s
Εγωισμός και αρνητικά ζώδια
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 17
  1. #1
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Εγωισμός και αρνητικά ζώδια

    Αγαπητοί φίλοι του φόρουμ

    Συνεχίζουμε εδώ με τις απόψεις σας πάνω στον τρόπο εγωιστικής συμπεριφοράς των αρνητικών ζωδίων, δηλαδή αυτά της γης (Ταύρος, Παρθένος και Αιγόκερως) και του νερού (Καρκίνος, Σκορπιός και Ιχθύς).

    Περιμένω με ενδιαφέρον τις ιδέες σας, πάντα ευγενικά όπως περιγράψατε και στο προηγούμενο μέρος το θέμα αυτό.

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

  2. #2
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Εγωισμός και αρνητικά ζώδια

    Ταυρος― Ολα δικα μου!!! για να γινει το δικο μου. Μη γινω ταυρος εν υαλοπωλειο!
    Παρθενος― Αυτο ειναι το σωστο συμφωνα με εμενα αρα αυτο θα γινει μπορω να στ αναλυσω αλλιως στριβε!
    Αιγοκερως ― Θα γινει αυτο που θελω εγω γιατι το ειπα και δε μπορω να αλλαξω γνωμη! Θα γινει αυτο που θελω εγω ΤΕΛΟΣ

    Σκορπιος― Εγω θα εχω τον ελεγχο, πρεπει να κανω τα παντα για να τον εχω!
    Καρκινος― Αν δε γινει αυτο που θελω θα πληγωθω οποτε πρεπει να γινει καταλαβες ή να σ αρχισω στο βουρδουλα?
    Ιχθυς― Ειμαι τοσο ευαισθητος δε μπορει να μη γινει το δικο μου θα καταστραφω! Αντε μη γινω καρχαριες και σας θαψω ολους!
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

  3. #3
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: Εγωισμός και αρνητικά ζώδια

    Αγαπητή skorpion

    Και στην προηγούμενη ενότητα ξεκινήσατε ευχάριστα την ανταλλαγή απόψεων και τώρα κάνετε εύστοχες παρατηρήσεις!

    Καλή συνέχεια και στους άλλους συμμετέχοντες

    φιλικά
    Λίλιαν Σίμου

  4. #4
    Join Date
    Jul 2006
    Όνομα:
    DR WHO
    Location
    Στη Σκια
    Posts
    380

    Re: Εγωισμός και αρνητικά ζώδια

    = Πεινάω παω να φερω τη πιτσα...Εεεε κατω τα ξερα σου ειναι μονο δικια μου

    = Μην καθεσαι εκει γιατι μου βρωμιζεις τα σεντόνια...Μονο εγω επιτρεπεται να κοιμαμαι εκει

    = Συγγνωμη αλλα τις πιστωτικές μονο εγω επιτρεπεται να τις χρησιμοποιω;;;

    = Θα κανεις οτι σου λεω αλλιως θα υποστεις τις συνεπειες...

    = Θελω να παντρευτουμε και δεν δεχομαι αντιρρησεις !!!!

    = Θα κανεις οτι σου λεω αλλιως θα βαλω τα κλαμματα και θα πεσω απο το μπαλκονι (αυτο ισως λιγο ταιριαζει και για τους καρκινους)

  5. #5
    Join Date
    Jul 2005
    Όνομα:
    Φωτεινή
    Location
    thessaloniki
    Posts
    3,068

    Re: Εγωισμός και αρνητικά ζώδια

    Ταύρος: ΕΓΩ θέλω να περνάω καλά κι ας καίγεται το διπλανό σπίτι.Αυτό είναι δικό ΜΟΥ και θέλω και άλλα πολλά ΌΛΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ.
    Αιγόκερος: ΕΓΩ θα αποκτήσω φήμη κι θα κάνω οτιδήποτε για να το πετύχω και επειδή είμαι ο πιο έξυπνος/μορφωμένος/συγκροτημένος κ.α. εχω δικαίωμα να σε κριτικάρω.
    Παρθένος: ΕΓΩ είμαι ο/η τέλειος/α και έχω ΚΑΘΕ δικαίωμα να σε κριτικάρω μέχρι να παραδεχτείς την ανωτερότητά μου ή να αλλάξεις χαρακτήρα.

    Καρκίνος: ΕΓΩ τρέχω για όλους σας κι όλοι εσείς είστε αχάριστοι που δεν με αναγνωρίζετε, αν και δεν το ζητάω ποτέ,αλλά θα πρεπε να το καταλάβετε.(βουρκωμένο βλέμμα:toung
    Σκορπιός:Eγω ξέρω, εγώ αποφασίζω, εγω έχω απόλυτο έλεγχο των πάντων,εσείς δεν θα φέρνετε καμία αντίρρηση καιθα κάνετε ότι πώ εγω.Και μην κοιτάτε αυτό το βάζο γιατί είναι δικό ΜΟΥ.
    Ιχθύς: ΕΓΩ θυσιάζομαι για όλους,είμαι ο καλύτερος άνθρωπος, αλλά όλοι οι άλλοι είναι κακοί.Δεν με καταλαβαίνει κανείς....(συνοδεία δακρύων)
    επικοινωνία:
    horarycraftsman@gmail.com
    https://www.facebook.com/pages/The-H...38930886253370

    Starwalk στον http://www.e-star.gr κάθε Πέμπτη 21:00-23:00
    Aρχείο εκπομπών : http://www.mixcloud.com/Fotini_Chris/

    'Το πληγωμένο μάτι γιατρεύεται ευκολότερα απο το πληγωμένο μυαλό'

  6. #6
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    281

    Re: Εγωισμός και αρνητικά ζώδια

    Ταύρος: Δεν έχω αρκετά...πάω για shopping therapy!!leasantry:
    Παρθένος: Πρέπει να φτάσω την τελειότητα!!!:w00t:
    Αιγόκερος: Θα γίνω αφεντικό στη θέση του αφεντικού :nuts:

    Καρκίνος: Γιατί δεν με ακούει κανείς??!! Θα κλάψω!!!
    Σκορπιός:Ή θα υπακούσεις ή θα βγάλω το μαστίγιο!!! :evil:
    Ιχθύς: :blush:

  7. #7
    Join Date
    Oct 2006
    Όνομα:
    Διονυσία
    Location
    Δυτική Αττικκ
    Posts
    326

    Re: Εγωισμός και αρνητικά ζώδια

    νομίζω ότι με έχουμου καλ'υψει οι προηγουμενοι
    και ότι θέλουν να παίρνουν και όχι να δίνουν ή να δίνουν με το σταγονόμετρο και να σου το λένε συνέχεια(ταύροι,αιγόκεροι) να σοθ λένε τη θυσίες έχουν κάνει αυτοί για σένα(καρκίνοι,ιχθείς)

  8. #8

    Re: Εγωισμός και αρνητικά ζώδια

    Ο Ταύρος πιστεύει ότι όλα του ανήκουν. Είναι εγωιστής και θα εκδηλώσει τη συμπεριφορά όταν κάποιοος ή και κάτι έχει αντίρρηση με αυτό!:toung:
    Ο Αιγόκερως θέλει να ελέγχει..και να έχει τον τελευταίο λόγο. Σιωπά σε βαθμό κακουργήματος ώστε να σου τσακίσει τα νεύρα και στο τέλος θα του πεις και συγνώμη!:blink:Αναπτύσσει εγωιστικές στρατηγικές σιγανά και μακροπρόθεσμα..και πρέπει να είναι αυτός που θα πάρει τισ αποφάσεις...γιατί όχι να αποφασίζει για όλους..να γίνει και πρωθυπουργός!
    Ο Παρθένος θεωρεί ότι πρέπει να είναι ενδιαφέρων και κατά συνέπεια ενίοτε να τον υπηρετούν γιατί κι αυτός προσφέρει πολλά...Αναπτύσσει εξαιρετικό εγωισμό αν θιγεί στη δουλειά του.
    Ο Σκορπιός είναι εγωιστής εκ φύσεως ,νομίζει ότι όλα γυρίζουν γύρω του ή ότι έτσι θα έπρεπε να είναι και όποιος έχει αντίθετη άποψη μπορεί και να υποστεί κινέζικα βασανηστήρια. Ωστόσο κλαίει κι αυτός μέχρι να φανεί πραγματικά.
    Ο Καρκίνος είναι εξαιρετικά καλλυμένος εγωιστής.Διατείνεται ότι όλα τα κάνει για τους άλλους και τ'ιποτα δεν του είναι αρκετό. Γκρινιάζει συνεχώς για να τον προσέχουν όλοιαλλά τελικά τα κάνει όλα για τον εαυτό του.Αν όχι όλα τα περισσοτερα...
    Ο Ιχθύς είναι χαζοεγωιστούλης ίσως και σε βαθμό διασκεδαστικό.Καλό ζώδιο.:bigsmile:

    Πόσες φορές άνθρωπος είμαι;

  9. #9
    Join Date
    Dec 2005
    Posts
    2,574

    Re: Εγωισμός και αρνητικά ζώδια

    Quote Originally Posted by nanstenka View Post
    Ο Ταύρος πιστεύει ότι όλα του ανήκουν. Είναι εγωιστής και θα εκδηλώσει τη συμπεριφορά όταν κάποιοος ή και κάτι έχει αντίρρηση με αυτό!:toung:
    Ο Αιγόκερως θέλει να ελέγχει..και να έχει τον τελευταίο λόγο. Σιωπά σε βαθμό κακουργήματος ώστε να σου τσακίσει τα νεύρα και στο τέλος θα του πεις και συγνώμη!:blink:Αναπτύσσει εγωιστικές στρατηγικές σιγανά και μακροπρόθεσμα..και πρέπει να είναι αυτός που θα πάρει τισ αποφάσεις...γιατί όχι να αποφασίζει για όλους..να γίνει και πρωθυπουργός!
    Ο Παρθένος θεωρεί ότι πρέπει να είναι ενδιαφέρων και κατά συνέπεια ενίοτε να τον υπηρετούν γιατί κι αυτός προσφέρει πολλά...Αναπτύσσει εξαιρετικό εγωισμό αν θιγεί στη δουλειά του.
    Ο Σκορπιός είναι εγωιστής εκ φύσεως ,νομίζει ότι όλα γυρίζουν γύρω του ή ότι έτσι θα έπρεπε να είναι και όποιος έχει αντίθετη άποψη μπορεί και να υποστεί κινέζικα βασανηστήρια. Ωστόσο κλαίει κι αυτός μέχρι να φανεί πραγματικά.
    Ο Καρκίνος είναι εξαιρετικά καλλυμένος εγωιστής.Διατείνεται ότι όλα τα κάνει για τους άλλους και τ'ιποτα δεν του είναι αρκετό. Γκρινιάζει συνεχώς για να τον προσέχουν όλοιαλλά τελικά τα κάνει όλα για τον εαυτό του.Αν όχι όλα τα περισσοτερα...
    Ο Ιχθύς είναι χαζοεγωιστούλης ίσως και σε βαθμό διασκεδαστικό.Καλό ζώδιο.:bigsmile:

    Nαι η σιωπή μας είναι το καλύτερο όπλο μας. Σπάει τα νεύρα του θύματος μας σε χρόνο dt! Α και σχετικά με τα αξιώματα προσωπικά προτιμώ Πρόεδρος της Δημοκρατίας!!!:embarrest

  10. #10
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Αθηνα
    Posts
    983

    Re: Εγωισμός και αρνητικά ζώδια

    Quote Originally Posted by kiaRRa View Post
    Nαι η σιωπή μας είναι το καλύτερο όπλο μας. Σπάει τα νεύρα του θύματος μας σε χρόνο dt! Α και σχετικά με τα αξιώματα προσωπικά προτιμώ Πρόεδρος της Δημοκρατίας!!!:embarrest

    Αυτο οπως και πολλα αλλα πρεπει να το χουν και αυτοι που χουν ωροσκοπο Αιγοκερω μαλλον
    οσο υπαρχει εξουσια δεν υπαρχει ελευθερια

 

 
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads