s
Οι καλοκαιρινές διακοπές των ζωδίων
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Join Date
    Mar 2005
    Όνομα:
    Μάνος
    Location
    Λευκωσία
    Posts
    97

    Οι καλοκαιρινές διακοπές των ζωδίων

    Πες μου το ζώδιό του, να σου πω το στυλ των διακοπών σου...
    Το καλοκαιράκι είναι εδώ! Κάποιοι τυχεροί απολαμβάνουν ήδη τις διακοπές τους, έχοντας αρχίσει εντατική κούρα ηλιοθεραπείας (παιδιά, προσοχή και με αντηλιακό, εντάξει; ). Οι περισσότεροι -και λιγότερο τυχεροί- καταστρώνουν σχέδια επί χάρτου, περιμένοντας πώς και πώς την πολυπόθητη ημέρα που θα αφήσουν πίσω τους έγνοιες, καθημερινότητα και πρόγραμμα, για να απολαύσουν τις χαρές των διακοπών. Ο υδράργυρος ανεβαίνει και μαζί του και η λίμπιντο (το λένε και οι γιατροί, δεν κάνουμε πλάκα!) και όσο και αν λέει το τραγούδι "πιο καλή η μοναξιά", οι καλοκαιρινές διακοπές για πολλούς είναι ....




  2. #2

    Re: Οι καλοκαιρινές διακοπές των ζωδίων

    Είμαι κάτι ανάμεσα σε παρθένο με ιχθύ ...παρθένος με ωροσκοπό Παρθένο και σελήνη στους ιχθείς ..μια χαρα τα πάω...χαχαχαχαχα....

  3. Re: Οι καλοκαιρινές διακοπές των ζωδίων

    Αν και Καρκίνος στο θέμα διακοπών μου αρέσει να αλλάζω παραστάσεις. Σε κάποια θέματα όμως μου αρέσουν τα συνηθισμένα

  4. #4
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Οι καλοκαιρινές διακοπές των ζωδίων

    Οπως σε όλους αγαπώ τις διακοπές... Ονειρό μου καθε χρονο να μπορούσα να επισκέπτομαι ενα διαφορετικό τόπο
    Ετσι αποκτάς εμπειρίες και μέτρο σύγκρισης για τα πράγματα
    ....Παντως οι καλοκαιρινές διακοπές με εξιτάρουν περισσότερο και οχι τόσο οι αποδράσεις του χειμώνα.....ισως γιατί δεν αντέχω καθόλου το...κρυο
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  5. #5
    Join Date
    Mar 2008
    Όνομα:
    Στέλλα
    Location
    Αθήνα
    Posts
    39

    Re: Οι καλοκαιρινές διακοπές των ζωδίων

    Οι καλοκαιρινές διακοπές είναι καλύτερες το φθινόπωρο!

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads