s
ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ - Γελάστε, είναι θεραπευτικό! - Page 4
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4
Results 31 to 40 of 40
  1. #31
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Ιουλία
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,101

    Re: ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ - Γελάστε, είναι θεραπευτικό!

    Quote Originally Posted by Alien1 View Post
    Nαι μαλλον συνηθως χαμογελαω με κλειστο το στομα εκτος αμα ειναι υπαρχει κατι ιδιαιτερα το αστειο

    Παντως οσες φορες εχω βρει ανθρωπο να γελαει σαν το γαιδαρο (δειχνοντας την οδοντοστοιχεια του) συνηθως θα ειναι η κοκκορομυαλος\κοκκορομυαλ η θα ζει στον δικο του κοσμο...

    Ασε που και συνηθως το βρισκω γελοιο η αηδιαστικο συνεχεια να γελαει καποιος σαν το Χαχανουλη
    Είσαι λίγο υπερβουλικούλης ή μου φαίνεται?:toung:
    Δεν είπαμε να φαίνονται και τα ούλα του /της όταν γελάει, αλλά παραδέξου ότι εάν ακούσεις κάτι πολύ αστείο, γελάς με ανοικτό το στόμα, γιατί απλά δεν μπορείς να κρατηθείς. Για αυτό και εαν παρατηρήσεις πολλοί άνθρωποι όταν γελάνε βάζουν το χέρι τους μπροστά

    Τέλος πάντων, το θέμα μας δεν είναι εάν φαίνονται τα δόντια όταν γελάνε οι άνθρωποι, αλλά η ουσία.
    I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it.
    Voltaire


  2. #32
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ - Γελάστε, είναι θεραπευτικό!

    Quote Originally Posted by panther View Post
    Είσαι λίγο υπερβουλικούλης ή μου φαίνεται?:toung:
    Δεν είπαμε να φαίνονται και τα ούλα του /της όταν γελάει, αλλά παραδέξου ότι εάν ακούσεις κάτι πολύ αστείο, γελάς με ανοικτό το στόμα, γιατί απλά δεν μπορείς να κρατηθείς.
    Μα αυτο ειπα βρε συ οριστε (στα bold)

    Nαι μαλλον συνηθως χαμογελαω με κλειστο το στομα εκτος αμα ειναι υπαρχει κατι ιδιαιτερα το αστειο
    Ε ησουν και εσυ λιγακι υπερβολικουλα οταν ειπες οτι
    ανθρωπος που γελαει με κλειστο στομα = υπουλος :embarrest

  3. #33
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ - Γελάστε, είναι θεραπευτικό!

    Προσωπικά θα κατέτασσα τον εαυτό μου στην κατηγορία Νο.3:
    1. Λογο έλειψης κρίσης σε παρέες που έχω διαλέξει, γνωρίζω το χιούμορ, είναι αναμενόμενο οτι θα γελάσω οπότε και γελάω άκριτα...:toung:
    2. Δεν μπορώ να συγκρατίσσω τον εαυτό μου απο το να του λέω αστεία, και να χαχανίζω εκεί που οι άλλοι δεν καταλαβαίνουν γιατί??!!:toung::toung:
    3. Δεν μπορώ να συγκρατίσσω τον εαυτό μου απο το να λέω αστεία στην παρέα, οπότε και γελάω πρώτη:toung:
    4. Και τελικώς μου είναι αδύνατον να αρνηθώ την θεμελιώδη και ενσωματωμένη σ'εμένα φύση του Τοξότη...που είναι κάπως έτσι...:banana:crazy:

    Όσο γι' αυτούς που ush:ush: να γελάσουν ή να μή γελάσουν, ο καθένας για δικό του λόγο...:tease1:

  4. #34

    Re: ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ - Γελάστε, είναι θεραπευτικό!

    Μου άρεσε το άρθρο. Γελάω πολύ γενικώς και ακόμη και τώρα που είμαι μεσ' τη μαυρίλα, η θετική σκέψη υπάρχει! Το γέλιο δίνει φτεράάά! leasantry: :clapping:
    Είμαι ninja!!!

  5. #35

    Re: ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ - Γελάστε, είναι θεραπευτικό!

    Quote Originally Posted by BlackOrWhat View Post
    4. Και τελικώς μου είναι αδύνατον να αρνηθώ την θεμελιώδη και ενσωματωμένη σ'εμένα φύση του Τοξότη...που είναι κάπως έτσι...:banana:crazy:

    Όσο γι' αυτούς που ush:ush: να γελάσουν ή να μή γελάσουν, ο καθένας για δικό του λόγο...:tease1:
    E αυτό τα λέει όλα.... Τοξότης παιδί μου :toung:
    Πάντως καλά κάνεις! Το θέμα είναι πως νιώθει ο καθένας μας και η διαφορετικότητα της έκφρασης. Κάποιος μπορεί να γελάει πολύ ακόμη και με μικρά ασήμαντα πραγματάκια (απλά τα βλέπει όλα θετικά και με χιούμορ) και άλλοι δυσκολεύονται. Δεν έχει καμιά σημασία! Εμείς πάντως σας αγαπάμε τους Τοξότες και ας είστε τρελάρες!

    Quote Originally Posted by gia_pep View Post
    Μου άρεσε το άρθρο. Γελάω πολύ γενικώς και ακόμη και τώρα που είμαι μεσ' τη μαυρίλα, η θετική σκέψη υπάρχει! Το γέλιο δίνει φτεράάά! leasantry: :clapping:
    Βασικά κάτι άλλο δίνει φτερά...
    Το γέλιο δίνει ζωή και αφαιρεί κιλά! (δεν ξεχνώ... 500 θερμίδες ανά μία ώρα γέλιου...ας ξεκινήσω :toung: )

  6. #36
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ - Γελάστε, είναι θεραπευτικό!

    όντως οι τοξότες είμαστε χαρούμενα άτομα μέχρη παρεξήγισεως

  7. #37
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ - Γελάστε, είναι θεραπευτικό!

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Δεν έχει καμιά σημασία! Εμείς πάντως σας αγαπάμε τους Τοξότες και ας είστε τρελάρες!
    Μας αγαπάτε παρόλο που είμαστε τρελάρες ήήήήήήήήή μήπως ακριβώς γι' αυτό???!!!

    Quote Originally Posted by ioni View Post
    όντως οι τοξότες είμαστε χαρούμενα άτομα μέχρη παρεξήγισεως
    Πράγματι...

  8. #38

    Re: ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ - Γελάστε, είναι θεραπευτικό!

    Θα συμφωνήσω, αν και καμιά φορά τα πράγματα δεν είναι πάντα εύκολα και διαχειρίσιμα..
    Last edited by popaki82; 05-09-2012 at 09:15 AM.

  9. #39
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    3

    Re: ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ - Γελάστε, είναι θεραπευτικό!

    Πολύ καλό το άρθρο!!! Δεν υπάρχει τίποτα πιο καλύτερο από το γέλιο!!!

  10. #40
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    Στέλλα
    Location
    Αθήνα
    Posts
    39

    Re: ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗ ΧΑΡΑ - Γελάστε, είναι θεραπευτικό!

    Και ακόμα περισσότερο στις μέρες μας, που οι άνθρωποι ζουν πανικόβλητοι μέσα στο φόβο και την ανασφάλεια, φτάνοντας πολλές φορές σε πράξεις απόγνωσης και απελπισίας, το άρθρο αυτό μπορεί να μας κατευθύνει σε ελπιδοφόρους δρόμους.

 

 
Page 4 of 4 FirstFirst 1 2 3 4

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads