PDA

View Full Version : Eurovision



Αγγελικη
19-05-2006, 09:36 PM
Λυπηθηκα αφανταστα για τον αποκλεισμο της Κυπρου γιατι το τραγουδι ηταν υπεροχο (το προτιμω απο το δικο μας), οπως και η ερμηνεια του απο την Αννετ.
Για αλλη μια φορα η διοργανωση απεδειξε οτι ο χαρακτηρισμος "πανηγυρακι" που της προσαπτουν, ειναι δικαιος...
Ομως θα ηθελα να διακωμωδησω την κατασταση εκφραζοντας μια απορια:
ΕΙμαι πολυ περιεργη να δω, που θα δωσουμε το 12αρι φετος και ποιες συμμαχιες θα γινουν, καθως η Ελλαδα δεν φημιζεται για τις συμμαχιες και συμπαθειες της!
Αποδειξη η απαξιωση των κρατων με το επιπεδο των τραγουδιων και τραγουδιστων...
Ενας πολεμος μεταξυ των παλιων VIP μελων που ειχαν το δικαιωμα να συνασπιζονται και βλεπουν τα προνομια τους να χανονται και των νεοδημιουργηθεντων που ακολουθουν την ιδια διαδρομη των πρωτομαστορων...διδασκαλων τους....
Και η Ελλαδιτσα στη μεση, να τρωει τα σκαμπιλια...

fillenia
19-05-2006, 09:48 PM
Εγώ ανυπομονώ για το Γκωτιέ της Αννούλας... σε καλή τιμή το έκλεισε!
τΟ 12άρι θα το δώσουμε στην Λιθουανία... τι τσίρκο κι αυτό...ειδικά ο στίχος, σκέτη ποίηση! Α, και της Τουρκίας, εξαιρετικό ρυθμό είχε, να υποστηρίξουμε την γείτονα φίλη χώρα! Μπέλι ντανς και λουκουμ χανούμ!
:love:

Αγγελικη
19-05-2006, 10:11 PM
175.000 ευρω βρε Αννουλα και ουτε 50 σε εναν αστρολογο;;;:bigsmile:

Οσο για την ποιηση...
Θεωρω πολυ ποιητικο το συγκροτημα των Λορδων της Φιλανδιας!!!!
Εξυψωσε την ψυχη μου...Με αγαλλιασε...
Ειδικα οταν τους εβλεπα να κανουν τα παιχνιδακια με τη γλωσσα τους, ενιωθα κατι σαν....πνευματικη εξαψη!!!
Ναι φιλοι μου!!! Με αυτη την μουσικη θα βελτιωσουμε το πνευματικο-πολιτιστικο-κοινωνικοπολιτικο επιπεδο μας!!!
Ειναι ενας υγιης τροπος αντιδρασης!!! :cheesy: :cheesy:

Δεν μπορω να πιστεψω οτι η Τουρκια περασε στον τελικο!!!
Οσο καλοπροαιρετα και να προσπαθησα να δω και ν΄ακουσω το τραγουδι, επαθα μια μουσικο-αυτιακη (σ.σ. νεος ορος) παρακρουση!!!:cheesy:

ScP
19-05-2006, 11:15 PM
Η Λαμπίρη και η Στεφανίδου!!! :toung:

fillenia
20-05-2006, 01:07 AM
Και ο Ευαγγελάτος, μαϊντανός στην κουβέντα μας... :love:

Fotini Christodoulou
20-05-2006, 09:21 AM
Νομιζω οτι"χρωστάμε"σε πολλους, βαθμούς απο περυσι που μας ψηφισαν.


Κι εγω πιστευω πως δεν θα παρουμε την πρωτια ,αλλα θεωρω πολυ πιθανο να βρεθουμε μεσα στους πρωτους 5.:smile1:

Μου αρεσε πολυ της Ρουμανίας ,που το θεωρω και πιασαρικο και γιουροβινιστικο!
Της Ρωσίας καλουλι...αλλα δεν με πειθει.
Η Σουηδία ειναι πολύ δυνατή με μια τραγουδίστρια που "γεμιζει"την σκηνη με την παρουσία της και την θεωρώ πολύ δυνατη!
Της χανουμ μπουρεκ,το ντισκοτσιφτετέλι της δλδ προφανως άρεσε(σε ποιον δεν ξέρω;)εμενα μου ενοχλησε τα αυτια,μην πω με μπερδεψε κιολας.
Οσο για την Φινλαδία,συμφωνω πως δεν ταιριάζει με το υφος της Γιουροβίζιον,αλλα προσωπικά,μια και τετοια ειναι τα ακουσματά μου,μου άρεσε και θα το ψηφιζα άνετα.

*Astropeleki*
20-05-2006, 02:22 PM
Καλέ αν βρεθούμε μέσα στις 5 με 10 πρώτες θέσεις θα είναι επειδή το διοργανώνουμε κιόλας....υπάρχουν πολλά δυνατά τραγούδια...το δικό μας είναι μια μπαλάντα- δυνατή μεν- αλλά αυτό που τραβάει σήμερα είναι το ντιριντάχτα και χτυπήματού στυλ.

Έχω να κάνω μια αποκάλυψη: ξέρετε ότι οι Φιλανδοί κατά κάποιο τρόπο μας αντέγραψαν; Όχι;;;; Που να πάει το μυαλό σας εεεε....

Πρωτοπόροι και σε αυτό, καινοτόμοι οι Έλληνες. Κάτι ήξερε τότε ο Ρακιντζής με τις ρομποτικές στολές ....και τον αδικήσαμε τον άνθρωπο....

Αγγελικη
21-05-2006, 01:18 AM
Ειναι η τελευταια φορα που παρακολουθω το εν λογω πανηγυρι...
Το παρακολουθω απο το 84.
Πιστευα και ηλπιζα οτι δεν θα εφτανε σε αυτο το επιπεδο...
Εχω την εντυπωση ομως τα τελευταια χρονια, οτι η εν λογω φαρσοκωμωδια παει για κλεισιμο και διαλυση...και υποσκαπτεται αυτη η κατασταση με γοργους ρυθμους απο διαφορα κεντρα...
Δυστυχως, επιβεβαιωνομαι καθε χρονο...
Μου αρεσει και μενα η πρωτοτυπια και θα ψηφιζα αυτο το τραγουδι σαν 3η επιλογη εαν δεν ειχαν αυτες τις γλοιωδες φατσες, αλλα εριχναν το βαρος στο ρυθμο και τη μουσικη του τραγουδιου...Με αυτες τις φατσες και μασκες (αρα δεν εισαι μουσικος, δεν αγαπας τη μουσικη, απλως ακολουθεις κανονες και εντολες που σου εχουν δωσει και ας παρασυρεις τοση νεολαια, που πιστευει οτι αυτο ακριβως αντιπροσωπευεις...την αντιδραση στο κατεστημενο) ουτε σαν τελευταιο δεν θα το ψηφιζα...
Να ειστε καλα ελληναραδες, δημιουργοι του παγκοσμιου πολιτισμου, που δωσατε 12 βαθμους σε αυτο τραγουδι...
Τιμη σας και καμαρι σας....
Ουτε καν σεβαστηκατε αυτο που προσπαθησαν να σας περασουν με τις υπεροχες μουσικες και χορευτικα δειχνοντας σας καταμουτρα την ιστορικη μας διαδρομη...
Διαδρομη που κανεις αλλος λαος δεν εχει...
Να ειμαστε καλα, γιατι αναβαθμιστηκε ο πνευματικος και μουσικος μας πολιτισμος....
Να ειστε καλα ολοι εσεις που τρωτε αυτο που σας προσφερουν απλοχερα...
Η Ελλαδα του μελλοντος....

*Astropeleki*
21-05-2006, 01:24 AM
Άντε και του χρόνου να πάμε με τους Παπαροκάδες :laugh: :laugh: :laugh: ...να κάνουμε και έναν αγιασμό βρε παιδιά!!!

hard, rock, allilouia...προσκυνηστε :sick: καλό το σκληρό rock αλλά καλύτερο θα ήταν δίχως τις τερατομορφές! Ξου ξου και φτου φτου... μακριά απο εμάς!!!

lena
21-05-2006, 01:32 AM
Τόση δουλειά γι' αυτό το αποτέλεσμα... Κρίμα. Κρίμα που ήρθε και η Μούσχουρη στη "Γιορτή του Τραγουδιού". Ντροπή που η ίδια η Ελλάδα στήριξε τα τέρατα.

Σκεφτείτε την καημένη η Παπαρίζου που έπρεπε να τον φιλήσει κιόλας :sick: :sick:

*Astropeleki*
21-05-2006, 01:36 AM
Αυτό που το πας βρε Λένα!!!! Φαντάζεσαι την Παπαρίζου πως θα έκανε μόνο στην σκέψη όχι φιλιού αλλά και χειραψίας με τα τ'ερατα????

Μπλιαχ μπλιαχ μπλιαχ η κοπέλα....να πεταχτεί και καμμια γλώσσα και να κολλήσει πάνω της....
Μετά θα κάνει μπάνιο με μπεταντίν για να απολυμανθεί καλά καλά!!!

they are the winners...of eurovision...they are they are, they are they are....

Αγγελικη
21-05-2006, 01:37 AM
Μπραβο Ελληναραδες που η πνευματικη σας κληρονομια για την οποια καμαρωνετε, επικεντρωνεται μονο στον να πλακωνετε στο ξυλο τους αλλοδαπους και τις γυναικες σας...
Σκληροι μου Ελληνες...
Που εαν οι τιμημενοι νεκροι μας ειχαν αυτια και στομα, θα σας εφτυναν πατωκορφα...
Ιδου ο πολιτισμος της Ευρωπης!!!! Αν κανεις δεν μου ελυσε ποτε την απορια της συμμετοχης του Ισραηλ στο ευρωπαικο πανηγυρι...Μη μας βγαζετε και τα ματια τοσο εντονα ρε παιδια!!!!
Οσοι μπηκατε στον κοπο να ψηφισετε και ψηφισατε τους αποψινους νικητες...
Θα χαιρομουν ειλικρινα να δω την αντιδραση σας οταν τα παιδια σας, οχι απλως φορανε μασκες (λογω επαγγελματικων υποχρεωσενων) αλλα ακολουθησουν αυτη την οδο της ταυτισης τους με τα διαφορα προτυπα που προβαλλονται, και ακολουθουν και στην καθημερινοτα αυτο το παραδειγμα...

ScP
21-05-2006, 02:23 AM
Η αγωνιστικότητα από την γραφικότητα δεν απέχει και πολύ. Με ηρεμία ας κάνουμε την κριτική μας μη ξεχνώντας ότι ήμασταν και οικοδεσπότες και ας αποφύγουμε τα σκληρά. Μη ξεχνάτε ότι και εσείς φοράτε μέικαπ κάποιες φορές και το χρησιμοποιούν κατά κόρον οι των special effects. Τώρα αν κάποια νέα παιδιά ή κάποιες μικρές ομάδες με μαζική ψήφο έδωσαν το 12 στις μουτσούνες μη πάρει αμπάριζα ολόκληρη την Ελλάδα αυτή η κίνηση και μην αρχίσουμε να κριτηκάρουμε και ψυχαναλύουμε τους Έλληνες γονείς έτσι απλά.

Αγγελικη
21-05-2006, 02:26 AM
Θα χαιρομουν ειλικρινα να δω την αντιδραση σας οταν τα παιδια σας, οχι απλως φορανε μασκες (λογω επαγγελματικων υποχρεωσενων) αλλα ακολουθησουν αυτη την οδο της ταυτισης τους με τα διαφορα προτυπα που προβαλλονται, και ακολουθουν και στην καθημερινοτα αυτο το παραδειγμα...ακομη και φτυνοντας και χαλβαδιαζοντας εσας...τους γονεις τους...τοτε θελω πολυ να σας δω...
Αλλα φυσικα, ξερετε οτι δεν θα φταινε τα παιδια σας...
Ελληνες μοντερνοι και αντιδραστικοι...
Η αντιδραση θα μπορουσε να φανει ψηφιζοντας και ενα εθνικ τραγουδι οπως της Κροατιας ή της Ιρλανδιας (που γι΄αυτην την χωρα βρε ασχετα ατομα, και η μπαλλαντα εθνικ ειναι!!!!).
Αλλα μηπως εσεις φταιτε...
Ταναπαλιν η ιδια ιστορια...Η αντιδραση που σου επιβαλλουν για να μην ξεχυλισει το καπακι και σπασει ο τετζερις....ορνια...

Αγγελικη
21-05-2006, 02:38 AM
Μη ξεχνάτε ότι και εσείς φοράτε μέικαπ
Σπανιως φοραω και μονο σε εξαιρετικες περιπτωσεις...
Δεν επηρεαζω μαζες ολοκληρες εκμεταλευομενη το μικρο της ηλικιας τους και δεν δημιουργω προτυπα...
Προτυπα που απο μεγαλα και υπογεια κεντρα επιβαλλονται, χρησιμοποιωντας ανεγκεφαλα ατομα για να κανουν τη δουλεια τους....

Αγγελικη
21-05-2006, 02:51 AM
ψυχαναλύουμε τους Έλληνες γονείς έτσι απλά.


Οι Ελληνες γονεις, θα μπορουσαν να κανουν το εξης απλο, εαν ηθελαν να προστατεψουν μελλοντικα τα παιδια τους απο τετοιου ειδους προτυπα:
Να μην απαξιωναν, και αφου ψηφιζαν τα παιδια τους, να ψηφιζαν και οι οι ιδιοι....!!!
Δεν θα ηταν καλυτερα ετσι; Δεν θα εδιναν ενα παραδειγμα;
Που εστιαζεται το παραδειγμα των γονιων εαν οχι σε τετοιες στιγμες που επικεντρωνουν το ευρωπαικο ενδιαφερον και το ενδιαφερον των παιδιων τους μετα απο τοση διαφημηση;
Νομιζουν, οτι με το που θα πουν στο παιδι τους οτι "οχι δεν θα πας εκει", θα το προστατεψουν;
Ας σοβαρολογησουμε λιγο...
Δεν ζουμε στον Μεσαιωνα...Και οι γονεις πρεπει να προσαρμοστουν...

Αγγελικη
21-05-2006, 03:19 AM
--------------------------------------------------------------------------------

Η αγωνιστικότητα από την γραφικότητα δεν απέχει και πολύ. Με ηρεμία ας κάνουμε την κριτική μας μη ξεχνώντας ότι ήμασταν και οικοδεσπότες

Ποια ειναι η γραφικοτητα;
Το να μπορεις να διαβλεπεις καποιες εξελιξεις;
Θα μιλαμε ειλικρινα ή θα κανουμε πλακα;
Και τι εγινε που ημασταν οικοδεσποτες; Δεν δωσαμε ο,τι καλυτερο;
Κι εγω που μετα απο αυτες τις εντυπωσεις και γνωμες που εθεσα εδω και σ΄ενα αλλο σαιτ, απο την πρωτη στιγμη, μου κολλησαν ιους : ελπιζω να τα ερθειπερα

sagita
21-05-2006, 03:44 AM
Αυτό που έχω να πω εγώ, είναι κρίμα στην υπέροχη, ομολογουμένως, διοργάνωση. Τινάχτηκαν όλα στον αέρα...την 9η θέση του δικού μας την περιμέναμε, λίγο ως πολύ, όμως να βγει αυτό το τερατούργημα, έ όχι, έλεος...Και το ψηφίσαμε κιόλας, εδώ να δεις!!!Κι άντε καλά, το δικό μου το παιδί τη γλύτωσε με κάτι ψιλοεφιάλτες νυχτερινούς, τα υπόλοιπα που θα υιοθετήσουν το στυλάκι, με τις ευλογίες της Ευρώπης;( το δικό μου το παιδάκι είναι 8 ετών, αυτό εννοώ!!).Αρχίζω από φέτος τα μέτρα για την προστασία του, από την επόμενη χρονιά θα κολλάω ένα σηματάκι στην ΝΕΤ μωβ-ροζ με ένα Χ στο κέντρο και θα το βάζω για ύπνο...
Τους προσφέραμε και λουλούδια, εμφανώς σοκαρισμένοι...και ήρθε άθελά μου ο συνειρμός...κάτι σε νεκροταφείο...
Και το Αλληλούια, κάτι σε επιμνημόσυνη δέηση...και τα βεγγαλικά...κάτι σε Ανάσταση των Ζόμπι...Ο Κάρπεντερ έλειπε μόνο...
Άντε καλή μας νύχτα και όνειρα...γλυκά!!!:mad: :mad:

DENIS
21-05-2006, 05:28 AM
Αγαπητή Αγγελική ,σωστά τα λες και κρίμα τα έξοδα(από την φορολογία μας)για την άψογη διοργάνωση.Καιρός να βάλουμε από του χρόνου μυαλό και να πάρουμε διαζύγιο από αυτόν τον θεσμό,όπως έκανε προ ετών η Ιταλία,που γνωρίζει από ποιότητα στο τραγούδι και κράτησε μόνο το Sanremo,που βγάζει τραγουδάρες κάθε χρόνο.Καλά οι άλλοι ψηφίσανε από γειτονικά συμφέροντα και άλλα που δεν ξέρουμε,εμείς τι το θέλαμε και το δώσαμε το 12άρι στους τερατόμορφους?Σου λένε κάποιοι δικοί μας οτι ήταν heavy metall ! Ε και?Και οι metallica και οι nirvana είναι heavy metall,αλλά δεν είναι το ίδιο πράγμα με το Αλληλούια!Κ Ρ Ι Μ Α.Καλημέρα πλέον γιατί και εσύ από τα νεύρα σου δεν θα κοιμήθηκες.
Φιλικώτατα
ENIS

Maroulita
21-05-2006, 09:47 AM
"Γιατί άραγε ψηφίσαμε αυτά τα τέρατα"...;;; Μάλλον γιατί πιστεύαμε ότι ήταν αουτσάιντερ. Αυτούς που "απειλούσαν" δεν θα έπρεπε να τους ψηφίσουμε, οπότε τί έμεινε; "Ρίχτα όλα στο χαρντ ροκ αλληλούια, σιγά μη βγει". Πιστεύω πως πολλοί λειτούργησαν μ'αυτόν τον τρόπο. Τώρα για τις άλλες χώρες,"έπαιξαν" και τα διάφορα κέντρα, φυσικό είναι. Και επίσης... έκαναν εντύπωση, αυτό μην το αμφισβητούμε. Και πλέον είναι δεδομένο στη Γιουροβίζιον ότι η εικόνα παίζει σημαντικότερο ρόλο από το ίδιο το τραγούδι.

Μια χαρά διοργάνωση κάναμε. Μ'άρεσε και η έναρξη και η επιμέλεια (μουσική και χορευτική) της βραδιάς του τελικού. Κάναμε εντύπωση πιστεύω. Και με τα σποτάκια πλασάραμε και την Ελλαδάρα. Αυτό δε θέλαμε; Τώρα τί να περιμένουμε; Να βγει η ποιότητα από τη Γιουροβίζιον;

Era
21-05-2006, 05:07 PM
Geia sas, i diorganosi itan uperoxi! Pernoume 10´! Oso gia ton nikiti, gia ta terata diladi: Parakolouthisa tin eurovision apo to kratiko kanali tis Germanias, kai prin apo tin enarxi vgazane os favori gia tin proti thesi tin Ellada i tin Souidia (oraia tragoudia kai ta duo). Meta tin anakiriksi tou nikiti kanenas den mporouse na pistepsei pos sinevei kati tetoio! Prospathousane na broune tous logous tis nikis kai den briskane kanenan. Den mporousan na pistepsoun oti kai oi idioi tous edosan 10 Bathmous! Kaneis den to pisteuei! Thelisa aplos na deikso kai tin antidrasei mias allis choras gia ton nikiti. Ego prosopika pisteuo oti upirxan poli oraiotera tragoudia apo auto tis Finlandias pou aksizan tin Niki. Stin arxi tsatistika, alla tora gelao.

Dell Piero
21-05-2006, 07:27 PM
Αγγελική!!! Ετοίμασε καμιά μπύρα στο γυρισμό έρχομαι από κεί. Έχω κάτι παραγγελιές για σένα. Και κανα ντενεκέ φέτα ξέρεις από εκείνη τη σάπια που πουλάς στους πελάτες :toung:

Αγγελικη
21-05-2006, 07:32 PM
Ο,τι πεις Κωστης!!!
Ενημερωσε με και θα εχεις την αναλογη υποδοχη (πρωθυπουργικη)!!!:bigsmile:
Και φετα...οση λαχταραει η ψυχη σου (απο την καλη, οχι απο την αλλη που δινω στους πελατες) :toung:

DENIS
21-05-2006, 11:13 PM
Αγαπητή Αγγελική καλησπέρα,
Σ'ευχαριστω για την προθυμία σου να με βοηθήσεις ,όπου το χρειαστώ , στα αστρολογικά θέματα.Κάποα πράγματα γνωρίζω και εγώ,ανεξαρτήτως του οτι είμαι Μηχανικός,ίσως διότι έχω τον Ουρανό μου στον 9ο σε τρίγωνο με τον Ποσειδώνα και έχω ασχοληθεί λιγάκι ,περισσότερο με το πρακτικό μέρος της και λιγότερο με την ψυχολογική αστρολογία.Για το <πρόβλημα>της Eurovision σου απάντησα αμέσως.Και μη χειρότερα!
Καληνύχτα

Αγγελικη
21-05-2006, 11:43 PM
???????:) :)
Εαν θυμαμαι καλα, προσφερθηκα να σας βοηθησω σε τεχνικα θεματα που αφορουν την ευκολη πλοηγηση σας στο φορουμ!:cheesy:

starfish
22-05-2006, 09:50 AM
"Γιατί άραγε ψηφίσαμε αυτά τα τέρατα"...;;; Μάλλον γιατί πιστεύαμε ότι ήταν αουτσάιντερ. Αυτούς που "απειλούσαν" δεν θα έπρεπε να τους ψηφίσουμε, οπότε τί έμεινε; "Ρίχτα όλα στο χαρντ ροκ αλληλούια, σιγά μη βγει". Πιστεύω πως πολλοί λειτούργησαν μ'αυτόν τον τρόπο. Τώρα για τις άλλες χώρες,"έπαιξαν" και τα διάφορα κέντρα, φυσικό είναι. Και επίσης... έκαναν εντύπωση, αυτό μην το αμφισβητούμε. Και πλέον είναι δεδομένο στη Γιουροβίζιον ότι η εικόνα παίζει σημαντικότερο ρόλο από το ίδιο το τραγούδι.

Μια χαρά διοργάνωση κάναμε. Μ'άρεσε και η έναρξη και η επιμέλεια (μουσική και χορευτική) της βραδιάς του τελικού. Κάναμε εντύπωση πιστεύω. Και με τα σποτάκια πλασάραμε και την Ελλαδάρα. Αυτό δε θέλαμε; Τώρα τί να περιμένουμε; Να βγει η ποιότητα από τη Γιουροβίζιον;

Καλημερα! Συμφωνω με το Marouli 100%. Και πιθανον ετσι ψηφισαν και αλλες χωρες, οχι μονο εμεις. [Αν και σε ενα βαθμο πρεπει να βγαλαμε και τα απωθημενα μας με το μονιμο 12αρι καθε φορα στην Κυπρο, μας αρεσε δεν μας αρεσε!!]. Γελασα πολυ στο τελος, οταν ο τυπος κρατουσε την ανθοδεσμη, οταν ο Ρουσοπουλος την «εκανε» απο την βραβευση, οταν η Ελενα τους συνεχαρη, και βλεποντας τα εκπληκτα βλεματα και την αμηχανια ολων!
Ας μην κρινουμε απο την εξωτερικη εμφανιση!! Και το τερας του παραμυθιου ενα βασιλοπουλο εκρυβε μεσα του!! :toung: :toung: :toung:

Maroulita
22-05-2006, 11:54 AM
Παρόλες τις αντιδράσεις πάντων περί "τεράτων", "διαβολικών πλασμάτων" κλπ, οι άνθρωποι ήταν ευγενέστατοι και εντός ορίων στις συνεντεύξεις, πριν και μετά τον τελικό. Και επειδή τελικά η eurovision είναι μια μάχη εντυπώσεων, οκ αυτοί τουλάχιστον έπαιξαν καθαρά με την εικόνα τους, πράγμα που κάνουν και στον τόπο τους εδώ και δέκα χρόνια, απ'ό,τι άκουσα. Τί να πούμε ας πούμε για την συμπεριφορά της Ισλανδής; :huh:

kiaRRa
22-05-2006, 03:42 PM
Παρόλες τις αντιδράσεις πάντων περί "τεράτων", "διαβολικών πλασμάτων" κλπ, οι άνθρωποι ήταν ευγενέστατοι και εντός ορίων στις συνεντεύξεις, πριν και μετά τον τελικό. Και επειδή τελικά η eurovision είναι μια μάχη εντυπώσεων, οκ αυτοί τουλάχιστον έπαιξαν καθαρά με την εικόνα τους, πράγμα που κάνουν και στον τόπο τους εδώ και δέκα χρόνια, απ'ό,τι άκουσα. Τί να πούμε ας πούμε για την συμπεριφορά της Ισλανδής; :huh:

η ισλανδια δεν μπορω να πω οτι αξιζει την παραμικρη αναφορα.Παντως αυτο που με την ταπεινη μου αντιληψη ειδα,ειναι πως φετος μονο οι Φιλανδοι πλασαραν επιτυχως τον εαυτο τους.Εκεινο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι τους Λιθουανους!Τους ακουγα και ηθελα να ριξω το κινητο στην τηλεοραση(ευτυχως κρατηθηκα):mad: :mad: :mad: :mad: :sick:

ScP
22-05-2006, 04:34 PM
Τι μάρκα είναι και το λυπήθηκες; :laugh:

kiaRRa
22-05-2006, 06:30 PM
Τι μάρκα είναι και το λυπήθηκες; :laugh:
sony erricsson με συνδεση vodafone.δεν ηθελα να ταλαιπωρησω το συστημα υποκλοπων:embarrest :embarrest :embarrest :embarrest

Maroulita
22-05-2006, 06:36 PM
sony erricsson με συνδεση vodafone.δεν ηθελα να ταλαιπωρησω το συστημα υποκλοπων:embarrest :embarrest :embarrest :embarrest

Καλά έκανες... και γω στη θέση σου αυτό θα έκανα. :laugh:

Αγγελικη
22-05-2006, 06:40 PM
:bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

ScP
22-05-2006, 07:12 PM
Βόδιαφον εγώ θα το έσπαγα

fillenia
22-05-2006, 07:36 PM
Πολυ κακό για το τίποτα!
Μια χαρά τους βρήκα τους Φινλανδούς! Ωραία κοστούμια, εξαιρετικό promotion, μια χαρά ρυθμός για όσους είναι εξοικειωμένοι με το rock και αρέσκονται στο είδος. Δεν είναι αυθεντικοί, αλλά τι πειράζει... Μια ιδέα είχαν οι άνθρωποι και την πλασσάρισαν όπως έπρεπε. Για τα πιτσιρίκια σας, μην φοβάστε, λατρεύουν τα τερατάκια και όλα έχουν την δική τους προσωπική συλλογή. Μάλλον είμαστε υπερβολικοί και τέλος πάντων βρήκαμε έναν άριστο λόγο να νιώθουμε ... αδικημένοι!
Τους ψηφίσαμε σύσσωμοι στην παρέα. Αλλοι ως outsiders και άλλοι ως favoured. Και είχε πλάκα τελικά! Σαρκάζουμε την άδεια τσέπη μας...

starfish
23-05-2006, 09:51 AM
Γιατι βρε παιδια τα βαζετε με τους Λιθουανους; Επιτελους και λιγο χιουμορ σ ενα σοβαροφανες και ανευ ταυτοτητας πανηγυρι. Και το υποστηριξαν μια χαρα και ηταν φανερο οτι το διασκεδαζαν! Πρωτης ταξεως παρωδια!! :) :)

*Astropeleki*
23-05-2006, 10:45 AM
...με συνδεση vodafone.δεν ηθελα να ταλαιπωρησω το συστημα υποκλοπων:embarrest :embarrest :embarrest :embarrest


Μπα, μην ανυσυχείς kiaRRa....τελικά όλες οι εταιρίες ήταν στο κόλπο...όλες υπέκλεπταν...τι cosmote, τι vodafone, τι tim....όλες το ίδιο και το αυτό! :laugh: :laugh:

Εμένα προσωπικά μ αρέσει πολύ το HARD ROCK HALLELUJAH....και το ακούω συνέχεια...
Τι φρικιά και σατανάδες τους λένε...εγώ άκουσα ότι οι περισσότεροι είναι χριστιανοί ορθόδοξοι. Και τι έγινε που εμφανίστηκαν έτσι? Αυτό πουλάει...και αυτό δίνει την επιτυχία.Η εικόνα μετράει σήμερα. Εμείς δηλαδή τι πετύχαμε που στείλαμε την Αννούλα, δίχως όυτε μια απλή χορογραφία...και ας πάει στο καλό το μπαλέτο....ένα πιο εντυπωσιακό φόρεμα δεν μπορούσε να βαλει για να δείξει περισσότερο???

Το μάθημα θα γίνει πάθημα...αν και η ένατη θέση μια χαρούλα είναι. Αρκεί που δεν έχουμε να περάσουμε πάλιαπο κανέναν ημιτελικό. Του χρόνου θα προσέξουμε περισσότερο...

kiaRRa
23-05-2006, 11:27 AM
Μπα, μην ανυσυχείς kiaRRa....τελικά όλες οι εταιρίες ήταν στο κόλπο...όλες υπέκλεπταν...τι cosmote, τι vodafone, τι tim....όλες το ίδιο και το αυτό! :laugh: :laugh:

Εμένα προσωπικά μ αρέσει πολύ το HARD ROCK HALLELUJAH....και το ακούω συνέχεια...
Τι φρικιά και σατανάδες τους λένε...εγώ άκουσα ότι οι περισσότεροι είναι χριστιανοί ορθόδοξοι. Και τι έγινε που εμφανίστηκαν έτσι? Αυτό πουλάει...και αυτό δίνει την επιτυχία.Η εικόνα μετράει σήμερα. Εμείς δηλαδή τι πετύχαμε που στείλαμε την Αννούλα, δίχως όυτε μια απλή χορογραφία...και ας πάει στο καλό το μπαλέτο....ένα πιο εντυπωσιακό φόρεμα δεν μπορούσε να βαλει για να δείξει περισσότερο???

Το μάθημα θα γίνει πάθημα...αν και η ένατη θέση μια χαρούλα είναι. Αρκεί που δεν έχουμε να περάσουμε πάλιαπο κανέναν ημιτελικό. Του χρόνου θα προσέξουμε περισσότερο...


Τι να προσεξουμε?Παλι το ιδιο θα γινει και ολοι θα πρεπει να ειμαστε ευχαριστημενοι.!?!:blink:
Ωστοσο εμενα μου αρεσε η Νορβηγια και θα ηθελα να παει πιο καλα.Οσο για τους Φινλανδους,ειδα χτες στις ειδησεις τα προσωπα τους και μπορω να πω οτι ειναι σχετικα ωραια ατομα.Αν ομως εβγαιναν χωρις αυτο το μακιγιαζ,αμφιβαλλω αν κανεις θα τους προσεχε.Και στο κατω κατω καλα εκαναν,τα επαιξαν ολα για ολα και τελικα βγηκε για πρωτη φορα η χωρα τους νικητρια!:idea: :bigsmile:

kiaRRa
23-05-2006, 11:29 AM
Βόδιαφον εγώ θα το έσπαγα


Σου το δινω να το σπασεις!Θα μου παρεις ενα καινουργιο που εχω δει?:toung: :toung:

ScP
23-05-2006, 11:44 AM
Συμφωνώ και θα το κάνω. Όμως τα οικονομικά του myhoroscope τα χειρίζεται ο Dell Piero και πρέπει να εγκρίνει το κονδύλι!

kiaRRa
23-05-2006, 11:48 AM
Συμφωνώ και θα το κάνω. Όμως τα οικονομικά του myhoroscope τα χειρίζεται ο Dell Piero και πρέπει να εγκρίνει το κονδύλι!

Καλα-καλα!Θα βρεθει τροπος να τον ριξουμε και να παρεις το πολυποθητο(για μενα) κονδυλι!Πιστευω οτι 700 ευρω ειναι καλα!Αλλιως θα βαλω τους φινλανδους(για να μην φευγουμε εντελως απο το θεμα) να τον τρομαξουν στον υπνο:toung: :toung: :toung: :toung:

Dell Piero
23-05-2006, 03:44 PM
Για να ακούσω ή μάλλον να δω γραμμένο τον τρόπο που θα με ρίξεις!

ΜΗ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ :cheesy:

kiaRRa
23-05-2006, 04:34 PM
Για να ακούσω ή μάλλον να δω γραμμένο τον τρόπο που θα με ρίξεις!

ΜΗ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΚΙΝΗΤΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ :cheesy:

Ο,τι τροπο εχει ο καθενας.Ασε που αν πω θα εισαι και υποψιασμενος.Συμφερει?Δεν συμφερει!:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

DENIS
23-05-2006, 07:10 PM
Αγγελική καλησπέρα,
τι προβλήματα προκαλώ στον υπολογιστή σου?πες μου να βελτιώσω κάτι αν μπορώ.
Χαιρετισμούς
DENIS

astral_dreamer
24-05-2006, 05:12 PM
Εγω θα στηριξω τα "τερατα" απο τη μερια μου, μου αρεσε το κομματι και θα πω οτι αλλοι μπορει να ειναι τερατα χωρις να το δειχνουν..

Διαφωνω με τη λογικη του οτι ψηφισαν οι πιτσιρικαδες ή οτι το τραγουδι ψηφιστηκε γιατι δεν επροκειτο να βγει.. Επισης, δεν το βλεπω εθνικα το ζητημα, με φρασεις του στυλ: "κοιταξτε που καταντησαμε", "αισχος, ντροπη, το παρακανε η ελληνικη νεολαια"..
Το τραγουδι δεν πηρε μονο 12 απο την Ελλαδα αλλα και απο πολλες αλλες χωρες..
Η Eurovision ειναι ενα πανυγυρι κατα τη γνωμη μου και τπτ παραπανω. Το θεαμα που προσφερει αλλοι το βρισκουν αποκρουστικο ("τερατα") και αλλοι οχι..
Τωρα το γιατι επικρατησε κατα κρατος το συγκεκριμενο τραγουδι ειναι ενα ζητημα..
Πιστευω οτι απο τη στιγμη που δεν υπηρχαν αλλα rock κομματια φετος, συσπειρωθηκαν οι fans της rock σε ενα μονο τραγουδι.. Περσι θυμαμαι τουλαχιστον 2 rock κομματια, ενα των Wig Wam και ενα των Vanilla Ninja.
Εμενα μου αρεσε περισσοτερο το τραγουδι της Νορβηγιας (που αρεσε και στην kiaRRa απ'οτι ειδα) το οποιο και ψηφισα. Επισης μου αρεσε το WE ARE THE WINNERS..:smile1:
Δε μου αρεσε η ειρωνια του Ολλανδου παρουσιαστη στο Σακη, πιστευω οτι ηταν ειρωνια και οχι οτι "του την επεσε" οπως λενε μιας και ο Ολλανδος εχει σατυρικη εκπομπη στη χωρα του.

Συμφωνω απολυτως με την kia να στειλουμε τους παπαροκαδες του χρονου:laugh:

kiaRRa
24-05-2006, 05:20 PM
Εγω θα στηριξω τα "τερατα" απο τη μερια μου, μου αρεσε το κομματι και θα πω οτι αλλοι μπορει να ειναι τερατα χωρις να το δειχνουν..

Διαφωνω με τη λογικη του οτι ψηφισαν οι πιτσιρικαδες ή οτι το τραγουδι ψηφιστηκε γιατι δεν επροκειτο να βγει.. Επισης, δεν το βλεπω εθνικα το ζητημα, με φρασεις του στυλ: "κοιταξτε που καταντησαμε", "αισχος, ντροπη, το παρακανε η ελληνικη νεολαια"..
Το τραγουδι δεν πηρε μονο 12 απο την Ελλαδα αλλα και απο πολλες αλλες χωρες..
Η Eurovision ειναι ενα πανυγυρι κατα τη γνωμη μου και τπτ παραπανω. Το θεαμα που προσφερει αλλοι το βρισκουν αποκρουστικο ("τερατα") και αλλοι οχι..
Τωρα το γιατι επικρατησε κατα κρατος το συγκεκριμενο τραγουδι ειναι ενα ζητημα..
Πιστευω οτι απο τη στιγμη που δεν υπηρχαν αλλα rock κομματια φετος, συσπειρωθηκαν οι fans της rock σε ενα μονο τραγουδι.. Περσι θυμαμαι τουλαχιστον 2 rock κομματια, ενα των Wig Wam και ενα των Vanilla Ninja.
Εμενα μου αρεσε περισσοτερο το τραγουδι της Νορβηγιας (που αρεσε και στην kiaRRa απ'οτι ειδα) το οποιο και ψηφισα. Επισης μου αρεσε το WE ARE THE WINNERS..:smile1:
Δε μου αρεσε η ειρωνια του Ολλανδου παρουσιαστη στο Σακη, πιστευω οτι ηταν ειρωνια και οχι οτι "του την επεσε" οπως λενε μιας και ο Ολλανδος εχει σατυρικη εκπομπη στη χωρα του.

Συμφωνω απολυτως με την kia να στειλουμε τους παπαροκαδες του χρονου:laugh:



Γιατι καποιοι το κανουν εθνικο ζητημα καθε χρονια αυτον τον διαγωνισμο?Και καλυτερα να μην τα βαζουν μαζι μας(με τους νεους):evil: :evil: :evil: ,γιατι αν μη τι αλλο αυτοι μας μεγαλωσαν.Οσο για τους θρησκευομενους που ξημεροβραδιαζονται ωρυομενοι για τους "Σαταναδες" μονο υποκρισια τους χαρακτηριζει.:mad:

Dell Piero
24-05-2006, 05:32 PM
Νεολαίοι μου όχι οπαδικές όχι θρησκευτικές συζητήσεις. Κατά τα άλλα χώστε ;)

kiaRRa
24-05-2006, 05:35 PM
Νεολαίοι μου όχι οπαδικές όχι θρησκευτικές συζητήσεις. Κατά τα άλλα χώστε ;)
Συγγνωμη παρασυρθηκα.Να βρισω την Ισλανδη?
:idea: :idea: :idea: :idea:

Dell Piero
24-05-2006, 05:37 PM
χεχεχε είσαι ατίθασο πλάσμα εσύ. Μια σπας κινητά μία το ένα. Η Ισλανδή ήταν τουλάχιστον ομορφούλα; Γιατί δεν το παρακολούθησα ιδιαίτερα.

kiaRRa
24-05-2006, 05:39 PM
χεχεχε είσαι ατίθασο πλάσμα εσύ. Μια σπας κινητά μία το ένα. Η Ισλανδή ήταν τουλάχιστον ομορφούλα; Γιατί δεν το παρακολούθησα ιδιαίτερα.

Αν σου αρεσουν τα ξωτικα με λεξιλογιο ναυτεργατη και φωνη τσιριχτη,θα την λατρεψεις
:toung: :toung: :toung: :toung:

Αγγελικη
24-05-2006, 05:41 PM
Αυτη παλι, τι εκανε; (ποια ηταν αληθεια, δεν τη θυμαμαι) :huh:

Dell Piero
24-05-2006, 05:43 PM
Α ναι την είδα. Ο καθένας κάτι πρέπει να κάνει για να εντυπωσιάσει. Αυτή διάλεξε να κάνει σόου με βλακείες και χρησιμοποιώντας βρισιές.

Άλλοι διαλέγουν να κάνουν αστρολογικά φόρουμ κακέκτυπα του δικού μας και να ενυπωσιάσουν με βλακείες στο τετράγωνο.

Και στη μια και στην άλλη περίπτωση η μεν κυρία σε λίγες μέρες θα ξεχαστεί, οι δε κύριοι θα γράφονται από 10 φορές ο καθένας για να δείξουν ότι έχουν κάποια μέλη που τους επισκέπτονται για το επίπεδο της ασχετοσύνης τους. :toung:

Μη με προκαλείς άλλο τώρα γιατί έχω δουλειά. :bigsmile:

kiaRRa
24-05-2006, 05:44 PM
Α ναι την είδα. Ο καθένας κάτι πρέπει να κάνει για να εντυπωσιάσει. Αυτή διάλεξε να κάνει σόου με βλακείες και χρησιμοποιώντας βρισιές.

Άλλοι διαλέγουν να κάνουν αστρολογικά φόρουμ κακέκτυπα του δικού μας και να ενυπωσιάσουν με βλακείες στο τετράγωνο.

Και στη μια και στην άλλη περίπτωση η μεν κυρία σε λίγες μέρες θα ξεχαστεί, οι δε κύριοι θα γράφονται από 10 φορές ο καθένας για να δείξουν ότι έχουν κάποια μέλη που τους επισκέπτονται για το επίπεδο της ασχετοσύνης τους. :toung:

Μη με προκαλείς άλλο τώρα γιατί έχω δουλειά. :bigsmile:


Kαλα καλα θα κατσω ησυχη...για λιγο.Καλη δουλεια:bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

kiaRRa
24-05-2006, 05:46 PM
Αυτη παλι, τι εκανε; (ποια ηταν αληθεια, δεν τη θυμαμαι) :huh:
οπως τωρα δεν την θυμασαι,ετσι θα την ξεχασουν ολοι.Εβριζε τους ελληνες επειδη δςν προκριθηκε και ελεγε πως η σουηδεζα δεν περασε με την φωνη της.Τα εβαλε και με την Βισση αποκαλω:sick: :sick: :sick: ντας την γρια

Αγγελικη
24-05-2006, 05:48 PM
Α!! την ατιμη...!!!:bigsmile: :toung:

kiaRRa
24-05-2006, 05:50 PM
Α!! την ατιμη...!!!:bigsmile: :toung:
πολυ ταραγμενη σε βρισκω:bigsmile: :bigsmile: :bigsmile: :bigsmile:

astral_dreamer
24-05-2006, 06:00 PM
Χωσε kiaRRa!:toung: Οι παραθρησκευτικες οργανωσεις απλα βρισκουν λογους για να υπαρχουν, ειτε με τον Κωδικα ειτε με τους Φινλανδους.. Ο ορισμος της γραφικοτητας.. Δε πρεπει να θυμωνεις αλλα να γελας με ολα αυτα:laugh:

Η Ισλανδη εκανε τα δικα της.. Πως θα τραβηξει τα φωτα της δημοσιοτητας οταν δεν εχει ουτε φωνη ουτε ταλεντο και οταν εχουν γδυθει ηδη παρα πολλες?? Αυτον τον τροπο βρηκε αυτο εκανε..

Παντως, εδω που τα λεμε η Βισση δεν ειναι και κανενα κοριτσακι..:smile1:

kiaRRa
24-05-2006, 06:05 PM
Παντως, εδω που τα λεμε η Βισση δεν ειναι και κανενα κοριτσακι..:smile1: [/QUOTE]

Προσεχε μην σε ακουσει κανενας φαν της.Εχω βρει τον μπελα μου στο παρελθον:toung: :toung: :toung: :toung:

astral_dreamer
24-05-2006, 06:23 PM
Προσεχε μην σε ακουσει κανενας φαν της.Εχω βρει τον μπελα μου στο παρελθον:toung: :toung: :toung: :toung:

Ας με ακουσει! Τι ειδους μπελα βρηκες? Σε βασανιζαν μεχρι να παραδεχτεις οτι ειναι 25 χρονων?:nuts:

kiaRRa
24-05-2006, 06:28 PM
Ας με ακουσει! Τι ειδους μπελα βρηκες? Σε βασανιζαν μεχρι να παραδεχτεις οτι ειναι 25 χρονων?:nuts:


αν ηταν βασανιστηριο σωματικο θα επιβιωνα ευκολοτερα, αλλα αντε να τα βαλεις με 3 ατομα ταυτοχρονα που επεμεναν οτι η Βισση ειναι maximum 40.Αλλα και να μην θελουν να παραδεχτουν το ατοπο των λογων τους!Καλα που δεν με εχτισαν σε κανενα καστρο σαν την Πατρινελλα
:sick: :sick: :sick:

astral_dreamer
24-05-2006, 06:36 PM
Μα αληθεια ειναι αυτο! Αν αφαιρεσεις καποιες εποχες των ετων.. Λεπτομεριες..!:toung: Μπορεις να τους πεις για τη διαφημιση που δειχνει στην τηλεοραση με το γαιδαρο στο αεροδρομιο:nuts: Η Πατρινελλα τι ειναι??

kiaRRa
24-05-2006, 06:43 PM
Μα αληθεια ειναι αυτο! Αν αφαιρεσεις καποιες εποχες των ετων.. Λεπτομεριες..!:toung: Μπορεις να τους πεις για τη διαφημιση που δειχνει στην τηλεοραση με το γαιδαρο στο αεροδρομιο:nuts: Η Πατρινελλα τι ειναι??

Θρυλος της Πατρας για μια κοπελα που την εχτισαν στο καστρο.(βλ.Γεφυρι της αρτας).Σε λιγο προβλεπω να βαζουν της φωνες που φευγουμε απο το θεμα.Παντως του χρονου λεω να ξαναστειλουμε τον Ρακιντζη.Νομιζω πως το πηρε η Ευρωπη το βαπτισμα του πυρος!

astral_dreamer
24-05-2006, 06:50 PM
Στο chat and fun ειμαστε ετσι και αλλιως! Του χρονου θα στειλουν ολοι μασκοφορους οποτε εμεις για να ξεχωρισουμε πρεπει να στειλουμε εναν κανονικο. Τον Τερζη να τραγουδαει metal για παραδειγμα:toung:

kiaRRa
24-05-2006, 07:02 PM
Στο chat and fun ειμαστε ετσι και αλλιως! Του χρονου θα στειλουν ολοι μασκοφορους οποτε εμεις για να ξεχωρισουμε πρεπει να στειλουμε εναν κανονικο. Τον Τερζη να τραγουδαει metal για παραδειγμα:toung:

Eιπαμε να νικησουμε οχι να καταργησουμε τον διαγωνισμο!:laugh: :laugh: :laugh: Αλλα μηπως να στειλουμε την Λαμπρου που εχει αστειρευτες ...φωνητικες δυνατοτητες.Οχι τπτ αλλο αλλα να μην βριζει αδικα η ισλανδη :embarrest :embarrest :embarrest

astral_dreamer
24-05-2006, 07:10 PM
Eιπαμε να νικησουμε οχι να καταργησουμε τον διαγωνισμο!:laugh: :laugh: :laugh: Αλλα μηπως να στειλουμε την Λαμπρου που εχει αστειρευτες ...φωνητικες δυνατοτητες.Οχι τπτ αλλο αλλα να μην βριζει αδικα η ισλανδη :embarrest :embarrest :embarrest
Γιατι, τι απο τα δυο δεν ειναι φυσιολογικο;:smile1: Ο Τερζης; Ενας σοβαρος τραγουδιστης.. Το metal; Μια αξιολογη μουσικη..
Μου βαζεις ιδεες... Προτεινω ντουετο Τερζη-Λαμπρου σε λαικη metal μπαλαντα(αν υπηρχε τετοιο ειδος):laugh:

kiaRRa
24-05-2006, 07:48 PM
Γιατι, τι απο τα δυο δεν ειναι φυσιολογικο;:smile1: Ο Τερζης; Ενας σοβαρος τραγουδιστης.. Το metal; Μια αξιολογη μουσικη..
Μου βαζεις ιδεες... Προτεινω ντουετο Τερζη-Λαμπρου σε λαικη metal μπαλαντα(αν υπηρχε τετοιο ειδος):laugh:

ολα ειναι πιθανα.Θα πρεπει να μας παρουν σοβαρα και να αξιοποιησουν τις γιουροβιζιον-ικες ιδεες μας

Dell Piero
24-05-2006, 07:56 PM
Λοιπόν κυρία Αγγελική μας. Άντε για ξεκούραση γιατί το πολύ ίντερνετ τρελλαίνει :sick:

Αγγελικη
24-05-2006, 08:06 PM
Εμενα που με θυμηθηκες τωρα;;;;;;;
ΜΙΛΗΣΑ;;; ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ!!!!!

Αγγελικη
24-05-2006, 08:58 PM
Γιατι σταματησε η λογοδιαρροια;:toung: :toung:

kiaRRa
24-05-2006, 09:06 PM
Γιατι σταματησε η λογοδιαρροια;:toung: :toung:
ελα μου ντε!και ειχα ορεξη σημερα:love:
αδυνατον να διαβασω,οποτε ποιοι θα την πληρωναν?Οι γιουροβιζιον-ιστες:idea:

skorpion
29-05-2006, 10:04 PM
εμενα μου αρεσε το τργουδι της Ρουμανιας τα τερατακια τα βρηκα πολυ γλυκα και οτι πρεπει για attraction σε ζωολογικο κηπο, η Βισσυ πολυ καλη αλλα παει περασε η μπογια της πια.Το we are the winnerς θυμαμαι ακομα απο τα τραγουδια το star και η Λαμπιρη μιλουν ακομα για τη γιουροβιζιον οποτε μπορουμε κι εμεις για να κρατησουμε τον ανταγωνισμο.:nuts: αληθεια τι ζωδιο λετε να ηταν η Ισλανδη?:weird:

kiaRRa
30-05-2006, 08:54 PM
αληθεια τι ζωδιο λετε να ηταν η Ισλανδη?:weird:[/QUOTE]

κατα τη γνωμη μου,αγενης με ωροσκοπο ψωνιου:toung: :toung: :toung: