s
τι να φταιει αραγε?
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Join Date
    Nov 2008
    Όνομα:
    χρυσα
    Location
    αθηνα
    Posts
    13

    τι να φταιει αραγε?

    Καλησπερα!!!
    Ειμαι εδω και 6 μιση χρονια χωρις σχεση (δεν θα βαλω τον ενα μηνα γιατι δεν θεωρειται σχεση)....Βασικα τι μπορει να φταει???ενας διελαυνων ποσειδωνας ο οποιος εχει παραμεινει στον 7ο οικο μου για 7 χρονια?η γενεθλεια αφροδιτη μου που ειναι σε συνοδο με αρη στον κριο?η ο κρονος που ειναι στον 12ο οικο(οικο της μοναξιας) και τριγωνιζει με την αφροδιτουλα?
    Ποιοι ειναι αυτοι οι παραγωντες σ εναν αστρολογικο χαρτη,που φερνει τοση μοναξια για τοσο πολυ καιρο?

  2. #2
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: τι να φταιει αραγε?

    Από όλα όσα αναφέρεις, ο Ποσειδώνας στον 7ο όλα αυτά τα χρόνια , θα μπορούσε να χρωματίσει την λειτουργία του 7ου με τις αρχές του 12ου και στις αρχές του 12ου περιλαμβάνεται και η αίσθηση της μοναξιάς, αλλά και πάλι αυτό δεν είναι αρκετό. Πιο πολύ ενοχοποιείται για λανθασμένη επιλογή συντρόφων και διάψευση, παρά για μοναξιά.
    Η σύνοδος του ¶ρη\Αφροδίτης στον Κριό, αν και δεν ξέρουμε σε ποιον οίκο, από μόνη της μας πληροφορεί για το αντίθετο και το τρίγωνο του Κρόνου είναι μια χαρά θετική όψη που μάλιστα κάνει καλό στην παρορμητική φύση του εκρηκτικού συνδυασμού αυτής της συνόδου.
    Θα σου πρότεινα να μελετήσεις προσεκτικά τις όψεις που κάνουν τα φώτα σου , ο ¶ρης και ο κυβ. 7ου.
    Επίσης να δεις τον προοδευμένο σου χάρτη. (Αν και πιστεύω ότι 6 1\2 χρόνια είναι πολλά για κάθε διέλευση που έτσι κι αλλιώς από μόνη της δεν θα είχε ένα τέτοιο βαρύ αποτέλεσμα)

    Η αλήθεια είναι πως θα πρέπει να μελετήσεις το σύνολο του χάρτη σου για να έχεις μια αξιοπρεπή απάντηση.
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  3. #3
    Join Date
    Nov 2008
    Όνομα:
    χρυσα
    Location
    αθηνα
    Posts
    13

    Re: τι να φταιει αραγε?

    Σ ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου!!!!
    Η αληθεια ειναι οτι δεν κανω σωστες επιλογες και ειναι εις γνωσην μου..ισως να φοβαμαι και τη δεσμευση..αλλα επηδη ειμαι λιγο αρχαιο κεφαλι θελω ο αλλος να με κατακτησει..να τρεξει λιγο βρε παιδι μου :toung:!!!που ειναι αυτοι οι αντρες??
    Οταν με φτασουν σε σημειο να τρεξω εγω απο πισω τους και τους κανω ερωτικη εξομολογηση...την αλλη μερα μη τον ειδατε τον Παναη please wait 2 seconds for an uncompressed image, or press Ctrl+F5 for original quality page την εχω κανει μ ελαφρα γιατι ξενερωνω οταν παιρνω αυτη την θεση...
    Ο αρης μου με την αφροδιτουλα μου βρισκονται στον 9ο οικο και κανουν παρα πολυ καλες οψεις:τριγωνο με ποσειδωνα στον 5ο,τριγωνο με κρονο και ωροσκοπο στον 12ο,εξαγωνο με σεληνη στον 11ο...η μονη ασχημη οψη ειναι η αντιθεση με τον πλουτωνα στον 3ο..μια χαρα ως εδω...εκτος τον πλουτωνα...
    Μας τα χαλαει ο κυβερνητης του 7ου ομως...αχ αυτος ο ουρανος!!!(7ος υδροχοος)
    Βρισκεται στον τεταρτο και κανει αντιθεση με μεσουρανημα και ερμη και...τετραγωνο με κρονο και ωροσκοπο απλα δεν υπαρχει!!!
    Βασικα δεν ξερω τι να πω...εχω συνηθισει στη μοναξια μου αλλα ωρες ωρες με βαραει κατακουτελα...ασε που κι αυτα που βλεπω γυρω μου,λεω...μιαααααα χαρααααα ειμαι και μονη μου!!!!

  4. #4
    Join Date
    Apr 2010
    Όνομα:
    Κάτια
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,256

    Re: τι να φταιει αραγε?

    Quote Originally Posted by roubini View Post
    Σ ευχαριστω παρα πολυ για την απαντηση σου!!!!
    Η αληθεια ειναι οτι δεν κανω σωστες επιλογες και ειναι εις γνωσην μου..ισως να φοβαμαι και τη δεσμευση..αλλα επηδη ειμαι λιγο αρχαιο κεφαλι θελω ο αλλος να με κατακτησει..να τρεξει λιγο βρε παιδι μου :toung:!!!που ειναι αυτοι οι αντρες??
    Οταν με φτασουν σε σημειο να τρεξω εγω απο πισω τους και τους κανω ερωτικη εξομολογηση...την αλλη μερα μη τον ειδατε τον Παναη please wait 2 seconds for an uncompressed image, or press Ctrl+F5 for original quality page την εχω κανει μ ελαφρα γιατι ξενερωνω οταν παιρνω αυτη την θεση...
    Ο αρης μου με την αφροδιτουλα μου βρισκονται στον 9ο οικο και κανουν παρα πολυ καλες οψεις:τριγωνο με ποσειδωνα στον 5ο,τριγωνο με κρονο και ωροσκοπο στον 12ο,εξαγωνο με σεληνη στον 11ο...η μονη ασχημη οψη ειναι η αντιθεση με τον πλουτωνα στον 3ο..μια χαρα ως εδω...εκτος τον πλουτωνα...
    Μας τα χαλαει ο κυβερνητης του 7ου ομως...αχ αυτος ο ουρανος!!!(7ος υδροχοος)
    Βρισκεται στον τεταρτο και κανει αντιθεση με μεσουρανημα και ερμη και...τετραγωνο με κρονο και ωροσκοπο απλα δεν υπαρχει!!!
    Βασικα δεν ξερω τι να πω...εχω συνηθισει στη μοναξια μου αλλα ωρες ωρες με βαραει κατακουτελα...ασε που κι αυτα που βλεπω γυρω μου,λεω...μιαααααα χαρααααα ειμαι και μονη μου!!!!
    Ρουμπίνι έχεις μεγάλη πλάκα! Αναφέρεις την αντίθεση του Πλούτωνα με την σύνοδο ¶ρη\Αφροδίτης σαν να έχεις πάει στο γιατρό και τους λες ότι δεν έχω πυρετό, βήχα ή κομμάρες, μόνο μια αιμόπτυση τρεις φορές τη μέρα!
    Για να σοβαρευτούμε θα σου πω ότι η Αφροδίτη είναι κυβερνήτης του ζωδίου σου , όπως θα ξέρεις και ο Πλούτωνας είναι κυβερνήτης του γωνιακού 4ου (σύμφωνα με τον ωροσκόπο σου) αλλά και του Ηλιακού σου 7ου (σύμφωνα με το ζώδιό σου) . ¶ρα καταλαβαίνεις ότι η αντίθεση αυτή δεν είναι της πλάκας και μας λέει πολλά για την προσωπικότητά σου.
    Ο Ουρανός κυβ του 7ου και η σύνοδος ¶ρη \Αφροδίτη στον 9ο μας λέει ότι ψάχνεις για σύντροφο που να σε πάει πέρα από τα συνηθισμένα όρια της ζωής σου και των συνηθειών. Η διαφορετικότητα σε συναρπάζει και σε ένα υποσυνείδητο επίπεδο σου αρέσει να ταρακουνάς τα πνιγηρά πιστεύω της οικογένειάς σου. Σε συνδυασμό με έναν Ποσειδώνα στον 5ο , μάλλον ψάχνεις για έναν περιπετειώδη σύντροφο που θα μπει με την στολή των ειδικών δυνάμεων με αποστολή να σε απαγάγει.

    Από την άλλη, με όσα λες, φαίνεται ότι ο άξονας 2ου\8ου στον χάρτη σου είναι δυσμενώς επηρεασμένος που αυτό μας πληροφορεί για άλλα και άλλου είδους θέματα.

    Καταλήγοντας θα σου πω ότι είμαι σχεδόν πεπεισμένη ότι κάτι συμβαίνει με την προσωπικότητά σου και τα βιώματά σου. Και για να είμαστε σοβαροί, δεν απαντιέται η ερώτησή σου χωρίς Χάρτη και σοβαρή μελέτη. :bigsmile:
    « Αυτό που έψαχνα, είμαι! »

  5. #5
    Join Date
    Nov 2008
    Όνομα:
    χρυσα
    Location
    αθηνα
    Posts
    13

    Re: τι να φταιει αραγε?

    :bigsmile:katiakiss εισαι θεα!!!!
    Αυτον τον αντρα θελω βρε παιδι μου...αλλωστε ποια γυναικα δεν τον θελει???
    Αυτη η αντιθεση του πλουτωνα μ εχει καταρακωσει ε??ασε που εκει πανω βρισκεται τωρα και ο κρονος :nuts: και κανει κι αυτος την αντιθεσουλα του με την αφροδιτουλα και τον αρη!!!τι να πω??
    Βασικα αν θελεις μπορω να σου δωσω στοιχεια για τον χαρτη αν εχεις ορεξη για μελετη :toung:!!!
    Εχω περασει τρελες καταστασεις σε προσωπικη και οικογενειακη ζωη και εχω παρει τα μαθηματακια μου για τα καλα...ευχαριστω πολυ δε θα παρω αλλο...μπουχτισα!!
    Σ ευχαριστω katiakiss!!!:bigsmile:

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads