s
Σεμινάρια αστρολογίας
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 23
  1. #1

    Σεμινάρια αστρολογίας

    Αγαπητά μέλη,

    τον Ιούλιο θα βρίσκομαι στην Ελλάδα. Στην διάρκεια της παραμονής μου θα κάνω τρία σεμινάρια μονοήμερα και αυτοτελή, διάρκειας 3- 4 ωρών το καθένα, στις 22, 23 και 24 Ιουλίου, στην Αθήνα. Τα θέματα είναι τα εξής:

    1ο: "Η τέχνη της σύνθεσης του γενέθλιου χάρτη" και θα περιλαμβάνει ανάλυση χάρτη και αναφορές σε βασικά θέματα ερμηνείας.

    2ο: "Οι βασικές αρχές της συναστρίας", που θα περιλαμβάνει ανάλυση συναστρίας και ανάπτυξη της τεχνικής της.

    3ο: "Δευτερεύουσες κατευθύνσεις", τι είναι, πώς ερμηνεύονται και ποιος είναι ο ρόλος τους στην πρόγνωση.

    Παρακαλώ, όσοι ενδιαφέρεστε να τα παρακολουθήσετε μπορείτε να δηλώσετε το ενδιαφέρον σας εδώ. Είμαι στην διάθεσή σας για περισσότερες πληροφορίες μέσω προσωπικού μηνύματος. Σας ευχαριστώ.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2011
    Όνομα:
    διδυμινα
    Posts
    204

    Re: Σεμινάρια αστρολογίας

    παρα πολυ ενδιαφερουσα η προσκληση..αλλα θα ηθελα να προτεινω κατι και για μας που ειμαστε εκτος αθηνων και μας ειναι δυσκολο να ερθουμε να παρακολουθησουμε το σεμιναριο..αν και θα το θελαμε πολυ!!...αλλα μας πιεζει και η κριση
    μηπως θα ηταν ευκολο καποια σεμιναρια να γινουν και στη θεσσαλονικη..??:nuts:

  3. #3

    Re: Σεμινάρια αστρολογίας

    Γεια σου, stellamou.

    Έγινε μια σκέψη για σεμινάρια στην Θεσσαλονίκη αλλά υπήρξε κάποιο πρόβλημα στην οργάνωση. Ελπίζω όμως κάποια άλλη στιγμή να γίνει.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2011
    Όνομα:
    διδυμινα
    Posts
    204

    Re: Σεμινάρια αστρολογίας

    μακαρι...θα περιμενουμε..!!:bigsmile:

  5. #5
    Join Date
    Jan 2009
    Όνομα:
    ΝΙΚΗ
    Posts
    193

    Re: Σεμινάρια αστρολογίας

    Γεια σας κ Κοραλλια!!!

    Κ εγω θα ηθελα να παρακολουθησω αυτα τα σεμιναρια, αλλα με καθηλωνει κ εμενα
    η αποσταση...
    Γι αυτο θα προτεινω αν γινεται να κυκλοφορησουν κ σε cd για να τα παραγγειλουμε
    κ εμεις ....οι αδικημενοι!!!

    καλη επιτυχια!

  6. #6

    Re: Σεμινάρια αστρολογίας

    κυρία Μόζορα καλώς να έρθετε!
    θα με ενδιέφερε να τα παρακολουθήσω.
    θα μου δώσετε τις σχετικές πληροφορίες;

    Christos

  7. #7

    Re: Σεμινάρια αστρολογίας

    Γεια σας! Θα με ενδιέφερε το 1 (ελπίζω να καταφέρω να ξεφύγω νωρίς από τη δουλειά..) και το 3. Πόσα άτομα θα είναι περίπου στα τμήματα? Θα είναι σε στυλ σεμιναρίου ή μαθήματος (προτιμώ το δεύτερο..με κιμωλία και πειθαρχία!..) ? Ευχαριστώ!

  8. #8
    Join Date
    May 2008
    Όνομα:
    Τίνα
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    2,022

    Re: Σεμινάρια αστρολογίας

    Καλημέρα σε όλους.

    Εκ μέρους της Κα Μόζορα σας ενημερώνω πως θα πάρετε όλοι τις πληροφορίες που χρειάζεστε από την Παρασκευή κι ύστερα. Η Κοραλλία αυτές τις ημέρες βρίσκεται στην Ιορδανία και δεν μπορεί να μπει στον λογαριασμό της για να απαντήσει η ίδια. Λίγη υπομονή και από την Παρασκευή θα είναι όλη δική σας, άλλωστε έως τις 22/7 έχετε χρόνο να δηλώσετε συμμετοχές.

    Καλή συνέχεια!!!!!!!!!!

  9. #9

    Re: Σεμινάρια αστρολογίας

    Κυρία Μόζορα καλησπέρα!
    Ενδιαφέρομαι και εγώ να παρακολουθήσω τα σεμινάρια.
    Όταν με το καλό γυρίσετε από το ταξίδι σας, θα ήθελα να μου στείλετε περισσότερες πληροφορίες.

    Ευχαριστώ

  10. #10
    Join Date
    Feb 2008
    Όνομα:
    ΚΟΝΔΥΛΙΑ
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    9

    Re: Σεμινάρια αστρολογίας

    καλησπερα σας!

    θα ηθελα ναδηλωσω και εγω συμμετοχη στο σεμιναριο σας και περιμενω να με ενημερωσετε για παραπανω πληροφοριες!
    σας εθχαριστω πολυ

 

 
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads