s
Τα 3 Επίπεδα Εξέλιξης του Ωροσκοπίου & οι Κύκλοι Ζωής
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Όνομα:
    Μελέτης
    Location
    Αθήνα
    Posts
    661

    Τα 3 Επίπεδα Εξέλιξης του Ωροσκοπίου & οι Κύκλοι Ζωής

    Κοιτάζοντας με μια πρώτη ματιά ένα ωροσκόπιο, διακρίνουμε ως βασικά του στοιχεία την κυκλική του μορφή και την διαίρεσή του σε 12 ίσα τμήματα που αποτελούν τους 12 οίκους (σπίτια) του ωροσκοπίου. Ένα ωροσκόπιο αποτυπώνει φωτογραφικά τις θέσεις των ουρανίων σωμάτων με επίκεντρο την γη, σαν μια φωτογραφία του ουράνιου θόλου που παίρνεται την συγκεκριμένη στιγμή της γέννησης ενός ατόμου και από την συγκεκριμμένη θέση γέννησής του.




  2. #2

    Re: Τα 3 Επίπεδα Εξέλιξης του Ωροσκοπίου & οι Κύκλοι Ζωής

    Πολύ ενδιαφέρον άρθρο, συγχαρητήρια.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2009
    Όνομα:
    Άννα
    Location
    Κοντά στο Ονε
    Posts
    581

    Re: Τα 3 Επίπεδα Εξέλιξης του Ωροσκοπίου & οι Κύκλοι Ζωής

    Πολύ ενδιαφέρον αρθρο και πολύ κατανοητό. Πραγματι νομίζω πως έχω βιώσει τους δυο κύκλους ζωής και ηδη βρίσκομαι στις διαδικασίες του τρίτου κύκλου με δεδομένα όπως ακριβώς τα περιγράφεται. Ευχαριστούμε πολύ!:bigsmile:
    Οι αδύναμοι άνθρωποι περιμένουν ευκαιρίες. Οι δυνατοί δημιουργούν ευκαιρίες.....

  4. #4
    Join Date
    Jun 2008
    Όνομα:
    ΗΛΕΚΤΡΑ
    Location
    ΕΛΛΑΔΑ..ΠΑΝΤΑ.
    Posts
    54

    Re: Τα 3 Επίπεδα Εξέλιξης του Ωροσκοπίου & οι Κύκλοι Ζωής

    Εγω θα σας δώσω πιό αναλυτική περιγραφή των γεγονότων που διαμόρφωσαν την προσωπικότητά μου! Λόγω του οτι πιστεύω στην έρευνα και αστρολογικα τουλάχιστον έχω βρεί αυτές τις χρονικές περιόδους που συνέπεσαν με γεγονότα πολύ σημαντικά της ζωής μου.

    Στα 14 χρόνια μου ορόσημο ένας γάμος! δεν θα επεκταθώ επί του παρόντος!αντιλαμβάνεσθαι για την αλλαγή πορείας μου μέσα στη ζωή!

    Στα 21 μια εξίσου μεγάλη και δύσκολη αλλαγή που δεν ειναι συμβατή της προσωπικότητάς μου. Αναγκάζομαι να ζήσω σε μικρή επαρχιακή κοινότητα φεύγοντας απο Αθήνα.

    Στα 28 αυτά κι αν δεν ήταν ορόσημο! Τα πάνω κάτω όλα!Φεύγω πάλι για άλλη επαρχιακή πόλη νησιωτικής περιοχής αποκλεισμένη από γονείς-φίλους-συγγενείς,κάνω μια νέα αρχή με αποκορύφωμα ενα πολύ σοβαρό θέμα υγείας που προέκυψε από όλη αυτή την ψυχολογική πίεση των προηγουμένων γεγονότων.Ευτυχώς η Σελήνη μου με έσωσε! και το εννοώ.
    Ο ψυχισμός μου λειτούργησε θεραπευτικά (κι αυτό με την ομολογία των ιατρών μου)με έσωσε. Κι εδώ σε αυτά τα χρόνια έγινε και η μεγάλη αλλαγή μέσα μου..Ανάτρεψα όλο το χαρακτήρα μου και ξαναγεννήθηκα.

    Στα 42 μου λόγω εμπλοκής Ποσειδώνα-Πλούτωνα πραγματι δυσκολεύτηκα πολύ στις διαδικασίες αφού είχε προηγηθεί η μεγάλη ανατροπή η απόφαση μου για διαζύγιο..
    Στα 56 δεν έφτασα ακόμα!
    Κύριε Μπαφαλούκο,σας ευχαριστούμε θερμά ήταν έτσι ακριβώς όπως τα παραθέσατε.

  5. #5

    Re: Τα 3 Επίπεδα Εξέλιξης του Ωροσκοπίου & οι Κύκλοι Ζωής

    Εγώ πάντως, ως κατώτερη ενσάρκωση και με τετράγωνο Κρόνου-Β.Δ., ζω κάθε μέρα τη μέρα της Μαρμότας
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2009
    Όνομα:
    irene
    Location
    dytikh makedonia
    Posts
    192

    Re: Τα 3 Επίπεδα Εξέλιξης του Ωροσκοπίου & οι Κύκλοι Ζωής

    πολυ ωραιο αρθρο αλλα τι γινετε οταν καποιος δεν θυμαται πολλα πραγματα απο τα παλια? :bigsmile::toung: για μενα ηταν ασχημο γεγονος οτι γυρισα παλι πισω στην επαρχια που δεν τεριαζει με την ψυχοσυνθεση μου αλλα εγινε πριν ενα χρονο !! :unsure: χμμμμμ .... 21 μισο μαλλον

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads