s
Έρωτας είναι να ρισκάρεις...
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 33 1 2 3 4 5 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 330
  1. #1
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    Έλενα
    Location
    Αθήνα
    Posts
    20

    Post Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Μερικές φορές τα πράγματα δεν είναι όπως δείχνουν. Έτσι και οι «τέλειες» σχέσεις που όλες ονειρευόμαστε όταν πραγματοποιηθούν ίσως αποδειχτούν η «αφορμή» για να αναζητήσουμε από την αρχή τον μεγάλο έρωτα.
    Το αν τον βρούμε είναι άλλη ιστορία.



  2. #2
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Καπως ασχετο το αρθρο με αστρολογια

    -----------------
    Στο θεμα:

    Tι εκανες λεει !?!?!

    Για μενα εισαι απλα ασυγχωρητη
    και αξιζεις τα χειροτερα

    Ο ερωτας δεν ειναι ρισκο στη περιπτωση σου αλλα ανωριμοτητα...λαθος τιτλος εχεις βαλει

    Δεν θα πω κατι παραπανω γιατι ηδη με αυτα που διαβασα με τσαντισες αρκετα...μου θυμισες και κατι παρομοιες :evil:

  3. #3
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Ασχετότατο με την αστρολογία. Υπάρχει όμως ένας τεράστιο διαχωριστικό που λέει κάτω από τα σχετικά με την αστρολογία ακολουθούν θέματα γενικού και ειδικού ενδιαφέροντος. ΤΟ είδες μήπως;
















    Αααα ξέχασα. Να δούμε και λίγο τη δική σου συγγραφική δεινότητα κάποια μέρα όπως και την επιλογή των τίτλων;;;; Ακόμη περιμένω να παραθέσεις κάποια sites με στοιχεία άρθρου που δεν σου ταιριάζει και είχες χάσει την ευγένειά σου και τότε όπως και τώρα.
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  4. #4

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Kαλά έκανες γλυκιά μου...Στον έρωτα και στο πόλεμο όλα επιτρέπονται...Και αυτά τα "ηθικοπλαστικά" του τύπου αίσχος και τι του έκανες του παιδιού είναι αστεία γενικά....

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Αθήνα
    Posts
    5

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις?

    Επιθυμώ το ανέφικτο μέσα από τα μάτια σου, ποθώ να γνωρίσω ατέρμονες ηδονές μέσα απ' το κορμί σου. Ποθώ να κατακτήσω & να κατακτηθώ ...Σε ένα ανελέητο παιχνίδι όρων, ρόλων & αμφιβολίας...Αδρεναλίνη!!
    Game Over. Γρήγορα - πιάσε μια μάρκα- & πάλι φτου κι απ' την αρχή.Το παιχνίδι είναι μόνο η αρχή & το τέλος του...
    Λυπάμαι πραγματικά να συναντώ μισούς ανθρώπους, δυστυχισμένους στην γενικότερη ευτυχία που τους βαραίνει και τους πνίγει...
    Και εγώ με εσάς ανήκω, δεν έχει σημασία εάν είμαι το θύμα ή ο θύτης.Έτσι και αλλιώς οι ρόλοι αλλάζουν.Δεν υπάρχουν καρατερίστες στη ζωή. Πλέον το μεγαλύτερο κομάτι τη ζωή μας είναι γεμάτο απο πάθη και όχι το πάθος για την κατάκτηση μια γνώσης αφόρητης για το απόλυτο εγώ μας.

    Έρωτας είναι να ζείς ελεύθερος, αποδεσμευμένος & ισσοροπημένος.
    Υγεία, δύναμη και πίστη σε όλους μας!!

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Όνομα:
    Μαρία
    Location
    37°N58' - 023°E43'
    Posts
    1,963

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Μιας εξήγησις για ν' αποφευχθεί όποια παρεξήγησις....

    Το κείμενο της κας Έλενας Κάντζιου είχε ως πηγή τη συνέντευξη που πήρε από μια γυναίκα, η οποία και διηγήθηκε στη γράφουσα την εμπειρία της. Δεν πρόκειται για ημερολογιακή καταγραφή προσωπικών εμπειριών της κας Κάντζιου...

  7. #7
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    Ασχετότατο με την αστρολογία. Υπάρχει όμως ένας τεράστιο διαχωριστικό που λέει κάτω από τα σχετικά με την αστρολογία ακολουθούν θέματα γενικού και ειδικού ενδιαφέροντος. ΤΟ είδες μήπως;
    Ναι αλλα πραγματικα δεν περιμενα κατι τοσο offtopic

    Αααα ξέχασα. Να δούμε και λίγο τη δική σου συγγραφική δεινότητα κάποια μέρα όπως και την επιλογή των τίτλων;;;;
    Γιατι να το κανω αυτο μηπως ειμαι υποχρεωμενος ;;;;
    εξαλλου Μελος ειμαι οχι κανενας "ειδικος συνεργατης" η "edιtor"

    Ακόμη περιμένω να παραθέσεις κάποια sites με στοιχεία άρθρου που δεν σου ταιριάζει και είχες χάσει την ευγένειά σου και τότε όπως και τώρα.
    Μαλλον δεν εχεις κοιταξει καλα ολα τα thread Del Piero
    Εκει που χρειαζεται να ειμαι ευγενικος θα ειμαι ευγενικος.

    Συγγνωμη αλλα δεν μπορω να προσποιουμαι το αντιθετο ομως σε καποιες αλλες περιπτωσεις...

    Αμα διαφωνω σε κατι παντα το δειχνω εντονα

    ------------
    Οσο για το το αρθρο οτι στην πραγματικοτητα αυτα τα λογια δεν ανηκουν στην κ.Καντζα μολις τωρα το μαθαινω απο την DrMaroulita

    Ουτε απο σενα το εμαθα αλλα ουτε και την κ.Καντζιου που δεν το διευκρινιζει πουθενα
    Σε αυτη την περιπτωση δεν εχω καμια διαφωνια με την Κ.Καντζιου φυσικα

  8. #8
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Οσο για την κυρια του θεματος της κ.Καντζιου

    Η γνωμη μου δεν αλλαζει

    Οταν δεν μπορουμε να ειμαστε συνεπεις στις σχεσεις μας η δεν εχουμε την ωριμοτητα να κανουμε μια σταθερη σχεση απλα δεν κανουμε σχεση...

    Μενουμε Ελευθερα πουλια και κανουμε του κεφαλιου μας με οποιον μας βρεθει στο δρομο, σε φωτογραφιες κλπ χωρις να καθομαστε να πληγωνουμε αλλους στο τελος

    Πως θα της φαινοταν της εν λογο κυριας αμα ο τωρινος της εκανε ακρως τα ιδια που εκανε και αυτη...
    Πραγματικα εγω πιστευω θα της αξιζε μια τετοια ανταμοιβη

  9. #9
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Κωστής
    Location
    Δουβλίνο
    Posts
    2,027

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Ok. Δεν υπάρχει στο myhorsocope "εκεί που χρειάζεται να είσαι ευγενικός" Υπάρχει θα είσαι πάντα ευγενικός. Με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο αν σε ξαναδώ να γράφεις οτιδήποτε εξυπναδίστικο ή ειρωνικό έφυγες με μόνιμο ban. Και επειδή ξέρω ότι σου θίγω ξεκάθαρα το εγώ διάλεξε αν θα κάνεις την τελευταία απάντηση ή όχι.
    Είμαι καλός καλός αλλά μέχρι ένα σημείο.
    Γίνετε φίλοι μας στη νέα μας σελίδα στο Facebook



    Παρακαλώ σιγουρευτείτε ότι ακολουθείτε τους όρους χρήσης του site - forum που είστε μέλος και έχετε αποδεχθεί κατά την εγγραφή σας.

  10. #10
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Έρωτας είναι να ρισκάρεις...

    Quote Originally Posted by Dell Piero View Post
    Ok. Δεν υπάρχει στο myhorsocope "εκεί που χρειάζεται να είσαι ευγενικός" Υπάρχει θα είσαι πάντα ευγενικός. Με τον έναν ή με τον άλλο τρόπο αν σε ξαναδώ να γράφεις οτιδήποτε εξυπναδίστικο ή ειρωνικό έφυγες με μόνιμο ban. Και επειδή ξέρω ότι σου θίγω ξεκάθαρα το εγώ διάλεξε αν θα κάνεις την τελευταία απάντηση ή όχι.
    Είμαι καλός καλός αλλά μέχρι ένα σημείο.
    Στη προκειμενη περιπτωση μεταξυ του δικου εγω και του δικου σου εγω
    πιστεψε με δεν ητανε το δικο μου εγω αυτο που θιχτηκε Del Piero...


    Εξυπναδιστικο η ειρωνικο ?? :bigsmile:
    Εσυ αρχισες να εισαι ειρωνικος και κατι παραπανω μαζι μου απο την πρωτη σου απαντηση προς εμενα στο συγκεκριμενο θεμα και οχι εγω με σενα.

    Δεν μιλουσα για σενα αλλα ουτε σε σενα

    Μηπως να στο θυμισω:
    Αααα ξέχασα. Να δούμε και λίγο τη δική σου συγγραφική δεινότητα κάποια μέρα όπως και την επιλογή των τίτλων;;;;
    Αμα νομιζεις οτι τωρα αμεσως αξιζω BAN συμφωνα με την γνωμη σου ε οριστε κανε οτι νομιζεις

    Να με απειλεις με ειρωνειες η με BAN επειδη εισαι διαχειριστης παντως δεν χρειαζεται................

 

 
Page 1 of 33 1 2 3 4 5 11 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads