PDA

View Full Version : Ωροσκοπος....



ZOELINA
05-11-2010, 11:11 PM
Παιδια η απορια μου ειναι..ποσο μεγαλο ρολο παιζει ο ωροσκοπος μας στην προβλεψη;.. Γιατι οταν διαβαζω σε διαφορα sites [ ναι ειστε ενα απο τα καλυτερα:love: αλλα γενικα μ αρεσει να τα διαβαζω ολα.. } οι προβλεψεις του ωροσκοπου μου ειναι πολυ πιο κοντα σ αυτα που μου συμβαινουν η με απασχολουν; :blink:

aktina
05-11-2010, 11:20 PM
Παιδια η απορια μου ειναι..ποσο μεγαλο ρολο παιζει ο ωροσκοπος μας στην προβλεψη;.. Γιατι οταν διαβαζω σε διαφορα sites [ ναι ειστε ενα απο τα καλυτερα:love: αλλα γενικα μ αρεσει να τα διαβαζω ολα.. } οι προβλεψεις του ωροσκοπου μου ειναι πολυ πιο κοντα σ αυτα που μου συμβαινουν η με απασχολουν; :blink:

ναι, παίζει μεγάλο ρόλο αλλά, ο συνδυασμός είναι το καλύτερο:bigsmile::weird:

lefkas
06-11-2010, 01:12 AM
Οι γενικές προβλέψεις που γίνονται βασίζονται πάνω στους οίκους των ζωδίων δηλαδή με τοποθέτηση του 1ου στην θέση του ήλιου. Δηλαδή είναι σαν να έχουμε άγνωστη ώρα γέννησης και χρησιμοποιούμε το ζώδιο για ωροσκόπο. Το σωστότερο είναι να κοιτάτε το ζώδιο του ωροσκόπου σας και το ηλιακό σας ζώδιο σε συνδυασμό.
Τώρα αν ρωτήσετε εμένα... δεν διαβάζω ποτέ τέτοιες προβλέψεις γιατί η οικοθεσία του χάρτη μου δεν συμπίπτει ούτε με τη μία ούτε με την άλλη περίπτωση και θα πρέπει να διαβάζω και τα επόμενα ζώδια:blink: Με λίγα λόγια η αστρολογία είναι κάτι πολύ-πολύ παραπάνω από τις ανούσιες κατ΄εμέ γενικές προβλέψεις!!!
Και ναι το Myhoroscope είναι το καλύτερο (για να μην πώ το μόνο καλό) ελληνικό site αστρολογίας:bigsmile:

ZOELINA
06-11-2010, 01:36 AM
:bigsmile: