s
ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 5 1 2 3 4 5 LastLast
Results 1 to 10 of 49
  1. #1
    Join Date
    Oct 2007
    Όνομα:
    κωνσταντινα
    Posts
    128

    ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Καλησπέρα σε όλους !!
    είχα μια συζήτηση σήμερα με συναδέλφους και μου γεννήθηκε η ιδέα για αυτό το θέμα. πως φλερτάρουν τα ζώδια? έψαξα αν έχει δημοσιευθεί κάτι παρόμοιο αλλά δεν βρήκα κάτι ,συγχωρέστε με αν επαναλαμβάνω παλιό θέμα. η εμπειρία μου είναι μόνο με ζυγό και δεν ξέρω αν πέφτω έξω αλλά πιστεύω πως φλερτάρουν διακριτικά με στυλ και φινέτσα μπορεί βέβαια να μην είμαι και αντικειμενική. περιμένω και τις δικές σας απόψεις.
    φιλιά!!!!!

  2. #2

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by KALIANA View Post
    Καλησπέρα σε όλους !!
    είχα μια συζήτηση σήμερα με συναδέλφους και μου γεννήθηκε η ιδέα για αυτό το θέμα. πως φλερτάρουν τα ζώδια? έψαξα αν έχει δημοσιευθεί κάτι παρόμοιο αλλά δεν βρήκα κάτι ,συγχωρέστε με αν επαναλαμβάνω παλιό θέμα. η εμπειρία μου είναι μόνο με ζυγό και δεν ξέρω αν πέφτω έξω αλλά πιστεύω πως φλερτάρουν διακριτικά με στυλ και φινέτσα μπορεί βέβαια να μην είμαι και αντικειμενική. περιμένω και τις δικές σας απόψεις.
    φιλιά!!!!!
    Καλό το θέμα :bigsmile:
    Εγώ απλώς μια άποψη να καταθέσω για τους Ζυγούς. Το φλερτ τους είναι διακριτικό και φινετσάτο γιατί συνήθως δεν μπορούν να κάνουν διαφορετικά, εξαιτίας της αναποφασιστικότητας ή, πιο ακραία, της δειλίας που τους χαρακτηρίζει. Αφού λοιπόν δεν μπορούν να είναι πιο διεκδικητικοί, προβάλλουν τον ήπιο και διπλωματικό τρόπο προσέγγισης και αν κάτσει, έκατσε :toung:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #3
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Καλό το θέμα :bigsmile:
    Εγώ απλώς μια άποψη να καταθέσω για τους Ζυγούς. Το φλερτ τους είναι διακριτικό και φινετσάτο γιατί συνήθως δεν μπορούν να κάνουν διαφορετικά, εξαιτίας της αναποφασιστικότητας ή, πιο ακραία, της δειλίας που τους χαρακτηρίζει. Αφού λοιπόν δεν μπορούν να είναι πιο διεκδικητικοί, προβάλλουν τον ήπιο και διπλωματικό τρόπο προσέγγισης και αν κάτσει, έκατσε :toung:
    Μπαααα!!!! Εδώ θα διαφωνήσουμε. Οι Ζυγοί συνήθως φλερτάρουν μόνο και μόνο για την χαρά του φλερτ.....εξάλλου τα εύσημα τους αποδίδονται ως προς το σπόρ, περισσότερο απο οποιοδήποτε αλλο ζωδιο του ζωδιακού κύκλου......ως γνωστόν :nuts: ¶μα θέλουν πραγματικά κάποιον όμως δεν πολυφλερτάρουν, απλά παιρνουν αυτο που θέλουν...και συνήθως το παίρνουν φίλε Μητσακο, γιατί έχουν τον τρόπο!!! Εξακριβωμένο, καθότι πολυάριθμοι οι Ζυγοι στην οικογένεια. :bigsmile:

    ΥΓ. Δεν παίρνουν ποτε οτι τους κατσει, αλλα οτι αυτοί επιλέγουν!!!

    Zυγος talking....

  4. #4
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    276

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Ας βαλουμε λιγο χιουμορακι στην ζωη μας :bigsmile:
    Πως προσεγγιζουν τα 12 ζωδια το φλερτ !!!!


    Φιλικα ...
    ..............Αθηνά


  5. #5
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Σωκράτης
    Location
    Περιστέρι
    Posts
    4,097

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Μην χρησιμοποιείτε τέτοιες τακτικές στο myHoroscope



    Quote Originally Posted by athinoula85 View Post
    Ας βαλουμε λιγο χιουμορακι στην ζωη μας :bigsmile:
    Πως προσεγγιζουν τα 12 ζωδια το φλερτ !!!!


    Φιλικα ...
    ..............Αθηνά

    De profundis: Οι ανόητοι λυπούνται για τα λόγια τους και οι σοφοί για την σιωπή τους

    Η νέα σελίδα του myHoroscope στο Facebook

  6. #6
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    276

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by ScP View Post
    Μην χρησιμοποιείτε τέτοιες τακτικές στο myHoroscope
    Συγγνωμη !!!

  7. #7
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by black moon View Post
    Μπαααα!!!! Εδώ θα διαφωνήσουμε. Οι Ζυγοί συνήθως φλερτάρουν μόνο και μόνο για την χαρά του φλερτ.....εξάλλου τα εύσημα τους αποδίδονται ως προς το σπόρ, περισσότερο απο οποιοδήποτε αλλο ζωδιο του ζωδιακού κύκλου......ως γνωστόν :nuts: ¶μα θέλουν πραγματικά κάποιον όμως δεν πολυφλερτάρουν, απλά παιρνουν αυτο που θέλουν...και συνήθως το παίρνουν φίλε Μητσακο, γιατί έχουν τον τρόπο!!! Εξακριβωμένο, καθότι πολυάριθμοι οι Ζυγοι στην οικογένεια. :bigsmile:

    ΥΓ. Δεν παίρνουν ποτε οτι τους κατσει, αλλα οτι αυτοί επιλέγουν!!!

    Zυγος talking....
    Μια που εχω Αρη και Αφροδιτη στο ζυγο κ μαλιστα στον 5ο πρεπει να συμφωνησω!:toung:
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαιρη
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    935

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Θα συμφωνήσω κι εγώ με τα κορίτσια, μιας κι έχω πέσει στα χέρια πολλών Ζυγίνων "φιλενάδων". Αυτό που αποκόμισα από την παρέα μαζί τους, είναι το στενό μαρκάρισμα στο αντικείμενο του "πόθου" τους, κι αν θέλει ας μην "κάτσει" :toung: Τώρα ανάλογα με τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά τους, κατα περιπτώσει έχουμε διαβαθμίσεις, από πολύ επιθετικό φλέρτ, του στυλ εδώ είμαι κοιτάχτε με ΟΛΟΙ, μέχρι το πιο διακριτικό αλλά επίμονο.
    Για τους Ιχθύες τι να σας πω, αν κρίνω απο εμένα, δεν πρέπει να φλερτάρουνε ποτέ, μέχρι να πέσει καμια κοτρώνα στο κεφάλι και ξυπνήσουμε. Αντε να ρίξουμε καμια δεύτερη ματιά :weird:
    Οι Δίδυμοι, είναι θαρραλέοι και επι της ουσίας, θα παρλάρουν ώρες και όλο και κάτι θα γίνει. Οι Ταύροι εξαιρετικά επίμονοι, και αναλόγως ή πετυχαίνουν το στόχο τους ή γίνονται ενοχλητικοί. Οι Σκορπιοί προκειμένουν να πετύχουν το σκοπό τους δεν χαμπαριάζουν τίποτα, θα δίξουν και με το παραπάνω το ενδιαφέρον τους. Γενικά πιστεύω πως οι υπόλοιποι σε φυσιολογικά πλαίσια κινούνται. Τώρα αν οι Καρκίνοι σου χαμογελάσουν και σε κοιτάξουν λίγο παραπάνω ναζιάρικα, ή οι Λέοντες τινάξουν το μαλλί του στυλ εδώ είμαι κοίτα, ε όλοι έχουμε κάτι απο όλα τα ζώδια και κατα περίπτωση και συνθήκες κινούμαστε
    Οτι δεν συνέβη ποτέ, είναι ότι δεν ποθήσαμε αρκετά

    http://www.horoscope.gr

  9. #9
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Καλό το θέμα :bigsmile:
    Εγώ απλώς μια άποψη να καταθέσω για τους Ζυγούς. Το φλερτ τους είναι διακριτικό και φινετσάτο γιατί συνήθως δεν μπορούν να κάνουν διαφορετικά, εξαιτίας της αναποφασιστικότητας ή, πιο ακραία, της δειλίας που τους χαρακτηρίζει. Αφού λοιπόν δεν μπορούν να είναι πιο διεκδικητικοί, προβάλλουν τον ήπιο και διπλωματικό τρόπο προσέγγισης και αν κάτσει, έκατσε :toung:
    ενώ εμείς οι τοξότες όταν στρέψουμε τοβέλος και στοχεύουμε....................... καμιά φόρα μόνο αστοχούμε αλλάδεν μας χαλάει..........................

  10. #10
    Join Date
    Jan 2008
    Όνομα:
    Ράνια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,277

    Re: ΦΛΕΡΤ-ΖΩΔΙΑ

    Δεν ειναι τιποτα....λιγη παραπανω εξασκηση στην τοξοβολία χρειαζεται!!!!!!!!!:toung::toung:

 

 
Page 1 of 5 1 2 3 4 5 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads