PDA

View Full Version : Μαθήματα Αστρολογίας



Τίνα Ζαχαριάδου
21-09-2012, 01:29 PM
Η νέα μαθητική χρονιά ξεκίνησε, το ίδιο σκοπεύουμε να κάνουμε κι εμείς. Τα αστρολογικά μαθήματα θα αρχίσουν στις 5 Οκτωβρίου, θα είναι διαδικτυακά, ζωντανά και θα απευθύνονται σε αρχάριους και προχωρημένους. Η διεξαγωγή τους θα προκύψει κατόπιν συνεννόησης, σύμφωνα με τις ανάγκες των ενδιαφερομένων.

Τα τμήματα θα είναι ολιγομελή για καλύτερη μετάδοση και κατανόηση γνώσης. Για πληροφορίες μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου σε προσωπικό μήνυμα εδώ στο σάιτ και στην ηλεκτρονική διεύθυνση astrikiarmonia@gmail.com

Καλή και δημιουργική χρονιά σε όλους μας.

λιλλιαν
21-09-2012, 03:29 PM
θα ηθελα να μαθω ποσο κοστιζουν τα μαθηματα για αρχαριουσ κ ποσο διαρκουν εστειλα μηνυμα στην ηλεκτρονικη διευθ. αλλα μου απανταει οτι δεν τη βρισκει τη διευθυνση το δικο μου email ειναι booboo.simantiri267@gmai.com eyxaristv

Τίνα Ζαχαριάδου
21-09-2012, 04:10 PM
λιλλιαν έχεις δίκιο για το ιμέιλ, τη ζημιά την έκανε μια τελεία παραπάνω, το διόρθωσα.

λιλλιαν
21-09-2012, 06:29 PM
χαχα τα παθαινω κ εγω αυτα δεν πειραζει θα τα καταφερουμε να εποικοινωνησουμε:)

λιλλιαν
21-09-2012, 11:35 PM
σορυ αλλα δεν ξερω τι τεμπελια εχει πιασει αυτον τον φτεροποδαρο μου αυτον καλε τον ερμικο πηγα να μπω στο ιμειλ κ εχει μπλοκαριστει ο κωδικοσ πρεπει να ζητησω απτη φιλη μου να το φτιαξει το τηλ ειναι 6986529766 εαν θελετε με ενημερωνεται με μηνυμα ειδαλλωσ θα περιμενω να φτιαξω το κωδικο μου για να μπορεσω να μπω ευχαριστω κ σορυ για την ταλαιπωρια:lost:

λιλλιαν
22-09-2012, 06:45 PM
σορυ αλλα δεν ξερω τι τεμπελια εχει πιασει αυτον τον φτεροποδαρο μου αυτον καλε τον ερμικο πηγα να μπω στο ιμειλ κ εχει μπλοκαριστει ο κωδικοσ πρεπει να ζητησω απτη φιλη μου να το φτιαξει το τηλ ειναι εαν θελετε με ενημερωνεται με μηνυμα ειδαλλωσ θα περιμενω να φτιαξω το κωδικο μου για να μπορεσω να μπω ευχαριστω κ σορυ για την ταλαιπωρια:lost: rrrrrrr000000000000000000