s
Έμμονες ιδέες
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Έμμονες ιδέες

    Διαβάζοντας το άρθρο σχετικά με τις έμμονες ιδέες, αναφέρει: όταν ο Πλούτωνας σχηματίσει δυσαρμονική όψη καθώς διέρχεται από τη γενέθλια Σελήνη, τότε το άτομο θα νιώσει αυτήν την εμπειρία (της έμμονης ιδέεας).
    Επειδή έχω στο γενέθλιο χάρτη μου όψη τετραγώνου Πλούτωνα-Σελήνης, πως θα μπορούσα να δω τι όψη σχηματίζει ο Πλούτωνας καθώς διέρχεται από τη γενέθλια Σελήνη μου?

    Ευχαριστώ.
    (ελπίζω να έχω διατυπώσει σωστά την ερώτηση!)
    Όταν πιστεύουμε σε κάτι ανύπαρκτο, με πάθος τελικά το δημιουργούμε. Ό,τι δεν συνέβη ποτέ είναι ό,τι δεν ποθήσαμε αρκετά. Ν.Κ.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: Έμμονες ιδέες

    Αγαπητή nicoletta

    Ούτως ή άλλως, έχετε αυτό το χαρακτηριστικό, από γενέθλια προδιάθεση. Επειδή ο Πλούτωνας δεν έχει σταθερή διαμονή από ζώδιο σε ζώδιο, γράψτε μας την ημερομηνία γέννησης, για να σας πω, αν και πότε θα περάσει από διέλευση από την γενέθλια Σελήνη σας. Υπάρχει και πιθανότητα να μην περάσει, καθώς δεν κάνει στη ζωή μας ποτέ την πλήρη περιστροφή του ζωδιακού.

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

  3. #3

    Re: Έμμονες ιδέες

    Ευχαριστώ πολύ κ. Σίμου. Είναι αλήθεια πως μερικές φορές νιώθω πως έχω αρθρίτιδα στην καρδιά όπως λέει και το άρθρο.
    Έχω γεννηθεί
    8/5/1970
    Esslingen Am Neckar
    9.15 το πρωί

    Ευχαριστώ και πάλι
    Όταν πιστεύουμε σε κάτι ανύπαρκτο, με πάθος τελικά το δημιουργούμε. Ό,τι δεν συνέβη ποτέ είναι ό,τι δεν ποθήσαμε αρκετά. Ν.Κ.

  4. #4
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: Έμμονες ιδέες

    Αγαπητή nicoletta

    Το μπλοκάρισμα της ψυχικής σας διάθεσης προκύπτει από το τετράγωνο στον γενέθλιο χάρτη. Δεν πρόκειται να βιώσετε την διελαύνουσα σύνοδο του Πλούτωνα στην γενέθλια Σελήνη, ενώ έχετε τελειώσει με την διάμετρο που σας έκανε προ καιρού. Όταν φύγει ο Δίας από τον Τοξότη, θα είστε πιο χαλαρή ως προς το τετράγωνο αυτό.

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads