s
Ωριαια θα τα φτιαξω ποτε μαζι του?
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22
  1. #1

    Ωριαια θα τα φτιαξω ποτε μαζι του?

    Το τελευταιο καιρο βλεπω στο site οτι ασχολειστε ολο και περισσοτερο με την ωριαια αστρολογια ετσι και εγω μου κινεισαι την περιεργια κ αρχισα να διαβαζω καποια πραγματα που βρηκα εδω αλλα και αλλου στο ιντερνετ για την ωριαια αστρολογια. Εμαθα καποια αλλα δεν ξερω αν ειμαι σε θεση να τα ερμηνευσω αν και προσπαθησα!Η ερωτηση φυσικα ειναι ερωτικου -αισθηματικου περιεχομενου και επειδη με το συγκεκριμενο ατομο γνωριστικαμε πριν αρκετο καιρο αλλα χαθηκαμε ξαφνικα εμενα μου κολλησε!Και σε καποια στιγμη που το σκεφτομουν εκανα την ερωτηση και σημειωσα την ωρα ωστε να δω τον Χαρτη! Επειδη δεν ξερω πως να παραθεσω τον χαρτη εκεινης της σας δινω την ημ/νια και ωρα 08/02/2011 21:43 μμ

  2. #2

    Re: Ωριαια θα τα φτιαξω ποτε μαζι του?

    Κανεις δεν προσφερεται?
    Ειπα κ εγω μια φορα να ασχοληθω με την ωριαια αλλα δεν υπαρχει καποιος να με καθοδηγησει!Κανω τουλαχιστον την αρχη μπας και συγκινηθει κανεις ο Κυβερνητης του ωροσκοπου της στιγμης η Αφροδιτη βρισκετε στον 3ο αλλα ειναι συνοδο με τον 4ο που δηλωνει το τελος της υποθεσης και ο κρονος ο παραδοσιακος κυβερνητης του υδροχοου και κατ επεκτασην του 5ου βρισκεται στον 1ο οικο, μεσα στον 5ο ειναι ο ηλιος και ο Αρης και ο Ερμης στα ορια 4ου 5ου.Ποια ειναι η γνωμη σας?

  3. #3

    Re: Ωριαια θα τα φτιαξω ποτε μαζι του?

    Ο Κρόνος στον 1ο οίκο είναι προειδοποιητικός κανόνας που πρέπει να ληφθεί υπόψη, καθ΄ότι η εκεί παρουσία του μπορεί να επηρεάσει την τελική κρίση του χάρτη.

  4. #4

    Re: Ωριαια θα τα φτιαξω ποτε μαζι του?

    Quote Originally Posted by Poorvashadha View Post
    Ο Κρόνος στον 1ο οίκο είναι προειδοποιητικός κανόνας που πρέπει να ληφθεί υπόψη, καθ΄ότι η εκεί παρουσία του μπορεί να επηρεάσει την τελική κρίση του χάρτη.
    Δηλ αυτο ειναι θετικο η αρνητικο η παει αναλογα με την ερμηνεια ολοκληρου του χαρτη?

  5. #5

    Re: Ωριαια θα τα φτιαξω ποτε μαζι του?

    Σημαίνει ότι θέλει ιδιαίτερη προσοχή η ερμηνεία του χάρτη...

  6. #6

    Re: Ωριαια θα τα φτιαξω ποτε μαζι του?

    Μπορεις να ανεβασεις τον χαρτη? Παντως επειδη ο κρονος ειναι κυβερνητης του 5ου που μας ενδιαφερει ,ειναι θετικο σημαδι γιατι δειχνει ενδιαφερον για τον ανθρωπο που ρωτα .Αλλα ετσι ξεκουδουνα δεν μπορω να σου πω περισσοτερα.Ανεβασε το ανα μπορεις για να βγαλουμε ακρη

  7. #7

    Re: Ωριαια θα τα φτιαξω ποτε μαζι του?

    Quote Originally Posted by astrotrella View Post
    Το τελευταιο καιρο βλεπω στο site οτι ασχολειστε ολο και περισσοτερο με την ωριαια αστρολογια ετσι και εγω μου κινεισαι την περιεργια κ αρχισα να διαβαζω καποια πραγματα που βρηκα εδω αλλα και αλλου στο ιντερνετ για την ωριαια αστρολογια. Εμαθα καποια αλλα δεν ξερω αν ειμαι σε θεση να τα ερμηνευσω αν και προσπαθησα!Η ερωτηση φυσικα ειναι ερωτικου -αισθηματικου περιεχομενου και επειδη με το συγκεκριμενο ατομο γνωριστικαμε πριν αρκετο καιρο αλλα χαθηκαμε ξαφνικα εμενα μου κολλησε!Και σε καποια στιγμη που το σκεφτομουν εκανα την ερωτηση και σημειωσα την ωρα ωστε να δω τον Χαρτη! Επειδη δεν ξερω πως να παραθεσω τον χαρτη εκεινης της σας δινω την ημ/νια και ωρα 08/02/2011 21:43 μμ
    Το πιθανότερο είναι να μην πάρεις κάποια απάντηση, επειδή, συνειδητά ή ασυνείδητα, προσπαθείς να εκμαιεύσεις μια συγκεκριμένη απάντηση. Αυτός είναι σοβαρός απαγορευτικός παράγοντας που θα αποτρέψει οποιαδήποτε σοβαρή προσπάθεια για να σου δοθεί απάντηση :bigsmile:
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  8. #8

    Re: Ωριαια θα τα φτιαξω ποτε μαζι του?

    Δεν ξερω να ανεβασω τον χαρτη αλλα η ημ/νια ειναι 8/2/2011 21:43.... Αν μπορει καποιος να το ανεβασει!?

  9. #9

    Re: Ωριαια θα τα φτιαξω ποτε μαζι του?

    [http://http://www.myhoroscope.gr/trsoc.php[/URL] εδω ειναι ο χαρτης ελπιζω να τον ανοιγει γιατι πολλες φορες που το προσπαθησα δεν ανοιγε τον λινκ

  10. #10

    Re: Ωριαια θα τα φτιαξω ποτε μαζι του?

    Quote Originally Posted by astrotrella View Post
    [http://http://www.myhoroscope.gr/trsoc.php[/URL] εδω ειναι ο χαρτης ελπιζω να τον ανοιγει γιατι πολλες φορες που το προσπαθησα δεν ανοιγε τον λινκ
    Please ας ανεβασει καποιος τον χαρτη γιατι δεν βλεπω φως!

    Quote Originally Posted by Μητσάκος View Post
    Το πιθανότερο είναι να μην πάρεις κάποια απάντηση, επειδή, συνειδητά ή ασυνείδητα, προσπαθείς να εκμαιεύσεις μια συγκεκριμένη απάντηση. Αυτός είναι σοβαρός απαγορευτικός παράγοντας που θα αποτρέψει οποιαδήποτε σοβαρή προσπάθεια για να σου δοθεί απάντηση :bigsmile:
    Απορια ολοι οσοι χρησιμοποιουν ωριαια και ρωτανε κατι συγκεκριμενο το θετικο μερος της απαντησης δεν εχουν στο πισω μερος του μυαλου τους?Και ενταξει ετσι που το εγραψα φανηκε οτι καιγομαι για το συγκεκριμενο θεμα και δεν ξερω και αν ειναι και σ ΄αυτο το βαθμο

 

 
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads