Καλησπέρα σε όλους,

κοιτάζω την συναστρία με ένα άτομο που με ενδιαφέρει (ελαφρύ κοκκίνισμα από ντροπή)... και πρόσεξα το εξής:

Ο Β. Δεσμός μου (στην 8η μοίρα της Παρθένου, στον 10ο Οίκο) κάνει σύνοδο απόκλισης μίας μοίρας με τον Δία του (στην 9η μοίρα της Παρθένου, στον 12 Οίκο του) ενώ ο Β. Δεσμός του κάνει σύνοδο ακριβείας (στην 0 μοίρα της Παρθένου, στον 12ο Οίκο του) με τον Δία μου (στην 0 μοίρα της Παρθένου στον 10ο Οίκο μου).

Να το ερμηνεύσω ότι μπορεί να βοηθήσει ο ένας τον άλλον να ολοκληρώσει, να επιτύχει, να επεκτύνει (Δίας) την "αποστολή" που κληθήκαμε να εκτελέσουμε στην παρούσα ζωή μας (Β. Δεσμός), ή θα την πηγαίνω πολύ μακριά την βαλίτσα;;;

Η γνώμη σας;

Να συμπληρώσω ότι έχω δει και κάποια σημεία καρμικότητας στους χάρτες.

Ο Πλούτωνας του (στον Ζυγό στον 2ο Οίκο) είναι σε σύνοδο με Αφροδίτη μου (ανοχή 3 μοιρών) και τον Ερμή μου (ανοχή 1 μοίρας) και σε τρίγωνο με την Σελήνη μου (ανοχή 2 μοιρών). Ο Πλούτωνάς μου (στον Ζυγό στον 11ο Οίκο) είναι σε σύνοδο με την Σελήνη του (ανοχή 5 μοιρών), σε τετράγωνο με τον Ήλιο του (1 μοίρα ανοχή), σε τρίγωνο με την Αφροδίτη του (ανοχή 5 μοιρών).

Ο Ουρανός μου κάνει τετράγωνο με τον Ωροσκόπο του (AC) με ανοχή 3 μοιρών.

Ο Κρόνος του είναι σε τρίγωνο με την Σελήνη μου, ενώ ο Κρόνος μου κάνει σύνοδο με τον Ωροσκόπο του (AC) με ανοχή 2 μοιρών και επίσης σύνοδο με την Λίλιθ του.

ευχαριστώ πολύ πολύ!