s
πρόβλημα ανάγνωσης μηνύματος
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 2 of 2
  1. #1

    πρόβλημα ανάγνωσης μηνύματος

    Είχα θέσει ένα ερώτημα πάνω στο άρθρο για την σεξουλική χημεία. Όπως παρατήρησα στα θέματα που παρακολουθώ (μέσα από την επιλογή "Συντομεύσεις"), η ερώτηση μου έχει απαντηθεί αλλά δεν είναι δυνατόν να την διαβάσω γιατί το άρθρο είναι κλειδωμένο και μου ζητά ένα κωδικό προκειμένου να μπορέσω να το διαβάσω!!! Μπορείτε να με βοηθήσετε??

  2. #2
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: πρόβλημα ανάγνωσης μηνύματος

    Tο ερώτημα αφορούσε προσωπική πρόβλεψη

    Επειδή είμαι αρχάρια, και με ενδιαφέρει το άρθρο σας, θα ήθελα να "διαφωτίσετε" για το αν ταιριάζω με τον σύντροφο μου, και εάν είναι εύκολο με αναλυτικό τρόπο ώστε να καταλάβω τον τρόπο που λειτουργεί ο συνδιασμός Αφροδίτη-Άρη.!!!!!

    Στην Ενότητα ο Αστρολόγος στο σπίτι σας που το είχες κάνει όπως όλοι γνωρίζουμε δεν απαντιούνται θέματα προσωπικών προβλέψεων. Έτσι η ερώτησή σου μεταφέρθηκε σε ένα παλιό μας φόρουμ το Συμβουλευτείτε τους Αστρολόγους μας το οποίο είναι πλέον κλειστό.
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads