s
λίλιθ
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 2 of 2

Thread: λίλιθ

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    36

    λίλιθ

    Έχω την λίλιθ στην παρθένο,όπου βρίσκεται εκεί και ο πλούτωνας.Έχω γνωρίσει και κάποιον με λίλιθ στην παρθένο και μάλιστα στις ίδιες μοίρες(14 με 13.49).Υπάρχει μεγάλη έλξη.Λέτε να είναι μοιραία σχέση;

  2. #2
    Join Date
    Oct 2004
    Όνομα:
    Λίλιαν
    Location
    Αθήνα
    Posts
    2,323

    Re: λίλιθ

    Quote Originally Posted by valia
    Έχω την λίλιθ στην παρθένο,όπου βρίσκεται εκεί και ο πλούτωνας.Έχω γνωρίσει και κάποιον με λίλιθ στην παρθένο και μάλιστα στις ίδιες μοίρες(14 με 13.49).Υπάρχει μεγάλη έλξη.Λέτε να είναι μοιραία σχέση;

    Αγαπητή φίλη
    Έχω το γνώμη ότι γνωρίζετε αρκετά την αστρολογία, εφ' όσον είστε ενήμερη για ιδιαίτερα στοιχεία. Ναι, είμαι μία "μοιραία" έλξη και χρειάζεται προσοχή. Αύτό και μόνο βέβαια, δεν μας εξηγεί αν το σύνολο της συναστρίας είναι εποικοδομητικό ή όχι. Ωστόσο, είναι βασικό για την ερωτική σχέση και πρέπει να δείτε τις όψεις που υπάρχουν στους δύο χάρτες (τον δικό σας και του συντρόφου σας). Να βασίσετε το δέσιμο της σχέσης και σε άλλα στοιχεία πέραν του συγκεκριμένου.

    φιλικά
    Λίλιαν

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads