s
Μάντεψε τον ωροσκόπο
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. #1
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Μάντεψε τον ωροσκόπο

    όχι πως ξέρω αλλά προσπαθώ να κάνω μαντεψιές για ένα άτομο που με ενδιαφέρει (και οπου διαπιστωμενα τα αισθηματα ειναι αμοιβαια) ποιος είναι ο ωροσκόπος του.:embarrest

    Καποιος που:

    περναει ωρες ατελειωτες μπρος στον pc
    που "αποσυρεται" οταν εγω κανω ενα πιο "εντονο" πρωτο βημα για να τον προσεγγισω ή και επιτιθεται
    που εχει δηλωσει πως ΠΟΤΕ δεν τρωει εξω
    που εχει ενα καπως "κοιμισμενο" υφος
    που δεν μιλαει πολυ αλλα ειναι παααρρρααα πολυ παρατηρητικος και σε τσεκαρει οταν δεν κοιτας (σε αυτο μπορει να φταει η σεληνη στον Σκορπιο)
    που οταν ειναι τσατισμενος το βλεπεις στο προσωπο του
    που εχει ενα μικρο "μπυροκοιλο" απο την καλοπεραση
    που η ξαδερφη μου με ηλιο υδροχοο,σεληνη λεων και ορωσκοπο σκορπιο,θεωρει βαρετο


    πληροφοριακα,ο χαρτης του (με αγνωστη ωρα)

    http://img121.imageshack.us/img121/926/joha8.gif

    *μα τι ζηταω λολ :nuts: :blink: :unsure:

  2. #2
    Join Date
    May 2005
    Όνομα:
    Αντωνία
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    423

    Re: Μάντεψε τον ωροσκόπο

    Αφού δεν ξέρεις ώρα, γιατί δεν έφτιαξες τον χάρτη με ώρα άγνωστη, να στον βγάλει χωρίς οικοθεσία??? Τώρα στον έβγαλε με ωρ σκορπιό. Αλλά
    είναι πιθανόν να έχει ωρ. στην παρθένο με κρόνο στον πρώτο. Αυτό το <ποτέ δεν τρώω έξω> λέει πολλά....
    Αυτό που είναι δύσκολο είναι να θυμάσαι κι όταν θα φύγεις από δω , ποιός είσαι και τι σου ταιριάζει και μην περιμένεις να σ' το πει κανείς, ο καθένας θα σου λέει άλλα. Γιατί αλήθεια ;;; Γιατί ο καθένας έχει τα μάτια που του ταιριάζουν. (Από την ιστορία του Χόμυ της Θεοδώρας Φασιανού -Ντάκου )

  3. #3
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    18

    Re: Μάντεψε τον ωροσκόπο

    Ολο κ κατι καινουριο μαθαινω!Κ εγω δε θελω να τρωω εξω κ εχω κρονο στον 1ο...

  4. #4
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Re: Μάντεψε τον ωροσκόπο

    Quote Originally Posted by sagimoon
    Αφού δεν ξέρεις ώρα, γιατί δεν έφτιαξες τον χάρτη με ώρα άγνωστη, να στον βγάλει χωρίς οικοθεσία??? Τώρα στον έβγαλε με ωρ σκορπιό. Αλλά
    είναι πιθανόν να έχει ωρ. στην παρθένο με κρόνο στον πρώτο. Αυτό το <ποτέ δεν τρώω έξω> λέει πολλά....
    Σεχεδον ολες οι συναστριες που εχω βγαλει ειναι με αγνωστη ωρα:embarrest :unsure: απλα προσπαθω να καταλαβω..ειναι λιγο σαν παιχνιδι:unsure:

  5. #5
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Μάντεψε τον ωροσκόπο

    Πληροφορίες για εμφάνιση δεν μας δίνεις.Είναι ψηλός;κοντός;χοντρος;αδυνα ος;κανονικός;με άλλο σωματότυπο;με θεληματικό πηγούνι;με λεπτά χαραλτηριστικά; με πλούσια μαλλιά ?ΠΩΣ;

  6. #6
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Re: Μάντεψε τον ωροσκόπο

    Quote Originally Posted by Λευκή
    Πληροφορίες για εμφάνιση δεν μας δίνεις.Είναι ψηλός;κοντός;χοντρος;αδυνα ος;κανονικός;με άλλο σωματότυπο;με θεληματικό πηγούνι;με λεπτά χαραλτηριστικά; με πλούσια μαλλιά ?ΠΩΣ;
    Λοιιιπόν,είναι ψηλός γυρω στο 1,80+,μελαχρινός με σκούρο δέρμα και καταγάλανα παραπονιάρικα μάτια,με έντονα μαύρα φρύδια,τριχωτός λολ ,με ύφος που μάλλον κοιμισιάρικο το λές αλλά υπάρχουν φορές που γίνεται οξύ και διαπεραστικό,είναι πολύ ντροπαλός και λιγομίλητος και του αρέσει να πίνει (ναι μεν δεν τρώει έξω,αλλά κανά παγωτό ή μπύρα θα τα παρει άμα βγει:unsure: ).Επίσης έχει απροσδόκητες αντιδράσεις και όταν είναι τσατισμένος,συνοφρυώνει τα φρύδια του. Έχει λίγους και σταθερούς φίλους.Για την προσωπική του ζωή,πολύ ελάχιστα είναι γνωστά.

    Αυτάαα

  7. #7
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Χολαργός, Αθήνα
    Posts
    131

    Re: Μάντεψε τον ωροσκόπο

    Ψιφίζω ωροσκόπο Παρθένο, μόνο και μόνο για το βαρετό του ύφος . Αλήθεια, με την καθαριότητα πώς τα πάει; Οι Παρθένοι έχουν μια παροιμιώδη ψύχωση...
    Ετεη δε ουδεν ιδμεν εν βυθω γαρ η αληθεια...

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    191

    Re: Μάντεψε τον ωροσκόπο

    Quote Originally Posted by Deodonus View Post
    Ψιφίζω ωροσκόπο Παρθένο, μόνο και μόνο για το βαρετό του ύφος . Αλήθεια, με την καθαριότητα πώς τα πάει; Οι Παρθένοι έχουν μια παροιμιώδη ψύχωση...
    Δεν τον έχω πιάσει ούτε μια φορά αξύριστο,ή να βρωμάει :toung:

  9. #9
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Μάντεψε τον ωροσκόπο

    Quote Originally Posted by Marlene View Post
    Λοιιιπόν,είναι ψηλός γυρω στο 1,80+,μελαχρινός με σκούρο δέρμα και καταγάλανα παραπονιάρικα μάτια,με έντονα μαύρα φρύδια,τριχωτός λολ ,με ύφος που μάλλον κοιμισιάρικο το λές αλλά υπάρχουν φορές που γίνεται οξύ και διαπεραστικό,είναι πολύ ντροπαλός και λιγομίλητος και του αρέσει να πίνει (ναι μεν δεν τρώει έξω,αλλά κανά παγωτό ή μπύρα θα τα παρει άμα βγει:unsure: ).Επίσης έχει απροσδόκητες αντιδράσεις και όταν είναι τσατισμένος,συνοφρυώνει τα φρύδια του.Έχει λίγους και σταθερούς φίλους.Για την προσωπική του ζωή,πολύ ελάχιστα είναι γνωστά.

    Αυτάαα

    Νομίζω οτι ταιριάζει πράγματι ο ωροσκόπος Παρθένος,συμφωνω με την sagimoon.
    Η Σελήνη του κατα την γνωμη μου φαίνεται να ταιριάζει σε καποιο πεισματάρικο ζώδιο(που συνοφρυωνει τα φρύδια όταν θυμώνει),όπου οφειλεται και η κοιλίτσα και εμμένει σε συγκεκριμένο τρόπο ζωής,με έντονα ανεπτυγμένο το ενστικτο της επιβίωσης που σημαίνει σταθερότητα σε ένα και μονο τρόπο να λειτουργει που του φαινεται μεχρι τωρα αποδοτικός. Θα την τοποθετούσα λοιπόν στον Ταυρο.
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  10. #10
    Join Date
    Jun 2006
    Όνομα:
    Μαρία
    Posts
    397

    Re: Μάντεψε τον ωροσκόπο


    Βλέπω ότι αρκετός κόσμος συμφωνεί στον ωροσκόπο παρθένο:toung:
    Ας κάνουμε λοιπόν τις υποθέσεις μας ξεκινώντας από κεί..
    1)Τα χαρακτηριστικά του προσώπου είναι λεπτά;
    2)Κρόνος στον πρώτο και ύψος 180+ δεν μου κολλάει πολύ...Μήπως πέφτει στον δωδέκατο;Το ότι πιθανόν να είναι μαζεμένος μπορεί να αιτιολογηθεί απ τις όψεις του κρόνου με τα φώτα(ιδίως με τη σελήνη)
    3)Το κοιμισμένο ύφος μπορεί κάλλιστα να οφείλεται στον ήλιο και ερμή στους ιχθείς.Είναι λίγο χαμένοι
    4)πιθανότατα ο ήλιος του να πέφτει στον έκτο οίκο αν όντως έχει ωροσκόπο παρθένο.Είναι εργατικό άτομο;
    Μπορείς με βάση την εμφάνιση να καταπιάνεσαι με τους ωροσκόπους έναν έναν και να τους απορρίπτεις με βάση την οικοθέτηση.Ο,τι και να σου πούμε εμείς δεν τον έχουμε δεί και δεν τον έχουμε ζήσει για να μπορούμε να βγάλουμε ασφαλές συμπέρασμα..μην ΄σε "κάψουμε"κιόλας Πέρα απ αυτό εσείς οι ρομαντικοί καρκίνοι :toung: (όπως και ο κάθε ερωτευμένος βεβαίως βεβαίως) μπορεί να βλέπει "χαρακτηριστικά" όπως γλυκά παραπονιάρικα μάτια κτλ:toung: τα οποία να μην διακρίνει ο υπόλοιπος συγκαταλεγόμενος στους κοινούς θνητούς κόσμος:toungΣε καταλαβαίνω επειδή έχω σελήνη στον καρκίνο και κάτι τέτοια τα συνηθίζω κι εγω:embarrest ) Αυτό βεβαίως είναι υπέροχο αλλά δυστυχώς δεν μας βοηθάει πολύ στην προκειμένη περίπτωση (εμένα τουλάχιστον που θέλω να ασχοληθώ με το θέμα γιατί το βρίσκω ιδιαίτερα ενδιαφέρον )
    Οπότε θα επανέλθω στην αρχική μου ερώτηση καταπιεστικά και δικτατορικά:toung:
    Αν είναι μελαχροινός πάντως εξέτασε και την περίπτωση να έχει ωροσκόπο σκορπιό.Του πέφτει η σελήνη στον πρώτο και ο ήλιος στον τέταρτο που τον κάνει σπιτίσιο και να μη λέει πολλά για τον εαυτό του.Ισως,ίσως,ο ουρανός στον πρώτο να του δίνει και ανοιχτόχρωμα μάτια.δικαιολογεί και το ώρες ώρες οξύ και διαπεραστικό βλέμμα
    Απλές υποθέσεις:weird:

    "Οι πιο όμορφες θάλασσες είναι αυτές που δεν έχουμε ταξιδέψει ακόμη,τα πιο όμορφα παιδιά δεν έχουν γεννηθεί ακόμη,τις πιο όμορφες μέρες μας δεν τις έχουμε ζήσει ακόμη"

 

 
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads