ενδιαφεροντα πραγματα εδω μεσα..συγχαρητηρια πολλα..http://php56.astrowin3.org/forum/images/styles/MyChristmas/smilies/smile.png

Καλησπερα σας αγαπητα νεα μελη:)
Σας ευχομαι καλη πλοηγηση στο καλυτερο αστρολογικο σαιτ
καλο διαβασμα λοιπον!:love:

PinkPoison
19-10-2012, 10:36 PM
Γεια σας παιδιά, καλώς σας βρήκα! :)

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
20-10-2012, 01:34 AM
Γεια σας παιδιά, καλώς σας βρήκα! :)

Καλώς μας ήρθες PinkPoison:)

elini
22-10-2012, 05:39 PM
γεια σας!!! Μου αρεσει η αστρολογια και βρισκω το site πολυ καλο!Σιγουρα θα μαθω πολλά!

ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΚΟΥΚΙ
22-10-2012, 08:11 PM
γεια σας!!! Μου αρεσει η αστρολογια και βρισκω το site πολυ καλο!Σιγουρα θα μαθω πολλά!

Καλως μας ηρθες elini:)
Σιγουρα θα μαθεις εδω πολλα
ευχομαι καλη συνεχεια!

Μοργκάνα
22-10-2012, 09:58 PM
Με φωνάζουν Μοργκάνα. Έμαθα αστρολογία προφορικά από ένα καλό φίλο. Και είναι απίστευτο πόσα πράγματα κατάφερα να μάθω αλλά θα ήθελα να μάθω περισσότερα :love: