s
Ας μιλησουμε για Υδροχοους..
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 16 1 2 3 4 5 11 ... LastLast
Results 1 to 10 of 159
  1. #1

    Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Γεια σας κοριτσια και αγορια.Ειμαι Υδροχοος με ωροσκοπο Υδροχοο.Οι κολλητοι μου λενε πως ατομα του "ειδους" μου πρεπει να τα κλεινουν σε καποιο ιδρυμα...
    Θα ηθελα τη γνωμη σας και ειδικα αυτων που ξερουν απο αστρολογια.Ειμαστε τοσο χαλια τυποι εμεις οι Υδροχοοι η μας κατηγορουν απο τη ζηλια τους γιατι τρεχουν να μας φτασουν και δε μπορουν ??

  2. #2

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Διπλή Υδροχοϊνα;;;; Σε πάω με χίλια :toung:

    Μια χαρά παιδιά είμαστε οι Υδροχόοι.... όχι να το παινευτούμε δηλαδής, αλλά ΕΙΜΑΣΤΕ! Πως να το κάνουμε :nuts:
    Ζηλεύουν γιατι πολύ απλά είμαστε πολύ πιο μπροστά από όλους τους άλλους, είμαστε επαναστάτες, είμαστε πρωτοπόροι, είμαστε διαφορετικοί και είμαστε οπαδοί του ρητού "Εμπρός, εμπρός" και όχι του "Εμπρός, πίσω" (κατά Πόποτα :toung

  3. #3
    Join Date
    Sep 2007
    Όνομα:
    Μάντεψε...
    Location
    Thessaloniki, Greece
    Posts
    122

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Και γαμώ τα παιδιά είναι οι Υδροχόοι, αρκεί να είσαι ικανός να καταλάβεις την τρέλα τους και να τους δεχτείς όπως είναι.
    Αν και παρθένος ούσα(παραδοσιακά δεν ταιριάζω τόσο με υδροχόους) έχω ωροσκόπο υδροχόο βέβαια και ίσως να επηρεάζομαι από αυτό... Το αγόρι μου είναι Υδροχόος και μαλιστα με πολλους πλανήτες εκει(ηλιο-ερμη-αφροδίτη-δια...) καιδεν αντιμετωπίζω κανένα απολύτως πρόβλημα... Μ:bigsmile:πορείς να βασίζεσαι πάνω τους όταν τους έχεις ανάγκη, θα κάνουν το παν για να σε βοηθήσουν...Και είναι ενδιαφέροντες από την άποψη οτι έχουν περίεργες ασχολίες και γνώσεις.. Τα πηγαινουν καλά με την τεχνολογία...Και είναι πιστοί αν βρούν αυτό που ψάχνουν σε μια σχέση. :bigsmile:

  4. #4

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by Ιφιγένεια View Post
    Και γαμώ τα παιδιά είναι οι Υδροχόοι,
    Ουπς, λίγο προσοχή με τις εκφράσεις παιδιά! :embarrest

    αρκεί να είσαι ικανός να καταλάβεις την τρέλα τους και να τους δεχτείς όπως είναι.
    Ακριβώς, διότι δεν αλλάζουμε εύκολα και ειδίκά όταν προσπαθεί κάποιος να μας επιβάλλει κάτι, γινόμαστε περισσότερο πεισματάρηδες και από τα γαιδουράκια! :embarrest

    Μπορείς να βασίζεσαι πάνω τους όταν τους έχεις ανάγκη, θα κάνουν το παν για να σε βοηθήσουν...
    Γινόμαστε χίλια κομμάτια για να βοηθήσουμε τον οποιονδήποτε, χωρίς απαραίτητα να έχουμε να κερδίσουμε κάτι από αυτό. Βοήθεια σε όλους τους τομείς, από το πιο απλό πραγματάκι μέχρι το πιο πολύπλοκο, το οποίο μπορεί να μην έχουμε καταφέρει, αλλα βρίσκουμε την ευκαιρία να δοκιμάσουμε τις δυνάμεις μας έχοντας στο νου μας ότι κάποιος θα βοηθηθεί πολύ απο εμάς. Και αυτό μας δίνει μεγάλη ευχαριστηση Κατεξοχήν κοινωνικό ζώδιο, ανθρωπιστές!

    Και είναι ενδιαφέροντες από την άποψη οτι έχουν περίεργες ασχολίες και γνώσεις.. Τα πηγαινουν καλά με την τεχνολογία...
    Ε αυτό το επιβεβαιώνω.... τουλάχιστον εγώ τρελή και παλαβή με τέτοιες ασχολίες.... Όπως και ασχολίες και ενδιαφέροντα που απαιτούν ανοιχτό μυαλό.

    Και είναι πιστοί αν βρούν αυτό που ψάχνουν σε μια σχέση.
    Εδώ ναι είμαστε πιστοί, σε σημείο που εμεις οι ανοιχτόμυαλοι να φοράμε "παρωπίδες" οταν έχουμε βρει αυτό που ζητάμε!

  5. #5
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    τοξότης με υδροχόο ωροσκόπο η τρέλα με την τρέλα μαζί ,η ανοιχτες ιδέες μου σπάνε νεύρα ,η τεχνολογία εχω υπολογιστή όταν μερικόι δεν ήξεραν τη είναι ,η καλοσύνη μου με κάνει κορόιδο με λένε και ευκολόπιστη ,μου αρέσει να μαθαινω να επεκτήνομε,αυτό δεν ξέρω αν το οφίλω στον τοξότη ή τον υδροχόο

    μια χαρά παιδια για όσους έχουν ανοιχτό μυαλό και πολύ καλή φίλη τον υδροχόο τον καερδίζεις πρώτα σαν φίλο και μετά όλα τ'άλλα

  6. #6

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by ioni View Post
    μου αρέσει να μαθαινω να επεκτήνομε,αυτό δεν ξέρω αν το οφίλω στον τοξότη ή τον υδροχόο
    Το οφείλεις στον Τοξότη και τον κυβερνήτη του, ευεργέτη Δία, πλανήτη της επέκτασης.
    :bigsmile:

  7. #7

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Quote Originally Posted by kia View Post
    Διπλή Υδροχοϊνα;;;; Σε πάω με χίλια :toung:

    Μια χαρά παιδιά είμαστε οι Υδροχόοι.... όχι να το παινευτούμε δηλαδής, αλλά ΕΙΜΑΣΤΕ! Πως να το κάνουμε :nuts:
    Ζηλεύουν γιατι πολύ απλά είμαστε πολύ πιο μπροστά από όλους τους άλλους, είμαστε επαναστάτες, είμαστε πρωτοπόροι, είμαστε διαφορετικοί και είμαστε οπαδοί του ρητού "Εμπρός, εμπρός" και όχι του "Εμπρός, πίσω" (κατά Πόποτα :toung
    Καλά, κράτα και καμιά πισινή, μην τρελαίνεσαι
    και εγώ γουστάρω τους Υδροχόους, αλλά κάποιες φορές γίνονται πολύχειρότεροι από εμένα και με τρελαίνουν. Αμα τους πιάσει και η παγωμάρα που μπορεί να βγάλουν.... κλάφτα Χαράλαμπε.
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  8. #8

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Την παγωμάρα μας την κρατάμε για ειδικές περιπτώσεις....:toung:
    Και άλλωστε τι άλλο να βγάλουμε; Πέραν του ότι είμαστε φιλικοί, προσιτοί, κοινωνικοί, φιλάνθρωποι κου λου που κου λου που. είμαστε και ζώδιο της καρδιάς του χειμώνα... ¶ρα τι θες να βγάλουμε; Ζεστασιά; :toung:

  9. #9

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Ναι αυτό με τη παγωμάρα μου το λένε και μενα :worried: αλλά δεν είναι έτσι. Το ότι δεν δείχνουμε συναισθήματα δεν σημαίνει ότι δεν νιώθουμε κιόλας :embarrest Όσο για το πείσμα μας αφήστε μπορεί να σπάσει εντελώς τα νεύρα των άλλων
    All ThaT I'm LiVinG FoR...
    All ThaT I'm DyInG FoR...
    All ThaT I Can'T IgnOrE AlonE At NiGhT...
    All ThaT I'm WanTeD FoR
    AltHoUgH I WanTeD MoRe
    LoCk ThE LaSt OpEn DooR...My GhosTs ArE GaiNiNg On Me...

  10. #10

    Re: Ας μιλησουμε για Υδροχοους..

    Αύτά που νιώθουμε οι Υδροχόοι δυστυχώς δεν τα δείχνουμε πάντα. Είτε καλά είναι είτε κακά.
    Το άσχημο της υπόθεσης είναι πως νομίζουν πως είμαστε από πέτρα φτιαγμένοι αλλά κύριοι και κυρίες δεν ξέρετε τι πραγματικά συμβαίνει όταν τα φώτα σβήνουν... όταν η αυλαία πέφτει... :toung:

 

 
Page 1 of 16 1 2 3 4 5 11 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 7 users browsing this thread. (0 members and 7 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads