PDA

View Full Version : αρης πλούτωνας



cajoline
10-11-2010, 01:50 PM
5/10/1966 αθήνα 23,15

σας παρακαλώ πάρα πολύ ας με ενημερώσει κάποιο μέλος για το εξής
εντός ΝΟΕ γύρω στις 22 κ για μια εβδομάδα έχω διέλευση άρη /6ος τετράγωνο πλούτωνα 4ος
διέλευση ουρανού 10ος χιαστί άρης κ κλασικά πλούτωνα 6ος τετράγωνο αφροδίτη (που αυτό αναφέρεται στη δύκολη ερωτική φάση που περνώ !

αρη πλούτωνα και ουρανό άρη είναι σαφέστατα είναι δύσκολες όψεις αλλά κάποιου δίάβασα ότι είναι δείκτες θανάτου ατυχημάτων κ γενικά δυσάρεστων καταστάσεων

είναι όντως έτσι?

ευχαριστώ
cajoline

katiakiss
12-11-2010, 09:06 PM
5/10/1966 αθήνα 23,15

σας παρακαλώ πάρα πολύ ας με ενημερώσει κάποιο μέλος για το εξής
εντός ΝΟΕ γύρω στις 22 κ για μια εβδομάδα έχω διέλευση άρη /6ος τετράγωνο πλούτωνα 4ος
διέλευση ουρανού 10ος χιαστί άρης κ κλασικά πλούτωνα 6ος τετράγωνο αφροδίτη (που αυτό αναφέρεται στη δύκολη ερωτική φάση που περνώ !

αρη πλούτωνα και ουρανό άρη είναι σαφέστατα είναι δύσκολες όψεις αλλά κάποιου δίάβασα ότι είναι δείκτες θανάτου ατυχημάτων κ γενικά δυσάρεστων καταστάσεων

είναι όντως έτσι?

ευχαριστώ
cajolineΑλίμονο αν οι αρρώστιες και οι θάνατοι μπορούσαν να προβλεφθούν από ένα τετράγωνο του Πλούτωνα και μια χιαστί (που είναι και δευτερεύουσα αμφιλεγόμενη όψη). ΑΛΙΜΟΝΟ ΜΑΣ!
Τέτοια σημαντικά γεγονότα θέλουν πολλά προγνωστικά συστήματα να συνηγορήσουν. Θέλουν συμμετοχή πολλών πλανητών και συγγενών οίκων με το θέμα. 4Ος , 6Ος , 12Ος , 8Ος …
Ωστόσο, μπορώ να σου πω με ασφάλεια ότι οι περισσότεροι θάνατοι είναι εύκολο να συνδεθούν με όψεις, αφού το πρόσωπο έχει φύγει από τη ζωή και το ίδιο ισχύει με τις αρρώστιες. Δηλαδή, πολλοί θα πουν ότι φαινόταν, μετά την εκδήλωσή τους. Σε σχέση με τις αρρώστιες, καλό είναι να κοιτάζει κανείς πότε είναι ευάλωτος και να παίρνει τα μέτρα του.
¶λλωστε, αφού πιστεύεις στην αστρολογία γιατί να μην πιστεύεις και στην δύναμη της θετικής σκέψης; Κάνε μόνο θετικές εικόνες για την πορεία της ζωής και της υγείας σου. Ότι σπέρνεις θερίζεις!
Η αστρολογία είναι χρήσιμη όταν μας βοηθά να γνωρίσουμε τον εαυτό μας και να εξηγήσουμε τα σήματα που εκπέμπει η ψυχική μας κατάσταση, έλκοντας τα αντίστοιχα. Ότι εκπέμπουμε λαμβάνουμε.
Πρόσεξε τι εκπέμπεις λοιπόν… Αυτό θα λάβεις!
Αν έχεις Ποσειδώνα στον 8ο ή κάποιον μη συμβατό πλανήτη στον 6ο σου, απέφυγε να καλλιεργείς τέτοιου είδους σκέψεις. Δεν σου κάνουν καλό. :bigsmile:

Μητσάκος
13-11-2010, 03:05 AM
.............
Πρόσεξε τι εκπέμπεις λοιπόν… Αυτό θα λάβεις!
Αν έχεις Ποσειδώνα στον 8ο ή κάποιον μη συμβατό πλανήτη στον 6ο σου, απέφυγε να καλλιεργείς τέτοιου είδους σκέψεις. Δεν σου κάνουν καλό. :bigsmile:

Kι εγώ που τον έχω στον 7ο και μου περισσεύουν οι θετικές σκέψεις τι κατάλαβα; :cheesy:

katiakiss
13-11-2010, 04:11 AM
Kι εγώ που τον έχω στον 7ο και μου περισσεύουν οι θετικές σκέψεις τι κατάλαβα; :cheesy:Εσύ ξέρεις...:bigsmile: