PDA

View Full Version : Τρίγωνο Ήλιου-Σεληνης!



iasonas
27-07-2006, 04:35 PM
Στο γενέθλιο χάρτη μου ο ηλιος μου σχηματίζει τρίγωνο με τη σεληνη με ανοχή ομως σχεδον μισή μοίρα!!! Ειναι αρκετα θετικη αυτη η όψη???

levi
27-07-2006, 06:07 PM
Η όψη αυτή είναι πάρα πολύ καλή. Από τα λίγα που ξέρω, δείχνει σε πρώτη φάση ότι υπάρχει αρμονία ανάμεσα στην ψυχή σου (Σελήνη) και στην προσωπικότητα που βγάζεις προς τα έξω (Ήλιος).

panther
28-07-2006, 09:53 AM
Στο γενέθλιο χάρτη μου ο ηλιος μου σχηματίζει τρίγωνο με τη σεληνη με ανοχή ομως σχεδον μισή μοίρα!!! Ειναι αρκετα θετικη αυτη η όψη???

Πιστεύω ότι αυτό το άρθρο Κύριες όψεις (http://myhoroscope.gr/showthread.php?t=58) θα σε βοηθήσει ιδιαίτερα.

Φιλικά
Ιουλία

sagimoon
28-07-2006, 09:57 AM
Αρμονικότατη όψη και τυχεροί αυτοί που την έχουν. Όχι τυχεροί με την έννοια του τυχεράκια της ζωής, μα λόγω μιας συγκροτημένης προσωπικότητας, που μπορεί να παλέψει για αυτά που ζητά, την στιγμή που άλλοι γερνάνε και δεν ξέρουν τί ζητάνε από την ζωή.

Xristina!!!
10-07-2007, 05:46 PM
Στο γενέθλιο χάρτη μου ο ηλιος μου σχηματίζει τρίγωνο με τη σεληνη με ανοχή ομως σχεδον μισή μοίρα!!! Ειναι αρκετα θετικη αυτη η όψη???
:bigsmile:

starfish
11-07-2007, 10:38 AM
Και θα μπορουσε επισης να δειχνει αρμονικες σχεσεις μεταξυ των γονεων, πραγμα που σιγουρα εχει θετικη επιδραση στην προσωπικοτητα του παιδιου...:bigsmile: