s
Τεϊομαντεία - καφεμαντεία - Page 10
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 10 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10
Results 91 to 96 of 96
  1. #91

    Re: Τεϊομαντεία - καφεμαντεία

    γεια σας!πριν λιγο ηπια εναν ελληνικο καφε και ειπα να τον γυρισω αναποδα μπας και καταφερς να διαωασς κανενα συμβολο πραγμα που οποτε εχς προσπαθησει δεν γινεται ποτε.σημερα στο φλυτζανι εμφανιστηκε ενα συμβολο που μου εκανε τρομερη εντυπωση γιατι φαινεται ολοκαθαρα ειναι πολυ καλα σχηματισμενο.ακριβως απεναντι απο το χερουλι στο χειλοσ του φλυτζιανιου εχει εμφανιστει ενα σχημα σαν ιπταμενοσ δισκοσ..σαν τριγωνο δηλαδη με ημικυκλιο ως βαση.τι μπορει να σημαινει αυτο το συμβολο?

  2. #92

    Re: - καφεμαντεία

    να σας ρωτησω κατι ειδα στον πατο απο το φλυτζανι ενα Β απο πισω κατι σαν μαυρο κρεβατι ειχε κατι πανω του σαν μαυρο ελαφι με μια καρδια μαυρη στην πλατη του,και μπροστα στο Β κατι σαν λασο το οποιο πηγαινε προς ενα ζυγαρι το οποιο φιλιοτανε και ηταν στα λευκα, επισης πανω στο "κεφαλι" απο το Β κατι σαν 3 μπορειτε να με βοηθησετε να το ερμηνευσουμε??

  3. #93

    Re: Τεϊομαντεία - καφεμαντεία

    apanthse kaneis?

  4. #94

    Re: Τεϊομαντεία - καφεμαντεία

    καλησπερα σε ολους! ειδα στον πατο του φλιτζανιου μου μια αντρικη φιγουρα και πανω απο το κεφαλι του δυο μικρα κυκλακια ενωμενα μεταξυ τους. τι σημαινει? ευχαριστω πολυ

  5. #95

    Re: Τεϊομαντεία - καφεμαντεία

    Γεια σααααααςςςςςς.... κ εμενα μου λενε που κ που τον καφε μου κ με ενδιαφερει πολυ το θεμα καφεμαντειας αλλα δεν το εχω το χαρισμα καθολου. Στο καφε μου βλεπουν συνεχως εναν αντρα να κοιταει προς το μερος μου τι ειναι αυτο???

  6. #96

    Re: Τεϊομαντεία - καφεμαντεία

    Η μητέρα μου ήξερε να λέει πολύ καλά τον καφέ και μπορώ να πω ότι τα περισσότερα από όσα έλεγε έβγαιναν. Όλοι οι συγγενείς τη ρωτούσαν και τη συμβουλεύονταν για διάφορα θέματα.
    Το να λες τον καφέ είναι τέχνη που μαθαίνεται από γενιά σε γενιά, δεν είναι κάτι το εύκολο και δεν πρέπει να το υποτιμάει κανείς. Και πρέπει να το έχεις μέσα σου για να το κάνεις.
    Εγώ δεν το είχα και ποτέ δεν είπα στη μητέρα μου να μου δείξει πώς να λεω τον καφέ, όπως της είχε μάθει η γιαγιά της.
    Πιστεύω σε αυτούς που λένε το καφέ γιατί έχω δει με τα μάτια μου να βγαίνουν αυτά που λένε.
    Η μητέρα μου μπορούσε να σου πει, για παράδειγμα, αν θα τα πας καλά με το σύντροφο σου ή με τη δουλειά, να βρει τι προβλήματα σε απασχολούν, αν πρόκειται να κερδίσεις λεφτά, αν θα έπρεπε να πρόσεχες για κάτι.
    Δεν υπάρχει επιστημονική εξήγηση, αλλά η καφεμαντεια είναι μια τέχνη που μπορεί να πέσει μέσα στις προβλέψεις της.

 

 
Page 10 of 10 FirstFirst ... 6 7 8 9 10

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads