s
Τονισμένοι πλανήτες
Καλωσήλθατε στην αστρολογική μας κοινότητα! αστρολογία στην ελλάδαΕΔΩ ΧΤΥΠΑ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ
Register

Αξιόπιστο! Έγκυρο, ΔΩΡΕΑΝ αστρολογικό πρόγραμμα online!

ΔΩΡΕΑΝ γενέθλια ανάλυσή, προσωπικές διελεύσεις, ερωτικές προβλέψεις κάθε μέρα!

ΓΡΑΠΤΕΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΣΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ! Τις βρίσκετε ΜΟΝΟ στο νέο μας site. Πατήστε εδώ
Βρείτε μας στο Facebook Βρείτε μας στο Twitter Επικοινωνήστε μαζί μας
Results 1 to 4 of 4
  1. #1

    Τονισμένοι πλανήτες

    Καλημερα.
    Μια γενικη ερωτηση. Σε προσφατο αρθρο (σαν παραδειγμα το αναφερω) διαβασα" Αν εχετε τονισμενο Capella.."
    Οταν αναφερετε για καποιον πλανητη η σημειο οτι ειναι τονοσμενο τι εννοοειται?
    σαν οικο μαλλον το καταλαβαινω δηλ οταν ειναι πολοι πλανητες μεσα σε ενα οικο??? αλλα για τα αλλα σημεια ή πλανητες?? Υπαρχει καποιο σχετικο αρθρο που θα μπορουσα να βρω?? ή μπορει καποιος να μου πει κατι??
    Ευχαριστω
    Νικη

  2. #2

    Re: Τονισμενοι παλνητες.

    Quote Originally Posted by nilia View Post
    Καλημερα.
    Μια γενικη ερωτηση. Σε προσφατο αρθρο (σαν παραδειγμα το αναφερω) διαβασα" Αν εχετε τονισμενο Capella.."
    Οταν αναφερετε για καποιον πλανητη η σημειο οτι ειναι τονοσμενο τι εννοοειται?
    σαν οικο μαλλον το καταλαβαινω δηλ οταν ειναι πολοι πλανητες μεσα σε ενα οικο??? αλλα για τα αλλα σημεια ή πλανητες?? Υπαρχει καποιο σχετικο αρθρο που θα μπορουσα να βρω?? ή μπορει καποιος να μου πει κατι??
    Ευχαριστω
    Νικη
    Όταν ένας πλανήτης ή μια ακμή σχηματίζει πολλές όψεις θεωρώ ότι τονίζονται.
    Όπως επίσης και αν είναι σε θέση κυριαρχίας.
    Επίκαιρον
    Κεσάτια!
    Πάγιον
    Η αστρολογία είναι πολύ σημαντικό πράγμα, για να το αφήσουμε στα χέρια αυτών που δηλώνουν "επαγγελματίες" αστρολόγοι.

  3. #3

    Re: Τονισμένοι πλανήτες

    Ευχαριστωωω!!!!!

  4. #4

    Re: Τονισμένοι πλανήτες

    Τονισμένος νομίζω ότι είναι ένας πλανήτης και όταν είναι σε σύνοδο με το μεσουράνημα, τον Ωροσκόπο, κάνει όψεις με πολλούς πλανήτες, είναι κορυφαίος πλανήτης σε κάποιο σχηματισμό όπως στέλλιουμ, Υοd, T-τετράγωνο,...

 

 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Διαφήμιση
ads from google
Χορηγός
google ads